Νέα

Παιχνίδι σε αποδυτήρια και σάουνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxniner
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 451
  • Εμφανίσεις 137K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
140
Πόντοι
0
Όντως δεν πάμε μπροστά. Ήθελα να πω, αν πχ υπάρχουν κουρτίνες ή απλά πορτουλες. Και επίσης, εάν στο μπάνιο πάνε όλοι γυμνοί ή γδύνονται εκεί μέσα.
Για τις ομάδες υπήρξα σε ομάδα και όντως αυτό συμβαίνει.

Έχω κάνει αρκετά δοκιμαστικά σε πάρα πολλά γυμναστήρια και δεν έχω δει σε κανένα κουρτίνες ούτε μικρότερες πόρτες (πχ μισές τύπου μπαρ στην Άγρια Δύση :P). Εσύ τί φαντασίωση έχεις και ψάχνεις τέτοιου τύπου ντουζιέρες; Νομίζω παρότι εξυπηρετεί περισσότερο το μάτι, είναι πιο δύσκολο να παιχτεί φάση. Εκτός κι αν είσαι οκ με το να παίρνεις μόνο μάτι (προσωπικά με εκνευρίζει να καυλώνω αλλά να μην κάνω τίποτα εν τέλει).

Τώρα αναφορικά με το αν μπαίνουν γυμνοί ή γδύνονται εντός ντουζιέρας, νομίζω δεν υπάρχει απόλυτος κανόνας, αλλά πάει case by case εκείνη τη στιγμή. Γενικά υπάρχουν γυμναστήρια που το γυμνό είναι αρκετά πιο ανεκτό, οπότε βλέπεις γυμνούς να περπάτανε από τα lockers στα ντους, ενώ σε άλλα είναι λιγότερο ανεκτό. Έχω παρατηρήσει ότι όσο πιο πυκνοκατοικημένη είναι η περιοχή γύρω (πχ δυτικά προάστια/κέντρο κλπ) τόσο πιο πολύ γυμνό βλέπεις να κυκλοφορεί, ενώ σε νότια ή βόρεια προάστια είναι πιο συντηρητικά τα πράγματα.
 

Nikospap28

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Προς θεού δεν είναι θέμα φαντασιωσης είναι απλή ερώτηση για να μη βρεθώ προ εκπλήξεως. Πχ στο AFC, to holmes αυτά εννοούσα ως παραδείγματα
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
140
Πόντοι
0
Προς θεού δεν είναι θέμα φαντασιωσης είναι απλή ερώτηση για να μη βρεθώ προ εκπλήξεως. Πχ στο AFC, to holmes αυτά εννοούσα ως παραδείγματα

Προφανώς είναι θέμα φαντασίωσης, σε σάιτ εν ονόματι μπουρδέλα είμαστε, όχι στο ekklisiaonline… Εκφράσου ελεύθερα!
 

ale22

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2022
Μηνύματα
323
Like
631
Πόντοι
81
Άρε γυμναστήριο

Ένα πρωινό ήταν άδειο
Με μια καυλα γύρω στα 21

Μας έπιασαν πρωινές αγαμίες

Και πήγαμε στο μπάνιο ήταν άδειο κιόλας και το δώσαμε και κατάλαβε

Είχε τα τζάμια που είναι κάπως ζαγρε να μην φαίνεται

Το καλύτερο ήταν
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
140
Πόντοι
0
Άρε γυμναστήριο

Ένα πρωινό ήταν άδειο
Με μια καυλα γύρω στα 21

Μας έπιασαν πρωινές αγαμίες

Και πήγαμε στο μπάνιο ήταν άδειο κιόλας και το δώσαμε και κατάλαβε

Είχε τα τζάμια που είναι κάπως ζαγρε να μην φαίνεται

Το καλύτερο ήταν

Ωραία αυτά που λες, αλλά ρε παιδιά, μη χρησιμοποιείτε το θέμα ως wattpad, προφανώς ξέρουμε ότι συμβαίνουν τέτοια αλλά γράψτε και σε ποιό γυμναστήριο πηγαίνετε, να προσφέρετε κάτι ουσιαστικό στη συζήτηση... 300 απαντήσεις και μόνο 2-3 έχουνε αναφερθεί σε ονόματα γυμναστηρίων...
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.977
Πόντοι
456

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.054
Like
3.316
Πόντοι
1.706
Σεβαστό μέλος @Kalogero έχει ανοίξει prive σάιτ για όλους εσάς που ενδιαφέρεστε για κάτι διαφορετικό με πολλές εκπλήξεις και δώρα σε όσους κάνουν εγγραφή....
Βράζεις από τη ζήλεια σου ψυχάκια. Πήξε! :sunglasses:

ΥΓ. Μαλακίες γράφει ο τύπος.
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.977
Πόντοι
456
Ευχαριστώ για την βοήθεια, όλοι καλοδεχούμενοι στο σάιτ αρκεί να είναι ανοιχτόμυαλοι και με διάθεση να περάσουν καλά! GAY PRIDE :rose:
Να σαι καλά φίλε,αν και δεν είναι του γούστου μου θα σε σαπορτάρω...:hi:
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
140
Πόντοι
0
Έκανα πάλι δοκιμαστικό στο Holmes Place στο City Link και όπως ήταν αναμενόμενο γινόταν της αδερφής το πανηγύρι… Πολλά βλέματα, καυλωμένες πούτσες μέσα απ’τις πετσέτες και το παιχνίδι έδινε κι έπαιρνε. Κρίμα που έχει τόσο ακριβή συνδρομή αλλιώς πιστεύω ότι είναι το καλύτερο γυμναστήριο για μάτι και κατάσταση. Νομίζω ότι αν οι αλυσίδες τύπου Yava, Planet Fitness, Mega Gym κλπ δεν ανοίξουν τις σάουνες (που ήδη υπάρχουν αλλά είναι εκτός λειτουργίας με την πρόφαση του Covid), πολύ δύσκολα θα ξαναπαιχτούν φάσεις στα αποδυτήρια…
 

starzone

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2015
Μηνύματα
56
Like
80
Πόντοι
0

Έκανα πάλι δοκιμαστικό στο Holmes Place στο City Link και όπως ήταν αναμενόμενο γινόταν της αδερφής το πανηγύρι… Πολλά βλέματα, καυλωμένες πούτσες μέσα απ’τις πετσέτες και το παιχνίδι έδινε κι έπαιρνε. Κρίμα που έχει τόσο ακριβή συνδρομή αλλιώς πιστεύω ότι είναι το καλύτερο γυμναστήριο για μάτι και κατάσταση. Νομίζω ότι αν οι αλυσίδες τύπου Yava, Planet Fitness, Mega Gym κλπ δεν ανοίξουν τις σάουνες (που ήδη υπάρχουν αλλά είναι εκτός λειτουργίας με την πρόφαση του Covid), πολύ δύσκολα θα ξαναπαιχτούν φάσεις στα αποδυτήρια…
Εντάξει, το Holmes είναι ο ναός της αδερφης. Σε όλα όμως τα αποδυτήρια πέφτουν ματιές και μπορούν να παίξουν φάσεις ... Βραδινές ώρες , όταν δεν υπάρχει κόσμος, μπορούν να παίξουν φασεις είτε στις ντουζιέρες είτε στην τουαλέτα... Σίγουρα η σάουνα βοηθάει. Δυστυχώς στις αλυσίδες δεν θα ανοίξουν μέχρι τον Σεπτέμβρη. Και δεν είναι θέμα Κοβιντ, αλλά πολυέξοδης συντήρησης μετά από 3 χρόνια αχρηστίας. Έτσι μου είπαν από τα Yava.
Αν έπαιρναν όλοι και ζητούσαν να ξαναλειτουργήσουν οι σαουνες, κάτι μπορεί να γινόταν....
 

Kons(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2021
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Έκανα πάλι δοκιμαστικό στο Holmes Place στο City Link και όπως ήταν αναμενόμενο γινόταν της αδερφής το πανηγύρι… Πολλά βλέματα, καυλωμένες πούτσες μέσα απ’τις πετσέτες και το παιχνίδι έδινε κι έπαιρνε. Κρίμα που έχει τόσο ακριβή συνδρομή αλλιώς πιστεύω ότι είναι το καλύτερο γυμναστήριο για μάτι και κατάσταση. Νομίζω ότι αν οι αλυσίδες τύπου Yava, Planet Fitness, Mega Gym κλπ δεν ανοίξουν τις σάουνες (που ήδη υπάρχουν αλλά είναι εκτός λειτουργίας με την πρόφαση του Covid), πολύ δύσκολα θα ξαναπαιχτούν φάσεις στα αποδυτήρια…

Ωραίος φίλε. Πάντως AFC 20:00-22:00 παίζουν παιχνίδια στα ντουζ (λαιτ όμως. Κανένα ψωλοβάρεμα και καμία πίπα στα γρήγορα).

Σκέφτομαι και εγώ να τσεκάρω holmes από βδομάδα. Τι μέρα και ώρα προτείνεις ;
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
140
Πόντοι
0
πιπωνο αβερτα στα αποδητηρια κ μαντεψτε … στρειτ ολοι χαχα
δινουν πιπες αβερτα λογω πεινας χαχα

Δεν έχει νόημα να μας λες ότι γίνεται παιχνίδι στα αποδυτήρια, αυτό είναι αυτονόητο και γίνεται στα περισσότερα μεγάλα γυμναστήρια σε κεντρικές περιοχές. Δεν ανακάλυψες τον τροχό. Είναι σαν να πας στο νήμα «ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα» και να πεις ότι γάμησες πουτάνα. Χαίρω πολύ, κάτι μας είπες. Το θέμα είναι να πεις συγκεκριμένα το γυμναστήριο και τις ώρες που παίζει παιχνίδι.
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
140
Πόντοι
0
Δεν έχει νόημα να μας λες ότι γίνεται παιχνίδι στα αποδυτήρια, αυτό είναι αυτονόητο και γίνεται στα περισσότερα μεγάλα γυμναστήρια σε κεντρικές περιοχές. Δεν ανακάλυψες τον τροχό. Είναι σαν να πας στο νήμα «ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα» και να πεις ότι γάμησες πουτάνα. Χαίρω πολύ, κάτι μας είπες. Το θέμα είναι να πεις συγκεκριμένα το γυμναστήριο και τις ώρες που παίζει παιχνίδι.


Μαλιστα κυριε Διοικητα!!!!

Φαίνεσαι μεγάλος άνθρωπος, οπότε θα δείξω κατανόηση. Μοιράσου λοιπόν τις απαραίτητες πληροφορίες με τα μέλη του μπου
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
125
Like
6.823
Πόντοι
5.097
Ρε δροσεροί τύποι, αφού ψάχνετε για φάσεις σε σάουνα, ντουζ, αποδυτήρια κλπ γιατί δεν πάτε στις γκέι σαουνες να κάνετε την δουλειά σας και ψάχνετε τα γυμναστήρια που έχουν και ακριβές συνδρομές??
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.826
Πόντοι
1.710
Ρε δροσεροί τύποι, αφού ψάχνετε για φάσεις σε σάουνα, ντουζ, αποδυτήρια κλπ γιατί δεν πάτε στις γκέι σαουνες να κάνετε την δουλειά σας και ψάχνετε τα γυμναστήρια που έχουν και ακριβές συνδρομές??
Ρε τυπε ειναι θεμα ιματζ και φυσικα επιλογη καλτιλας, γιατι κολλας;;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
125
Like
6.823
Πόντοι
5.097
Τι να σας πω ρε τύποι, έθεσα απλά ένα ερώτημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom