Νέα

Πεδίο Άρεως και Σκαραμαγκάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutanesgiapanta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Κάθε απόγευμα, 7:30 με 8:00, μες το λιοπύρι, δυο γυφτοπούλες, έξω από το χοτελ Γλάρος. Κόσμος,αυτοκίνητα,της τρελλής. Η μια κόκκινο φόρεμα της φωτιάς και  η άλλη τη φούστα σηκωμένη μπούνια και ο κώλος έξω.
Καραμπαμ γύφτισσες όμως, δεν με φτιάχνουν  :huh:
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Κάθε απόγευμα, 7:30 με 8:00, μες το λιοπύρι, δυο γυφτοπούλες, έξω από το χοτελ Γλάρος. Κόσμος,αυτοκίνητα,της τρελλής. Η μια κόκκινο φόρεμα της φωτιάς και  η άλλη τη φούστα σηκωμένη μπούνια και ο κώλος έξω.
Καραμπαμ γύφτισσες όμως, δεν με φτιάχνουν  :huh:
ο μποκολος ενδιαφερεται για τετοια μουνια.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Τύποι έχω παρατηρήσει ρομαντική πιάτσα στο πάρκινγκ κοντά στο δαφνί,ρεύμα προς αθήνα  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:.Είναι πάντα κατασκότεινο,με ρομαντικές γύφτισσες,μαύρες και βρωμερά γερόντια να περιφέρονται με κάτι σαράβαλα  :vomit: :vomit: :happy: :happy: :happy: :rockon: :rockon: :rockon:.
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Τύποι έχω παρατηρήσει ρομαντική πιάτσα στο πάρκινγκ κοντά στο δαφνί,ρεύμα προς αθήνα  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:.Είναι πάντα κατασκότεινο,με ρομαντικές γύφτισσες,μαύρες και βρωμερά γερόντια να περιφέρονται με κάτι σαράβαλα  :vomit: :vomit: :happy: :happy: :happy: :rockon: :rockon: :rockon:.

Δώσε ινφο να κάνουμε καταδρομική...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Δώσε ινφο να κάνουμε καταδρομική...

Λεωφόρο Αθηνών μετά τα χοτέλια του Σκαραμαγκά είναι τύπε,έχει έναν χώρο δεξιά να σταματήσεις.Θα το καταλάβεις από το κατασκότεινο δάσος και τα γνωστά ζόμπι που θα δεις.
 

Επισκέπτης
Τύποι έχω παρατηρήσει ρομαντική πιάτσα στο πάρκινγκ κοντά στο δαφνί,ρεύμα προς αθήνα  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:.Είναι πάντα κατασκότεινο,με ρομαντικές γύφτισσες,μαύρες και βρωμερά γερόντια να περιφέρονται με κάτι σαράβαλα  :vomit: :vomit: :happy: :happy: :happy: :rockon: :rockon: :rockon:.
κωστακη γιατι εχουν τοσες καβλες οι γεροντες; παιρνουν φαρμακα;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Τύποι έχω παρατηρήσει ρομαντική πιάτσα στο πάρκινγκ κοντά στο δαφνί,ρεύμα προς αθήνα  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:.Είναι πάντα κατασκότεινο,με ρομαντικές γύφτισσες,μαύρες και βρωμερά γερόντια να περιφέρονται με κάτι σαράβαλα  :vomit: :vomit: :happy: :happy: :happy: :rockon: :rockon: :rockon:.
Περυσι το καλοκαίρι, φίλος αγρότης λαϊκατζής,σταματησε για κατούρημα,ξημέρωμα και του έγινε πέσιμο από γύφτους. Πάει το φορτηγό,πάει και η σοδειά !!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Περυσι το καλοκαίρι, φίλος αγρότης λαϊκατζής,σταματησε για κατούρημα,ξημέρωμα και του έγινε πέσιμο από γύφτους. Πάει το φορτηγό,πάει και η σοδειά !!!!

Τύπε έχει φουλ γυφτιά το σημείο,είναι μέσα στην φύση και βγάζει έναν ρομαντισμό.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Πέρασα γύρω στις 01:30 από την πιάτσα της Λ.Αθηνών κοντά στο δαφνί,όπου παρατήρησα τουλάχιστον 10 αμάξια σταματημένα στον σκοτεινό παράδρομο και 3-4 τυπάδες να περιφέρονται πεζοί στην πιάτσα  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning1: :headbaning1: :think: :think:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.859
Like
453
Πόντοι
36
Για πίπα δεν έχω δώσει περισσότερα από 10 ευρώ. Αυτές επιμένουν αλλά τους το κοβω, 10 έχω αλλιώς φεύγω. Πάντα πιάνει. Μην υποκύπτετε ρε σεις γιατί θα ανεβάσουν τις τιμές !χαχα
ετσι μπραβο, εισαι ωραιος.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Εχθες κατά τις 23:00 στην γνωστή πιάτσα της Λ.Αθηνών περιφερόντουσαν 2-3 πουστρόγεροι που έψαχναν με αγωνία να γαμηθούν ή να πιπώσουν καμιά ψωλή  :jerking: :jerking: :jerking: :happy: :happy: :happy: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Επίσης ένας βλάκας κωλόγερος έκανε χαλάστρα σε ζευγάρι που φασωνόταν στην αρχή της πιάτσας με αποτέλεσμα να φύγουν σφαίρα  :S :S :jerking: :jerking: :birdman: :birdman: :birdman:.
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
Καλησπέρα ξέρει κανείς τι παίζει στο πάρκινγκ κοντά στο δαφνι έχω περάσει αρκετές φορές βλέπω κόσμο αλλά δεν έχω σταματήσει ποτέ τι φάση είναι ευχάριστο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Χθες μεσημεράκι κατά τις 12:00 στο γνωστό πάρκινγκ λίγο πριν το δαφνί (ρεύμα προς αθήνα),σταματημένοι 2-3 φορτηγατζήδες και κοντά στην έξοδο του πάρκινγκ ένας μπάρμπας σε ασημί φορντ που περίμενε καρτερικά να ρουφήξει καμιά ψωλή  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2: :pipa1: :pipa1:.Εν τω μεταξύ το πάρκινγκ έχει μετατραπεί σε χωματερή,πρέπει να έχουν κανα μηνα να το καθαρίσουν  :jerking: :jerking: :jerking:.Πίσω στο δασάκι οι καπότες πλέον κοντεύουν να φυτρώσουν  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :rockon: :rockon:.
 

Tzeni cross

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
60
Like
122
Πόντοι
0
Είναι τέλεια καβατζα για σεχακι στη φύση
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Λοιπόν, έχω πέσει πολύ χαμηλά!!! Πολύ όμως!!! Μετά από καιρό αποχής λόγω καραντίνας (ευπαθής ομάδα λόγω ηλικίας), σήμερα δεν κρατήθηκα!!! Χτύπησα γαζέλα στο Σκαραμαγκά, ένα κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά της λίμνης Βικτώρια!!! Βυζιά στο Θεό και προσωπάκι πανέμορφο!!! Της γάμησα την κωλοτρυπίδα σε ένα δασάκι εκεί δίπλα, στα όρθια, με διπλή καπότα, δική της πρωτοβουλία. Μου ζήτησε 30 ευρέους, ξέρω είναι πολλά άλλα τη λυπήθηκα τη φουκαριάρα!!! Χαλάλι για τα νειάτα της δεν έκανα παζάρια. Πέστε να με φάτε, ίσως και με τα μισά να της γαμούσα το Μουνί αλλά τη λυπήθηκα. Πολύ χαμηλά λέμε!!! Να σημειώσω πως είχα ήδη φάει πόρτα από 2 μασατζίδικα που δε μου άνοιξαν.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Λοιπόν, έχω πέσει πολύ χαμηλά!!! Πολύ όμως!!! Μετά από καιρό αποχής λόγω καραντίνας (ευπαθής ομάδα λόγω ηλικίας), σήμερα δεν κρατήθηκα!!! Χτύπησα γαζέλα στο Σκαραμαγκά, ένα κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά της λίμνης Βικτώρια!!! Βυζιά στο Θεό και προσωπάκι πανέμορφο!!! Της γάμησα την κωλοτρυπίδα σε ένα δασάκι εκεί δίπλα, στα όρθια, με διπλή καπότα, δική της πρωτοβουλία. Μου ζήτησε 30 ευρέους, ξέρω είναι πολλά άλλα τη λυπήθηκα τη φουκαριάρα!!! Χαλάλι για τα νειάτα της δεν έκανα παζάρια. Πέστε να με φάτε, ίσως και με τα μισά να της γαμούσα το Μουνί αλλά τη λυπήθηκα. Πολύ χαμηλά λέμε!!! Να σημειώσω πως είχα ήδη φάει πόρτα από 2 μασατζίδικα που δε μου άνοιξαν.
Να μην ξαναφορέσεις διπλό προφυλακτικό. Δεν είναι φτιαγμένα για να τρίβονται μεταξύ τους, αλλά με το δέρμα, έτσι υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να σπάσουν. Μου το έχει πει σεξεργάτρια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom