Νέα

Πεδίο Άρεως και Σκαραμαγκάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutanesgiapanta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

f22n22

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
3
Πόντοι
0
Μονο μαυρούλες έχει στο Σκαραμαγκά;
 

Fuzz

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
ΡΕ παιδες οι μαυρουλεσ στο ξεναδοχειο ποσα θελουν??
 

greeklovems

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
479
Κριτικές
17
Like
2.420
Πόντοι
1.191
Μάγκες γιατί περνάω συχνά στο Σκαραμαγκά που μπορώ να τις πετύχω εκεί στα ξενοδοχεία γύρω είναι ;;;;
 

konhalion

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες κατά τις 20¨00 (από σπόντα από Σκαραμαγκά) βλέπω πάνω από την γέφυρα (με κατεύθυνση προς Πειραιά) κίνηση από κάτω και λέω να κάνω ένα πέρασμα για info.
Στο δρόμο δεξιά προς παλάσκα μια μαύρη η οποία πετάχτηκε σχεδόν μπροστά στο αυτοκίνητο την απέφυγα με σλάλομ τρόμαξα από την φάτσα και μπήκα στο στενό δεξιά .

Μέσα στο στενό άλλη μαύρη ψηλό-κτήνος φρενάρω και λέει «Πίπα μουνι 40€ στο καβατζα» την κάνω ενώ φώναζε «έλα 30€» στα 20 μετρά άκουγα κάτι για «15 πίπα μωρο μου» χαχαχαχ

Δεύτερο στενό δεξιά πάλι άλλη μαυρουλα ποιο εμφανίσιμη (στο σώμα) «40€ πιπα μουνι»

Συνεχίζω ευθεία στη διασταύρωση του στενού με τον κεντρικό δρόμο βουλγαροκοριτσο fuckable «40€ πίπα μουνι κωλο»
Να πω την αλήθεια αν είχα χρόνο θα παζάρευα και θα τσιμπούσα την τελευταία αλλά ……..

Τελειώνω την δουλειά μου στον πειραια κατά τις 1 το βράδυ στην επιστροφή ειχαν εξαφανιστεί ολες.
 

Tsakmpam

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
12
Like
18
Πόντοι
0
Περασα εχθες απο Σκαραμαγκα.. Ειδα ακριβως αυτα που λεει ο φίλος απο πανω και τελικα πηρα την βουλγαρα. Αννα στο ονομα. Μετανιωσα, μεγαλη φολα.. Χοντρη με ραγαδες στην κοιλιά, μικρο βυζι, πεσμενο.. Ολα στο μπαμ μπαμ, τσαμπα λεφτά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggg777

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Πηρα την μαυρουλα στο Σκαραμαγκά 10€.Ακριβώς το ιδιο.Ολα στα γρήγορα και μου επρηξε τα αρχίδια να μην πιάνω βυζομπαλο.
 

br0ken.s0ciety

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
χθες βραδυ σκαραμαγκα ειχε μονο μαυρουλες. 20 ευρω πιπα. 30 ευρω γαμιση + κωλο. Ακομα ειμαι στο ψαξιμο για νεαρες τσιγκανες... οποιος γνωριζει ασ βοηθησει
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
χθες βραδυ σκαραμαγκα ειχε μονο μαυρουλες. 20 ευρω πιπα. 30 ευρω γαμιση + κωλο. Ακομα ειμαι στο ψαξιμο για νεαρες τσιγκανες... οποιος γνωριζει ασ βοηθησει
εγω εχω παρει τις τρεις,με καλυτερες εντυπωσεις απο την"Χαπινες"πιπα με 10 ευρω,αφηνει δαχτυλιασμα παντου(αυτο ισχυει για ολες )και βυζαρες
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
788
Κριτικές
12
Like
2.184
Πόντοι
496
Είχαμε κανα νέο σχετικά με τις μαύρες στο σκαραμαγκά??? Λειτουργούν η έχουν φύγει.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097
Είχαμε κανα νέο σχετικά με τις μαύρες στο σκαραμαγκά??? Λειτουργούν η έχουν φύγει.
Τυπε παιζουν ακομα, τσεκαρα μια στην σταση με το που στριβεις, απογευμα δευτερας. Φημες λενε οτι πλενονται καθε 3-4 μερες οποτε καποιοι εδω μεσα τις εχετε τεραστια αναγκη.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
788
Κριτικές
12
Like
2.184
Πόντοι
496
Τυπε παιζουν ακομα, τσεκαρα μια στην σταση με το που στριβεις, απογευμα δευτερας. Φημες λενε οτι πλενονται καθε 3-4 μερες οποτε καποιοι εδω μεσα τις εχετε τεραστια αναγκη.
Θυμάσαι ώρα που πέρασες?
Με αποκαλείς γύφτο η βρωμιάρη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom