Νέα

Παράδρομος στο "Poseidoneio" ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakarvats
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 244
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wolf2145

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εδω και κανα μηνα, στο παραδρομο που ειναι μεταξυ Ποσειδωνιο και το βενζιναδικο,βλεπω μια που περιμενει και καθεται στο πεζοδρομιο. Ξερει κανεις κατι?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097
Εδω και κανα μηνα, στο παραδρομο που ειναι μεταξυ Ποσειδωνιο και το βενζιναδικο,βλεπω μια που περιμενει και καθεται στο πεζοδρομιο. Ξερει κανεις κατι?

Τύπε για δώσε ηλικία και μία περιγραφή
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
Εδω και κανα μηνα, στο παραδρομο που ειναι μεταξυ Ποσειδωνιο και το βενζιναδικο,βλεπω μια που περιμενει και καθεται στο πεζοδρομιο. Ξερει κανεις κατι?

σε ολη την παραλιακη ανα  διαστηματα εχει εκδιδομενες , αν βλεπεις καποια που να παιζει μπαλιτσα απλα ρωτας. βεβαιως δεν αξιζουν αν θες την αποψη μου!
 

Wolf2145

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πρεπει να ειναι γυρω στα 40, δεν ειναι και τιποτα το ιδιαιτερο απο εμφανιση. Απλα τη βλεπω να καθεται συνεχεια στο ιδιο σημειο. Πρεπει να ειναι του επαγγελματος παντωσ γιατι λεοφορειο απο εκει δεν περναει :P :P :P
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Tι ωρεs την βλεπειs?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097
Πρεπει να ειναι γυρω στα 40, δεν ειναι και τιποτα το ιδιαιτερο απο εμφανιση. Απλα τη βλεπω να καθεται συνεχεια στο ιδιο σημειο. Πρεπει να ειναι του επαγγελματος παντωσ γιατι λεοφορειο απο εκει δεν περναει :P :P :P

Τύπε 40 είναι πολύ μικρή για παράδρομο 'Ποσειδώνιο''.Ψάξε για 65+ σε αυτήν την περιοχή.
 

goodboy31

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2015
Μηνύματα
33
Like
9
Πόντοι
0
Τελικά πήραν όλες σύνταξη σε αυτήν την πιάτσα? εχει περάσει κανείς τελευταία?
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
καλημερα , εχει περασει κάνει προσφατα ?
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
182
Πόντοι
0
Από πέρυσι έχει να φανεί κάτι, τελευταία ήταν μια κυρία γύρω στα 65 70 ήθελε 20 για πιπα
 

Rockbill

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
813
Πόντοι
81
Την κλείσανε στο γηροκομείο.
Εκεί νομίζω ήταν δύο.Μια με ένα λευκό αυτοκίνητο και μια με τα πόδια . Δε νομίζω πλέον να πηγαίνει εκεί καμία αν και έχω καιρό να περάσω. Εάν ξέρει κανείς κάτι άλλο ας μας πει. Για τα χοντρά μόνο για πίπα δύο τρεις φορές τα είχα δώσει σε αυτή με το αυτοκίνητο
 

rodden

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2021
Μηνύματα
6
Like
5
Πόντοι
0
Την περίοδο 2018-20 και μέχρι την αρχή της πανδημίας, περνούσα από την παραλιακή για διάφορους λόγους όπως συνέρευση σε ξενοδοχείο είτε με την σχέση μου είτε όχι.
Είχε στην Ποσειδώνος επί της Γλυφάδας και με κατεύθυνση το Φάληρο δύο κοπέλες. Μία ξανθιά και 800 μέτρα νομίζω πιο πέρα μία μελαχρινή σε ένα βενζινάδικο. Ηλικίες γύρω στα 28-38. Επίσης μερικές φορές πρεπει να ήταν και μία πενηνταπεντάρα, 400 μέτρα πριν την ξανθιά.
Από την απέναντι μεριά είχα πετύχει επίσης μία ή δύο φορές.
Όλα αυτά μεταξύ δέκα και δωδεκάμιση το βράδυ.
 

arxontastakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2019
Μηνύματα
18
Like
13
Πόντοι
0
ειναι πορνες απο τη δεκαετια 80. ισως και παλαιοτερα. εχουν ξεμεινει μερικες. τοτε ηταν σιτεμενες, τωρα δε θελω να φανταστω πως θα ειναι.
η περιοχη ηταν παλια μεγαλη πιατσα, ειχε και τραβελια.
ο παραδρομος στην "κασταλια¨ και στην "ΥΠΑ" εσφυζε απο ζωη...
ειχε και κανα δυο ξενοδοχεια για ξεπετες.
ετυχε να δουλεψω κανα διμηνο στν καντινα απεναντι απο τα παλια δειλινα, τοτε τραγουδουσε η ριταρα σακελαριου με την νυφη της την στανιση, μεγαλο σκυλολοι..
οι πορνες τοτε, οχι ιδιαιτερα πολλες, ειχαν νταβαδες που τους τα ετρωγαν, ο πιο διασημος ηταν ο θεμιστοκλης, πατροναριζε μια 65αρα, τη Σουλα, η Σουλα δεν ειχε κανενα δοντι, ΟΥΤΕ ΕΝΑ, ετρωγε με τα ουλα, και μετα την ποναγανε και ερχοταν να της δωσω νερο για να παρει παυσιπονα. και ομως αυτη την πηδαγε ενας γειτονας νεαρος, εμφανισιμος και φραγκατος με ΒΜW.
και οι υπολοιπες ηταν αθλιες, μερικες καθοντουσαν μεσα στα αμαξια τους.
οταν ανοιξαν εκει τα ΡΟΜΕΟ ΚΑΙ SHOW CENTER και εκαναν εφοδο οι ρωσιδες στο κεντρο ,ερημωσε η περιοχη.
ολη η παραλιακη ομως ειχε πιατσες, στα στενα διπλα στην Αλιμου, στο φλοισβο κτλ.
ειδικα τα παρασκευοσαββατα.
μεχρι και φοιτητριες πετυχαιναμε.
η πιατσα στον παραδρομο στο ποσειδονιο ειχε τις χειροτερες.
οι πιο πανω αναμνησεις ειναι αφιερωμενες στους "pitsilistes" της δεκαετιας των 80ς.
Επειδή είχα περάσει κι εγώ τότε από εκεί ουκ ολίγες φορές , έβλεπες 'θείες' με πτυσσόμενα σκαμπώ . Πάντως από εκεί είχα πάρει μία πιτσιρίκα ,φοιτήτρια μου δήλωσε από Καρδίτσα η οποία έβγαινε όποτε τελείωναν τα χρήματα από τους γονείς της . Στην αρχή έτρεμε σαν το ψάρι ,αλλα όταν ξεψάρωσε ήταν δύναμη . Ωραίες αναμνήσεις πράγματι .....
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
νοτια που εχει?μετροπολιταν εχει τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom