Νέα

Που πάνε για μπάνιο οι στριπτιτζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 648
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Η απάντηση στο ερώτημα δεν έχει κάποια ιδιαίτερη αξία.Ακόμα και να τις δει ο κλασικός έλληνας <<άνδρας>> πιστεύετε ότι θα γίνει κάτι?
Το πολύ πολύ να αρχίσει να βγάζει φώτο με το κινητό και να φαντασιώνεται διάφορα..Μετά θα μπει σε ένα σάιτ και θα αρχίσει να λέει για το πώς τις πήδηξε,τους πέταξε τα μάτια έξω κτλ..Έπειτα θα πάει στο κρεβατάκι του, θα περιποιηθεί τον εαυτό του (το πιάσατε ,έτσι) και ξανά από την αρχή.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ουπς ναι ωραιο το copy fake σου.

Κρινε οταν γνωριζεις αλλιως σιωπαινε ;)
και τώρα στα σοβαρά.
και κρινω και γνωρίζω και σωπαίνω.
τις μαγκίες και τις ταρζανιές τις κρατάμε για πάρτη μας.
γιατί όσο πιο μεγάλη μούφα φαίνεται τόσο πιο μαλάκες φαινόμαστε. Κι ας είναι αλήθεια.

όσο για τους γαμιάδες ζούδων μια βόλτα στο καμμένο τραστ είναι ικανό να εξηγήσει σε πολλους ποιοι γαμάνε ζούδια τσάμπα.
τέλος για σήμερα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Η απάντηση στο ερώτημα δεν έχει κάποια ιδιαίτερη αξία.Ακόμα και να τις δει ο κλασικός έλληνας <<άνδρας>> πιστεύετε ότι θα γίνει κάτι?
Το πολύ πολύ να αρχίσει να βγάζει φώτο με το κινητό και να φαντασιώνεται διάφορα..Μετά θα μπει σε ένα σάιτ και θα αρχίσει να λέει για το πώς τις πήδηξε,τους πέταξε τα μάτια έξω κτλ..Έπειτα θα πάει στο κρεβατάκι του, θα περιποιηθεί τον εαυτό του (το πιάσατε ,έτσι) και ξανά από την αρχή.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ετσι.  :grin:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.119
Like
1.914
Πόντοι
216
και τώρα στα σοβαρά.
και κρινω και γνωρίζω και σωπαίνω.
τις μαγκίες και τις ταρζανιές τις κρατάμε για πάρτη μας.
γιατί όσο πιο μεγάλη μούφα φαίνεται τόσο πιο μαλάκες φαινόμαστε. Κι ας είναι αλήθεια.

όσο για τους γαμιάδες ζούδων μια βόλτα στο καμμένο τραστ είναι ικανό να εξηγήσει σε πολλους ποιοι γαμάνε ζούδια τσάμπα.
τέλος για σήμερα.

Ποτε μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια.Εγω ανεφερα ενα πραγματικο γεγονος χωρις προσπαθεια να πεισω κανεναν και που μαλλον αδιαφορο μου ειναι.Μαλλον εσυ τις προκαλεσες τις <<μαγκιες>> και που μονο εσυ βλεπεις.




Τελος δεν υπαρχει ποτε...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ποτε μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια.Εγω ανεφερα ενα πραγματικο γεγονος χωρις προσπαθεια να πεισω κανεναν και που μαλλον αδιαφορο μου ειναι.Μαλλον εσυ τις προκαλεσες τις <<μαγκιες>> και που μονο εσυ βλεπεις.




Τελος δεν υπαρχει ποτε...
οκ
εσύ γαμάς άγνωστες ζούδες σε παραλία και σας παίνρουν ματι οι λουόμενοι.
εμείς ως αγαμητοι γαμάμε τη χούφτα μας στα πριβέ.

φαντάζομαι τώρα σε κάλυψα πλήρως.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.119
Like
1.914
Πόντοι
216
οκ
εσύ γαμάς άγνωστες ζούδες σε παραλία και σας παίνρουν ματι οι λουόμενοι.
εμείς ως αγαμητοι γαμάμε τη χούφτα μας στα πριβέ.

φαντάζομαι τώρα σε κάλυψα πλήρως.

Ειπα οτι γαμησα καμια και δεν το καταλαβα? Για ξαναδιαβασε την απαντηση μου.... Μαλλον βγαζεις συμπερασματα πριν καν διαβασεις ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ειπα οτι γαμησα καμια και δεν το καταλαβα? Για ξαναδιαβασε την απαντηση μου.... Μαλλον βγαζεις συμπερασματα πριν καν διαβασεις ;)
παίρνω τα κουβαδάκια μου και πάω σε άλλη στριποπαραλία.  :sunglasses:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγω ημουν βουλιαγμενη οποτε προς πορτο ραφτη σε κοβω...
κάπως ετσι... η βουλιαγμένη πάντα μου έπεφτε πολύ μακρυά. ασε που εκει μένουν όλοι οι φραγκάτοι και γω δεν αντέχω ούτε βουλιαγμένες ούτε στριπτηζούδες.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.119
Like
1.914
Πόντοι
216
κάπως ετσι... η βουλιαγμένη πάντα μου έπεφτε πολύ μακρυά. ασε που εκει μένουν όλοι οι φραγκάτοι και γω δεν αντέχω ούτε βουλιαγμένες ούτε στριπτηζούδες.

Και μενα μακρια μου πεφτει.Οσο για τους φραγκατους οσο δεν τους πας εσυ αλλο τοσο και εγω.
ΓΙα ενα μπανακι ομως δεν θα ελεγα οχι ειδικα αν η παρεα ειναι καλη... Οτι και αν σημαινει αυτο
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
ζιλεβοοοοο



πολιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι


πιοσ ιν ο καριολισ ο βοθροσ?
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
Πώς θα ήταν η ζώη αν το πορνό ήταν αληθινό

- Όλες οι γυναίκες φτάνουν μέχρι 35 ετών. Μετά πεθαίνουν.

- Δεν υπάρχουν Κινέζοι άνδρες.

- Οι γυναίκες δεν είναι ποτέ έφηβες. Πάνε κατευθείαν στα 25 και έχουν κοτσιδακια.

- Όλοι οι άντρες πάνε γυμναστήριο.

- Όλοι οι άντρες έχουν ξυρισμένο σώμα.

- Όλες οι γυναίκες είναι ξυρισμένες (παντού).

- Όλοι και όλες έχουν τατουάζ.

- Οι γυναίκες δεν έχουν ποτέ πονοκέφαλο.

- Οι γυναίκες δεν έχουν ποτέ περίοδο.

- Όλοι οι άντρες έχουν μεγάλα και αλύγιστα εργαλεία που τελειώνουν μετά από καμιά ώρα συνεχούς απασχόλησης.

- Στη δουλειά οι υφιστάμενες γυναίκες έχουν πάντοτε όρεξη για ερωτικά παιχνίδια με τους προϊστάμενους τους.

- Δεν υπάρχει άντρας που να εργάζεται και να μην υποκύπτει στις ορέξεις της διευθύντριας.

- Κατά τη διάρκεια της εφηβείας ο άντρας πηγαίνει με όλες του τις συμμαθήτριες και δεν υπάρχει η λέξη χυλόπιτα.

- Στο στρατόπεδο πάντα θα υπάρχει μια γυναίκα.

- Στις γυναικείες φυλακές είναι όλες λεσβίες.

- Στο συνεργείο αυτοκινήτων η γυναίκα δεν πληρώνει ποτέ με χρήματα.

- Οι σωστές σύζυγοι είναι αυτές που ανήκουν σε όλους.

- Οι σωστοί σύζυγοι είναι αυτοί χαίρονται να μοιράζονται τη γυναίκα τους.

- Όταν δυο τύποι πηδάνε μια γυναίκα δεν υπάρχει ποτέ περίπτωση το ένα πέος να ακουμπήσει το άλλο. Τα πάντα είναι υπολογισμένα με ακρίβεια χιλιοστού.

- Ο άντρας ποτέ δεν κουράζεται από τη δουλειά, ποτέ δεν δίνει προτεραιότητα σε κάτι άλλο και ποτέ δεν βλέπει μπάλα.

- Οποιοδήποτε παντρεμένο ζευγάρι έχει κόρη, πρέπει να αναγκάσει τον οικογενειακό φίλο να τη μυήσει στον έρωτα.

- Οι γυναίκες δεν εγκυμονούν και δεν τεκνοποιουν.

- Όλοι και όλες είναι νέοι ωραίοι και επιτυχημένοι.

- Δεν υπάρχει άβαφη και αμακιγιάριστη γυναίκα.

- Σε οποιοδήποτε ταξίδι με οποιοδήποτε μέσο μεταφοράς, θα σου κάτσει τουλάχιστον μια γκόμενα.

- Όλες οι γυναίκες που είναι γραμματείς τον παίρνουν.

- Όλες οι καθηγήτριες πάνε με τους μαθητές τους και αντίστοιχα όλοι οι καθηγητές με τις μαθήτριες.

- Καμιά λεσβία δεν είναι ακριβώς λεσβία. Κατά βάθος θέλουν και hetero, για αυτό πάντοτε έχουν και την απαραίτητη γκάμα σε πλαστικά εξαρτήματα.

- Όλοι οι σπιτονοικοκύρηδες έχουν υπηρέτριες. Αν δεν έχουν σίγουρα η γειτόνισα θα συνάψει σχέσεις μαζί τους.

- Όλα τα μπαλκόνια έχουν θέα σε μια γκόμενα που τα βγάζει και τον παίρνει ασύστολα.

- Καμιά γυναίκα δεν ξέρει να μαγειρεύει. Για τις εξαιρέσεις, το γάλα και η σαντιγί είναι σεξουαλικά εδέσματα.

- Ο καθαριστής πισίνας, ο κηπουρός, ο πιτσαδόρος και ο ταχυδρόμος έχουν πάντα μεγάλο όργανο.

- Η οδοντίατρος ποτέ δεν σου φτιάχνει τα δόντια.

- Ο χώρος της μόδας και του γκλαμ δεν έχει αδερφές αλλά μόνο εραστές.

- Οι γυναίκες φορούν πάντα γόβες-στιλέτο στο κρεβάτι.

[size=18pt]- 5-10 δευτερόλεπτα φλερταρίσματος είναι πάντα αρκετά.[/size]

[size=18pt]- Αν ένας άγνωστος βρει μια γυμνή γυναίκα να "χαϊδεύεται" μόνη της, αυτή δεν θα ουρλιάξει τρομαγμένη. Αντίθετα, θα τον προσκαλέσει να κάνουν σεξ.[/size]

- Οι γυναίκες χαμογελούν πάντα με ικανοποίηση όταν οι άνδρες τελειώνουν στο πρόσωπο τους.

Οι γυναίκες πάντα μουγκρίζουν ανεξέλεγκτα όταν κάνουν στοματικό.

- Οι γυναίκες έρχονται πάντα ταυτόχρονα σε οργασμό με τους άνδρες τους.

- Όλες οι γυναίκες ουρλιάζουν στο κρεβάτι.

- Οι γυναίκες πάντα χαμογελούν όταν τις παίρνουν ταυτόχρονα από πίσω κι από εμπρός.

- Οι νοσοκόμες πάντα κάνουν στοματικό στους ασθενείς σαν μέρος της θεραπείας.

- Όταν η γκόμενα σου σε πιάσει να πηδάς την καλύτερη της φίλη θα θυμώσει μόνο για 30" και μετά θα συμμετάσχει ευχαρίστως στην παρτούζα.

- Οι γυναίκες πάντα δείχνουν ευχάριστα έκπληκτες όταν ανοίγουν το παντελόνι ενός άνδρα και βρίσκουν ένα πέος μέσα.

[size=18pt]- Οι άνδρες ποτέ δεν χρειάζεται να παρακαλέσουν για σεξ.[/size]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Χαιρετω ολους τους αγαπητους και ηρωικους συναγωνιστες! Μιας κι'εχουμε μπει για τα καλα πια στην εποχη του θερους αναμενοντε οποιες παρατηρησεις εχει κανει οποιοσδηποτε εκλεκτος συναγωνιστης για το τι εχει παρει το ματι του στις παραλιες της Αττικης μεχρι τωρα να μας ενημερωσει που; πως; ποσα..; (εμφανιση κορασιδων(μπαζα με βυζια ως τα γονατα ή επιπεδου στριπ στανταρ, αριθμος(ενα μονο και ερημο ή παρεα 2-3 κορασιδων,κτλ..;),
λεπτομερης ενδυση τι ακριβως φορουσαν..(κανονικο μπικινι, στρινγκακια, τοπλες κανονικα μπαινουν στη θαλασσα ανευ στηθοδεσμου ή η κλασσικη απατη του ''δηθεν'' τοπλες και καλα μπρουμυτα ξαπλωματος για να μαυρισει η πλατη και μετα φοραμε το μαγιω πριν βουτηξουμε..,κτλ..κτλ.. :grin: :sunglasses: :tits:;

Αναμενομεν απαντησεις και καλο καλοκαιρι :tits2:  :boobies:!!!!!!!!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
παρακαλουνται οι στριπερ να φορανε καπελακι η μαγιο με το ονομα του στριπ που εργαζονται για να ειναι ευκολα εντοπισιμες !!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
παρακαλουνται οι στριπερ να φορανε καπελακι η μαγιο με το ονομα του στριπ που εργαζονται για να ειναι ευκολα εντοπισιμες !!!!!!

καλο το αστειακι πραγματικα γελασα φιλε Ρωμα αλλα ελεος ρε παιδια το χουμε ξαναπει..
δε χρειαζεται να ΕΙΝΑΙ
τριπερς..απλα τα καλα τοπλες ψαχνουμε..δεν εχουμε κανα τρελο κολλημα/φιξαρισμα,κτλ..με το να δουλευει η αλλη σε στριπ ντε και καλα..
δεν φτιαχνομαστε με την ιδεα στο μυαλο μας οτι ειναι τριπερ η αλλη δηλαδη οταν εντοπιζουμε το στριγκακι το καλο με εξω το βυζακι να μπαινει για μπανακι ανευ στηθοδεσμου(η βασικοτερη προυποθεση για ν'αποφευγουμε τα fake topless των ελλεινιδων που ξαπλωνουν μπρουμυτα βγαζουν το πανω μερος του μαγιω και ολη την ωρα που ανασηκωνοντε στη ξαπλωστρα,η'μιλουν στο κινητο,η πινουν καφε,τσιγαρο,κτλ ΟΛΗ ΜΑ ΟΛΗ η προσοχη και προσπαθεια τους ειναι πως να κρατουν το σουτιεν με το ενα χερι ωστε να μην αποκαλυφθει ουτε τετραγωνικο εκατοστο του ζαβιου.. :tits2:  ειναι πραγματι αρρωστη και ψυχαναγκαστικη αυτη η τοοοσσοο επιμονη προσπαθεια..sick..(συμφωνα με τη ποκερικη ορολογια..:) σκεφτειτε ποσο μα ποσο παρανοικο ειναι οταν τα τελευταια καλοκαιρια και ειδικα φετος που χει γινει τρελη μοδα το μαγιω στρινγκ ολες οι ελλεινιδες που εχουν ψιλοκαλο σωμα απο ηλικια εφηβειας ως μιλφαρες τριανταπενταροσαρανταρες και βαλε οι 8 στις 10 φορανε τα πιο αποκαλυπτικα στρινγκ που'ν'η πληρης ανατομια του κωλου... :kissass:!!! αλλα οταν κανουν ηλιοθεραπεια και βγαζουν το πανω δεν αφηνουν να φανει ουτε χιλιοστο του ζαβιου... :tits2: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!
τι παρανοια ρε παιδι μου σε ποιο συμπερασμα οδηγουμαστε λοιπον..;;
οτι οι ελλεινιδες ειν'απιστευτα πουριτανες και σεμνοτυφες..αποτελεσμα των δεκαετιων και αιωνων σεξουαλικης καταπιεσης απ'την οικογενεια και τον περιγυρο,γειτονια,κτλ..σαν το 40' και το 50' στα χωρια που αν φαινοταν ο αστραγαλος απτο φουστανι γινοταν πανικος...

τεσπα με τις κοινωνικοψυχαναλυτικες αναλυσεις ξεφυγαμε απτο αρχικο ζητημα μας που ειναι: ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΠΛΕΣ ανεξαρτητα προελευσης του επικειμενου κομματιου..!!!

Ισως ειναι σε λαθος κατηγορια το θεματακι δεν το ανοιξα σε αυτη τη κατηγορια απλα καποιο παιδι απ'τους admin το μετεφερε εδω οταν το ανοιξα εγω στη γενικη συζητηση..δε ξερω αν μπορει καποιο παλικαρι απ'τους admin να το μεταφερει αλλου γιατι οι 9 στους 10 που απαντουν εδω λενε οτι τους κατεβει οτι κολημα εχουν με τις τριπερς..πως θα τις ριξεις,,πως θα της μαμησεις..σιγα μη σου κατσουν..κτλ..κτλ.. :headbang:
ειναι σε λαθος κατηγορια το θεματακι γιατι οποιος το διαβαζει εδω παθαινει αμοκ και σεληνιαζεται με τη λεξη ''στριπερ'..ενω το βασικο θεμα ειναι..ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΠΛΕΣ..ανεξαρτητα προελευσης του επικειμενου κομματιου..!!!

μια προταση στους admin αν θα μπορουσε να ανοιχτει αλλου το θεματακι και ισως μια ιδεα να συνοδευται απο φωτο του εκαστοτε κομματιου..(να ΜΗΝ φαινεται προσωπο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ να'ναι πιξελιασμενο δε θελουμε να εκθεσουμε κανεναν!!!) μου φαινεται καλη σαν ιδεα καθως,ενω εγω προσωπικα δε παιρνω στη παραλια ακριβο κινητο με καμερα,κτλ, εχω δει πολλους(το πιθανοτερο επιτιμους συναγωνιστες απ'αυτο το φορουμ :sunglasses:) να πασχιζουν πως θα βγαλουν στη ζουλα φωτο με το κιν τους  τα καλα στρινκακια και βυζακια που προσφεροντε στη παραλια.. :tits: :tits:!!!

Συνοψιζοντας λοιπον προτεινω να μπει το θεμα συζητησης σε αλλη κατηγορια και να συνοδευεται απ'οποιον μερακλη θελει και απο φωτο του εκαστοτε κομματιου προς αξιολογηση.. :cum:!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Επειδη δεν εχω λαβει καμια απαντηση δυο μερες τωρα επαναλαμβανω καθως ολοι ξερουμε οτι η επαναληψη ειναι μητηρ μαθησεως.. :grin:

''Ελεος ρε παιδια το χουμε ξαναπει.. :tickedoff:
δε χρειαζεται να ΕΙΝΑΙ
τριπερς..απλα τα καλα τοπλες ψαχνουμε..δεν εχουμε κανα τρελο κολλημα/φιξαρισμα,κτλ..με το να δουλευει η αλλη σε στριπ ντε και καλα..
δεν φτιαχνομαστε με την ιδεα στο μυαλο μας οτι ειναι τριπερ η αλλη δηλαδη οταν εντοπιζουμε το στριγκακι το καλο με εξω το βυζακι να μπαινει για μπανακι ανευ στηθοδεσμου(η βασικοτερη προυποθεση για ν'αποφευγουμε τα fake topless των ελλεινιδων που ξαπλωνουν μπρουμυτα βγαζουν το πανω μερος του μαγιω και ολη την ωρα που ανασηκωνοντε στη ξαπλωστρα,η'μιλουν στο κινητο,η πινουν καφε,τσιγαρο,κτλ ΟΛΗ ΜΑ ΟΛΗ η προσοχη και προσπαθεια τους ειναι πως να κρατουν το σουτιεν με το ενα χερι ωστε να μην αποκαλυφθει ουτε τετραγωνικο εκατοστο του ζαβιου.. :tits2:  ειναι πραγματι αρρωστη και ψυχαναγκαστικη αυτη η τοοοσσοο επιμονη προσπαθεια..sick..(συμφωνα με τη ποκερικη ορολογια..:) σκεφτειτε ποσο μα ποσο παρανοικο ειναι οταν τα τελευταια καλοκαιρια και ειδικα φετος που χει γινει τρελη μοδα το μαγιω στρινγκ ολες οι ελλεινιδες που εχουν ψιλοκαλο σωμα απο ηλικια εφηβειας ως μιλφαρες τριανταπενταροσαρανταρες και βαλε οι 8 στις 10 φορανε τα πιο αποκαλυπτικα στρινγκ που'ν'η πληρης ανατομια του κωλου... :kissass:!!! αλλα οταν κανουν ηλιοθεραπεια και βγαζουν το πανω δεν αφηνουν να φανει ουτε χιλιοστο του ζαβιου... :tits2: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!
τι παρανοια ρε παιδι μου σε ποιο συμπερασμα οδηγουμαστε λοιπον..;;
οτι οι ελλεινιδες ειν'απιστευτα πουριτανες και σεμνοτυφες..αποτελεσμα των δεκαετιων και αιωνων σεξουαλικης καταπιεσης απ'την οικογενεια και τον περιγυρο,γειτονια,κτλ..σαν το 40' και το 50' στα χωρια που αν φαινοταν ο αστραγαλος απτο φουστανι γινοταν πανικος...

τεσπα με τις κοινωνικοψυχαναλυτικες αναλυσεις ξεφυγαμε απτο αρχικο ζητημα μας που ειναι: ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΠΛΕΣ ανεξαρτητα προελευσης του επικειμενου κομματιου..!!!

Ισως ειναι σε λαθος κατηγορια το θεματακι δεν το ανοιξα σε αυτη τη κατηγορια απλα καποιο παιδι απ'τους admin το μετεφερε εδω οταν το ανοιξα εγω στη γενικη συζητηση..δε ξερω αν μπορει καποιο παλικαρι απ'τους admin να το μεταφερει αλλου γιατι οι 9 στους 10 που απαντουν εδω λενε οτι τους κατεβει οτι κολημα εχουν με τις τριπερς..πως θα τις ριξεις,,πως θα της μαμησεις..σιγα μη σου κατσουν..κτλ..κτλ.. :headbang:
ειναι σε λαθος κατηγορια το θεματακι γιατι οποιος το διαβαζει εδω παθαινει αμοκ και σεληνιαζεται με τη λεξη ''στριπερ'..ενω το βασικο θεμα ειναι..ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΠΛΕΣ..ανεξαρτητα προελευσης του επικειμενου κομματιου..!!!

μια προταση στους admin αν θα μπορουσε να ανοιχτει αλλου το θεματακι και ισως μια ιδεα να συνοδευται απο φωτο του εκαστοτε κομματιου..(να ΜΗΝ φαινεται προσωπο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ να'ναι πιξελιασμενο δε θελουμε να εκθεσουμε κανεναν!!!) μου φαινεται καλη σαν ιδεα καθως,ενω εγω προσωπικα δε παιρνω στη παραλια ακριβο κινητο με καμερα,κτλ, εχω δει πολλους(το πιθανοτερο επιτιμους συναγωνιστες απ'αυτο το φορουμ :sunglasses:) να πασχιζουν πως θα βγαλουν στη ζουλα φωτο με το κιν τους  τα καλα στρινκακια και βυζακια που προσφεροντε στη παραλια.. :tits: :tits:!!!

Συνοψιζοντας λοιπον προτεινω να μπει το θεμα συζητησης σε αλλη κατηγορια και να συνοδευεται απ'οποιον μερακλη θελει και απο φωτο του εκαστοτε κομματιου προς αξιολογηση.. :cum:!!!
[/quote]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Επειδη δεν εχω λαβει καμια απαντηση δυο μερες τωρα επαναλαμβανω καθως ολοι ξερουμε οτι η επαναληψη ειναι μητηρ μαθησεως.. :grin:

''Ελεος ρε παιδια το χουμε ξαναπει.. :tickedoff:
δε χρειαζεται να ΕΙΝΑΙ
τριπερς..απλα τα καλα τοπλες ψαχνουμε..δεν εχουμε κανα τρελο κολλημα/φιξαρισμα,κτλ..με το να δουλευει η αλλη σε στριπ ντε και καλα..
δεν φτιαχνομαστε με την ιδεα στο μυαλο μας οτι ειναι τριπερ η αλλη δηλαδη οταν εντοπιζουμε το στριγκακι το καλο με εξω το βυζακι να μπαινει για μπανακι ανευ στηθοδεσμου(η βασικοτερη προυποθεση για ν'αποφευγουμε τα fake topless των ελλεινιδων που ξαπλωνουν μπρουμυτα βγαζουν το πανω μερος του μαγιω και ολη την ωρα που ανασηκωνοντε στη ξαπλωστρα,η'μιλουν στο κινητο,η πινουν καφε,τσιγαρο,κτλ ΟΛΗ ΜΑ ΟΛΗ η προσοχη και προσπαθεια τους ειναι πως να κρατουν το σουτιεν με το ενα χερι ωστε να μην αποκαλυφθει ουτε τετραγωνικο εκατοστο του ζαβιου.. :tits2:  ειναι πραγματι αρρωστη και ψυχαναγκαστικη αυτη η τοοοσσοο επιμονη προσπαθεια..sick..(συμφωνα με τη ποκερικη ορολογια..:) σκεφτειτε ποσο μα ποσο παρανοικο ειναι οταν τα τελευταια καλοκαιρια και ειδικα φετος που χει γινει τρελη μοδα το μαγιω στρινγκ ολες οι ελλεινιδες που εχουν ψιλοκαλο σωμα απο ηλικια εφηβειας ως μιλφαρες τριανταπενταροσαρανταρες και βαλε οι 8 στις 10 φορανε τα πιο αποκαλυπτικα στρινγκ που'ν'η πληρης ανατομια του κωλου... :kissass:!!! αλλα οταν κανουν ηλιοθεραπεια και βγαζουν το πανω δεν αφηνουν να φανει ουτε χιλιοστο του ζαβιου... :tits2: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!
τι παρανοια ρε παιδι μου σε ποιο συμπερασμα οδηγουμαστε λοιπον..;;
οτι οι ελλεινιδες ειν'απιστευτα πουριτανες και σεμνοτυφες..αποτελεσμα των δεκαετιων και αιωνων σεξουαλικης καταπιεσης απ'την οικογενεια και τον περιγυρο,γειτονια,κτλ..σαν το 40' και το 50' στα χωρια που αν φαινοταν ο αστραγαλος απτο φουστανι γινοταν πανικος...

τεσπα με τις κοινωνικοψυχαναλυτικες αναλυσεις ξεφυγαμε απτο αρχικο ζητημα μας που ειναι: ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΠΛΕΣ ανεξαρτητα προελευσης του επικειμενου κομματιου..!!!

Ισως ειναι σε λαθος κατηγορια το θεματακι δεν το ανοιξα σε αυτη τη κατηγορια απλα καποιο παιδι απ'τους admin το μετεφερε εδω οταν το ανοιξα εγω στη γενικη συζητηση..δε ξερω αν μπορει καποιο παλικαρι απ'τους admin να το μεταφερει αλλου γιατι οι 9 στους 10 που απαντουν εδω λενε οτι τους κατεβει οτι κολημα εχουν με τις τριπερς..πως θα τις ριξεις,,πως θα της μαμησεις..σιγα μη σου κατσουν..κτλ..κτλ.. :headbang:
ειναι σε λαθος κατηγορια το θεματακι γιατι οποιος το διαβαζει εδω παθαινει αμοκ και σεληνιαζεται με τη λεξη ''στριπερ'..ενω το βασικο θεμα ειναι..ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΠΛΕΣ..ανεξαρτητα προελευσης του επικειμενου κομματιου..!!!

μια προταση στους admin αν θα μπορουσε να ανοιχτει αλλου το θεματακι και ισως μια ιδεα να συνοδευται απο φωτο του εκαστοτε κομματιου..(να ΜΗΝ φαινεται προσωπο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ να'ναι πιξελιασμενο δε θελουμε να εκθεσουμε κανεναν!!!) μου φαινεται καλη σαν ιδεα καθως,ενω εγω προσωπικα δε παιρνω στη παραλια ακριβο κινητο με καμερα,κτλ, εχω δει πολλους(το πιθανοτερο επιτιμους συναγωνιστες απ'αυτο το φορουμ :sunglasses:) να πασχιζουν πως θα βγαλουν στη ζουλα φωτο με το κιν τους  τα καλα στρινκακια και βυζακια που προσφεροντε στη παραλια.. :tits: :tits:!!!

Συνοψιζοντας λοιπον προτεινω να μπει το θεμα συζητησης σε αλλη κατηγορια και να συνοδευεται απ'οποιον μερακλη θελει και απο φωτο του εκαστοτε κομματιου προς αξιολογηση.. :cum:!!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Τραβα στην παραλια του Αλιμου και θα δεις απ'ολα !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom