Νέα

Πεδίο Άρεως και Σκαραμαγκάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutanesgiapanta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Λοιπόν, έχω πέσει πολύ χαμηλά!!! Πολύ όμως!!! Μετά από καιρό αποχής λόγω καραντίνας (ευπαθής ομάδα λόγω ηλικίας), σήμερα δεν κρατήθηκα!!! Χτύπησα γαζέλα στο Σκαραμαγκά, ένα κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά της λίμνης Βικτώρια!!! Βυζιά στο Θεό και προσωπάκι πανέμορφο!!! Της γάμησα την κωλοτρυπίδα σε ένα δασάκι εκεί δίπλα, στα όρθια, με διπλή καπότα, δική της πρωτοβουλία. Μου ζήτησε 30 ευρέους, ξέρω είναι πολλά άλλα τη λυπήθηκα τη φουκαριάρα!!! Χαλάλι για τα νειάτα της δεν έκανα παζάρια. Πέστε να με φάτε, ίσως και με τα μισά να της γαμούσα το Μουνί αλλά τη λυπήθηκα. Πολύ χαμηλά λέμε!!! Να σημειώσω πως είχα ήδη φάει πόρτα από 2 μασατζίδικα που δε μου άνοιξαν.
Τολμηρος αλλα αξιος :hi:
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
284
Like
333
Πόντοι
21
Λοιπόν, έχω πέσει πολύ χαμηλά!!! Πολύ όμως!!! Μετά από καιρό αποχής λόγω καραντίνας (ευπαθής ομάδα λόγω ηλικίας), σήμερα δεν κρατήθηκα!!! Χτύπησα γαζέλα στο Σκαραμαγκά, ένα κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά της λίμνης Βικτώρια!!! Βυζιά στο Θεό και προσωπάκι πανέμορφο!!! Της γάμησα την κωλοτρυπίδα σε ένα δασάκι εκεί δίπλα, στα όρθια, με διπλή καπότα, δική της πρωτοβουλία. Μου ζήτησε 30 ευρέους, ξέρω είναι πολλά άλλα τη λυπήθηκα τη φουκαριάρα!!! Χαλάλι για τα νειάτα της δεν έκανα παζάρια. Πέστε να με φάτε, ίσως και με τα μισά να της γαμούσα το Μουνί αλλά τη λυπήθηκα. Πολύ χαμηλά λέμε!!! Να σημειώσω πως είχα ήδη φάει πόρτα από 2 μασατζίδικα που δε μου άνοιξαν.
Που ακριβώς?
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Να μην ξαναφορέσεις διπλό προφυλακτικό. Δεν είναι φτιαγμένα για να τρίβονται μεταξύ τους, αλλά με το δέρμα, έτσι υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να σπάσουν. Μου το έχει πει σεξεργάτρια
Το έχω διαβάσει κι εγώ Ιωάννη μου αλλά η γαζέλα επέμενε και δεν υπήρχε χρόνος για να της εξηγήσω στην περίεργη Αφροαγγλικοελληνική γλώσσα που συννενοούμασταν.
 
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπόν, έχω πέσει πολύ χαμηλά!!! Πολύ όμως!!! Μετά από καιρό αποχής λόγω καραντίνας (ευπαθής ομάδα λόγω ηλικίας), σήμερα δεν κρατήθηκα!!! Χτύπησα γαζέλα στο Σκαραμαγκά, ένα κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά της λίμνης Βικτώρια!!! Βυζιά στο Θεό και προσωπάκι πανέμορφο!!! Της γάμησα την κωλοτρυπίδα σε ένα δασάκι εκεί δίπλα, στα όρθια, με διπλή καπότα, δική της πρωτοβουλία. Μου ζήτησε 30 ευρέους, ξέρω είναι πολλά άλλα τη λυπήθηκα τη φουκαριάρα!!! Χαλάλι για τα νειάτα της δεν έκανα παζάρια. Πέστε να με φάτε, ίσως και με τα μισά να της γαμούσα το Μουνί αλλά τη λυπήθηκα. Πολύ χαμηλά λέμε!!! Να σημειώσω πως είχα ήδη φάει πόρτα από 2 μασατζίδικα που δε μου άνοιξαν.
Φίλε μου καλησπέρα ξέρεις τι ώρες βγαίνουν εκεί οι "μαύρες γαζέλες" ; Και που ακριβώς στο Σκαραμαγκά; Ευχαριστώ ?
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Φίλε μου καλησπέρα ξέρεις τι ώρες βγαίνουν εκεί οι "μαύρες γαζέλες" ; Και που ακριβώς στο Σκαραμαγκά; Ευχαριστώ ?
Στο φανάρι του Παλάσκα και στα στενά πίσω από το Γλάρο. Τώρα που νυχτώνει αργά δεν ξέρω αλλά εγώ είχα πάει γύρω στις 8:30 νομίζω
 
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Σε χθεσινή βόλτα στο ? Γλάρος , ήταν μια μαυρούλα η οποία παρακάλαγε , πολύ πλέμπα βέβαια δεν άξιζε , τίποτα άλλο δεν είδα στα γύρω στενά , ώρα 23:00 . Ενημερώνω για όποιον ενδιαφέρεται.
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Επιστροφή νωρίς στο σπίτι,χθες, λόγω ανωτέρας βίας και φτάνοντας στον Σκαραμαγκα..κάτι μου ρθε..στροφή προς Παλάσκα και πετάγεται κορίτσι ντυμένο στα κοκκινα..προχωράω με σκοπό να γυρίσω και να φύγω(?) ..την ξαναβλεπω και σταματαω..τελικά όλα έγιναν αυτόματα..πάμε στην καβάντζα και ξεκινάει το στοματικό.20 ευρώ το κανονικό..30€ το αργό με επιδειξη βυζιού :grin:.. της έδωσα 30 τελικά και έκανε ενα πραγματικά καλό και αργό τσιμπούκι.
Ο τιμοκατάλογος περιλαμβάνει 50€ για σεξ,ή 100€ στο ξενοδοχείο (με σαμπανια και φαι,όπως μου είπε.:embarrased:)
Το όνομα αυτής ..hapiness ,αρκετά καλό κομμάτι με γαμάτο στήθος..
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Επιστροφή νωρίς στο σπίτι,χθες, λόγω ανωτέρας βίας και φτάνοντας στον Σκαραμαγκα..κάτι μου ρθε..στροφή προς Παλάσκα και πετάγεται κορίτσι ντυμένο στα κοκκινα..προχωράω με σκοπό να γυρίσω και να φύγω(?) ..την ξαναβλεπω και σταματαω..τελικά όλα έγιναν αυτόματα..πάμε στην καβάντζα και ξεκινάει το στοματικό.20 ευρώ το κανονικό..30€ το αργό με επιδειξη βυζιού :grin:.. της έδωσα 30 τελικά και έκανε ενα πραγματικά καλό και αργό τσιμπούκι.
Ο τιμοκατάλογος περιλαμβάνει 50€ για σεξ,ή 100€ στο ξενοδοχείο (με σαμπανια και φαι,όπως μου είπε.:embarrased:)
Το όνομα αυτής ..hapiness ,αρκετά καλό κομμάτι με γαμάτο στήθος..
και με 10ε πάλι καλό :fuck1:θα σου έκανε....
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Σκαραμαγκά που κάνουν πιάτσα;Στα ξενοδοχεία κοντά;
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Σκαραμαγκά που κάνουν πιάτσα;Στα ξενοδοχεία κοντά;
Οπως ερχεσαι απο Αθήνα,παιρνεις την έξοδο για Πειραιά μετά το Δαφνί.Μόλις κατέβεις την γέφυρα, που περνάει πάνω απο την Αθηνών-Κορίνθου,πέφτεις σε ενα φανάρι. Εκεί κάνεις δεξιά.
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Οπως ερχεσαι απο Αθήνα,παιρνεις την έξοδο για Πειραιά μετά το Δαφνί.Μόλις κατέβεις την γέφυρα, που περνάει πάνω απο την Αθηνών-Κορίνθου,πέφτεις σε ενα φανάρι. Εκεί κάνεις δεξιά.
Στο σημείο που είναι το βενζινάδικο;
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Μη δώσεις 50 όμως, όπως διαβάζω, εγώ την πρώτη φορά δεν ήξερα κι έδωσα 30. Τη δεύτερη πήρα μια άλλη, πάλι στην καβατζα με 20 ευρώ τα έκανε όλα. Και πήρα και κώλο. Πες της 20 δίνω για φουλ. Άμα σου κάνει κόλπα, κάνε πως φεύγεις. Εμένα με κυνηγούσε με τη μηχανή.
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Μη δώσεις 50 όμως, όπως διαβάζω, εγώ την πρώτη φορά δεν ήξερα κι έδωσα 30. Τη δεύτερη πήρα μια άλλη, πάλι στην καβατζα με 20 ευρώ τα έκανε όλα. Και πήρα και κώλο. Πες της 20 δίνω για φουλ. Άμα σου κάνει κόλπα, κάνε πως φεύγεις. Εμένα με κυνηγούσε με τη μηχανή.
Βλέπω το έχεις πιασει το νόημα της συναλλαγής με τις κορασίδες..
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Βλέπω το έχεις πιασει το νόημα της συναλλαγής με τις κορασίδες..
Δεν είναι κι επιστήμη!!! Πρόσεχε όμως, όμορφα κι ευγενικά γιατί δεν κολώνουν να πλακωθούν? Άσε που κάπου αλλού εκεί γύρω είναι και οι brothers από το hot spot. ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom