Νέα

περιστατικο σε πουτανοπιατσα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο Μυρωνας ειναι φιδεμπορας?

  • φυσικα μας τα εχει πρηξει μετα παραμυθια του

    Ψήφοι: 48 53,9%
  • οχι ειναι ειλικρινης αλλα προχω τυπος και δεν τον καταλαβαινουν ολοι

    Ψήφοι: 18 20,2%
  • χμμ.εχω τις αμφιβολιες μου..δεν ειμαι σιγουρος

    Ψήφοι: 23 25,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

Επισκέπτης
Νομισα οτι το βιντεο θα το φτιαξεις από κάποιες αρχικές φωτογραφίες (κάτι σαν συραφή φωτογραφιών ας πούμε). Εγώ αυτές πρότεινα να επεξεργαστείς. τεσπα...
οχι ειναι βιντεο..ομως εχω κατι φωτο τωρα που το λες γιατι οχι? ας ανεβουν αν ειναι κομμενα τα κεφαλια δεν τρεχει τπτ..ευχαριστω παντως
 

Επισκέπτης
η αλλη μολις πηρε τα λεφτα ανοιξε την πορτα του αυτοκινητου και την κοπανησε..μιας αλλης μου την επεσε ο νταβατζης..θα ξαναπηγαινες εσυ?
 

Επισκέπτης
τυπε δεν θα μπλεξεις με πρεζονια
υπαρχουν και πολλα γκρανια στην πιατσα :bigdick:
να σου πω μια ματια θα παω να την ριξω..βεβαια μιλαμε για βραδυ και κατι εχω διαβασει εδω οτι αργα το βραδυ δεν εχει και πολλα κομματια τελευταια..υπαρχει και μια πιατσα στην ιερα οδο ειδα κατι καλα κομματια αλλα πανε σε παρκιγκ με 30ε και σκοτεινα σοκακια και αποφευγω..για οτελ μου ζητησανε 100!
 

Επισκέπτης
για οσους ενδιαφερονται στην Ποσειδωνος διπλα στο οτελ Κρεολη υπαρχει μια ξανθουλα ονοματι Ελενα την ειχα παρει πριν πολυ καιρο αλλα βγαινει ακομα..ειναι πολυ καλη..50 παιρνει για ακαποτο τελειωτικο ψηλη ξανθια γυρω στα 27..επισης στην διαδοχου παυλου(εκει που περναει το τραμ) αν ειστε τυχεροι καποια βραδια βγαινουν καποιες ξεμπαρκες ειχα πετυχει μια πολυ καλη αλβανιδα με 30 ε απ την στιγμη που μπηκε στ αμαξι μας παρακολουθουσε ο νταβατζης της με αμαξι με σβηστα φωτα..ηταν πολυ καλη ομως
 

Επισκέπτης
λοιπον αδερφια καληνυχτιζω..και μια και τοπα κατεβαινω μια βολτα παραλιακη..μακαρι ναμαι τυχερος..να περνατε καλα και να μαματε ακομα καλυτερα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
να σου πω μια ματια θα παω να την ριξω..βεβαια μιλαμε για βραδυ και κατι εχω διαβασει εδω οτι αργα το βραδυ δεν εχει και πολλα κομματια τελευταια..υπαρχει και μια πιατσα στην ιερα οδο ειδα κατι καλα κομματια αλλα πανε σε παρκιγκ με 30ε και σκοτεινα σοκακια και αποφευγω..για οτελ μου ζητησανε 100!
τυπε τα βραδια τα γκρανια δεν κανουν πιατσα
εχουν να μουλιασουν την μασελα

πρωι μονο
10-6
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
εχει και μαυρουκες αμα θελει
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Αυτός είμαι φιλαρακι, που το θυμήθηκες?  Καλά είσαι? Εφαγα σκληρο φυστικι απο τα μουνακια με τα ξυρισμενα τα μουνια περυσι την Ικαρια.

Φετος δυστυχως δεν εχω λεφτα να πάω διακοπές με συνέπεια να είναι δύσκολος ο επερχόμενος Χειμώνας. Εσυ θα πας καπου?
Δείχνανε και τα μουνιά τους αλλά δεν αφήναν να αγγίξεις; Πίκρα. :S

Πότε θα αποκτασταθούμε εμείς ρε φιλαράκι; Οι γυναίκες της ηλικίας μας είναι παντρεμένες (στα παπάρια μας έτσι κι αλλιώς με τα χάλια τους) και οι μικρές μας σνομπάρουν. Τι αδιέξοδο είναι αυτό;

Σε θυμήθηκα γιατί είχα ταυτιστεί με την ιστορία. Ήθελα να έχει χάπυ εντ, να μη μείνει μπακούρι ο ήρωας... Προσπάθησε να πας φέτος λίγες μέρες διακοπές. Μπορεί να γνωρίσεις καμιά τουρίστρια.

Εγώ θα πάω στο χωριό που έχω κάτι υποχρεώσεις κτηματικές και ίσως πεταχτώ στην Κρήτη τέλη του Αυγούστου. Φτωχά πράγματα.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Δείχνανε και τα μουνιά τους αλλά δεν αφήναν να αγγίξεις; Πίκρα. :S

Πότε θα αποκτασταθούμε εμείς ρε φιλαράκι; Οι γυναίκες της ηλικίας μας είναι παντρεμένες (στα παπάρια μας έτσι κι αλλιώς με τα χάλια τους) και οι μικρές μας σνομπάρουν. Τι αδιέξοδο είναι αυτό;

Σε θυμήθηκα γιατί είχα ταυτιστεί με την ιστορία. Ήθελα να έχει χάπυ εντ, να μη μείνει μπακούρι ο ήρωας... Προσπάθησε να πας φέτος λίγες μέρες διακοπές. Μπορεί να γνωρίσεις καμιά τουρίστρια.

Εγώ θα πάω στο χωριό που έχω κάτι υποχρεώσεις κτηματικές και ίσως πεταχτώ στην Κρήτη τέλη του Αυγούστου. Φτωχά πράγματα.

:) :) :) Με συγκινείς αδερφέ καθώς φέτο κλείνω δεκαετια δίχως γκόμενα. Τωρα πια στα 36 ούτε καν ελπίζω σε εναν δεσμό.
Τα γκομενάκια ναι δείχνανε τα μουνια τους, στην αρχή ήταν ξυρισμένα κι όταν έφευγα απο το νησί έιχαν αρχίσει να φαίνονται οι πρώτες τρίχες.
Πόσο δίκιο έχεις όταν λες οτι οι συνομίληκες είναι παντρεμένες και οι νεαρές απλά δεν απευθύνονται σε εμάς, κι έχουν δίκιο. Βρισκόμαστε σε αδιεξοδο.
Αφού θα πας στην Κρήτη προσπάθησε να επισκεφτείς τον Πλακιά στο Νότιο Ρέθυμνο, έχουν γνώση οι φύλακες ξέρω τι σου λέω.
 

Επισκέπτης
:) :) :) Με συγκινείς αδερφέ καθώς φέτο κλείνω δεκαετια δίχως γκόμενα. Τωρα πια στα 36 ούτε καν ελπίζω σε εναν δεσμό.
Τα γκομενάκια ναι δείχνανε τα μουνια τους, στην αρχή ήταν ξυρισμένα κι όταν έφευγα απο το νησί έιχαν αρχίσει να φαίνονται οι πρώτες τρίχες.
Πόσο δίκιο έχεις όταν λες οτι οι συνομίληκες είναι παντρεμένες και οι νεαρές απλά δεν απευθύνονται σε εμάς, κι έχουν δίκιο. Βρισκόμαστε σε αδιεξοδο.
Αφού θα πας στην Κρήτη προσπάθησε να επισκεφτείς τον Πλακιά στο Νότιο Ρέθυμνο, έχουν γνώση οι φύλακες ξέρω τι σου λέω.
10ετια χωρις γκομενα? γιατι ετσι ρε μεγαλε  :think: συνομηλικοι ειμαστε..οντως  δυσκολη ηλικια..αλλα περασες κι απο την ευκολη ηλικια χωρις επιτυχια..γκαντεμη σε κοβω
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
:) :) :) Με συγκινείς αδερφέ καθώς φέτο κλείνω δεκαετια δίχως γκόμενα. Τωρα πια στα 36 ούτε καν ελπίζω σε εναν δεσμό.
Τα γκομενάκια ναι δείχνανε τα μουνια τους, στην αρχή ήταν ξυρισμένα κι όταν έφευγα απο το νησί έιχαν αρχίσει να φαίνονται οι πρώτες τρίχες.
Πόσο δίκιο έχεις όταν λες οτι οι συνομίληκες είναι παντρεμένες και οι νεαρές απλά δεν απευθύνονται σε εμάς, κι έχουν δίκιο. Βρισκόμαστε σε αδιεξοδο.
Αφού θα πας στην Κρήτη προσπάθησε να επισκεφτείς τον Πλακιά στο Νότιο Ρέθυμνο, έχουν γνώση οι φύλακες ξέρω τι σου λέω.

εγω που ειμαι 32στα αρχιδια μου ολα..εχω φιλους 40αρηδες με πολυ χρημα και αυτοι σαν εμενα ειναι ουτε παντρεμενοι ουτε τιποτα  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom