Νέα

Ουκρανές στην Ελλάδα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Christos Savvidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
1..οι ουκρανές έχουν την νοτροπία σκλάβας με πονηριά -πουταναριό μέσα τους.

2..Εκτός εάν....ο άνδρας στη σχέση μπορεί να τους "γαμήσει" το σύμπαν συμπεριλαμβανομένου της οικογενειάς τους, των φίλων τους και όλων των συναναστροφών τους.

3..Συνεπώς και ουσιαστικά "σχέση"με Ουκρανή-εμφανίσιμη-σεξουλιάρα στην Ελλάδα "ενδείκνυται" για άτομα της νύχτας, παρανόμους, κτλ.
Βεβαια αυτοί στη φυλακή ή στο χώμα θα καταλήξουν αργά ή γρήγορα και να μην περιμένουν την ουκρανή να τους φέρνει τσιγάρα στο κορυδαλός ριζόρτ γιατί θα έχει καβατζώσει άλλον στο ενδιάμεσο.

4..Γιατί ξεχασα.....είναι και αχάριστες.

5..Πάντα για τα παραπάνω μιλάμε για πολύ εμφανίσημες και σεξουαλικές γυναίκες όχι για το μέσο όρο.

6..Για "σοβαρές σχέσεις" στη Ελλάδα...για Έλληνες...μόνο ελληνίδες. και σταχυολογημένες περιπτώσεις αλλοδαπών.

7..Για "μη σοβαρές σχέσεις" τα πάντα όλα.
1..ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕΣ ΚΑΡΑΠΟΤΑΝΑΡΟΒΕΣ..
ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ Κ ΤΙΣ "ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ" ΑΡΙΣΤΟΤΕΧΝΙΚΑ ΣΤΟΝ "ΔΡΟΜΟ" ΠΟΥ ΤΟΥΣ "ΑΞΙΖΕΙ" ΕΚ ΦΥΣΕΩΣ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ Κ ΩΣ ΕΞ ΑΥΤΟΥ,ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΑΛΛΟ ΠΕΝΗΝΤΑΡΑΚΙΑ..

2..ΕΞΥΠΑΚΟΥΕΤΑΙ ΠΩΣ Ο ΚΝΟΥΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ "ΣΦΥΡΙΖΕΙ" ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ..ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ ΕΚ ΤΗΣ "ΓΕΝΝΕΣΕΩΣ" ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ "ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ"..ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΑΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ ΑΛΛΕΩΣ ΤΙΣ ΣΛΑΒΕΣ-ΤΟΥΣ ΣΛΑΒΟΥΣ..

3..ΣΥΝΕΠΩΣ ΔΕΝ ΕΠΑΡΚΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΙΣ(ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ),ΔΙΟΤΙ Η ΜΟΝΟΜΕΡΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΩΝ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ ΣΟΥ,ΜΟΙΡΑΙΑ ΣΕ ΟΔΗΓΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ..ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ..ΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΟΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ,ΠΟΥ ΔΙΑΠΡΕΠΟΥΝ Κ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ Κ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ..
ΥΓ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΚΛΕΒΕΙΣ???
ΞΕΡΩ..
ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΥΒΕΣΑΙ???
ΟΧΙ..
Ε ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΛΕΦΤΗΣ ΕΙΣΑΙ..
ΔΗΛΑΔΗΣ..
ΤΩΝ ΦΡΟΝΙΜΩΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΙΝ ΠΕΙΝΑΣΟΥΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΝ..
ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΝΟΜΕΙΣ(Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ),ΑΝ ΣΤΡΟΦΑΡΕΙΣ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΕΙΣ ΚΑΒΑΤΖΩΜΕΝΟ ΤΟ ΜΑΡΟΥΛΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΧΩΣΕΙΣ ΕΞΤΡΑ Κ ΥΠΕΡΧΟΝΤΡΑ,ΣΤΟΥΣ ΤΣΕΟΥΣ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ-ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥΣ-ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΤΟΥΦΑ(ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΗΘΕΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ)..
ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΟΓΙΚΗ,ΕΧΕΙΣ Κ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΑΚΕΤΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΠΟ ΝΤΙ ΚΑΠΙ(ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ{{ΠΕΣΤΟΝ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΕΣΥ}},ΤΑ ΣΠΑΘΟΌΥΡΑ ΤΟΥ Κ ΒΕΒΑΙΩΣ-ΒΕΒΑΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΗΡΕΤΕΣ-ΚΟΥΒΑΛΗΤΕΣ ΣΟΥ,ΔΕΣΜΟΦΥΛΑΚΕΣ-ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΣΚΑΤΟΚΑΡΙΟΛΑ,ΟΥΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΤΑ ΓΑΡΑ ΣΟΥ Κ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΚΑΥΛΩΝΕΙ(ΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΟΤΙ Κ ΕΞΩ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΗ)..

4..ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ..ΝΟΜΟΣ,ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΟΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΤΑΤΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ..

5..ΤΟ ΤΙ ΠΕΤΡΙΑ ΤΡΩΕΙ Ο ΚΑΘΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ..ΜΕ ΤΙ ΜΟΥΝΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΔΗΛΑΔΗΣ..ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ..ΠΟΛΥ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΕΣ ΕΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΕΣ Κ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΥΠΕΡΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΨΩΛΑΡΠΑΧΤΡΕΣ,ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ..ΝΑΡΚΙΣΣΙΣΜΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΑΣΘΕΝΕΙΑ..ΤΗΝ ΚΑΤΕΓΡΑΨΑΝ Κ ΑΥΤΗΝ ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΜΑΣ ΠΡΟΓΟΝΟΙ ΟΠΩΣ Κ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ,ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΟ 99,99% ΤΩΝ ΝΕΟΕΛΛΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΦΟ-ΤΥΦΛΟ Κ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΝΕΚΡΟ???

6..ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΣΧΕΣΗ ΔΙΟΤΙ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΟΒΑΡΕΣ ΕΚ ΦΥΣΕΩΣ-ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ..ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΛΙΓΑΚΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ..ΧΥΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΡΔΑΡΑ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ Κ Η ΣΟΒΑΡΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑΤΡΕΠΕΤΑΙ ΣΕ ΧΡΟΝΟ DT ΣΕ ΑΣΧΗΜΟ ΕΦΙΑΛΤΗ..

7..ΓΙΑ ΜΗ ΣΟΒΑΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΚΑΝΟΥΝ,ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΟΥ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Προσωπικη εμπειρια με Ουκρανη δεν εχω.. Αν θελετε να πουμε για τις σκανδιναβες που ειναι οι πραγματικα πιο ομορφες γυναικες, γενικα ανωτερου πολιτισμικου επιπεδου και το μεγαλυτερο προσον, ανεξαρτητες! Η καλυτερη επιβεβαιωση οταν πηγαινα να πληρωσω και μου την ελεγαν.

Επισης θα με ενδιεφερε ο φιλος που ανεφερε τις Σκωτσεζες, να πει καμμια ιστορια.

Τωρα για Ουκρανες τα πραγματα ειναι μεικτα. Φιλος, ψιλοματσο, παντρευτηκε Ουκρανη επισης ματσο και τα παιδια ειναι μια χαρα! Πραγματικα πολυ καλη, ζεστη κοπελα και ομορφη.
Απο την αλλη γειτονας, παντρευτηκε Ουκρανη, εκαναν παιδια, επαθε σοβαρο ατυχημα ο καημενος, εχασε δουλεια και χρηματα. Η τυπισσα ενα πρωι τον παρατησε αυτον και τα παιδια της (!) και την εκανε για Ουκρανια. Τον γαμησε τελειως ψυχολογικα, εχει  γινει ρακκος και τα παιδια τα μεγαλωνει στην ουσια η γρια μανα του.

Το θεμα ειναι οτι Ουκρανες κλπ σλαβες και οποιαδηποτε δευτεροκοσμικη μπορει να στην κανει και αποτελουν στοιχηματα. Η "πρωτοκοσμικη" δεν υπαρχει περιπτωση να κανει τετοιο πραγμα.

Καλες και κακες περιπτωσεις υπαρχουν σε ολες τις φυλες, το θεμα ειναι σε τι ποσοστο.
μαλακιες τουμπανο..
ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΞ ΙΔΙΩΝ ΤΑ ΑΛΛΟΤΡΙΑ..(ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ Ο ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ ΠΟΙΗΤΗΣ-ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ)..
εξω απο τον χωρο,πολλα τραγουδια λες..
ΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΡΕ ΤΑΡΑΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΕΝΔΕΛΕΧΩΣ???
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΣΚΑΤΟΚΑΡΙΟΛΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ,ΕΙΤΕ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ Κ ΨΩΛΑΡΜΕΝΙΖΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΠΙ ΣΕΙΡΑ ΔΕΚΑΕΤΙΩΝ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ???
ΤΟ 80% ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ,ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΠΩΣ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΓΚΙΖΕΙ ΤΟ 90%..
ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ??
Κ ΜΕ ΠΟΙΟ ΘΡΑΣΟΣ ΕΚΦΕΡΕΤΕ Κ ΑΠΟΨΗ ΡΕ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΕΣ???
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
μαλακιες τουμπανο..
ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΞ ΙΔΙΩΝ ΤΑ ΑΛΛΟΤΡΙΑ..(ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ Ο ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ ΠΟΙΗΤΗΣ-ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ)..
εξω απο τον χωρο,πολλα τραγουδια λες..
ΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΡΕ ΤΑΡΑΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΕΝΔΕΛΕΧΩΣ???
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΣΚΑΤΟΚΑΡΙΟΛΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ,ΕΙΤΕ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ Κ ΨΩΛΑΡΜΕΝΙΖΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΠΙ ΣΕΙΡΑ ΔΕΚΑΕΤΙΩΝ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ???
ΤΟ 80% ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ,ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΠΩΣ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΓΚΙΖΕΙ ΤΟ 90%..
ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ??
Κ ΜΕ ΠΟΙΟ ΘΡΑΣΟΣ ΕΚΦΕΡΕΤΕ Κ ΑΠΟΨΗ ΡΕ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΕΣ???

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: μερικές να ξαλαφρώσεις. Ποιος σου ειπε οτι θεωρω τις Ελληνιδες ανωτερες των Ουκρανών; Με την οικονομικη κριση το ιδιο τυχοδιωκτριες εχουν γινει και χειροτερες. B' κατηγορια ειναι η Ελλαδα εδω και δεκαετιες απλα τρωγαμε σαν Α' και νομιζαμε οτι ανηκουμε εκει.
Επισης αυτο που γραφω εγω ειναι αλλο αυτου που λες εσυ. Το ιδιο ειναι να κανουν τις ζωουλες τους και να γυριζουν και το ιδιο να παρατανε τα παιδια τους (!!) για τον λογο που ειπα;
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: μερικές να ξαλαφρώσεις. Ποιος σου ειπε οτι θεωρω τις Ελληνιδες ανωτερες των Ουκρανών; Με την οικονομικη κριση το ιδιο τυχοδιωκτριες εχουν γινει και χειροτερες. B' κατηγορια ειναι η Ελλαδα εδω και δεκαετιες απλα τρωγαμε σαν Α' και νομιζαμε οτι ανηκουμε εκει.
Επισης αυτο που γραφω εγω ειναι αλλο αυτου που λες εσυ. Το ιδιο ειναι να κανουν τις ζωουλες τους και να γυριζουν και το ιδιο να παρατανε τα παιδια τους (!!) για τον λογο που ειπα;
ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΜΟΙΒΑΔΕΣ..ΚΛΑΣΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ Κ ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΜΟΙΟΥΣ ΣΟΥ ΒΛΑΚΕΝΤΙΕ..
ΥΓ ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ..
ΥΓ1 ΣΠΑΣΕ ΜΗΝ ΣΕ ΣΠΑΣΩ,"ΝΤΑΗ"..
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΜΟΙΒΑΔΕΣ..ΚΛΑΣΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ Κ ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΜΟΙΟΥΣ ΣΟΥ ΒΛΑΚΕΝΤΙΕ..
ΥΓ ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ..
ΥΓ1 ΣΠΑΣΕ ΜΗΝ ΣΕ ΣΠΑΣΩ,"ΝΤΑΗ"..

:2funny: :2funny: Αν δεν μιλας με αμοιβαδες τοτε γιατι σχολιασες αυτα που εγραψα;

ΥΓ Λογικο αφου εισαι παθητικος
ΥΓ1  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Αυτο για τα παρκαρισμενα παιδια σε γονεις κτλπ για να βγουν και να ψωλιαζονται οπου βρουν, ισχυει.

Ειναι μερος της σκληρης αληθειας, ειτε σας αρεσει, ειτε οχι, αυτη ειναι η αληθεια.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Τυποι, υπενθυμιζω οτι σε αυτο το νημα γραφουμε τις εμπειριες που εχουμε απο Ουκρανες που ζουν Ελλαδα και δεν ειναι επαγγελματιες.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Αυτο για τα παρκαρισμενα παιδια σε γονεις κτλπ για να βγουν και να ψωλιαζονται οπου βρουν, ισχυει.

Ειναι μερος της σκληρης αληθειας, ειτε σας αρεσει, ειτε οχι, αυτη ειναι η αληθεια.

Εννοειται αυτο. Αφου εχει χαθει το νοημα της οικογενειας και και και...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
:2funny: :2funny: Αν δεν μιλας με αμοιβαδες τοτε γιατι σχολιασες αυτα που εγραψα;

ΥΓ Λογικο αφου εισαι παθητικος
ΥΓ1  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΓΡΑΨΕΣ..
ΜΑΚΑΡΙΟΙ ΟΙ ΠΤΩΧΟΙ ΤΩ ΠΝΕΥΜΑΤΙ..ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΡΕ ΜΠΙΝΕΔΕΣ..ΖΕΙΤΕ ΜΕΣ ΤΟ ΜΑΤΡΙΞ ΤΗΣ ΑΠΟΒΛΑΚΩΣΗΣ ΣΑΣ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΤΕΛΙΚΑ..ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ "ΝΤΑΗ"..ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΩΡΑ..
ΥΓ ΠΑΝΙΒΛΑΚΕΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΩ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΝΟΤΗΤΑ ΣΑΣ Κ ΟΥΧΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ..ΤΟ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΣΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΜΜΕΝΟΣ..ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΒΑΘΜΟ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΧΑΖΟΜΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 99,99% ΤΩΝ ΕΝΕΡΓΩΝ ΜΕΛΩΝ ΠΛΕΟΝ..
ΥΓ1 ΜΙΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥ..
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΓΡΑΨΕΣ..
ΜΑΚΑΡΙΟΙ ΟΙ ΠΤΩΧΟΙ ΤΩ ΠΝΕΥΜΑΤΙ..ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΡΕ ΜΠΙΝΕΔΕΣ..ΖΕΙΤΕ ΜΕΣ ΤΟ ΜΑΤΡΙΞ ΤΗΣ ΑΠΟΒΛΑΚΩΣΗΣ ΣΑΣ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΤΕΛΙΚΑ..ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ "ΝΤΑΗ"..ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΩΡΑ..
ΥΓ ΠΑΝΙΒΛΑΚΕΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΩ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΝΟΤΗΤΑ ΣΑΣ Κ ΟΥΧΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ..ΤΟ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΣΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΜΜΕΝΟΣ..ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΒΑΘΜΟ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΧΑΖΟΜΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 99,99% ΤΩΝ ΕΝΕΡΓΩΝ ΜΕΛΩΝ ΠΛΕΟΝ..
ΥΓ1 ΜΙΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥ..

χαχαχα ενω δεν μιλαω με αμοιβαδες.... Ειναι ατακα κατοχου ανωτατης μορφωσης
ΥΓ1 Να μιλησω γιατι οχι, πιο χαζο δεν παιζει να ειναι.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Δικιο εχει σε αυτα που γραφει ο whois, αυτη ειναι η αληθεια γυρω μας.
ΣΕ ΟΛΑ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΟ..
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ,ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΤΕΘΩ..
ΠΡΟΚΑΛΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΠΟΥΣΤΗ-ΜΑΓΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΝΑ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΟΜΗΣΕΙ..
ΥΓ ΤΙ ΩΡΑ???
ΓΡΑΨΤΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΥΚΡΑΝΕΣ ΣΑΣ..
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ..
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.099
Κριτικές
5
Like
1.269
Πόντοι
216
ΣΕ ΟΛΑ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΟ..
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ,ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΤΕΘΩ..
ΠΡΟΚΑΛΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΠΟΥΣΤΗ-ΜΑΓΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΝΑ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΟΜΗΣΕΙ..
ΥΓ ΤΙ ΩΡΑ???
ΓΡΑΨΤΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΥΚΡΑΝΕΣ ΣΑΣ..
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ..
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
Είσαι περίγελος καθυστερημένος και πουστης με πατέντα.
Είσαι για λύπηση
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Δικιο εχει σε αυτα που γραφει ο whois, αυτη ειναι η αληθεια γυρω μας.

Σε τι εχει δικιο ρε Χρηστο; Πως βγαζω συμπερασμα για τι;; Οτι ειναι κατωτερου επιπεδου τον Βορειοευρωπαιων; Λεει κρινω εξιδιων τα αλλοτρια.. Σε τι αναφερεται; Ξεκαθαρισα πως δεν εχω προσωπικη εμπειρια και ειπα μια καλη και μια κακη περιπτωση γνωστων. Ισως ο whois δεν ξερει τι σημαινει η φραση.

Σε τι ειχε δικιο; Οτι η αλλη παρατησε τον αλλο και τα παιδια μαζι οταν ειδε οτι εκλεισε η κανουλα με το χρημα ειναι ενα παραδειγμα μεγαλης καριολας.
Γυναικες οι οποιες δεν εχουν σοβαρη δουλεια να μπορουν να σταθουν στα ποδια τους καταληγουν "πουτανες". Το ονειρο τους να βρουν το κοροιδο να τις αποκαταστησει και αυτο ισχυει για ολες τις εθνικοτητες.

Οταν μιλαμε για πρωην ΕΣΣΔ εχουν ντοκτορα σε αυτα. Κοιτουν πως να ξεκοκκαλησουν ωστε να "επιβιωσουν". Οπως λες και εσυ αν δεν εχεις τα cojones να τις κανεις ζαφτι την γαμησες. Οπως ισχυει για οποιαδηποτε κοινη γυναικα κατ΄εμε, αν και σου εχω πει και στο παρελθον για αυτο και πως παιρνεις ο,τι σου αξιζει γενικως.

Τωρα το οτι τα κρατη της πρωην ΕΣΣΔ + Αλβανια αποτελουν το κατακαθι της Ευρωπης ειναι γνωστο. Πρεπει να μην εχει επαφη με την πραγματικοτητα για να υποστηριζει κατι αλλο ή να μην ειναι αντικειμενικος και να εχει καταγωγη απο εκει.
Λογικο οι λαοι αυτοι να κινουνται πιο τυχοδιωκτικα μιας και εχουν μεγαλωσει σε συνθηκες ζουγκλας.

Τωρα ο whois, που δεν τον ξερω και ζητημα να τον εχω διαβασει 2 - 3 φορες καταλαβε αλλα αντι αλλων... Δεν ξερω πως τα εμπλεξε ετσι στην αρχικη του τοποθετηση, εγω πλακα κανω μαζι του.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Είσαι περίγελος καθυστερημένος και πουστης με πατέντα.
Είσαι για λύπηση
ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΚΑΡΓΑ ΤΡΑΜΠΟΥΚΑ ΕΣΥ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΜΟΥ..ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΛΩΝΟ ΝΑΜΠΕΡ ΣΤΗΝ ΝΙΟΣΤΗΝ..ΡΟΥΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.099
Κριτικές
5
Like
1.269
Πόντοι
216
ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΚΑΡΓΑ ΤΡΑΜΠΟΥΚΑ ΕΣΥ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΜΟΥ..ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΛΩΝΟ ΝΑΜΠΕΡ ΣΤΗΝ ΝΙΟΣΤΗΝ..ΡΟΥΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..
Δεν μιλάω πακιστανικά και δεν καταλαβαίνω τι γράφεις.
Έχεις επηρεαστεί από τους Πακιστανούς εραστές σου και έχεις χάσει την μπάλα από τις ψωλές που σου ρίχνουν
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
15 σελιδες εφτασε το νημα. Καλα ηταν...  :priest:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
:takethis:
Σε τι εχει δικιο ρε Χρηστο; Πως βγαζω συμπερασμα για τι;; Οτι ειναι κατωτερου επιπεδου τον Βορειοευρωπαιων; Λεει κρινω εξιδιων τα αλλοτρια.. Σε τι αναφερεται; Ξεκαθαρισα πως δεν εχω προσωπικη εμπειρια και ειπα μια καλη και μια κακη περιπτωση γνωστων. Ισως ο whois δεν ξερει τι σημαινει η φραση.

Σε τι ειχε δικιο; Οτι η αλλη παρατησε τον αλλο και τα παιδια μαζι οταν ειδε οτι εκλεισε η κανουλα με το χρημα ειναι ενα παραδειγμα μεγαλης καριολας.
Γυναικες οι οποιες δεν εχουν σοβαρη δουλεια να μπορουν να σταθουν στα ποδια τους καταληγουν "πουτανες". Το ονειρο τους να βρουν το κοροιδο να τις αποκαταστησει και αυτο ισχυει για ολες τις εθνικοτητες.

Οταν μιλαμε για πρωην ΕΣΣΔ εχουν ντοκτορα σε αυτα. Κοιτουν πως να ξεκοκκαλησουν ωστε να "επιβιωσουν". Οπως λες και εσυ αν δεν εχεις τα cojones να τις κανεις ζαφτι την γαμησες. Οπως ισχυει για οποιαδηποτε κοινη γυναικα κατ΄εμε, αν και σου εχω πει και στο παρελθον για αυτο και πως παιρνεις ο,τι σου αξιζει γενικως.

Τωρα το οτι τα κρατη της πρωην ΕΣΣΔ + Αλβανια αποτελουν το κατακαθι της Ευρωπης ειναι γνωστο. Πρεπει να μην εχει επαφη με την πραγματικοτητα για να υποστηριζει κατι αλλο ή να μην ειναι αντικειμενικος και να εχει καταγωγη απο εκει.
Λογικο οι λαοι αυτοι να κινουνται πιο τυχοδιωκτικα μιας και να εχουν μεγαλωσει σε συνθηκες ζουγκλας.

Τωρα ο whois, που δεν τον ξερω και ζητημα να τον εχω διαβασει 2 - 3 φορες καταλαβε αλλα αντι αλλων... Δεν ξερω πως τα εμπλεξε ετσι στην αρχικη του τοποθετηση, εγω πλακα κανω μαζι του.
ΕΙΣΑΙ ΗΜΙΜΑΘΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΝ ΤΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ..ΠΟΙΟΙ ΒΟΡΕΙΟΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΡΕ ΤΑΡΑΜΑ,ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΥΨΗΛΟΤΕΡΟΥΣ ΔΕΙΚΤΕΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΩΝ,ΑΛΚΟΟΛΙΣΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥΣ ΜΑΖΙ ΤΑ ΡΟΜΠΟΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΗ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΩΝ ΠΛΕΟΝ ΒΑΡΒΑΡΩΝ Κ ΠΡΩΤΟΓΟΝΩΝ ΦΥΛΩΝ ΤΗΣ ΟΙΚΟΥΜΕΝΗΣ???
ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΡΕ ΒΛΑΚΕΝΤΙΕ..
ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ..
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ..
ΕΙΣΑΙ ΦΕΛΟΣ..
ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ..
ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΜΑΘΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..
ΣΚΑΣΕ ΖΩΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ..
ΒΛΑΚΑ..
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
:takethis:ΕΙΣΑΙ ΗΜΙΜΑΘΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΝ ΤΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ..ΠΟΙΟΙ ΒΟΡΕΙΟΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΡΕ ΤΑΡΑΜΑ,ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΥΨΗΛΟΤΕΡΟΥΣ ΔΕΙΚΤΕΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΩΝ,ΑΛΚΟΟΛΙΣΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥΣ ΜΑΖΙ ΤΑ ΡΟΜΠΟΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΗ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΩΝ ΠΛΕΟΝ ΒΑΡΒΑΡΩΝ Κ ΠΡΩΤΟΓΟΝΩΝ ΦΥΛΩΝ ΤΗΣ ΟΙΚΟΥΜΕΝΗΣ???
ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΡΕ ΒΛΑΚΕΝΤΙΕ..
ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ..
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ..
ΕΙΣΑΙ ΦΕΛΟΣ..
ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ..
ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΜΑΘΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..
ΣΚΑΣΕ ΖΩΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ..
ΒΛΑΚΑ..

Σκάσε ηλίθια!
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
15 σελιδες εφτασε το νημα. Καλα ηταν...  :priest:
ΦΩΝΑΞΕ ΤΙΣ ΠΛΥΣΤΡΕΣ ΜΟΝΤ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ..
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΥΣΙΩΔΗ ΒΛΑΚΕΝΤΙΕ Κ ΟΧΙ ΟΙ ΠΑΠΑΡΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΑΜΟΛΑΕΙ Η ΞΕΧΕΙΛΩΜΕΝΗ ΣΟΥΦΡΑ ΣΑΣ..
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΟΜΩΣ..
ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ..
ΛΙΓΟΙ..
ΕΛΑΧΙΣΤΟΤΑΤΟΙ..
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΑΠΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom