Νέα

Ουκρανές στην Ελλάδα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Christos Savvidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Ποιες ειναι οι εμπειριες σας με Ουκρανες που ζουν Ελλαδα;

Δεν μιλαμε για επαγγελματιες ουτε για αυτες που ψαχνουν σπονσορα, μιλαμε για νορμαλ γυναικες αποκλειστικα και μονο.

Δεν γραφουμε τη θεωρητικη γνωμη μας, ουτε αυτα που εχουμε ακουσει, ουτε αυτα που πιστευουμε-υποθετουμε.

Γραφουμε τις εμπειριες μας, το τι εχουμε βιωσει με νορμαλ γυναικες που ζουν στην Ελλαδα και εχουν καταγωγη απο την Ουκρανια.



Το τελευταιο καιρο, ασχολουμαι αποκλειστικα και μονο με Ουκρανες. Εχω παρατησει εντελως το αθλημα με τις αλλες εθνικοτητες, μονο Ουκρανες.

Συνηθως μεσω σοσιαλ, εκει γινεται το χοντρο παιχνιδι. Εχει δεκαδες προφιλ κοριτσιων που ζουν στη χωρα μας. Αν αποκτησεις προσβαση σε καμια δεκαρια προφιλ, ευκολα μετα βρισκεις και τις φιλες τους και ανοιγεις το διχτυ.

Ορεξη να εχεις, λεφτα να μπορεις να βγαινεις καθημερινα σε ραντεβου και πουτσα παντα σηκωμενη να μπορεις να γαμας.

Μερικους μηνες θελει να στρωσεις το θεμα και μετα δουλευει μονο του. Απαξ και κανεις καλα την αρχη, ολα τα αλλα μετα ειναι ευκολα, αποκτα φυσικη ροη.

Στα μαγαζια που μαζευονται σλαβες, σκανε μυτη και Ρωσιδες, Γεωργιανες, Καζακες κτλπ. Δεν εχει μονο Ουκρανες. Καλα ειναι, αν ξερεις να παιζεις μπαλα θα τρως καλα αλλα δεν θα τρως αποκλειστικα Ουκρανες.

Μεσω των σοσιαλ ειναι πιο στοχευμενο, λοκαρεις πιο αποτελεσματικα αυτο που θες.


Ποια η δικη σας εμπειρια πανω στο θεμα; Ποιες οι εντυπωσεις σας;


Καλο ειναι να γραψουν μονο οι τυποι που εχουν τη χ εμπειρια με μια νορμαλ κοπελα απο τη Ουκρανια που ζει στη χωρα μας.

Οχι οι τυποι που πηγαινουν εξωτερικο, ουτε το οτιδηποτε εχει σχεση με κοριτσια επαγγελατιες ή που αναζητουν σπονσορα.

 

 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Σε ποια μαγαζιά και σε ποια site βρίσκεις ουκρανες?
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
είναι μουνάρες οι γυναίκες αλλά προσωπικά δεν έχω εμπειρία αν και θα το ήθελα.

μόνο επαγγελματίες έχω γαμήσει...αλλά δεν μπορείς να πάρεις ασφαλή συμπεράσματα.

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Ωραίο θέμα.
Τελευταία εμπειρία το καλοκαίρι, γνωριμία στο ρωσικό σούπερ της Καλλιθέας.35αρα παρατημένη με παιδί από τον Βλάχο άντρα της στην επαρχία,την κεράτωνε,τη φιλοξενούσε μια φίλη της.Χωρίς πολλά πολλά την πήρα από το πρώτο ραντεβού μετά από παραλία και ψαράκι.
Δυνατό κομμάτι ακόμα τη βλέπω 1-2 φορές το μήνα.
Ούτε βοήθεια ήθελε ούτε εκδούλευση δέχτηκε σχετικά με το διαζύγιο της.
Έχουν και συλλόγους βοήθειας αλλά και φόρουμ στο ίντερνετ για αυτά.
 

outbreak2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
0
Χωρίς να θέλω να συγκριθώ με ειδήμονες του site πάνω στο θέμα, παραθέτω μερικές προσωπικές παρατηρήσεις (παρακαλώ διορθώστε με αν κάνω λάθος):

- Οι περισσότερες ενώ στην χώρα τους έχουν ημερομηνία λήξης στα 25, ψωμολυσσάνε και γενικώς βρίσκονται στις προτεραιότητες των ανδρών της πατρίδας τους λίγο παρακάτω απο το χέσιμο, ερχόμενες εδώ παίρνουν γρήγορα πρέφα τι παίζει και υιοθετούν ελλεηνιδίστικη νοοτροπία σε χρόνο μηδέν.

- Συνεπώς μπορείς να δείς Ουκρανές (κάθε ηλικίας) με τρελό υφάκι υποκρινόμενες οτι κατάγονται απο την μεγάλη Αικατερίνη της Ρωσίας, οτι ειχαν θεία την Άννα Καρένινα, οτι ο πατέρας τους ήταν μπατζανάκης του Γιουγκερμαν και με την επανάσταση τους πήραν το ανάκτορο των προγόνων τους και αλλα τέτοια ωραία.

- Αρκετές κακής κατηγορίας Ουκρανές έχουν μανία με τους Άραβες και πριν να έρθουν Ελλάδα έχουν μεταναστεύσει αποτυχημένα σε διάφορα μουσουλμανικά κράτη.

- Για κάποιο απροσδιόριστο λόγο, λατρεύουν την συνωμοσιολογία. Δεν έχω γνωρίσει Ουκρανή που να μην αρχίσει κουβέντα για το τέλος του κόσμου, τους εξωγήινους, τους ψεκασμούς απο τις κακές κυβερνήσεις που θέλουν να μας ξεκάνουν, τον Σάι Μπάμπα, τον ερχομό του νιμπίρου κτλ.

- Η οικονομική σχέση που έχουν με την οικογένεια τους είναι αντίστροφη με αυτή που έχει ο μέσος Έλληνας με την δίκη του. Δηλαδή μπορείς να βρεθείς άνετα με μια πεθερά-νταβατζή που αφαιμάζει την κόρη της χωρίς να προσφέρει τίποτα. Πολλές Ουκρανές μάνες λειτουργούν αντίθετα στα συμφέροντα της κόρης τους απο ζήλια και αλλα βαθύτερα ψυχολογικά προβλήματα. Οι περισσότερες εξάλλου για να φτάσουν ως εδώ έχουν background μεγάλης πείνας, βίας και αλκοολισμού που τις καθιστά πυρηνικές βόμβες πάνω στο κεφάλι σου. Αν κανείς το λάθος και μπλέξεις με γάμους και λεφτά μαζί τους, πιθανότατα να καταλήξεις να κοιμάσαι στο πάρκο σε υπνόσακο χωρίς να καταλάβεις τι έγινε. Γενικά στο χρηματικό θέλουν ιδιαίτερη προσοχή καθώς μπορεί να γίνουν φοβερά αδίστακτες.

- Παρόλα αυτά λόγω εμφάνισης και ευκολίας στην προσέγγιση τις προτιμώ πολύ περισσότερο απο τις Ελληνίδες.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: lesa.l

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Χωρίς να θέλω να συγκριθώ με ειδήμονες του site πάνω στο θέμα, παραθέτω μερικές προσωπικές παρατηρήσεις (παρακαλώ διορθώστε με αν κάνω λάθος):

- Οι περισσότερες ενώ στην χώρα τους έχουν ημερομηνία λήξης στα 25, ψωμολυσσάνε και γενικώς βρίσκονται στις προτεραιότητες των ανδρών της πατρίδας τους λίγο παρακάτω απο το χέσιμο, ερχόμενες εδώ παίρνουν γρήγορα πρέφα τι παίζει και υιοθετούν ελλεηνιδίστικη νοοτροπία σε χρόνο μηδέν.

- Συνεπώς μπορείς να δείς Ουκρανές (κάθε ηλικίας) με τρελό υφάκι υποκρινόμενες οτι κατάγονται απο την μεγάλη Αικατερίνη της Ρωσίας, οτι ειχαν θεία την Άννα Καρένινα, οτι ο πατέρας τους ήταν μπατζανάκης του Γιουγκερμαν και με την επανάσταση τους πήραν το ανάκτορο των προγόνων τους και αλλα τέτοια ωραία.

- Αρκετές κακής κατηγορίας Ουκρανές έχουν μανία με τους Άραβες και πριν να έρθουν Ελλάδα έχουν μεταναστεύσει αποτυχημένα σε διάφορα μουσουλμανικά κράτη.

- Για κάποιο απροσδιόριστο λόγο, λατρεύουν την συνωμοσιολογία. Δεν έχω γνωρίσει Ουκρανή που να μην αρχίσει κουβέντα για το τέλος του κόσμου, τους εξωγήινους, τους ψεκασμούς απο τις κακές κυβερνήσεις που θέλουν να μας ξεκάνουν, τον Σάι Μπάμπα, τον ερχομό του νιμπίρου κτλ.

- Η οικονομική σχέση που έχουν με την οικογένεια τους είναι αντίστροφη με αυτή που έχει ο μέσος Έλληνας με την δίκη του. Δηλαδή μπορείς να βρεθείς άνετα με μια πεθερά-νταβατζή που αφαιμάζει την κόρη της χωρίς να προσφέρει τίποτα. Πολλές Ουκρανές μάνες λειτουργούν αντίθετα στα συμφέροντα της κόρης τους απο ζήλια και αλλα βαθύτερα ψυχολογικά προβλήματα. Οι περισσότερες εξάλλου για να φτάσουν ως εδώ έχουν background μεγάλης πείνας, βίας και αλκοολισμού που τις καθιστά πυρηνικές βόμβες πάνω στο κεφάλι σου. Αν κανείς το λάθος και μπλέξεις με γάμους και λεφτά μαζί τους, πιθανότατα να καταλήξεις να κοιμάσαι στο πάρκο σε υπνόσακο χωρίς να καταλάβεις τι έγινε. Γενικά στο χρηματικό θέλουν ιδιαίτερη προσοχή καθώς μπορεί να γίνουν φοβερά αδίστακτες.

- Παρόλα αυτά λόγω εμφάνισης και ευκολίας στην προσέγγιση τις προτιμώ πολύ περισσότερο απο τις Ελληνίδες.
όλα αυτά που λες φίλε είναι πολύ σωστά ..έχω εμπειρία με Ουκρανίδα ... το μόνο που την ενδιέφερε είναι τα λεφτά και πως να καλοπεράσει.. πράγμα σε λογικό σε ένα βαθμό με αυτά που ζουν στη χώρα τους.. οι πιο πολλές ψάχνουν για σπόνσορα.
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
Χωρίς να θέλω να συγκριθώ με ειδήμονες του site πάνω στο θέμα, παραθέτω μερικές προσωπικές παρατηρήσεις (παρακαλώ διορθώστε με αν κάνω λάθος):

- Οι περισσότερες ενώ στην χώρα τους έχουν ημερομηνία λήξης στα 25, ψωμολυσσάνε και γενικώς βρίσκονται στις προτεραιότητες των ανδρών της πατρίδας τους λίγο παρακάτω απο το χέσιμο, ερχόμενες εδώ παίρνουν γρήγορα πρέφα τι παίζει και υιοθετούν ελλεηνιδίστικη νοοτροπία σε χρόνο μηδέν.

- Συνεπώς μπορείς να δείς Ουκρανές (κάθε ηλικίας) με τρελό υφάκι υποκρινόμενες οτι κατάγονται απο την μεγάλη Αικατερίνη της Ρωσίας, οτι ειχαν θεία την Άννα Καρένινα, οτι ο πατέρας τους ήταν μπατζανάκης του Γιουγκερμαν και με την επανάσταση τους πήραν το ανάκτορο των προγόνων τους και αλλα τέτοια ωραία.

- Αρκετές κακής κατηγορίας Ουκρανές έχουν μανία με τους Άραβες και πριν να έρθουν Ελλάδα έχουν μεταναστεύσει αποτυχημένα σε διάφορα μουσουλμανικά κράτη.

- Για κάποιο απροσδιόριστο λόγο, λατρεύουν την συνωμοσιολογία. Δεν έχω γνωρίσει Ουκρανή που να μην αρχίσει κουβέντα για το τέλος του κόσμου, τους εξωγήινους, τους ψεκασμούς απο τις κακές κυβερνήσεις που θέλουν να μας ξεκάνουν, τον Σάι Μπάμπα, τον ερχομό του νιμπίρου κτλ.

- Η οικονομική σχέση που έχουν με την οικογένεια τους είναι αντίστροφη με αυτή που έχει ο μέσος Έλληνας με την δίκη του. Δηλαδή μπορείς να βρεθείς άνετα με μια πεθερά-νταβατζή που αφαιμάζει την κόρη της χωρίς να προσφέρει τίποτα. Πολλές Ουκρανές μάνες λειτουργούν αντίθετα στα συμφέροντα της κόρης τους απο ζήλια και αλλα βαθύτερα ψυχολογικά προβλήματα. Οι περισσότερες εξάλλου για να φτάσουν ως εδώ έχουν background μεγάλης πείνας, βίας και αλκοολισμού που τις καθιστά πυρηνικές βόμβες πάνω στο κεφάλι σου. Αν κανείς το λάθος και μπλέξεις με γάμους και λεφτά μαζί τους, πιθανότατα να καταλήξεις να κοιμάσαι στο πάρκο σε υπνόσακο χωρίς να καταλάβεις τι έγινε. Γενικά στο χρηματικό θέλουν ιδιαίτερη προσοχή καθώς μπορεί να γίνουν φοβερά αδίστακτες.

- Παρόλα αυτά λόγω εμφάνισης και ευκολίας στην προσέγγιση τις προτιμώ πολύ περισσότερο απο τις Ελληνίδες.
:respect:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.003
Κριτικές
47
Like
6.255
Πόντοι
11.445
Χωρίς να θέλω να συγκριθώ με ειδήμονες του site πάνω στο θέμα, παραθέτω μερικές προσωπικές παρατηρήσεις (παρακαλώ διορθώστε με αν κάνω λάθος):

- Οι περισσότερες ενώ στην χώρα τους έχουν ημερομηνία λήξης στα 25, ψωμολυσσάνε και γενικώς βρίσκονται στις προτεραιότητες των ανδρών της πατρίδας τους λίγο παρακάτω απο το χέσιμο, ερχόμενες εδώ παίρνουν γρήγορα πρέφα τι παίζει και υιοθετούν ελλεηνιδίστικη νοοτροπία σε χρόνο μηδέν.

- Συνεπώς μπορείς να δείς Ουκρανές (κάθε ηλικίας) με τρελό υφάκι υποκρινόμενες οτι κατάγονται απο την μεγάλη Αικατερίνη της Ρωσίας, οτι ειχαν θεία την Άννα Καρένινα, οτι ο πατέρας τους ήταν μπατζανάκης του Γιουγκερμαν και με την επανάσταση τους πήραν το ανάκτορο των προγόνων τους και αλλα τέτοια ωραία.

- Αρκετές κακής κατηγορίας Ουκρανές έχουν μανία με τους Άραβες και πριν να έρθουν Ελλάδα έχουν μεταναστεύσει αποτυχημένα σε διάφορα μουσουλμανικά κράτη.

- Για κάποιο απροσδιόριστο λόγο, λατρεύουν την συνωμοσιολογία. Δεν έχω γνωρίσει Ουκρανή που να μην αρχίσει κουβέντα για το τέλος του κόσμου, τους εξωγήινους, τους ψεκασμούς απο τις κακές κυβερνήσεις που θέλουν να μας ξεκάνουν, τον Σάι Μπάμπα, τον ερχομό του νιμπίρου κτλ.

- Η οικονομική σχέση που έχουν με την οικογένεια τους είναι αντίστροφη με αυτή που έχει ο μέσος Έλληνας με την δίκη του. Δηλαδή μπορείς να βρεθείς άνετα με μια πεθερά-νταβατζή που αφαιμάζει την κόρη της χωρίς να προσφέρει τίποτα. Πολλές Ουκρανές μάνες λειτουργούν αντίθετα στα συμφέροντα της κόρης τους απο ζήλια και αλλα βαθύτερα ψυχολογικά προβλήματα. Οι περισσότερες εξάλλου για να φτάσουν ως εδώ έχουν background μεγάλης πείνας, βίας και αλκοολισμού που τις καθιστά πυρηνικές βόμβες πάνω στο κεφάλι σου. Αν κανείς το λάθος και μπλέξεις με γάμους και λεφτά μαζί τους, πιθανότατα να καταλήξεις να κοιμάσαι στο πάρκο σε υπνόσακο χωρίς να καταλάβεις τι έγινε. Γενικά στο χρηματικό θέλουν ιδιαίτερη προσοχή καθώς μπορεί να γίνουν φοβερά αδίστακτες.

- Παρόλα αυτά λόγω εμφάνισης και ευκολίας στην προσέγγιση τις προτιμώ πολύ περισσότερο απο τις Ελληνίδες.

:2funny: :2funny: :2funny: το συμπερασμα οτι παροτι θα κοιμασαι στο παγκακι , ειναι καλυτερες απο τις ελληνιδες ειναι ολα τα λεφτα ....
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Πολυ στενος συγγενης μου εχει παντρευτει ουκρανη. Κατεληξε να μέγαλωνει τα παιδια της και να εγκαταλειψει τα δικα του (ειχε ηδη χωρίσει πριν τη γνωρισει). Αυτη μργαλη συνομοσιολογα με μανια καταδιωξης, κατάλοιπο του κομμουνισμου και του ξύλου που ετρωγε απο τον ουκρανο πρωην ανδρα της. Φυσικα το έπαιζε μορφωμένη, οτι εχει περιουσία στην ουκρανια(!!!) κλπ. Μισούσε θανάσιμα τους ρωσους, ακουγε ρωσια και εβγαζε σπυρια. Τωρα ο κυριος ειναι ουκρανια του ξεκοκαλιζουν το 1000ρικο της σύνταξης δυ οι ουκρανοι...
 

DPS

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
82
Like
49
Πόντοι
0
Ποιες ειναι οι εμπειριες σας με Ουκρανες που ζουν Ελλαδα;

Δεν μιλαμε για επαγγελματιες ουτε για αυτες που ψαχνουν σπονσορα, μιλαμε για νορμαλ γυναικες αποκλειστικα και μονο.

Δεν γραφουμε τη θεωρητικη γνωμη μας, ουτε αυτα που εχουμε ακουσει, ουτε αυτα που πιστευουμε-υποθετουμε.

Γραφουμε τις εμπειριες μας, το τι εχουμε βιωσει με νορμαλ γυναικες που ζουν στην Ελλαδα και εχουν καταγωγη απο την Ουκρανια.



Το τελευταιο καιρο, ασχολουμαι αποκλειστικα και μονο με Ουκρανες. Εχω παρατησει εντελως το αθλημα με τις αλλες εθνικοτητες, μονο Ουκρανες.

Συνηθως μεσω σοσιαλ, εκει γινεται το χοντρο παιχνιδι. Εχει δεκαδες προφιλ κοριτσιων που ζουν στη χωρα μας. Αν αποκτησεις προσβαση σε καμια δεκαρια προφιλ, ευκολα μετα βρισκεις και τις φιλες τους και ανοιγεις το διχτυ.

Ορεξη να εχεις, λεφτα να μπορεις να βγαινεις καθημερινα σε ραντεβου και πουτσα παντα σηκωμενη να μπορεις να γαμας.

Μερικους μηνες θελει να στρωσεις το θεμα και μετα δουλευει μονο του. Απαξ και κανεις καλα την αρχη, ολα τα αλλα μετα ειναι ευκολα, αποκτα φυσικη ροη.

Στα μαγαζια που μαζευονται σλαβες, σκανε μυτη και Ρωσιδες, Γεωργιανες, Καζακες κτλπ. Δεν εχει μονο Ουκρανες. Καλα ειναι, αν ξερεις να παιζεις μπαλα θα τρως καλα αλλα δεν θα τρως αποκλειστικα Ουκρανες.

Μεσω των σοσιαλ ειναι πιο στοχευμενο, λοκαρεις πιο αποτελεσματικα αυτο που θες.


Ποια η δικη σας εμπειρια πανω στο θεμα; Ποιες οι εντυπωσεις σας;


Καλο ειναι να γραψουν μονο οι τυποι που εχουν τη χ εμπειρια με μια νορμαλ κοπελα απο τη Ουκρανια που ζει στη χωρα μας.

Οχι οι τυποι που πηγαινουν εξωτερικο, ουτε το οτιδηποτε εχει σχεση με κοριτσια επαγγελατιες ή που αναζητουν σπονσορα.

 

 
που δεν ψάχνουν σπόνσορα δύσκολα ! εκτός αν κάποιος φάει τ παραμύθι απο την τοπ σπονσορ researcher Ελληνίδα ( εξαιρούνται φυσικά οι μέτριες προς μπατζάκια που αν βρουν άντρα το κάνουν τάμα )     
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Πολυ στενος συγγενης μου εχει παντρευτει ουκρανη. Κατεληξε να μέγαλωνει τα παιδια της και να εγκαταλειψει τα δικα του (ειχε ηδη χωρίσει πριν τη γνωρισει). Αυτη μργαλη συνομοσιολογα με μανια καταδιωξης, κατάλοιπο του κομμουνισμου και του ξύλου που ετρωγε απο τον ουκρανο πρωην ανδρα της. Φυσικα το έπαιζε μορφωμένη, οτι εχει περιουσία στην ουκρανια(!!!) κλπ. Μισούσε θανάσιμα τους ρωσους, ακουγε ρωσια και εβγαζε σπυρια. Τωρα ο κυριος ειναι ουκρανια του ξεκοκαλιζουν το 1000ρικο της σύνταξης δυ οι ουκρανοι...
:hi: :hi: :hi:

Υπάρχουν και χειρότερα... Τύπος με μεσογειακή μουνοδουλοκουλτούρα, καψούρικη και αγαπουλίστικη έχρισε τον εαυτό του Ukranian Fucker και βρέθηκε φυλακή μαδημένος και επαναλάμβανε το ίδια λάθη κατά συρροή --->



Απαντηση στον φιλο κοολ

Ναι φιλε μοθ εκανα το μεγαλο λαθος και την πηρα γυναικα μου.  Αυτο που μου τρώει τα στηθεια μου ειναι η απονια και αχαριστια της μετα απο 10 χρονια γαμου μαζι τους. Την δεν κορη της την μεγαλωσα στην Ελλαδα σαν ελληνιδα θυμαμε 32 ωρες ταξιδευα με το τραινο, να παω να την παρω στα βαθη της Ουκρανιας το 1997. Το ευχαριστω μολις πατησαν το ποδι τους Αμερικα το σχεδιο ξεφωρτοσης μου.  Στην υγεια του μαλακα τωρα δεν τον χρειαζομαστε. Τελοςπαντων ετσι ειναι η ζωη.  Προσοχή μην την πατησετε οπως εγω γιαυτο το δημοσιευσα οχι για εκδικηση αλλωστε πισω εχει η αχλαδα την ουρα.  Θα γυρισει και ο τροχος που θα παει....ελπιζω επειδη  ημουν παθων τουλαχιστον να μην επαναλαμβανονται λαθη τετοια..


τ
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Εγω γνωρισα μια γεωργιανη (ουκρανη δεν ετυχε) Πολυ ομορφη γυναικα,ξανθια με ωραιο σωμα.Ειχε την ατυχια αυτη η κοπελα να ερωτευτη εναν ελληνα μεθυστακα..και παροτι στην αρχη ηταν ολα καλα παντρευτηκαν εκαναν ενα γιο! στην πορεια τον παρατησε γιατι επινε συνεχεια και ειχαν θεματα στο σπιτι..ετσι πηρε το παιδι τους και εφυγε απ την χωρα.Οταν ο τυπος πηγε στην αστυνομια για να δει αν μπορουν να κανουν κατι η να παει αυτος εκει και να την φερει πισω..η απαντηση του διοικητη του τμηματος ηταν μην κανεις καμια μλκ και πας εκει.Κριμα παντως ηταν καλη κοπελα...καμια σχεση με βιζιτες και τετοια.Τωρα που την βλεπω στα μεσα κοινωνικης δυκτυωσης ζει μια φυσιολογικη ζωη και μεγαλωνει το παιδι της.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Άρχισαν πάλι τα δακρύβρεχτα...
Θες ιστορίες Ρόδου με Ουκρανίδες τουρίστριες? Κάποιες δεν έχουν καν κέρασμα ή δεύτερο ραντεβού! Μόνο μια διαδρομή απο τη παραλία στο ξενοδοχείο της κοπέλας :knockinb:! Αλλά θεωρώ πως δεν προσφέρουν κάτι  στο παρόν νήμα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
:hi: :hi: :hi:

Υπάρχουν και χειρότερα... Τύπος με μεσογειακή μουνοδουλοκουλτούρα, καψούρικη και αγαπουλίστικη έχρισε τον εαυτό του Ukranian Fucker και βρέθηκε φυλακή μαδημένος και επαναλάμβανε το ίδια λάθη κατά συρροή --->

Χαχαχα το θυμαμαι αυτο ...
λιωνω με την περιγραφη που εκανε ο μητσος
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
409
Like
1.038
Πόντοι
201
oι  ουκρανεζες  ειναι οι μεγαλυτερες καριολες  γυναικες  του πρωην ανατολικου  μπλοκ... οχι  βεβαια ολες  αλλα  για μενα  το  95%  για ποιο λογο  δεν ξερω  ισως  τα βιωματα  που εχουν να τις κανουν να  συμπεριφερονται ετσι , και επιβεγαιωνω  πως μισουν θανασιμα τους ρωσους και  αυτο  μαλλον εχει να κανει  με το οτι  οι ρωσοι  σαν  λαος  και κεντρο εξουσιας τους ειχαν  στην καταπιεση αλλωστε  το ενα τριτο της ουκρανιας  κατοικητε απο  ρωσους  που στα σχολεια τους  μαθαινουν  η τουλαχιστον μαθαιναν  μονο  τη ρωσικη.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Ουκρανες - Μολδαβες εχουν μεγαλα κομπλεξ και αισθημα κατωτεροτητας.
γαμας , περνας καλα και φευγεις ,,, λιγες εξαιρεσεις υπαρχουν για να ισχυει ο κανονας

ΥΓ εχω παντρεψει φιλο μου στην Οδησσο το 13 , απο Χερσον η γκομενα
μεχρι σημερα ολα καλα , ελπιζω να μην αλλαξει κατι στο μελλον ...
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
καλημέρα.

μια και μόνο εμπειρία με ουκρανή που ζούσε (ίσως ακόμα να είναι εδώ - δεν ξέρω) στην ελλάδα.
μιλάμε για 20κάτι χρόνια πριν σε μια άλλη εποχή δλδ, τι συμπεράσματα μπορεί να βγάλει κανείς σε σχεση με το σήμερα δεν ξέρω.

η γνωριμία έγινε μέσω πλατφόρμας δικτύωσης, μια πρακτική που τότε (στην ελλάδα τουλάχιστον) ήταν στα σπάργανα. μιλάμε για εποχή δεκαετίας '90, τότε που σύνδεση στο διαδίκτυο είχαν λίγοι ιδιώτες, κάποιες επιχειρήσεις και οι φοιτητές του πολυτεχνείου και κάποιων πανεπιστημιακών σχολών. dial up σύνδεση κλπ...

το πρόγραμμα ήταν το icq το οποίο και χρησιμοποίησα για μερικούς μήνες και γνώρισα αρκετές κοπέλες ΟΛΕΣ σχεδόν φοιτήτριες πολυτεχνείου-πανεπιστημίου. και πέρασα καλά, πολύ καλά. δυστυχώς το παράτησα και γύρισα στο κλασικό παραδοσιακό "καμάκι" (θα μπορούσα να τα κάνω ταυτόχρονα).

τέλος πάντων εκεί μέσα γνώρισα τη Ζορίνα (25 μαίων τότε) που ήταν όπως είπε λίγους μήνες στην ελλάδα και δούλευε σε γραφείο ταξιδίων στη γλυφάδα. εκεί έμενε κιόλας. μετά από όχι και πολύ τσάτινγκ ήρθε καφές στην περιοχή της όπου απλά γνωριστήκαμε και μιλήσαμε. ως παιδιά 2ας γυμνασίου και τίποτα άλλο.
χαρακτηριστικά θυμάμαι ότι μου είπε "θα σου κάνω 3 προσωπικές ερωτήσεις μόνο". και με ρώτησε πόσο είμαι, τι δουλειά κάνω κι αν είμαι παντρεμένος. γέλασα, απάντησα.
(συζητηση στα αγγλικά τα οποία μίλαγε πάρα πολύ καλά. ολιγα ελληνικά αλλά όχι αρκετά για σοβαρη συζήτηση. ως γυναίκα κορμάρα στο σλιμ μοντέλο με ωραίο πρόσωπο αν και κάπως πολύ πολύ γλυκό για τα τότε γούστα μου -  τώρα θα ήταν ότι ακριβώς μου αρέσει).

δεύτερο ραντεβού βράδυ ποτό πάλι στη γλυφάδα. με ολίγη οικειότητα μετά από 2-3 ποτά και τέλος.

τρίτο ραντεβού σπίτι της βραδυ να ετοιμαστεί και να την πάρω να βγούμε. έμενε μόνη - ετσι είπε, έτσι φάνηκε από όσο είδα - σε ένα αξιοπρεπές μικρό ενοικιαζόμενο ισόγειο στη γλυφάδα.
το σεξ ήρθε χωρίς να το καταλάβω καν και ήταν αντιστροφως ανάλογο του πολυ πολύ γλυκού προσώπου. τέτοιο "ξύλο" δεν είχα ξαναφάει. πραγματικά δεν ξέρω τι να πω. και απαιτητική, όχι αστεία. τέλος πάντων ανταποκρίθηκα εικάζω επαρκώς. χαμογελαστή ήταν πάντως όταν μετά βγήκαμε για ποτό και για πρώτη φορά πραγματικά με συμπεριφορά "κοπέλας" μου.

δυο τρία ραντεβού ακόμα στο ίδιο μοτίβο αλλά όχι τόσο, ας το πω pse sex. αρκετά πιο gfe. χρησιμοποιώ τους όρους απλά για να δώσω την εικόνα.
γενικά ευχάριστος χαρακτήρας μετά το πρώτο σεξ. πιο πριν πολύ πιο κλειστή από όσο θα περίμενα μια κοπέλα έστω και στα πρώτα ραντεβού. για την ουκρανία και το σπίτι της που ρώταγα λόγω περιέργειας οι απαντήσεις ήταν αρκετά αόριστες. δεν με πολυένοιαζε, δεν το πολυέψαξα.

μετά από περίπου τρεις βδομάδες είπαμε να πάμε κυριακή εκδρομή στη λίμνη βουλιαγμένης στο λουτράκι. που στο διαόλο την ήξερε ακόμα μου κάνει εντύπωση. αυτή το πρότεινε. δυο μέρες πριν με ρώτησε αν θέλω να φέρει μια φίλη και να έρθει παρέα ο αδελφός μου (τον οποίο είχε δει πεταχτά μια φορά σε καφέ).
πήγαμε πρωί, έπαιξε μπάνιο στον κωλόβουρκο που λένε λιμνη, καφές/φαγητό στο λουτράκι και μετά ξενοδοχείο. χωριστά, κανένα περίεργο σύμπλεγμα. ξανά η ζορίνα λιοντάρι να κατασπαράξει. από τα καλύτερα σεξ της ζωής μου. (για την ιστορία ο αδελφός μου επίσης πέρασε πολύ καλά όπως μου είπε - η φίλη της επίσης σωματάρα).

την επόμενη μέρα μου είπε αν θέλω να κανονίσουμε ταξίδι στην ουκρανία. η ίδια θα πήγαινε κάποια στιγμή συντομα. δεν μπορούσα ούτε ήθελα για να είμαι ειλικρινής (είπα δεν μπορώ βέβαια, όχι δεν θέλω. νομίζω είπα κάτι και για διαβατήριο, δεν θυμαμαι. παπαριες).
καποιες συναντήσεις μέχρι να φύγει στα συνηθισμένα μας και μια χαρά όλα.
από τη στιγμή όμως που γύρισε άρχισε να σπάει το πράγμα. σύντομα το λήξαμε. την ξανασυναντησα άλλη μια φορά αρκετά αργότερα για καφέ που κατέληξε στο σπίτι της για σεξ. μετά τέλος οριστικά.

από τη λίμνη βουλιαγμένης μου έμεινε στο ντουλαπι του αυτοκινήτου ραδιοφωνάκι ρώσικο που ακόμα νομίζω "βόσκει" σε κάποια σακούλα στο πατάρι...

:hi: :hi: :hi:
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Πολυ ωραίο θέμα
Έχουν γραφτεί Πολλές αλήθειες !!
Λόγω δουλειάς επισκέπτομαι συχνά Βουλγαρία -Ρουμανία-Σκοπια.
Έπειτα από σχέση 2 χρόνων με Μολδαβή το 2008 και μια  σχέση με Ρουμάνα το 2016 μέχρι και πέρυσι.
Αρνητικά :
Η πλειοψηφία των γυναικών στην   Ουκρανία- Μολδαβια-Βουλγαρια και λιγότερο Ρουμανια ψάχνουν για σπόνσορα , καθαρά όμως σπόνσορα ούτε καν κρατάνε τα προσχήματα .....
Όλες σχεδόν είναι χωρισμενες  γιατί τις χτύπαγε ο ανδρας Τους έχουν ένα κουτσούβελο στην Πατρίδα που το μεγαλώνει η μανα τους.
Ζητάνε επιμόνως και ανελλιπώς χρήματα
Έχουν το κόμπλεξ κατωτερότητας
Γενικότερα όχι καλοί χαρακτήρες από γκρίνια χειρότερες απο Ελληνίδες πιστέψτε με .....και όμως είναι .....
Θετικά
ΜΟΥΝΑΡΕΣ
ΣΩΜΑΤΑΡΕΣ
ΒΥΖΑΡΕΣ ( πληοψηφια σιλικόνη )
ΚΩΛΑΡΕΣ
ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ SEX
Είναι ότι καλύτερο να πουλήσεις μούρη στους φιλούς σου
Απαλά αναφέρω ότι Βουκουρεστι όποτε πηγαίνω καλώ ένα συγκεκριμένο call girl ( καθαρή και πολύ όμορφη )
Την προηγούμενη εβδομάδα επειδή έφτασα νωρίς της είπα να πάμε μαζί για φαγητό πριν την γαμησω και μου ζήτησε χρήματα για την μια ώρα που φάγαμε μαζί ( εννοείται ότι πήρε τα αρχιδια μου )
Αυτά ...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
:hi: :hi: :hi:

Υπάρχουν και χειρότερα... Τύπος με μεσογειακή μουνοδουλοκουλτούρα, καψούρικη και αγαπουλίστικη έχρισε τον εαυτό του Ukranian Fucker και βρέθηκε φυλακή μαδημένος και επαναλάμβανε το ίδια λάθη κατά συρροή --->



Ρε μλκ, τι νήμα-Ευαγγέλιο είναι αυτό που μας έβαλες να διαβάσουμε Ιστορία σήμερα;;;


:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
H δική μου εμπειρία καθαρά επαγγελματική. Έχω συνεργαστεί με μερικές Ουκρανες από μέτριες έως αρκετά όμορφες. Δυο τρία πραγματάκια που κατάλαβα μαζί τους και δεν τα έχουν πχ οι Ρωσιδες η οι Λευκορωσίδες. Δε μπορείς να τους έχεις εμπιστοσύνη για τίποτα και είναι απίστευτα φιλοχρήματες. Θα σκαρφιστούν οποιοδήποτε πιθανό και απίθανο σενάριο μπας και σου πάρουν κάποια χρήματα παραπάνω. Όλες δε, κατά έναν περίεργο λόγο, έλεγαν το ίδιο παραμύθι. Παντρεύτηκαν σε μικρή ηλικία αφού το κράτος έδινε στα νέα ζευγάρια σπίτι, ο άνδρας τεμπέλης, αλκοολικός και βίαιος, τις κακοποιούσε και κατά βάση δούλευαν αυτές και αυτός έπαιρνε το χρήμα, την κοπάνησαν για να γλιτώσουν την κακοποίηση και πάντα είχαν μαζί τους και ένα παιδί, είτε εδώ είτε πίσω στην πατρίδα τους με τη γιαγιά να το μεγαλώνει. Αν και δε μου αρέσουν τα κλισέ, γιατί δε θεωρώ ότι μπορείς να τσουβαλιάζεις όλες τις γυναίκες μιας χώρας με κριτήριο τη συμπεριφορά μερικών από αυτές, δύσκολα θα έκανα σχέση με κάποια .
Προφανώς και θα υπάρχουν κοπέλες από την Ουκρανία με ξηγημένη συμπεριφορά. Απλά δεν τις γνώρισα εγώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom