Νέα

Παράδρομος στο "Poseidoneio" ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakarvats
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 244
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Λιγο προσοχη.....στο τετραγωνο με τις γριες εθεαθει ΤΡΑΒΕΛΟΣ με μινι φουστιτσα.......
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
"φωτισε μας" ενοεις ηταν γερο - τραβελος????τι ωρα?να εχω το νου μου!
γερο-τραβελος !!!! :2funny: :2funny: δεν τον προσεξα αλλα δεν νομιζω,απο οτι εμαθα εκανε και τσαμπουκαδες με πελατη
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Εχθές κατά τις 22:00 εθεάθησαν μόνο η Αντωνία (ασημί αλμέρα) και η αλλή που δεν γουστάρει να μιλάει  :birdman: :birdman:.Στο τέλος του δρόμου 4 μηχανές ΔΙ.ΑΣ σταματημένες να κόβουν κίνηση :rockon:.Φόρτωσα την Αντωνία και πήγαμε στο ΊΚΑΡΟΣ (18 ευρώ το δωμάτιο κι ένα 50αρικο στην γιαγιάκα).Με το που είδα τα εσώρουχά της κάβλωσα πολύ άσχημα :cum: :cum:.Έβγαλε το λευκό σουτιέν και την λευκή κιλότα της,μου έτριψε τις πεσμένες βυζάρες της στο σώμα και στον πούτσο μου και τον πήρε στο στόμα της :pipa1:.Μετά την ξάπλωσα εγώ και τη σφυροκόπησα όσο πιο δυνατά μπορούσα :knockinb:.Από μόνη της μου ζήτησε να γυρίσουμε σε πισοκολλητό,όπου φυσικά και δέχτηκα :grin: :grin: και αφού έδωσα και τις τελευταίες μου δυνάμεις κατέθεσα τα υγρά μου.Μπανάκι και γεια σας :sunglasses: :sunglasses:.Κατεβαίνοντας στο ασανσερ μου είπε ότι 22:00 σχολάνε (προφανώς θα πηγαίνουν να κρατήσουν τα εγγόνια για να βγουν οι γονείς να διασκεδάσουν  :fuck2: :2funny: :2funny:).Τυχεροί γονείς με τέτοιες φιλότιμες γιαγιάδες :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Εχθές κατά τις 22:00 εθεάθησαν μόνο η Αντωνία (ασημί αλμέρα) και η αλλή που δεν γουστάρει να μιλάει  :birdman: :birdman:.Στο τέλος του δρόμου 4 μηχανές ΔΙ.ΑΣ σταματημένες να κόβουν κίνηση :rockon:.Φόρτωσα την Αντωνία και πήγαμε στο ΊΚΑΡΟΣ (18 ευρώ το δωμάτιο κι ένα 50αρικο στην γιαγιάκα).Με το που είδα τα εσώρουχά της κάβλωσα πολύ άσχημα :cum: :cum:.Έβγαλε το λευκό σουτιέν και την λευκή κιλότα της,μου έτριψε τις πεσμένες βυζάρες της στο σώμα και στον πούτσο μου και τον πήρε στο στόμα της :pipa1:.Μετά την ξάπλωσα εγώ και τη σφυροκόπησα όσο πιο δυνατά μπορούσα :knockinb:.Από μόνη της μου ζήτησε να γυρίσουμε σε πισοκολλητό,όπου φυσικά και δέχτηκα :grin: :grin: και αφού έδωσα και τις τελευταίες μου δυνάμεις κατέθεσα τα υγρά μου.Μπανάκι και γεια σας :sunglasses: :sunglasses:.Κατεβαίνοντας στο ασανσερ μου είπε ότι 22:00 σχολάνε (προφανώς θα πηγαίνουν να κρατήσουν τα εγγόνια για να βγουν οι γονείς να διασκεδάσουν  :fuck2: :2funny: :2funny:).Τυχεροί γονείς με τέτοιες φιλότιμες γιαγιάδες :2funny: :2funny:
ο τυπος μου :rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Λιγο προσοχη.....στο τετραγωνο με τις γριες εθεαθει ΤΡΑΒΕΛΟΣ με μινι φουστιτσα.......

Ρε φίλε εκτός από τον τράβελο μήπως πήρε το μάτι σου το σειντσέτο ή το γιάρις  :think:  :think:
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
851
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εγω θα περασω...αν επιθυμεις να "σε φορτωσω" στο κλειστο το φορντ πολυ ευχαριστως!
εχω και στρωμα πισω στην κλουβα!!!!   :)

(αστειευομαι)
τυπε αν ηταν ανοιχτο θα μπορουσαμε να πουλησουμε και καρπουζα :2funny:
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
τυπε αν ηταν ανοιχτο θα μπορουσαμε να πουλησουμε και καρπουζα :2funny:
τύπε μου σε αντιδιαστολή της θεικής ατάκας 'είναι γλύκα είναι μέλι τα καρπούζα του Βαγγέλη!!!' εσείς θα μπορούσατε να φωνάζεται
'Ηρθε το αρσενικό να γλυκάνει το λαό  δυό καρπούζα 5 ευρό!!!'  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Συνάδελφοι ξαναπέρασα Σάββατο κατά τις 20:30 αλλά και πάλι τζίφος  :headbang: :headbang:. Μόνο το αλμέρα στην θέση του :jerking: :jerking:.Τι στο διάολο,όλες μάζι χτύπησαν Αιδηψό για ιαματικά :idiot: :think: :rockon: :rockon:
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
Συνάδελφοι ξαναπέρασα Σάββατο κατά τις 20:30 αλλά και πάλι τζίφος  :headbang: :headbang:. Μόνο το αλμέρα στην θέση του :jerking: :jerking:.Τι στο διάολο,όλες μάζι χτύπησαν Αιδηψό για ιαματικά :idiot: :think: :rockon: :rockon:

Οχι βρε...οι αλλες μας αφησαν χρονους :2funny:
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Μια καινουργια κανει πιατσα στον παραδρομο στην αρχη του πριν το ποσειδωνιο γυρω στα 65+ πρεπει να ειχε και αρθριτιδα γιατι δυσκολευοταν στις κινησεις,με ξανθο μαλλι και λευκη φουστα και σακακι,σαν φαντασμα ηταν στο σκοταδι,μιλαει σαν αριστοκρατισσα και κανει μονο με προφυλακτικο φυσιολογικο sex ΧΩΡΙΣ ΠΙΠΑ 20 ευρω...σωματακι καλο για την ηλικια της,φλεβιτιδες και αλλα δεν φαινοντουσαν στο σκοταδι
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Πωωω κοντευω να αηδιάσω ρε παιδιά ! φλεβιτιδες, κοτσια, πεσμενα βυζια... ουυυυυυυρτ !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom