Νέα

Παιχνίδι σε αποδυτήρια και σάουνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxniner
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 437
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
285
Like
321
Πόντοι
21
Συμφωνώ με τον φίλο :)
Εγώ δύο φορές που έχω πάει σε γυμναστήριο από λίγους μήνες κάθε φορά... καταλίγο να παιρνάω όλη την ώρα στα αποδυτήρια παρά στα όργανα. δηλαδή κι εκεί με όργανα ασχολούμαι αλλά δεν κάνω μυς... καταλαβαίνετε :) και γι αυτό δεν πάω συχνά.

επίσης εγώ και θάρρος έχω όταν πρόκειται για πούτσο και είμαι πολύ εκφραστικός οπότε όλοι με καταλαβαίνουν γιατί καρφώνομαι κιόλας.
οπότε είχα γλύψει κάποιους, πάντα θα υπάρχουν αυτοί οι ομοφοβικοί που σε καταλαβαίνουν και σε αγριοκοιτάνε λες και θέλουν να σε σκοτώσουν, και θα υπάρχουν και ανοιχτόμυαλοι άντρακλες που θα σε καταλάβουν και θα παίξουν μαζί σου, και δεν εννοώ φάση. αλλά με άφηναν να τους παίρνω μάτι, κάναμε αστεία κτλπ.

και η δεύτερη φορά στο yava πετρούπολης... στην αρχή είπα να κάνω γυμναστική να πάρω λίγο όγκο να δυναμώσω κιόλας, αλλά είναι άθλιο... καμία σημασία οι γυμναστές και δεν είδα καμία διαφορά κάτι μήνες που πήγαινα.... έτσι όλο και συχνότερα, παίρναγα τη περισσότερη ώρα στα αποδυτήρια...και σάουνα. (το προηγούμενο που ανέφερα είχε χαμάμ που είναι πιο ανεκτικό να κάθεσαι)
Και στα δύο.... προτιμούσα να μπαίνω όταν είναι κλειστά, γιατί με την πολύ ζέστη δεν μπορείς να κάτσεις και πολύ ώρα...

οπότε είχα φτάσει σε σημείο... 20' γυμναστική και μπορεί και 2ώρες στα αποδυτήρια :cheesy: :cheesy: :cheesy:

*περνάω :hi:

ωραίος κατα τα άλλα.

υγ. γιατί λέει στο προφίλ του Ενεργό μέλος; Αυτόν δεν τον έχουν κάνει ban;
 

Jrk1010

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
9
Like
24
Πόντοι
0
Στου Αγ. Δημητρίου δεν έχει ανοίξει ακόμα η σάουνα, όμως παίζει μάτι στα αποδυτήρια και στον χώρο με τις ντουζιέρες. Και πίπες μπορεί να παίξουν
Ναι παίζει μάτι φουλ στου Αγ Δημητρίου και στης Καλλιθέας μου έχει τύχει. Αγ Δημ έχω τραβήξει κ μαλακία 2-3 φορές
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
...ρε σεις χαλαρωστε και λιγο!!!! :angry: Δεν τολμαμε να παμε σε κανα γυμναστηριο, σαουνα, παραλια γυμνιστων μην ορμηξει κανενας σας και μας αρπαξει τον (μ)πουτσο!!!!
Να ξερετε παντως, αυτος ειναι ο λογος για το κραξιμο κ το μπουλινγκ που τρωτε! Γουσταρετε, μαγκια σας κ δικαιωμα σας, αλλα καντε την γνωριμια κοσμια και αμεσως μετα πατε στο σπιτι σας ή στο κοντινοτερο ξενοδοχεια και γαμηστε τα ολα!
:hi:
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
59
Like
90
Πόντοι
0
...ρε σεις χαλαρωστε και λιγο!!!! :angry: Δεν τολμαμε να παμε σε κανα γυμναστηριο, σαουνα, παραλια γυμνιστων μην ορμηξει κανενας σας και μας αρπαξει τον (μ)πουτσο!!!!
Να ξερετε παντως, αυτος ειναι ο λογος για το κραξιμο κ το μπουλινγκ που τρωτε! Γουσταρετε, μαγκια σας κ δικαιωμα σας, αλλα καντε την γνωριμια κοσμια και αμεσως μετα πατε στο σπιτι σας ή στο κοντινοτερο ξενοδοχεια και γαμηστε τα ολα!
:hi:
Δεν νομίζω ότι θα αρπάξει κανείς τον πούτσο κάποιου, αν δεν του τον δώσει. Στο ότι δεν είναι κόσμια συμπεριφορά, δεν μπορώ να διαφωνήσω, για να λέμε την αλήθεια κιόλας.
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
138
Πόντοι
0
Άσχετο αλλά σχετικό με σάουνες των γυμναστηρίων: Δεν έχω καταλάβει γιατί δεν τις ανοίγουν; Για ποιό λόγο θα μου πει κανείς;
Προφανώς για λόγους οικονομίας, μια και έχει τεράστιο κόστος λειτουργίας και συντήρησης. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. Καίει πάρα πολύ ρεύμα
 

banofi

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
32
Like
40
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να κάνω μια ομάδα στο Instagram για τους υποστηρικτές των ντουζ για τα yava κατεχακης. Να στέλνουμε ότι θέλουμε ή να λέμε και τι ώρες θα πάμε κλπ κλπ, εννοείται και με φεικ προφιλς για τυχόν ντροπες. Ενδιαφέρεται κανείς?
 

banofi

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
32
Like
40
Πόντοι
0
Πατάτε like κλπ αλλά δεν στέλνετε. Χαχαχαχα :grin:
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
815
Like
2.707
Πόντοι
446
Σκέφτομαι να κάνω μια ομάδα στο Instagram για τους υποστηρικτές των ντουζ για τα yava κατεχακης. Να στέλνουμε ότι θέλουμε ή να λέμε και τι ώρες θα πάμε κλπ κλπ, εννοείται και με φεικ προφιλς για τυχόν ντροπες. Ενδιαφέρεται κανείς?
Viber κλειστό group, με κωδικό/QR code καλύτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom