Νέα

Παιχνίδι σε αποδυτήρια και σάουνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxniner
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 437
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Το Σάββατο κατά τις 11.00 πμ θα είμαι στη σάουνα ΗΡΑ. Ενδιαφέρεται κανείς να πάμε παρέα;
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
59
Like
90
Πόντοι
0
Υπάρχει μεταμεσονυχτιο gym? (ειλικρινά δεν το ήξερα)
Προ κορωνοϊού τα Yava Αγ. Δημητρίου ήταν 24ωρα τις καθημερινές. Τώρα κλείνουν στις 2 νομίζω. Είχα ακούσει δύο τύπους να λένε ότι μεταμεσονύχτια πέφτουν αλλαξοκωλιές και να προσέχουν να μην έρθουν (γελώντας). Πάντως εγώ έχω πάρει πίπες εκεί απογεύματα.
 

starzone

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2015
Μηνύματα
52
Like
76
Πόντοι
0
Σε όσα ήταν 24ωρα παίζονταν φάσεις μεταμεσονύκτια φουλ...
Όλη την ημέρα στη σάουνα και μεταμεσονύκτια στις ντουζιερες
 

Nikospap28

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Προ κορωνοϊού τα Yava Αγ. Δημητρίου ήταν 24ωρα τις καθημερινές. Τώρα κλείνουν στις 2 νομίζω. Είχα ακούσει δύο τύπους να λένε ότι μεταμεσονύχτια πέφτουν αλλαξοκωλιές και να προσέχουν να μην έρθουν (γελώντας). Πάντως εγώ έχω πάρει πίπες εκεί απογεύματα.
Πραγματικά δεν είχα ιδέα. Ενδιαφέρον
 
  • Like
Αντιδράσεις: Arqes

Nikospap28

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Παιδιά γνωρίζει κανείς πληροφορίες για το "frommam2mammassage" στην Κωνσταντινουπόλεως στο Γκάζι; τι φάση είναι εκεί; μόνο μασαζ;
Ίσως είναι άσχετο με το νήμα, ζητώ συγγνώμη
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Ρε τυποι,πηγαινα σχεδον 10 χρονια γυμναστηριο( μεχρι που οι τραυματισμοι μου το κοψαν),σχεδον μερα παρα μερα, σε,διαφορα των βορειων προαστίων.Βραδυνες ωρες κυριως.Πουστρηλικια δεν πετυχα ποτε,περα απο τους κλασικους γραφικους που τριγυρναγαν στα αποδυτηρια με την ψωλη εξω και ανοιγαν και κουβεντα ενιοτε με κανα γνωστο.Που στο καλο ξεσκιζεστε εσεις στα ντουζ?
Επισης για τον αλλο που ελεγε οτι φτιαχνεται εγκεφαλικα με τους στρειτ.Φιλε σου εχω νεα.Οποιος επιδιδεται σε περιπτυξεις με αντρες,δεν ειναι στρειτ.Αμφι μπορει,αλλα στρειτ δεν ειναι.
 

btm_hairy_arren

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Yava κατεχακη πριν δυο χρόνια τα ντουζ είχαν φιμέ τζαμί ενδιάμεσα. Όπως πλενόμουν, άρχισα να τον παίζω. Κατάλαβα ότι και ο διπλανός είχε ξεκινήσει το τρομπαρισμα. Μετά έπαιξαν πιπες και χυσιμο. Η απόλυτη καύλα να χύνεις μετά την προπόνηση
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
138
Πόντοι
0
Ρε τυποι,πηγαινα σχεδον 10 χρονια γυμναστηριο( μεχρι που οι τραυματισμοι μου το κοψαν),σχεδον μερα παρα μερα, σε,διαφορα των βορειων προαστίων.Βραδυνες ωρες κυριως.Πουστρηλικια δεν πετυχα ποτε,περα απο τους κλασικους γραφικους που τριγυρναγαν στα αποδυτηρια με την ψωλη εξω και ανοιγαν και κουβεντα ενιοτε με κανα γνωστο.Που στο καλο ξεσκιζεστε εσεις στα ντουζ?
Επισης για τον αλλο που ελεγε οτι φτιαχνεται εγκεφαλικα με τους στρειτ.Φιλε σου εχω νεα.Οποιος επιδιδεται σε περιπτυξεις με αντρες,δεν ειναι στρειτ.Αμφι μπορει,αλλα στρειτ δεν ειναι.

Συνήθως αυτά γίνονται αστραπιαία και το διαλάμε αν καταλάβουμε ότι έρχεται κάποιος. Εσένα έκοβε το μάτι σου στα αποδυτήρια; Έκλεβες ματιές γύρω γύρω; Έκανες ντους με ανοιχτές τις πόρτες κλπ; Αν όχι και απλά έμπαινες έκλεινες την πόρτα έκανες μπάνιο και έβγαινες είναι φυσιολογικό να μην πήρες πρέφα τίποτα. Δεν είμαστε και ούγκανοι.

Το να μη γινόταν είναι απίθανο γιατί έχω γυρίσει σχεδόν όλα τα γυμναστήρια της Αττικής και παιχνίδι υπάρχει λίγο πολύ. Ειδικά σε πιο καλές περιοχές και προ κορωνοϊού που ήταν σε λειτουργία σάουνες, χαμάμ και τέτοια γινόταν χαμός.

Απλά δεν το έψαχνες, οπότε δε σε βρήκε.
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Συνήθως αυτά γίνονται αστραπιαία και το διαλάμε αν καταλάβουμε ότι έρχεται κάποιος. Εσένα έκοβε το μάτι σου στα αποδυτήρια; Έκλεβες ματιές γύρω γύρω; Έκανες ντους με ανοιχτές τις πόρτες κλπ; Αν όχι και απλά έμπαινες έκλεινες την πόρτα έκανες μπάνιο και έβγαινες είναι φυσιολογικό να μην πήρες πρέφα τίποτα. Δεν είμαστε και ούγκανοι.

Το να μη γινόταν είναι απίθανο γιατί έχω γυρίσει σχεδόν όλα τα γυμναστήρια της Αττικής και παιχνίδι υπάρχει λίγο πολύ. Ειδικά σε πιο καλές περιοχές και προ κορωνοϊού που ήταν σε λειτουργία σάουνες, χαμάμ και τέτοια γινόταν χαμός.

Απλά δεν το έψαχνες, οπότε δε σε βρήκε.
Η αλήθεια ειναι οτι δεν ψάχνομουν διοτι δεν με ενδιαφερουν οι αντρες,αλλα βλεμματα δροσερων οταν με καρφωνουν,προφανως τα αισθανομαι.Οσον αφορα τα μπανια,αν πηγαινα γυμναστηριο στη γειτονια μου,δεν εκανα καν μπανιο στο gym,αλλαζα ντυνονουν και εφευγα για το σπιτι ταχέως.Οποτε αν το πας ετσι,οτι οποιος ψαχνει βρισκει,το καταλαβαινω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

starzone

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2015
Μηνύματα
52
Like
76
Πόντοι
0
Συνήθως αυτά γίνονται αστραπιαία και το διαλάμε αν καταλάβουμε ότι έρχεται κάποιος. Εσένα έκοβε το μάτι σου στα αποδυτήρια; Έκλεβες ματιές γύρω γύρω; Έκανες ντους με ανοιχτές τις πόρτες κλπ; Αν όχι και απλά έμπαινες έκλεινες την πόρτα έκανες μπάνιο και έβγαινες είναι φυσιολογικό να μην πήρες πρέφα τίποτα. Δεν είμαστε και ούγκανοι.

Το να μη γινόταν είναι απίθανο γιατί έχω γυρίσει σχεδόν όλα τα γυμναστήρια της Αττικής και παιχνίδι υπάρχει λίγο πολύ. Ειδικά σε πιο καλές περιοχές και προ κορωνοϊού που ήταν σε λειτουργία σάουνες, χαμάμ και τέτοια γινόταν χαμός.

Απλά δεν το έψαχνες, οπότε δε σε βρήκε.

Το γυμναστήριο είναι ένα τετράγωνο από το σπίτι μου. Πάντα όμως κάνω μπάνιο στο γυμναστήριο.
Αν και είναι λίγο συντηρητικό στα αποδυτήρια, τα πετάω όλα, φουλ γύμνια . Εκεί βλέπεις ματιές κ ποιος ενδιαφέρεται και γιατί.
Στις ντουζιέρες πλέον πάντα σχεδόν ορθανοιχτη η πόρτα. Και εκεί έρχεται η επιβεβαίωση για το ποιος ενδιαφέρεται ... Τα βράδυα πριν κλείσει το γυμναστήριο παίζουν φάσεις, που είναι σχεδόν άδεια τα αποδυτήρια...
Οι ανοιχτές πόρτες στις ντουζιέρες κάνουν διαφορά ;)
 

Army2022

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
13
Like
12
Πόντοι
0
Κάποιος που θέλει να κάνουμε ντουζάκι???
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
63
Like
80
Πόντοι
0
Yava κατεχακη πριν δυο χρόνια τα ντουζ είχαν φιμέ τζαμί ενδιάμεσα. Όπως πλενόμουν, άρχισα να τον παίζω. Κατάλαβα ότι και ο διπλανός είχε ξεκινήσει το τρομπαρισμα. Μετά έπαιξαν πιπες και χυσιμο. Η απόλυτη καύλα να χύνεις μετά την προπόνηση
Παρόμοια φάση μου έχει κάτσει και εμένα σε αυτό το gym
 
  • Like
Αντιδράσεις: banofi

Jrk1010

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
9
Like
24
Πόντοι
0
Yava κατεχακη πριν δυο χρόνια τα ντουζ είχαν φιμέ τζαμί ενδιάμεσα. Όπως πλενόμουν, άρχισα να τον παίζω. Κατάλαβα ότι και ο διπλανός είχε ξεκινήσει το τρομπαρισμα. Μετά έπαιξαν πιπες και χυσιμο. Η απόλυτη καύλα να χύνεις μετά την προπόνηση
Παρόμοια φάση στο yava Καλλιθέας πριν κάνα μήνα, καταλάβαμε απο το τζάμι οτι και οι δυο ασχολούμασταν με τον πούτσο μας μέσα στα ντουζ και μετά απλα βγήκαμε και δώσαμε μάτι αβέρτα ο ένας στον άλλο
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
63
Like
80
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom