Νέα

Ουκρανές στην Ελλάδα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Christos Savvidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
5
Like
1.270
Πόντοι
216
ΦΩΝΑΞΕ ΤΙΣ ΠΛΥΣΤΡΕΣ ΜΟΝΤ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ..
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΥΣΙΩΔΗ ΒΛΑΚΕΝΤΙΕ Κ ΟΧΙ ΟΙ ΠΑΠΑΡΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΑΜΟΛΑΕΙ Η ΞΕΧΕΙΛΩΜΕΝΗ ΣΟΥΦΡΑ ΣΑΣ..
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΟΜΩΣ..
ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ..
ΛΙΓΟΙ..
ΕΛΑΧΙΣΤΟΤΑΤΟΙ..
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΑΠΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ..
Γυναικαρα μου εσύ κακιασμένη.
Βγάλτο από μέσα σου.
Κραααξεεεεεε
Κραααααα.
Όσο προσπαθείς να κρύψεις την ομοφυλοφιλία σου και να ποστάρεις gay video και καλά για να δουλέψεις το Δημητράκη, τόσο πιο κοντά στο τρελάδικο και στο να κολλήσεις AIDS από Πακιστανό βρίσκεσαι
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • 20191220_051119.jpg
    20191220_051119.jpg
    90,9 KB · Εμφανίσεις: 184

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ΦΩΝΑΞΕ ΤΙΣ ΠΛΥΣΤΡΕΣ ΜΟΝΤ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ..
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΥΣΙΩΔΗ ΒΛΑΚΕΝΤΙΕ Κ ΟΧΙ ΟΙ ΠΑΠΑΡΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΑΜΟΛΑΕΙ Η ΞΕΧΕΙΛΩΜΕΝΗ ΣΟΥΦΡΑ ΣΑΣ..
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΟΜΩΣ..
ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ..
ΛΙΓΟΙ..
ΕΛΑΧΙΣΤΟΤΑΤΟΙ..
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΑΠΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ..
δεν εισαι πραγματικος αντρας για αυτο σε  βαρεθει να σου απαντω.
ξερεις κατι αλλο απο το να βριζεις?ασπουπε ελα να βρεθουμε να σου σπασω το κεφαλι.
ασε τις βρισιες και τις μαγκιες και ελα απο κοντα οποτε θες πουτανοπαιδι.
σαλτα γαμησου κακομοιρη και σκασε μυτη με την πουτανα σου κυπρο και αν εχεις αρχιδια
ελα να βρεθουμε.το ξυλο που θα φας θα πονας πιο πολυ απο τον κολο σου που σε γαμανε
οι πακιστανοι για μεροκαματο.αντε γαμησου μουνι
 

Επισκέπτης
Ουκρανεζα δεν ειναι εθνικοτητα. Ειναι επαγγελμα.
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
ρε παίδες τι βρισιές και μίσος είναι αυτά .. υπάρχει λόγος?
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586

Ωραίο πουτσάκι! Βγαίνει και σε μεγαλύτερα;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Ας αφαιρεσει ο admin ο,τι μαλακια γραφτηκε απο την εμφανιση του whois και μετα.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Σε τι εχει δικιο ρε Χρηστο; Πως βγαζω συμπερασμα για τι;; Οτι ειναι κατωτερου επιπεδου τον Βορειοευρωπαιων; Λεει κρινω εξιδιων τα αλλοτρια.. Σε τι αναφερεται; Ξεκαθαρισα πως δεν εχω προσωπικη εμπειρια και ειπα μια καλη και μια κακη περιπτωση γνωστων. Ισως ο whois δεν ξερει τι σημαινει η φραση.

Σε τι ειχε δικιο; Οτι η αλλη παρατησε τον αλλο και τα παιδια μαζι οταν ειδε οτι εκλεισε η κανουλα με το χρημα ειναι ενα παραδειγμα μεγαλης καριολας.
Γυναικες οι οποιες δεν εχουν σοβαρη δουλεια να μπορουν να σταθουν στα ποδια τους καταληγουν "πουτανες". Το ονειρο τους να βρουν το κοροιδο να τις αποκαταστησει και αυτο ισχυει για ολες τις εθνικοτητες.

Οταν μιλαμε για πρωην ΕΣΣΔ εχουν ντοκτορα σε αυτα. Κοιτουν πως να ξεκοκκαλησουν ωστε να "επιβιωσουν". Οπως λες και εσυ αν δεν εχεις τα cojones να τις κανεις ζαφτι την γαμησες. Οπως ισχυει για οποιαδηποτε κοινη γυναικα κατ΄εμε, αν και σου εχω πει και στο παρελθον για αυτο και πως παιρνεις ο,τι σου αξιζει γενικως.

Τωρα το οτι τα κρατη της πρωην ΕΣΣΔ + Αλβανια αποτελουν το κατακαθι της Ευρωπης ειναι γνωστο. Πρεπει να μην εχει επαφη με την πραγματικοτητα για να υποστηριζει κατι αλλο ή να μην ειναι αντικειμενικος και να εχει καταγωγη απο εκει.
Λογικο οι λαοι αυτοι να κινουνται πιο τυχοδιωκτικα μιας και εχουν μεγαλωσει σε συνθηκες ζουγκλας.

Τωρα ο whois, που δεν τον ξερω και ζητημα να τον εχω διαβασει 2 - 3 φορες καταλαβε αλλα αντι αλλων... Δεν ξερω πως τα εμπλεξε ετσι στην αρχικη του τοποθετηση, εγω πλακα κανω μαζι του.

Eχει δικιο σε αυτο που ειπε, οτι παρατανε τα παιδια οπου βρουν και τρεχουν να ψωλιαστουν.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
:takethis:ΠΟΙΟΙ ΒΟΡΕΙΟΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΡΕ ΤΑΡΑΜΑ,ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΥΨΗΛΟΤΕΡΟΥΣ ΔΕΙΚΤΕΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΩΝ,ΑΛΚΟΟΛΙΣΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥΣ ΜΑΖΙ ΤΑ ΡΟΜΠΟΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΗ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΩΝ ΠΛΕΟΝ ΒΑΡΒΑΡΩΝ Κ ΠΡΩΤΟΓΟΝΩΝ ΦΥΛΩΝ ΤΗΣ ΟΙΚΟΥΜΕΝΗΣ???

Νικο, και σε αυτο εχει δικιο. Οπως ακριβως τα λεει ειναι.

Εχω φιλους απο Σουηδια και Νορβηγια. Εχουν αγορασει σπιτια στην Ελλαδα εδω και 15 περιπου ετη και κανουμε αρκετα συχνα παρεα.

Αρχιτεκτονες και ελευθεροι επαγγελματιες ανα το κοσμο με συμβολαια συνεργασιας.

Επελεξαν ως βαση τους στο να μενουν μονιμα οταν δεν εργαζονται καπου πανω σε ενα project, την Ελλαδα.

Οποτε θελεις, οταν θα ειναι εδω, παμε αρχικα να φαμε-πιουμε στο σπιτι του ενος απο τη παρεα (Νορβηγος) να στα πει απο κοντα αναλυτικοτερα.

Εχω ταξιδεψει μαζι τους (με εχουν φιλοξενησει αρκετες φορες στα εκει σπιτια τους) Σουηδια και Νορβηγια.

Αν θες να διαπιστωσεις αν εχει δικιο ο whois σε αυτα που ειπε, ελα να στα πουν οι ιδιοι οι ανθρωποι.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Νικο, και σε αυτο εχει δικιο. Οπως ακριβως τα λεει ειναι.

Εχω φιλους απο Σουηδια και Νορβηγια. Εχουν αγορασει σπιτια στην Ελλαδα εδω και 15 περιπου ετη και κανουμε αρκετα συχνα παρεα.

Αρχιτεκτονες και ελευθεροι επαγγελματιες ανα το κοσμο με συμβολαια συνεργασιας.

Επελεξαν ως βαση τους στο να μενουν μονιμα οταν δεν εργαζονται καπου πανω σε ενα project, την Ελλαδα.

Οποτε θελεις, οταν θα ειναι εδω, παμε αρχικα να φαμε-πιουμε στο σπιτι του ενος απο τη παρεα (Νορβηγος) να στα πει απο κοντα αναλυτικοτερα.

Εχω ταξιδεψει μαζι τους (με εχουν φιλοξενησει αρκετες φορες στα εκει σπιτια τους) Σουηδια και Νορβηγια.

Αν θες να διαπιστωσεις αν εχει δικιο ο whois σε αυτα που ειπε, ελα να στα πουν οι ιδιοι οι ανθρωποι.

Ναι μπορει, και εγω στον ιδιο κλαδο εργαζομαι! Αν ξαλαφρωσω λιγο απο δουλειες και νιωσω και ανετα γιατι οχι μπορει να μου κατσει κ καμμια γνωριμια :cheesy: .

Η εμπειρια μου ειναι με σχεσεις που εκανα και προφανως δεν παντρτευηκα..

Δεν θα συμφωνησω πως ειναι οπως τα λεει (που επισης τρολλαρει ο ανθρωπος, βριζει και αν τα λεει σοβαρα τοτε δεν στεκει με τα καλα του) γιατι δεν θιγει καν αυτο που λεω εγω.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Ναι μπορει, και εγω στον ιδιο κλαδο εργαζομαι! Αν ξαλαφρωσω λιγο απο δουλειες και νιωσω και ανετα γιατι οχι μπορει να μου κατσει κ καμμια γνωριμια :cheesy: .

Η εμπειρια μου ειναι με σχεσεις που εκανα και προφανως δεν παντρτευηκα..

Δεν θα συμφωνησω πως ειναι οπως τα λεει (που επισης τρολλαρει ο ανθρωπος, βριζει και αν τα λεει σοβαρα τοτε δεν στεκει με τα καλα του) γιατι δεν θιγει καν αυτο που λεω εγω.

Στα θεματα καταθλιψης-αυτοκτονιες-κουφετα με τις χουφτες ολη μερα καθε μερα-αλκοολισμος-ανηθικοτητα εχει απολυτο δικιο.

Μια δοκιμη θα σε πεισει. Κανε παρεα με ανθρωπους που εχουν απο εκει καταγωγη, πηγαινε και μεινε στα σπιτια τους (ενα μηνα περιπου καθε χρονο για 12 χρονια) και ελα να μας γραψεις μετα τις εντυπωσεις σου στο σχετικο νημα που θα ανοιξεις μιας και ειπες οτι γουσταρεις μουνακια απο εκει.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Στα θεματα καταθλιψης-αυτοκτονιες-κουφετα με τις χουφτες ολη μερα καθε μερα-αλκοολισμος-ανηθικοτητα εχει απολυτο δικιο.

Μια δοκιμη θα σε πεισει. Κανε παρεα με ανθρωπους που εχουν απο εκει καταγωγη, πηγαινε και μεινε στα σπιτια τους (ενα μηνα περιπου καθε χρονο για 12 χρονια) και ελα να μας γραψεις μετα τις εντυπωσεις σου στο σχετικο νημα που θα ανοιξεις μιας και ειπες οτι γουσταρεις μουνακια απο εκει.

Εμπειρια εχω. Ολα αυτα τα εχω κανει που λες. Στην Ελλαδα πλεον οι ανθρωποι ειναι πολυ περισσοτερο καταθλιπτικοι ενω τα Xanax τα εχουν για ασπιρινες.
Οτι πινουν, πινουν αλλα οχι τοσο πολυ. Τουλαχιστον οχι αυτοι και αυτες που γνωρισα. Μην ξεχνας οτι τις γνωριμιες μου τις ξεκινησα οταν σπουδαζα σε ανωτατο πανεπιστημιο εξωτερικο και στην δουλεια αργοτερα.
Τωρα ανηθικοτητα τι να πω.. Πιστευω πως ειναι περισσοτερο θεμα ιδιοσυγκρασιας, εγω ειμαι πιο κοντα σε αυτους παντως.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Δεν εχουν αντιπαλο οι Ουκρανες, ουτε στο οταν θα φερθουν καλα, ουτε στο οταν θα φερθουν ασχημα.

Αναλογα τι εισαι, ποιος εισαι, θα φερθουν αντιστοιχα, απο εσενα εξαρταται. Εχουν μεσα τους και τα δυο.

Οι πιο πολλοι λογω του οτι ειναι αμπαλοι-μαλθακοποιημενοι βουτυρομπεμπεδες-παιδια της μανουλας-ταπεινα και υποταγμενα μουνοδουλακια, εχουν ασχημες εμπειριες απο Ουκρανες και για αυτο γραφουν τα οσα γραφουν σε παγκοσμιο επιπεδο.

Τους αλλαξαν τα φωτα τα κοριτσια και τωρα σερνονται παντου ως φουκαριαρηδες-κλαψιαρηδες-παραμονιαρηδες και κραζουν τα κοριτσια, εξιστορουν το τι επαθαν.

Γνωριστε τους εναν εναν, δειτε τι ανθρωπος ειναι, το κατα ποσο ειναι αντρας, το πως ζει και θα διαπιστωσετε οτι ουτε ενας απο ολους αυτους τους κλαψιαρηδες δεν ηταν νορμαλ αντρας με αντρικη συμπεριφορα και αντρικο τροπο ζωης.

Ουτε ενας.

Οι αντρες δεν κλαψομουνιαζουν, ουτε μπορει μια κοπελα να τους κανει οτι θελει και να τους οδηγησει στη καταστροφη. Δεν ελεγχονται απο το μουνι, τους αρεσει το μουνι ναι, εχουν ομως οι ιδιοι τον ελεγχο της ζωης τους, εχουν τη ζωη στα χερια τους, δεν ειναι θυματα των καταστασεων και των διαφορων περιστασεων.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Δεν εχουν αντιπαλο οι Ουκρανες, ουτε στο οταν θα φερθουν καλα, ουτε στο οταν θα φερθουν ασχημα.

Αναλογα τι εισαι, ποιος εισαι, θα φερθουν αντιστοιχα, απο εσενα εξαρταται. Εχουν μεσα τους και τα δυο.

Οι πιο πολλοι λογω του οτι ειναι αμπαλοι-μαλθακοποιημενοι βουτυρομπεμπεδες-παιδια της μανουλας-ταπεινα και υποταγμενα μουνοδουλακια, εχουν ασχημες εμπειριες απο Ουκρανες και για αυτο γραφουν τα οσα γραφουν σε παγκοσμιο επιπεδο.

Τους αλλαξαν τα φωτα τα κοριτσια και τωρα σερνονται παντου ως φουκαριαρηδες-κλαψιαρηδες-παραμονιαρηδες και κραζουν τα κοριτσια, εξιστορουν το τι επαθαν.

Γνωριστε τους εναν εναν, δειτε τι ανθρωπος ειναι, το κατα ποσο ειναι αντρας, το πως ζει και θα διαπιστωσετε οτι ουτε ενας απο ολους αυτους τους κλαψιαρηδες δεν ηταν νορμαλ αντρας με αντρικη συμπεριφορα και αντρικο τροπο ζωης.

Ουτε ενας.

Οι αντρες δεν κλαψομουνιαζουν, ουτε μπορει μια κοπελα να τους κανει οτι θελει και να τους οδηγησει στη καταστροφη. Δεν ελεγχονται απο το μουνι, τους αρεσει το μουνι ναι, εχουν ομως οι ιδιοι τον ελεγχο της ζωης τους, εχουν τη ζωη στα χερια τους, δεν ειναι θυματα των καταστασεων και των διαφορων περιστασεων.

Γενικα συμφωνω... Η αληθεια ειναι πως η πλειοψηφια εχει ξεχασει πως ειναι να εισαι ανδρας. ΕΙΔΙΚΑ οι Ελληνες. Εξωτερικο πιο μπηχτιδες ειναι οι "φλωροι", ενω οι δικοι μας μονο κοιτουν.. Πραγματικος ευνουχισμος και καταρρακωση αυτοπεποιθησης.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Δαρβινική άποψη. Αν είσαι καλοπροαίρετος θα σε φάει ο λύκος. Στον πολιτισμό κανονικά δεν τρώει την μομφή ο άδολος. Αλλά αυτές είναι ηθικά πρωτόγονες οπότε τα πολλά πολλά να αποφεύγονται εκτός και να είναι τσόγλανος η γκιουλέκας κανείς οπότε κουμπώνει χαλαρά.  
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Γενικα συμφωνω... Η αληθεια ειναι πως η πλειοψηφια εχει ξεχασει πως ειναι να εισαι ανδρας. ΕΙΔΙΚΑ οι Ελληνες. Εξωτερικο πιο μπηχτιδες ειναι οι "φλωροι", ενω οι δικοι μας μονο κοιτουν.. Πραγματικος ευνουχισμος και καταρρακωση αυτοπεποιθησης.

Ειναι σε παγκοσμια κλιμακα το φαινομενο, οχι μονο εδω Ελλαδα. Απλα εδω, το εχουν παραχεσει.

Εγραψα πριν σε προηγουμενο ποστ την εξης ιστορια.

Εχουν φρικαρει οι κοπελες, τα μιλανε μεταξυ τους και δεν ξερουν αν πρεπει να γελανε ή να κλαινε με τη κατασταση.

Υπαρχουν αναμεσα σας 3 μελη που ειχαμε ομαδα στο viber στο να μιλαμε. Δεν χρειαζεται να αναφερω ποιοι ειναι, δεν ειναι αυτο το θεμα μας. Αν πω ψεματα στο παρακατω, ας βγουν να γραψουν οτι λεω ψεματα.

Ενα βραδυ, αφου καναμε οτι καναμε με ενα Ουκρανακι, της ηρθε μηνυμα (ενα απο τα δεκαδες που λαμβανει καθημερινα οπως ολες οι ομορφες κοπελες αλλωστε) στο κινητο. Εγω εκεινη την ωρα, ημουν εδω και εγραφα στο γειτονικο ουκρανονημα. Η κοπελα ηταν στο καναπε και αρχισε να γελαει. Μου λεει, ελα να δεις. Πηγαινω διπλα της και μου δειχνει τα μηνυματα του τυπου.

Ο τυπος, επι 2 ετη, τη παρακαλουσε να τον αφησει να γινει το σκυλακι της, να τον κανει οτι θελει φτανει να ειναι μαζι της.

Οση ωρα διαβαζαμε τα μηνυματα του τυπου, ειχαμε κλαψει απο τα γελια.

Σε καποια στιγμη (για να ενημερωσω και τους φιλους μου για τη πραγματικοτητα γυρω μας) της λεω ακου τι θα κανουμε. Εχω μια ομαδικη συνομιλια με κατι φιλους στο viber. Θα στειλουμε φωνητικο μηνυμα στην ομαδα. Θα πεις απλα την αληθεια σε αυτο που συμβαινει με τον τυπο. Η κοπελα, επειδη εχει μιλησει τηλεφωνικα με τους δυο απο τους 3 φιλους, δεχτηκε και τους ειπε γελωντας την αληθεια, το τι ακριβως συνεβη σε ηχητικο μηνυμα στο viber στην ομαδικη που ειχαμε.

Επι δυο ετη, ο τυπος στελνει μηνυματα και παρακαλαει να τον κανει οτι θελει, να ειναι το σκυλακι της, φτανει να τον αφησει να ειναι μαζι της.

Καταλαβαινεις για τι μιλαμε; Σε τι επιπεδο εχουν φτασει;

Εγραψα ξανα αυτο το παραδειγμα διοτι σε αυτο ηταν μαρτυρες 3 μελη μεσα απο εδω. Θα μπορουσα να σου γραφω δεκαδες παραδειγματα μουνοδουλιασης.

Δεν φανταζεσαι το τι μηνυματα λαμβανουν καθημερινα, τι τους λενε και στο απο κοντα.

 

BLOKO

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0

Γειά σου Σαββίδη άρχοντα !

Έλα να πιούμε ουισκάκι αύριο στο γραφείο. Έχω καλή κάβα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom