Νέα

Παράδρομος στο "Poseidoneio" ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakarvats
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 244
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
μετα τις 12 τυπε :2funny:
vampire-woman.jpg
ΕΤΣΙ !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Σημερα ειχαν ρεπο περασα μια βολτα...
 

ikaros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2010
Μηνύματα
40
Κριτικές
28
Like
34
Πόντοι
10
ειπα ρε παιδες να περασω και εγω να παρω το χιουνταει μιας που το 20ρι συμφερει πολυ τωρα με την κριση! αφου πηγαμε στα πισω στενα και απλωσε τα σεντονια της που σιγουρα ηταν απο την προικα της(που να ηξερε ο πατερας της που θα καταντησει) αρχισε μια πολυ καλη πιπα αλλα στα 4 :fuck1: :fuck1: υπηρχε προβλημα γιατι οποτε τον εβγαζα λιγο εξω και σταματαγα μαζευε τον κολο της! α ρε giwrgos τι της εκανες της κοπελας?? κολοψυχολογικα!!! :kissass:
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
851
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
ειπα ρε παιδες να περασω και εγω να παρω το χιουνταει μιας που το 20ρι συμφερει πολυ τωρα με την κριση! αφου πηγαμε στα πισω στενα και απλωσε τα σεντονια της που σιγουρα ηταν απο την προικα της(που να ηξερε ο πατερας της που θα καταντησει) αρχισε μια πολυ καλη πιπα αλλα στα 4 :fuck1: :fuck1: υπηρχε προβλημα γιατι οποτε τον εβγαζα λιγο εξω και σταματαγα μαζευε τον κολο της! α ρε giwrgos τι της εκανες της κοπελας?? κολοψυχολογικα!!! :kissass:

δηλαδη να το βγαλω το εικοσαρι απο το κουμπαρα?την προτεινεις?μιλιεται?γιατι σε εμενα μια φορα που της μιλησα δεν ηξερε!αλλα ημουν με μηχανη τοτες
 

ikaros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2010
Μηνύματα
40
Κριτικές
28
Like
34
Πόντοι
10
για τα χοντρα αξιζει να το βγαλεις! με μηχανη δυσκολο λογικα να σου μιλουσε,εγω ημουν με αμαξι και την ακολουθησα σε κατι στενακια οπου και επιβιβαστηκα στο δικο της μετα. απο το να δωσεις σε ρδελο τα ιδια λεφτα λεει να δοκιμασεις και απο εκει.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
851
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
για τα χοντρα αξιζει να το βγαλεις! με μηχανη δυσκολο λογικα να σου μιλουσε,εγω ημουν με αμαξι και την ακολουθησα σε κατι στενακια οπου και επιβιβαστηκα στο δικο της μετα. απο το να δωσεις σε ρδελο τα ιδια λεφτα λεει να δοκιμασεις και απο εκει.

εχω δοκιμασει απο εκει την αλλη με το νισσαν...την Αντωνια!αλλα μουφα...απο την αρχη αυτη μου ειχε κολλησει και διαβαζω και σχολια συναγωνιστων και το σκεφτομαι!!!
 

kiras

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
185
Like
3
Πόντοι
1
Πριν λίγο καιρό είπα κι εγω να περάσω απο το συγκεκριμενο σημείο να δω τι παίζει.Κάνω λοιπόν μια γύρα στον παράδρομο και ξαφνικά βλέπω ενα ασημί αυτοκίνητο να μου παίζει τα φώτα.Στρίβω στο πρώτο στενό δεξιά και ξαφνικά βλεπω το ίδιο αυτοκίνητο να μου έχει κλείσει το δρόμο στο απο πάνω στενό.Αμαν μου την έπεσαν αναρωτήθηκα.Ξαφνικά κατεβαίνει μια κωλόγρια κάτω και μου λέει,έλα μπες μέσα.Πόσο πάει τη ρωτάω,20 στο αμάξι μου.Τι περιέχει το μενού την ξαναρωτάω.Τσιμπουκάκι,μουνάκι,βυζάρες μου απαντάει.Κώλο δίνεις?Φινίτο μου λέει και φεύγω...Στρίβω δεξιά για να βγω παραλιακή και βλέπω άλλη μια με γυαλιά να κάθεται μόνη της στο πεζοδρόμιο.Πάω δίπλα της,πόσο πάει τη ρωτάω.20 περιποίηση μου λέει.Απο πίσω?Απο πίσω δεν δουλεύει μου απαντά με αυστηρό ύφος,κιέτσι την έκανα...Συμπέρασμα...εάν δεν σας κάνουν και θέλετε να τις ξεφορτωθείτε,ζητήστε κώλο...είναι το ευαίσθητό τους σημείο απ' οτι κατάλαβα...αυτά...
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
Πέρασμα μετά από αρκετό καιρό εδώ.
Ασημί αμάξι, παίξιμο με βυζάρες και η καλύτερη "σκουφάτη" πίπα που ξέρω.

Αφού φύγαν τα χοντρά, την έκανα και εγώ με ελαφρά για το princess και μπαλαμούτιασμα με τις μαυρούκες εκεί να με ρωτάνε γιατί μυρίζει λάστιχο και εμένα να απαντάω πως έφτασα στο μαγαζί με τις μπάντες  :grin:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.329
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Πέρασμα μετά από αρκετό καιρό εδώ.
Ασημί αμάξι, παίξιμο με βυζάρες και η καλύτερη "σκουφάτη" πίπα που ξέρω.

Αφού φύγαν τα χοντρά, την έκανα και εγώ με ελαφρά για το princess και μπαλαμούτιασμα με τις μαυρούκες εκεί να με ρωτάνε γιατί μυρίζει λάστιχο και εμένα να απαντάω πως έφτασα στο μαγαζί με τις μπάντες  :grin:

Τι αμάξι ήταν ρε φίλε :huh: γιάρις ή αλμέρα γιατί και τα 2 που κάνεις παιχνίδι νομίζω ότι είναι ασημί :idiot: :think: :rolleyes:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
Κώστα, θα σε γελάσω ρε φίλε. Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι μέσα στα αξεσουάρ του αμαξιού ήταν 2 μεγάλα βυζόμπαλα και μία κουρτίνα προς την πλευρά του δρόμου... Με αυτές είναι καλύτερα να έχεις κλειστά τα μάτια σου  :grin:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Κώστα, θα σε γελάσω ρε φίλε. Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι μέσα στα αξεσουάρ του αμαξιού ήταν 2 μεγάλα βυζόμπαλα και μία κουρτίνα προς την πλευρά του δρόμου... Με αυτές είναι καλύτερα να έχεις κλειστά τα μάτια σου  :grin:
Κλειστα τα ματια ???  :think: :think: :think:
 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Ας μας πει κάποιος αν συνεχίζουν να βγαίνουν καλοκαίρι και τι ωρες....
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Ας μας πει κάποιος αν συνεχίζουν να βγαίνουν καλοκαίρι και τι ωρες....
Παντα βγαινουν,ειδικα τα απογευματα και μεχρι τις 10μμ σιγουρα.Επειδη περναω συχνα απο την παραλιακη βλεπω οτι ωρες-ωρες επικρατει traffic... :grin: Παντως οι πρωτες παρατηρησεις για διακριτηκοτητα εγιναν απο την αστυνομια λογω παραπονων των κατοικων
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Πέρασα μετά από καιρό από εδώ για ποδηλατάδα κατά τις 8 μμ.
3 γριες είχαν βγει από τα αμαξια τους και τα λέγανε  :zombie: :zombie: :zombie:
Ναυάγια της ζωής...

Επιστρέφοντας, μετά το Ποσειδώνιο με κατευθυνση προς Γλυφαδα και λίγο πριν το βενζινάδικο Shell, πάντα μέσα στον παράδρομο, είδα μια μεσα σε ένα σκούρο μικρό Hyundai (i10 ή i20 ή κάτι τέτοιο), μελαχροινή και αιώνες μικρότερη από τις άλλες παραπέρα. Γύρω στα 35-40 την έκοψα. Δεν την έχω ξαναδει ούτε της μίλησα. Την έχει πάρει κανείς??
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
Πέρασα μετά από καιρό από εδώ για ποδηλατάδα κατά τις 8 μμ.
3 γριες είχαν βγει από τα αμαξια τους και τα λέγανε  :zombie: :zombie: :zombie:
Ναυάγια της ζωής...

Επιστρέφοντας, μετά το Ποσειδώνιο με κατευθυνση προς Γλυφαδα και λίγο πριν το βενζινάδικο Shell, πάντα μέσα στον παράδρομο, είδα μια μεσα σε ένα σκούρο μικρό Hyundai (i10 ή i20 ή κάτι τέτοιο), μελαχροινή και αιώνες μικρότερη από τις άλλες παραπέρα. Γύρω στα 35-40 την έκοψα. Δεν την έχω ξαναδει ούτε της μίλησα. Την έχει πάρει κανείς??

Μιλαμε μυριζει θανατο αυτη η γειτονια :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.329
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Μάγκες εγώ πέρασα την προηγούμενη Πέμπτη να τσεκάρω το σημείο και εντόπισα μέσα σε ασημί σειντσέτο ένα πολύ ωραίο μιλφάκι με ξανθό κοντό μαλλάκι,ωραίο βυζάκι αλλά δυστυχώς κάποιον περίμενε :headbang: :headbang:.Με την πρώτη ευκαιρία θα το τιμήσω :pipa1: :fuck2:.
Λίγο πιο κάτω μαζεμένες οι 3 γιαγιάδες από τις οποίες πήρα αυτή που ήταν στο λευκό χιουντάι :sunglasses: :sunglasses:.Με πήγε στο τέλος του δρόμου,έβαλε πετσέτα στο πίσω και στο πλαινό τζάμι και μου πήρε ένα πολύ ωραίο τρομπόνι :pipa1: :grin: :grin:.Μετά της κατέβασα το σιουτέν και της έγλυψα τις πεσμένες βυζάρες της :tits:.Συνέχεια με κατέβασμα της κυλότας κι εμένα να καρφώνω το παλαμάρι μου στην αξύριστη μουνάρα της :fuck1:.Την σφυροκόπησα κανα 10λεπτο έτσι και έχυσα.Για 20 ευρώ σίγουρα αξίζει ;) ;).Θα επανέρθω δριμύτερος...

Υ.Γ:Συγνώμη για την καθυστερημένη ενημέρωση άλλα είχα ταξίδι με την φρεγάτα :jerking: :jerking:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
λίγο πιο πέρα στο  ξενοδ. κρεο τεμάχιο καλής εμφάνισης εθεάθη μετα μεσονύχτιες ώρες . απο τιμές δεν ξέρω γιατί ήμουν με παρέα και δεν σταμάτησα να ρωτήσω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom