Νέα

περιστατικο σε πουτανοπιατσα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο Μυρωνας ειναι φιδεμπορας?

  • φυσικα μας τα εχει πρηξει μετα παραμυθια του

    Ψήφοι: 48 53,9%
  • οχι ειναι ειλικρινης αλλα προχω τυπος και δεν τον καταλαβαινουν ολοι

    Ψήφοι: 18 20,2%
  • χμμ.εχω τις αμφιβολιες μου..δεν ειμαι σιγουρος

    Ψήφοι: 23 25,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
οχι εννοουσα αν μπορει να αφαιρεσει καποιος το θολο μετα και δει προσωπα..νομιζω υπαρχει τετοιο προγραμμα..

Και να προσπαθήσει να το κάνει τι έγινε? 10 εκατομύρια είμαστε, αν πέσει σε γνωστή τότε ας πάει να παίξει και τζόκερ  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Και να προσπαθήσει να το κάνει τι έγινε? 10 εκατομύρια είμαστε, αν πέσει σε γνωστή τότε ας πάει να παίξει και τζόκερ  :sunglasses:
ξερεις τι γινεται? μπορει να το ανεβασει μετα και δεν λεει να εκθετουμε γυναικες..εστω κι αν ειναι ξεκωλιαρες..τεσπα θα βρεθει λυση..δεν πιστευω να παραπονεθει κι ο τραβεστι οτι τον εκθεσαμε?  :2funny:
 

Επισκέπτης
τυποι υπαρχει κανας παλιος της πιατσας της Σολωνος εδω να ρωτησω κατι για μια πορνη?
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ξερεις τι γινεται? μπορει να το ανεβασει μετα και δεν λεει να εκθετουμε γυναικες..εστω κι αν ειναι ξεκωλιαρες..τεσπα θα βρεθει λυση..δεν πιστευω να παραπονεθει κι ο τραβεστι οτι τον εκθεσαμε?  :2funny:

Κοιτα...η λύση μάλλον είναι αυτό που σου είπα με την ζωγραφική των windows...η λογική λέει ότι αν αφερέσεις (με αποκοπή) εντελώς το πρόσωπο από τη φότο, μετά ο άλλος ΟΤΙ και πρόγραμμα να έχει δεν θα μπορει να το δει...διότι απλά δεν θα είναι καλυμένο με πίξελ ή σκιά ώστε να αφαιρέσει απλά το στρώμα που τον εμποδίζει...ΑΠΛΆ ΘΑ ΑΠΟΥΣΙΑΖΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ...Αν κάποιος συναγωνιστής έχει να προτείνει κάτι άλλο πάσο  ;)
 

Επισκέπτης
Κοιτα...η λύση μάλλον είναι αυτό που σου είπα με την ζωγραφική των windows...η λογική λέει ότι αν αφερέσεις (με αποκοπή) εντελώς το πρόσωπο από τη φότο, μετά ο άλλος ΟΤΙ και πρόγραμμα να έχει δεν θα μπορει να το δει...διότι απλά δεν θα είναι καλυμένο με πίξελ ή σκιά ώστε να αφαιρέσει απλά το στρώμα που τον εμποδίζει...ΑΠΛΆ ΘΑ ΑΠΟΥΣΙΑΖΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ...Αν κάποιος συναγωνιστής έχει να προτείνει κάτι άλλο πάσο  ;)
πολυ καλο ακουγεται το θεμα ειναι οτι δεν τοχω δουλεψει ποτε το προγραμμα αυτο την ζωγραφικη..εχω καποιες γνωσεις απο προγραμματα ομως θα το μαθω ευκολα
 

Επισκέπτης
υπηρχε παλια μια πορνη ονοματι Κωνσταντινα (επιθετο δεν λεω) που ολο επαιρνε τα λεφτα απο τους πελατες και δεν εκανε τπτ..στο τελος βρεθηκε ενας και την ρημαξε στο ξυλο! την ειχε φωτο στα νεα
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
πολυ καλο ακουγεται το θεμα ειναι οτι δεν τοχω δουλεψει ποτε το προγραμμα αυτο την ζωγραφικη..εχω καποιες γνωσεις απο προγραμματα ομως θα το μαθω ευκολα

Αν έχεις windows7 πάνε κάτω αριστερά στο σήμα των windows "Έναρξη". Στο κουτάκι της αναζήτησης πληκτρολόγησε mspaint ;)
 

Επισκέπτης
Αν έχεις windows7 πάνε κάτω αριστερά στο σήμα των windows "Έναρξη". Στο κουτάκι της αναζήτησης πληκτρολόγησε mspaint ;)
αυτο ειναι για να μπεις στο προγραμμα..το θεμα ειναι πως να κοψεις τα κεφαλια..θα το βρω ομως..κατι σκαμπαζω απο προγραμματα..
 

Επισκέπτης
παιδια χωρις πλακα επειδη η ξεκωλιαρα εφυγε και εχω αγαμιες αν παω σε στουντιο (δεν εχω παει ποτε) με ενα 80αρη γαμας καλα εκει? σου δινουν κανα 20λεπτο καιρο? λετε να παιζουν τπτ κρυφες καμερες?
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
αυτο ειναι για να μπεις στο προγραμμα..το θεμα ειναι πως να κοψεις τα κεφαλια..θα το βρω ομως..κατι σκαμπαζω απο προγραμματα..

Αφού ανοίξεις τη φότο, επιλέγεις το κεφάλι με το πλαίσιο "Select" και μετά το κάνεις Αποκοπή "Cut". Μετά από αυτό σώζεις τη φότο "Save as" σαν νέο αρχείο (χωρίς το κεφάλι).
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
iceman δεν μιλαμε για φωτο αλλα για βιντεο!

Νομισα οτι το βιντεο θα το φτιαξεις από κάποιες αρχικές φωτογραφίες (κάτι σαν συραφή φωτογραφιών ας πούμε). Εγώ αυτές πρότεινα να επεξεργαστείς. τεσπα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
υπηρχε παλια μια πορνη ονοματι Κωνσταντινα (επιθετο δεν λεω) που ολο επαιρνε τα λεφτα απο τους πελατες και δεν εκανε τπτ..στο τελος βρεθηκε ενας και την ρημαξε στο ξυλο! την ειχε φωτο στα νεα
μετα ξαναδουλεψε τυπε?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
παιδια χωρις πλακα επειδη η ξεκωλιαρα εφυγε και εχω αγαμιες αν παω σε στουντιο (δεν εχω παει ποτε) με ενα 80αρη γαμας καλα εκει? σου δινουν κανα 20λεπτο καιρο? λετε να παιζουν τπτ κρυφες καμερες?
τυπε γιατι να δινεις 80αρια εκει
δεν πας σε κανα μεταξι ή σε κανα τριγωνο να γαμησεις σε καλτ φαση? :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom