Νέα

Που πάνε για μπάνιο οι στριπτιτζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 648
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τότε μπορεί να ήμουν εγώ ο τυχερός ως τώρα. Ή οι φίλοι μου. Έχω συζήσει με γκόμενα από στριπτίζ και εγώ κι ένας φίλος. Ούτε λεφτά μου έφαγε, ούτε μου έσπασε κανένας το σπίτι ή το μαγαζί, με τις φίλες της βγαίναμε και σε κλαμπ και σε ταβερνάκια και άβολα δεν ένιωσα ποτέ... Έχω κεράσει, μ' έχουν κεράσει, αλλά πάνω απ' όλα έχω περάσει καλά. Και σεξ μου έχει κάτσει με γκόμενα από στριπ και μετά μείναμε φίλοι. Όλα ζήτημα χειρισμών είναι και οι κακοτοπιές υπάρχουν παντού. Σάμπως με Ελληνίδες ή με γκόμενες εκτός στριπτίζ, δεν θα υπήρχαν; Με τις γυναίκες όλα ένα ρίσκο είναι. Μιας και μιλάμε για μπάνιο, λοιπόν, ή βουτάς και κολυμπάς στα βαθιά ή κάθεσαι στην παραλία και παίζεις με το κουβαδάκι σου. Απλά πράγματα.

ρε φιλε ολα παιζουνε συγουρα απλα οπως σου ειπα ειχα συναναστραφει με καποιες στριπο βιζιτες ειτε φιλικα ειτε ποιο στενα μου ειχανε φανει η μαλλον ηταν τρελα αρπαρκτηκα μα τρελα ομως... η ελλαδα τους φενοταναι παραδεισος! απυστετο πως ενας αντρας μπορει να χαλαει τοσα λευτα χωρις να εχει κανενα μα κανενα κερδος σε μια γυναικα! τωρα η καθε μια πουτανα απο αυτες εχει το μαστορα της τωρα αν εσυ τις γαμας σε διαρκεια τσαμπα μπραβο, φενεται οτι εισαι ο μαστορας.. απλα!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
βασια η αληθεια ειναι στη μεση.... ;)
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
:2funny:
 

Συνημμένα

  • 304582_512142315468677_850233713_n.jpg
    304582_512142315468677_850233713_n.jpg
    44,7 KB · Εμφανίσεις: 87

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Τότε μπορεί να ήμουν εγώ ο τυχερός ως τώρα. Ή οι φίλοι μου. Έχω συζήσει με γκόμενα από στριπτίζ και εγώ κι ένας φίλος. Ούτε λεφτά μου έφαγε, ούτε μου έσπασε κανένας το σπίτι ή το μαγαζί, με τις φίλες της βγαίναμε και σε κλαμπ και σε ταβερνάκια και άβολα δεν ένιωσα ποτέ... Έχω κεράσει, μ' έχουν κεράσει, αλλά πάνω απ' όλα έχω περάσει καλά. Και σεξ μου έχει κάτσει με γκόμενα από στριπ και μετά μείναμε φίλοι. Όλα ζήτημα χειρισμών είναι και οι κακοτοπιές υπάρχουν παντού. Σάμπως με Ελληνίδες ή με γκόμενες εκτός στριπτίζ, δεν θα υπήρχαν; Με τις γυναίκες όλα ένα ρίσκο είναι. Μιας και μιλάμε για μπάνιο, λοιπόν, ή βουτάς και κολυμπάς στα βαθιά ή κάθεσαι στην παραλία και παίζεις με το κουβαδάκι σου. Απλά πράγματα.
:rockon: :rockon:
Φίλε έχω παρόμοιες εμπειρίες και συμφωνώ σε όλα ! Και όχι μόνο αυτό έχω πάει στην Ρωσία όπου ζεί τώρα. 
Ζήτημα χειρισμών και γνώσης της γυναίκας.
 

j80dimitro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ είπα 2 πράγματα :

1) Να προσέχετε και να μην τις φέρνετε εύκολα σπίτι σας, γιατί μπορεί να σας την " πέσουν"
2) Ότι γίνεσαι ρόμπα, όταν κυκλοφορείς και την χαιρετάνε 50 άτομα σε κάθε έξοδο.

Ρωσία έχω πάει και εγώ και έχω μείνει και με καλά, αλλά και με κακά κορίτσια. Ξέρω την κουλτούρα τους και τη γλώσσα τους καλά.

Καλά να περνάτε και κάτι τελευταίο για αυτές ... Εδώ είναι γιατι ψάχνουν θύματα για να τα Δαγκώσουν όσο πιο πολύ μπορούν. 10-12 χρόνια πριν οι καταστάσεις ήταν άλλες, τα κοριτσάκια έψαχναν πως θα ξεφύγουν από αυτόν που τις εκμεταλελλευόταν και στόχος τους ήταν να βρουν κάποιον να τις γλυτώσει (παντρευτεί).
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
:pipa1:
 

Συνημμένα

  • 579910_10151114730353965_1576126968_n.jpg
    579910_10151114730353965_1576126968_n.jpg
    62 KB · Εμφανίσεις: 84

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
:pipa2:
 

Συνημμένα

  • 563361_468442213184421_1393437302_n.jpg
    563361_468442213184421_1393437302_n.jpg
    84,7 KB · Εμφανίσεις: 85

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μίλα τα όπως θες, κανένα πρόβλημα... Για κάθε μία όμως που εσύ ξέρεις να ζητάει 300 ευρώ, εγώ ξέρω πέντε που δεν ζητάνε και που τις γαμάς μόνο και μόνο αν τις βγάλεις για ποτάκι ή καφέ. 
χαχαχα
ο κορονάκις μας νομίζει ότι οι γυναίκες δε γαμάνε για να καβλώσουν αλλά μόνο για να φάνε χρήματα. :grin:
 

kounoupis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
319
Like
10
Πόντοι
1
Οι ποιό ''δεύτερες'' πάνε παραλίες Βούλας και GiaBanaki στη Βάρκιζα. Αρκετες μασεζ πάνε στον Αλιμο (φτωχούλες γαρ). Ελάχιστες, οι ''καλές'' (και παντα με συνοδία) πάνε στον Αστερα (πλαζ) και ακόμα ελαχιστότατες στον Αστέρα (Ξενοδοχείο)όπου κλεινονται καιτα deals με τους πελάτες των καμπάνων.
αστερας πλαζ=αστερας γλυφαδας ενω λεγονται αστερια γλυφαδας κανονικα
 

kounoupis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
319
Like
10
Πόντοι
1
φετος πηγαν καθολ για μπανιο η φυγανε για τσ πατριδες τσ;
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Παίδες καλησπέρα ! Επειδή έχω κάνει στο παρελθόν πολλές φορές τη μαλακία να πάω και για φαγητό και για μπάνιο και για διακοπές μαζί τους, είναι η απόλυτη ξεφτίλα να κυκλοφορεί κανείς με αυτές και όπου πάτε να τις χαιρετάνε άγνωστοι ... Γίνεσαι ρόμπα !

Για αυτό καλύτερα 1-2 ποτάκια στο μαγαζί , καφεδάκι εκτός και μετά hotel. Τίποτα άλλο με αυτές.

Προσοχή !!! υπάρχουν κάποιοι επιτήδειοι  που τις καναλεύουν να δαγκώνουν κόσμο και αν δουν χρήμα, θα ειδοποιήσουν αυτόν που τις παραμυθιάζει και θα πάθετε πολλά κακά ...  Κλοπή αυτοκινήτων,  διαρρήξεις σπιτιών κλπ


 Ελα! Τραβα πες το σε αυτούς που με ειρωνευονταν όταν τα έλεγα...


" Τελικά δεν αξίζει σε κανένα αρχίδι να δίνεις συμβουλές" λέει ο πατέρας μου

 Παγκόσμιος κανόνας κι ουχί μόνον εις τα χρηματιστήρια.

Αν δεν την πάθει ... δεν θα μάθει!


 :2funny:
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Πολλες πανε balux γλυφαδα
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    115,2 KB · Εμφανίσεις: 110

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
 Ελα! Τραβα πες το σε αυτούς που με ειρωνευονταν όταν τα έλεγα...


" Τελικά δεν αξίζει σε κανένα αρχίδι να δίνεις συμβουλές" λέει ο πατέρας μου

 Παγκόσμιος κανόνας κι ουχί μόνον εις τα χρηματιστήρια.

Αν δεν την πάθει ... δεν θα μάθει!


 :2funny:
Το μεγαλύτερο μειονέκτημα του να μπλέξεις με "διάσημη" και ίσως από μόνο του αρκετό για να σε κάνει να στραφείς αλλού είναι πως δεν υπάρχει η οποιαδήποτε ανωνυμία.Και δε χρειάζεται να τη φέρεις και σπίτι σου κιόλας.Αρκεί το αυτοκίνητο σου να δει και να γλυκαθεί πάει μετά σε βρήκε αν είναι από τις επικίνδυνες που λέτε ήδη θα έχει βάλει να ψάξουν για σένα πχ σε ΔΟΥ,Κτηματολόγιο κτλπ.
Μόνο χαμένος μπορεί να βγείς.Γι'αυτό προσοχή με τις καριόλες  :-X
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Το μεγαλύτερο μειονέκτημα του να μπλέξεις με "διάσημη" και ίσως από μόνο του αρκετό για να σε κάνει να στραφείς αλλού είναι πως δεν υπάρχει η οποιαδήποτε ανωνυμία.Και δε χρειάζεται να τη φέρεις και σπίτι σου κιόλας.Αρκεί το αυτοκίνητο σου να δει και να γλυκαθεί πάει μετά σε βρήκε αν είναι από τις επικίνδυνες που λέτε ήδη θα έχει βάλει να ψάξουν για σένα πχ σε ΔΟΥ,Κτηματολόγιο κτλπ.
Μόνο χαμένος μπορεί να βγείς.Γι'αυτό προσοχή με τις καριόλες  :-X


  Γι αυτό ποτέ δεν πας σε ραντεβού με πουτάνα με το αυτοκούνητό σου φίλε.

  ή έχεις δεύτερο κάνα μικρό και παρακμιακό ή πας με νοικιάρικο, ή ταξάκι.

  ;)

  Οι περισσότεροι πάνε στις πουτάνες με το Καγιέν και το πούρο Κοχιμπα.

Να κάνουν επίδειξη πλούτου που;

Στην πουτάνα γαμώ την πουτάνα μου;


  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
  Γι αυτό ποτέ δεν πας σε ραντεβού με πουτάνα με το αυτοκούνητό σου φίλε.

  ή έχεις δεύτερο κάνα μικρό και παρακμιακό ή πας με νοικιάρικο, ή ταξάκι.

  ;)

  Οι περισσότεροι πάνε στις πουτάνες με το Καγιέν και το πούρο Κοχιμπα.

Να κάνουν επίδειξη πλούτου που;

Στην πουτάνα γαμώ την πουτάνα μου;


  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:thumbsup:
Υ.Γ  Cayenne και πούρα: η μέγιστη ένδειξη αρχοντοχωριατιάς  :2funny:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
φετος πηγαν καθολ για μπανιο η φυγανε για τσ πατριδες τσ;

οχι όλες για κοιταξε προς αστερα Βουλιαγμένης και Λαγονήσι Grand Resort. Δευτέρες - Τριτες μετά τις 12.00 ανάλογα τα ρεπά!! ;) ;)
 

Επισκέπτης
Τότε μπορεί να ήμουν εγώ ο τυχερός ως τώρα. Ή οι φίλοι μου. Έχω συζήσει με γκόμενα από στριπτίζ και εγώ κι ένας φίλος. Ούτε λεφτά μου έφαγε, ούτε μου έσπασε κανένας το σπίτι ή το μαγαζί, με τις φίλες της βγαίναμε και σε κλαμπ και σε ταβερνάκια και άβολα δεν ένιωσα ποτέ... Έχω κεράσει, μ' έχουν κεράσει, αλλά πάνω απ' όλα έχω περάσει καλά. Και σεξ μου έχει κάτσει με γκόμενα από στριπ και μετά μείναμε φίλοι. Όλα ζήτημα χειρισμών είναι και οι κακοτοπιές υπάρχουν παντού. Σάμπως με Ελληνίδες ή με γκόμενες εκτός στριπτίζ, δεν θα υπήρχαν; Με τις γυναίκες όλα ένα ρίσκο είναι. Μιας και μιλάμε για μπάνιο, λοιπόν, ή βουτάς και κολυμπάς στα βαθιά ή κάθεσαι στην παραλία και παίζεις με το κουβαδάκι σου. Απλά πράγματα.
εχω τις ιδιες εμπειριες και εγω , συμφωνω απολυτα μαζι σου.
 

Επισκέπτης
οχι όλες για κοιταξε προς αστερα Βουλιαγμένης και Λαγονήσι Grand Resort. Δευτέρες - Τριτες μετά τις 12.00 ανάλογα τα ρεπά!! ;) ;)

σιγά ρε παίκτες ,με την πείνα που έπεσε άντε μέχρι τον Αγ. Κοσμά με τραμ και πολύ είναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom