Νέα

Που πάνε για μπάνιο οι στριπτιτζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 648
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
εχουν και ''οχημα'' :2funny:
 

Συνημμένα

  • 295037_2731849910558_1484931515_n.jpg
    295037_2731849910558_1484931515_n.jpg
    80,7 KB · Εμφανίσεις: 73

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
και γυαλι ;)
 

Συνημμένα

  • 227930_111503555602140_445682_n.jpg
    227930_111503555602140_445682_n.jpg
    49,9 KB · Εμφανίσεις: 70

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
δεν εχω σκαφος...... ;)
 

Συνημμένα

  • 149320_106954119445736_1542983869_n.jpg
    149320_106954119445736_1542983869_n.jpg
    43,8 KB · Εμφανίσεις: 81

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
''γελαστα'' καλογερικα ματια ;)
 

Συνημμένα

  • 542139_321183761289980_663756608_n.jpg
    542139_321183761289980_663756608_n.jpg
    28,1 KB · Εμφανίσεις: 78

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Την καλημέρα μου σε όλους. Οι κοπέλες από τα στριπτιζάδικα, νομίζω, πάνε για μπάνιο οπουδήποτε. Πιο συγκεκριμένα, αν έχεις αυτοκίνητο, πάνε μαζί σου όπου πας κι εσύ. Σαρωνίδα, Πόρτο Ράφτη, Σούνιο, όλα παίζουν... Αν βγαίνουν μόνες τους στην παραλία, πάνε φυσικά στην παραλιακή. Εδέμ, Ακτή του Ήλιου, Βουλιαγμένη, Βάρκιζα και τα σχετικά. Αρκετές επίσης ψάχνονται και με πισίνες ξενοδοχείων, κυρίως αν το εισιτήριο είναι χαμηλό ή η είσοδος ελεύθερη.

Όσο για το αν θα είσαι εσύ αυτός που θα τις πάει για μπάνιο, δεν είναι κάτι δύσκολο και δεν έχει να κάνει με τα φράγκα. Αν είσαι εντάξει τύπος και πουλάς ωραία την ιστορία σου, οι κοπέλες θα βγουν μαζί σου, έστω μία φορά. Από κει και πέρα, το αν θα τις κρατήσεις, έχει να κάνει και με τον παράγοντα φράγκα. Μην ξεχνάτε όμως ότι, όσα κι αν βγάζει κανείς σε περίοδο κρίσης, εκείνες μάλλον βγάζουν περισσότερα, στις πιο πολλές περιπτώσεις. Συνεπώς, δεν είναι τα φράγκα ο πρωταρχικός παράγοντας για να βγει κανείς έξω με τα κορίτσια από τα στριπτιζάδικα.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Την καλημέρα μου σε όλους. Οι κοπέλες από τα στριπτιζάδικα, νομίζω, πάνε για μπάνιο οπουδήποτε. Πιο συγκεκριμένα, αν έχεις αυτοκίνητο, πάνε μαζί σου όπου πας κι εσύ. Σαρωνίδα, Πόρτο Ράφτη, Σούνιο, όλα παίζουν... Αν βγαίνουν μόνες τους στην παραλία, πάνε φυσικά στην παραλιακή. Εδέμ, Ακτή του Ήλιου, Βουλιαγμένη, Βάρκιζα και τα σχετικά. Αρκετές επίσης ψάχνονται και με πισίνες ξενοδοχείων, κυρίως αν το εισιτήριο είναι χαμηλό ή η είσοδος ελεύθερη.

Όσο για το αν θα είσαι εσύ αυτός που θα τις πάει για μπάνιο, δεν είναι κάτι δύσκολο και δεν έχει να κάνει με τα φράγκα. Αν είσαι εντάξει τύπος και πουλάς ωραία την ιστορία σου, οι κοπέλες θα βγουν μαζί σου, έστω μία φορά. Από κει και πέρα, το αν θα τις κρατήσεις, έχει να κάνει και με τον παράγοντα φράγκα. Μην ξεχνάτε όμως ότι, όσα κι αν βγάζει κανείς σε περίοδο κρίσης, εκείνες μάλλον βγάζουν περισσότερα, στις πιο πολλές περιπτώσεις. Συνεπώς, δεν είναι τα φράγκα ο πρωταρχικός παράγοντας για να βγει κανείς έξω με τα κορίτσια από τα στριπτιζάδικα.

Καλως ορισες φιλε :)!!! Συμφωνω απολυτα με τα οσα λες πολυ σωστο σε βρισκω :rockon:!!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλως ορισες φιλε :)!!! Συμφωνω απολυτα με τα οσα λες πολυ σωστο σε βρισκω :rockon:!!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Καλώς σας βρήκα φίλε. Εμπειρικά μιλάω... Το σωστός είναι υποκειμενικό, ο καθένας θα έχει να πει και κάτι διαφορετικό επί τούτου. Αλλά γενικά νομίζω ότι αυτά ισχύουν. Σ' ευχαριστώ για τα καλά λόγια.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Καλώς σας βρήκα φίλε. Εμπειρικά μιλάω... Το σωστός είναι υποκειμενικό, ο καθένας θα έχει να πει και κάτι διαφορετικό επί τούτου. Αλλά γενικά νομίζω ότι αυτά ισχύουν. Σ' ευχαριστώ για τα καλά λόγια.

Παρακαλω φιλε μου εγω να σου πω την αληθεια μονο στον Αλιμο στην Ακτη του Ηλιου εχω καταφερει να πετυχω κοριτσια του σωληνα.. :boobies: :tits:
αλλα φετος και αυτα με το σταγονομετρο.. :( :( :( ισως επειδη ειναι το πιο κοντινο στην Αθηνα εκει ειναι (ή μαλλον ηταν) το στεκι τους.. :(
τα συναντας ελαχιστα πια μια φορα στο τοσο γι'αυτο προσπαθω να εντοπισω που αλλου συχναζουν τα κοριτσια μας.. :sunglasses: :sunglasses: :boobies:
 

Επισκέπτης
Την καλημέρα μου σε όλους. Οι κοπέλες από τα στριπτιζάδικα, νομίζω, πάνε για μπάνιο οπουδήποτε. Πιο συγκεκριμένα, αν έχεις αυτοκίνητο, πάνε μαζί σου όπου πας κι εσύ. Σαρωνίδα, Πόρτο Ράφτη, Σούνιο, όλα παίζουν... Αν βγαίνουν μόνες τους στην παραλία, πάνε φυσικά στην παραλιακή. Εδέμ, Ακτή του Ήλιου, Βουλιαγμένη, Βάρκιζα και τα σχετικά. Αρκετές επίσης ψάχνονται και με πισίνες ξενοδοχείων, κυρίως αν το εισιτήριο είναι χαμηλό ή η είσοδος ελεύθερη.

Όσο για το αν θα είσαι εσύ αυτός που θα τις πάει για μπάνιο, δεν είναι κάτι δύσκολο και δεν έχει να κάνει με τα φράγκα. Αν είσαι εντάξει τύπος και πουλάς ωραία την ιστορία σου, οι κοπέλες θα βγουν μαζί σου, έστω μία φορά. Από κει και πέρα, το αν θα τις κρατήσεις, έχει να κάνει και με τον παράγοντα φράγκα. Μην ξεχνάτε όμως ότι, όσα κι αν βγάζει κανείς σε περίοδο κρίσης, εκείνες μάλλον βγάζουν περισσότερα, στις πιο πολλές περιπτώσεις. Συνεπώς, δεν είναι τα φράγκα ο πρωταρχικός παράγοντας για να βγει κανείς έξω με τα κορίτσια από τα στριπτιζάδικα.

Διαφονω οι συγκεκριμενες ειναι ολες βιζιτουδες και κοκουδες, οσο ποιο πορτοφολας και πυρφορως εισαι τοσο αυτες θα γαμιονται μαζι σου η μονες η και παρτουζα με καμια φιλη τους! στοχο εχουνε αποκλειστικα το κερδος χρημα,κοκαινη, και το ολα τσαμπα... ειδες καμια απο αυτες να πληρωνει σε καμια πλαζ η κατι αλλο ποτε??? βγαινουνε εξω απλα χωρις πορτοφολι γιατι ξερουνε οτι παντα υπαρχει καποιος που πληρωνει. εχω συναναστραφει με στριπο-βιζιτες εκτος μαγαζιων στο παρελθον και εχω καταλαβει ακριβως τι νεοτροπια τους αλλα φυσικα τα βρησκουνε και τα κανουνε αφου υπαρχουνς πυρφοροι και τους τα δινουνε.. εγω τι να τους δοσω ομως?? εγω απλα δεν εχω.....
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Διαφονω οι συγκεκριμενες ειναι ολες βιζιτουδες και κοκουδες, οσο ποιο πορτοφολας και πυρφορως εισαι τοσο αυτες θα γαμιονται μαζι σου η μονες η και παρτουζα με καμια φιλη τους! στοχο εχουνε αποκλειστικα το κερδος χρημα,κοκαινη, και το ολα τσαμπα... ειδες καμια απο αυτες να πληρωνει σε καμια πλαζ η κατι αλλο ποτε??? βγαινουνε εξω απλα χωρις πορτοφολι γιατι ξερουνε οτι παντα υπαρχει καποιος που πληρωνει. εχω συναναστραφει με στριπο-βιζιτες εκτος μαγαζιων στο παρελθον και εχω καταλαβει ακριβως τι νεοτροπια τους αλλα φυσικα τα βρησκουνε και τα κανουνε αφου υπαρχουνς πυρφοροι και τους τα δινουνε.. εγω τι να τους δοσω ομως?? εγω απλα δεν εχω.....

Αν πραγματικά έχεις συναναστραφεί με στριπτιτζούδες, τότε ξέρεις ότι είσαι 100% λάθος... Ούτε βιζιτούδες είναι ούτε κοκούδες ούτε τίποτα... Και μην δολοφονείς τα ελληνικά, σε παρακαλώ... Έλεος, πονέσανε τα μάτια μας...
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
105
Πόντοι
1
Διαφονω οι συγκεκριμενες ειναι ολες βιζιτουδες και κοκουδες, οσο ποιο πορτοφολας και πυρφορως εισαι τοσο αυτες θα γαμιονται μαζι σου η μονες η και παρτουζα με καμια φιλη τους! στοχο εχουνε αποκλειστικα το κερδος χρημα,κοκαινη, και το ολα τσαμπα... ειδες καμια απο αυτες να πληρωνει σε καμια πλαζ η κατι αλλο ποτε??? βγαινουνε εξω απλα χωρις πορτοφολι γιατι ξερουνε οτι παντα υπαρχει καποιος που πληρωνει. εχω συναναστραφει με στριπο-βιζιτες εκτος μαγαζιων στο παρελθον και εχω καταλαβει ακριβως τι νεοτροπια τους αλλα φυσικα τα βρησκουνε και τα κανουνε αφου υπαρχουνς πυρφοροι και τους τα δινουνε.. εγω τι να τους δοσω ομως?? εγω απλα δεν εχω.....

Ουτε καν, οι περισοτερες το λιγοτερο που χρειαζονται ειναι τα λεφτα.
 

Επισκέπτης
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

οι vanessa best ας πουμε δεν ειναι βυζιτα 300 ευρω ζηταει για συναντισγ εκτος lido σε ξενοδοχειο
τα @@ μου θα παρει. και τα ελληνικα οπως θελω θα τα μηλαω.
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

οι vanessa best ας πουμε δεν ειναι βυζιτα 300 ευρω ζηταει για συναντισγ εκτος lido σε ξενοδοχειο
τα @@ μου θα παρει. και τα ελληνικα οπως θελω θα τα μηλαω.

Μίλα τα όπως θες, κανένα πρόβλημα... Για κάθε μία όμως που εσύ ξέρεις να ζητάει 300 ευρώ, εγώ ξέρω πέντε που δεν ζητάνε και που τις γαμάς μόνο και μόνο αν τις βγάλεις για ποτάκι ή καφέ. 
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Οί ίδιες τό παίζουν αλλιώς σέ διάφορους. Χωρίζουν τούς γνωστούς τους ανάλογα τά κέφια τους, σέ έσω καί έξω κύκλο.
 

j80dimitro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα ! Επειδή έχω κάνει στο παρελθόν πολλές φορές τη μαλακία να πάω και για φαγητό και για μπάνιο και για διακοπές μαζί τους, είναι η απόλυτη ξεφτίλα να κυκλοφορεί κανείς με αυτές και όπου πάτε να τις χαιρετάνε άγνωστοι ... Γίνεσαι ρόμπα !

Για αυτό καλύτερα 1-2 ποτάκια στο μαγαζί , καφεδάκι εκτός και μετά hotel. Τίποτα άλλο με αυτές.

Προσοχή !!! υπάρχουν κάποιοι επιτήδειοι  που τις καναλεύουν να δαγκώνουν κόσμο και αν δουν χρήμα, θα ειδοποιήσουν αυτόν που τις παραμυθιάζει και θα πάθετε πολλά κακά ...  Κλοπή αυτοκινήτων,  διαρρήξεις σπιτιών κλπ
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τότε μπορεί να ήμουν εγώ ο τυχερός ως τώρα. Ή οι φίλοι μου. Έχω συζήσει με γκόμενα από στριπτίζ και εγώ κι ένας φίλος. Ούτε λεφτά μου έφαγε, ούτε μου έσπασε κανένας το σπίτι ή το μαγαζί, με τις φίλες της βγαίναμε και σε κλαμπ και σε ταβερνάκια και άβολα δεν ένιωσα ποτέ... Έχω κεράσει, μ' έχουν κεράσει, αλλά πάνω απ' όλα έχω περάσει καλά. Και σεξ μου έχει κάτσει με γκόμενα από στριπ και μετά μείναμε φίλοι. Όλα ζήτημα χειρισμών είναι και οι κακοτοπιές υπάρχουν παντού. Σάμπως με Ελληνίδες ή με γκόμενες εκτός στριπτίζ, δεν θα υπήρχαν; Με τις γυναίκες όλα ένα ρίσκο είναι. Μιας και μιλάμε για μπάνιο, λοιπόν, ή βουτάς και κολυμπάς στα βαθιά ή κάθεσαι στην παραλία και παίζεις με το κουβαδάκι σου. Απλά πράγματα.
 

j80dimitro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Τότε μπορεί να ήμουν εγώ ο τυχερός ως τώρα. Ή οι φίλοι μου. Έχω συζήσει με γκόμενα από στριπτίζ και εγώ κι ένας φίλος. Ούτε λεφτά μου έφαγε, ούτε μου έσπασε κανένας το σπίτι ή το μαγαζί, με τις φίλες της βγαίναμε και σε κλαμπ και σε ταβερνάκια και άβολα δεν ένιωσα ποτέ... Έχω κεράσει, μ' έχουν κεράσει, αλλά πάνω απ' όλα έχω περάσει καλά. Και σεξ μου έχει κάτσει με γκόμενα από στριπ και μετά μείναμε φίλοι. Όλα ζήτημα χειρισμών είναι και οι κακοτοπιές υπάρχουν παντού. Σάμπως με Ελληνίδες ή με γκόμενες εκτός στριπτίζ, δεν θα υπήρχαν; Με τις γυναίκες όλα ένα ρίσκο είναι. Μιας και μιλάμε για μπάνιο, λοιπόν, ή βουτάς και κολυμπάς στα βαθιά ή κάθεσαι στην παραλία και παίζεις με το κουβαδάκι σου. Απλά πράγματα.

Χαίρομαι που είσαι τυχερός εσύ και οι φίλοι σου... Μάλλον ή δεν είδαν φράγκα ή οι κοπέλες δεν ήταν top μουνιά .. Όταν λέω top εννοώ εξώφυλλα , φωτογραφήσεις. Πέρα από τις στριπτιτζούδες αναφέρομαι και σε μοντέλα , τραγουδιάρες β διαλογής...
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαίρομαι που είσαι τυχερός εσύ και οι φίλοι σου... Μάλλον ή δεν είδαν φράγκα ή οι κοπέλες δεν ήταν top μουνιά .. Όταν λέω top εννοώ εξώφυλλα , φωτογραφήσεις. Πέρα από τις στριπτιτζούδες αναφέρομαι και σε μοντέλα , τραγουδιάρες β διαλογής...

Μια χαρά μουνιά ήταν... Από τα πολύ καλά! Και μιλάω μόνο για στριπτιζούδες, για τα άλλα επαγγέλματα που αναφέρεις, δεν έχω ιδέα...
 

j80dimitro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Μια χαρά μουνιά ήταν... Από τα πολύ καλά! Και μιλάω μόνο για στριπτιζούδες, για τα άλλα επαγγέλματα που αναφέρεις, δεν έχω ιδέα...

Αναφέρομαι και σε στριπτιζούδες που κάνουν ψευτοφωτογραφησεις σε ciao, spirto , espresso girl κλπ

Προσοχή, γιατί είδα κάτι βλάκες που ποστάρουν κάποιες φωτογραφίες πιο πριν και καμαρώνουν, χωρίς να ξέρουν. Εγώ απλά ενημέρωσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom