Νέα

Nuru Masaz - τιμές - μασατζίδικα στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipadoros1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 363K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Spin31

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
118
Πόντοι
1
Guys θέλω γνώμη για Ελένη , στο σαιτ τη περιγράφουν ότι έχει τέλειες αναλογίες και τα σχετικά , ισχύει; Έχει έτσι σωματαρα ; Και από πρόσωπο τι λέει ; Επίσης θέλω ν έχει κωλαρα , και Καταρίνα αν ξέρει κανείς
Φίλε είναι μέτρια γενικά και σώμα και συμμετοχή.
Μονο Τα μάτια της είναι ωραία και απλά είναι ψιλό μικρή. Αυτά.
Προσωπικά προτιμώ βερονικα και Άννα
 

Vyzouvios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
280
Πόντοι
280
Καλησπέρα, εγώ παιδιά έχω δοκιμάσει Βανέσσα την οποία θεωρώ πολύ όμορφη ! Από την Πολωνία αλλά μεγαλωμένη στην Ελλάδα 25 μαξ , Ξανθιά με κωλαρά και ικανοποιητικό βυζι 2αρι + . Εντάξει στην αρχή ήταν λίγο απόμακρη αλλά σιγά σιγά το βρήκαμε και έγινε αρκετά ερωτική με ελεύθερα πιασίματα και φραπέ ! Γενικά καλή εμπειρία αλλά για μια δυο φορές γιατί είναι πολλα τα 100 μόνο για φραπε!
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Με την σύντροφό μου είμαστε σε αναζήτηση γυναίκας για ένα massage nuru.Βρηκαμε μια πήραμε κάποιες πληροφορίες και μέσα από μια σύντομη έρευνα για το τι είναι αυτό το nuru τι περιλαμβάνει και προφανώς τι κόστος έχει με μια πρώτη επιφανειακή μάτια δεν το λες και φτηνό.ωστοσο αν βρούμε μια παρουσία που μας εξιταρει θα το δοκιμασουμε...
 

Δημήτρης Β

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Guys θέλω γνώμη για Ελένη , στο σαιτ τη περιγράφουν ότι έχει τέλειες αναλογίες και τα σχετικά , ισχύει; Έχει έτσι σωματαρα ; Και από πρόσωπο τι λέει ; Επίσης θέλω ν έχει κωλαρα , και Καταρίνα αν ξέρει κανείς
Όχι φίλος.. καμία σχέση.. Αν κ δεν ξέρω ποιος έδωσε τέτοια περιγραφή... Ωραίο χρώμα μάτια έχει.. Παγωμένο φραπέ....κωλαρα έχει η Βερόνικα κ η Βανέσα.. Εγώ αυτές περνω..Η Βερόνικα πιο καβλιαρα , θέλει συμμετοχή..η Βανέσα πιο κρύα..
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0
Guys θέλω γνώμη για Ελένη , στο σαιτ τη περιγράφουν ότι έχει τέλειες αναλογίες και τα σχετικά , ισχύει; Έχει έτσι σωματαρα ; Και από πρόσωπο τι λέει ; Επίσης θέλω ν έχει κωλαρα , και Καταρίνα αν ξέρει κανείς
Η Ελένη ουδεμία σχέση με την περιγραφή.. Κωλαρα Βανέσα, Βερόνικα.. Καταρίνα παγοκυστη...
 

Spyrakossss

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2023
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Η Ελένη ουδεμία σχέση με την περιγραφή.. Κωλαρα Βανέσα, Βερόνικα.. Καταρίνα παγοκυστη...
Καλά κατάλαβα αυτοί πρέπει να μας δουλεύουν , άρα να φανταστώ και οι κριτικές είναι φεικ; Βανέσσα αξίζει λες ; Έχει κωλαρα όντως ;κ γενικά έτσι πολύ καλό σώμα ;Ελληνιδα επίσης;
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0
Εγώ δοκίμασα την Τζέσικα..Απελπιστηκα.. Γενική εικόνα του μαγαζιού, απογοητευτική.. Νομίζω πως έχουν φύγει και κάποιες, και έχει μαζευτεί πολύ μπαζο...Αυτή τη στιγμή η μόνη που αξίζει από εκεί, είναι η Βερόνικα.. Όλες οι άλλες αλλοδαπές,βαφτισμενες Ελληνίδες και καλά.. Και νομίζω πως το γραφείο στην σελίδα του γράφει φεικ αξιολογήσεις, για να προωθήσει κάποιες.. Τραγικό, γιατί ουδεμία σχέση έχει με την πραγματικότητα.. Δυστυχώς... Παραπλάνηση συντροφια
Όχι φίλος δεν συμφωνώ..Η Βερόνικα ναι κ εγώ θεωρώ πως είναι νούμερο 1 αυτή τη στιγμή στο χώρο, λόγω εμπειρίας κ αισθησιασμού.. Έχει καβλα η γκόμενα..Υπαρχουν όμως κ οι υπόλοιπες κοπέλες,που είναι τίμιες.... Αλλά αλλο ποια σε καβλωνει περισσότερο. ..Αντικειμενικά όμως είναι κ άλλες κοπέλες που κάνουν τίμια προσπάθεια.. Βανέσα, Άννα,Ελένη..Οι άλλες κατώτερες, αλλά οκ.. Καλά, για τις δύο ασιατισσες κ τις σκούρες no comments από μένα..
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0
Καλά κατάλαβα αυτοί πρέπει να μας δουλεύουν , άρα να φανταστώ και οι κριτικές είναι φεικ; Βανέσσα αξίζει λες ; Έχει κωλαρα όντως ;κ γενικά έτσι πολύ καλό σώμα ;Ελληνιδα επίσης;
Φίλε, από ότι καταλαβαίνω τις συνεχόμενες κριτικές τις γράφουν αυτές οι ίδιες..Στο σάιτ, παίζει η Μπέλα...Η τύπισσα είναι χάλι ρε φίλε.. Αθηνάς τελείως.. Δοκίμασα.. Όχι να χύσω, πήγε για ύπνο ο μικρός..Κ Βανέσα πήρα.. Εντάξει, όμορφη, μικρή, ωραίο σώμα.. Αλλά κρύα.. Δεν καβλωσα.. Χύσε να φύγουμε φάση.. Οπότε κατέληξα Βερόνικα.. Έχει Κωλαρα, πιασίματα, βγάζει καβλα..το ευχαριστιεμαι.. Ελληνίδα μόνο η Βερόνικα είναι..Οι άλλες ξένες.Αφρικη, Ασία, Αλβανία, Ουκρανία,κτλ..
 

Δημήτρης Β

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Όχι φίλος δεν συμφωνώ..Η Βερόνικα ναι κ εγώ θεωρώ πως είναι νούμερο 1 αυτή τη στιγμή στο χώρο, λόγω εμπειρίας κ αισθησιασμού.. Έχει καβλα η γκόμενα..Υπαρχουν όμως κ οι υπόλοιπες κοπέλες,που είναι τίμιες.... Αλλά αλλο ποια σε καβλωνει περισσότερο. ..Αντικειμενικά όμως είναι κ άλλες κοπέλες που κάνουν τίμια προσπάθεια.. Βανέσα, Άννα,Ελένη..Οι άλλες κατώτερες, αλλά οκ.. Καλά, για τις δύο ασιατισσες κ τις σκούρες no comments από μένα..
Καλά, δεν λέω για τις αουτσαιντερ.. Αλλά ναι.. Βερόνικα, Βανέσα κ μετά οι υπόλοιπες.. Σεβαστό φίλε μου.
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
88
Πόντοι
1
Φίλε, από ότι καταλαβαίνω τις συνεχόμενες κριτικές τις γράφουν αυτές οι ίδιες..Στο σάιτ, παίζει η Μπέλα...Η τύπισσα είναι χάλι ρε φίλε.. Αθηνάς τελείως.. Δοκίμασα.. Όχι να χύσω, πήγε για ύπνο ο μικρός..Κ Βανέσα πήρα.. Εντάξει, όμορφη, μικρή, ωραίο σώμα.. Αλλά κρύα.. Δεν καβλωσα.. Χύσε να φύγουμε φάση.. Οπότε κατέληξα Βερόνικα.. Έχει Κωλαρα, πιασίματα, βγάζει καβλα..το ευχαριστιεμαι.. Ελληνίδα μόνο η Βερόνικα είναι..Οι άλλες ξένες.Αφρικη, Ασία, Αλβανία, Ουκρανία,κτλ..
Καλησπερα ! Υπαρχει καπου φωτογραφια της Βερονικας;
 

Vyzouvios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
280
Πόντοι
280
Καλά κατάλαβα αυτοί πρέπει να μας δουλεύουν , άρα να φανταστώ και οι κριτικές είναι φεικ; Βανέσσα αξίζει λες ; Έχει κωλαρα όντως ;κ γενικά έτσι πολύ καλό σώμα ;Ελληνιδα επίσης;
Ναι έχει Κωλαρα , από την Πολωνία αλλά έχει μεγαλώσει εδώ . Μιλάει τέλεια !
 

Vyzouvios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
280
Πόντοι
280
Για πείτε μου για Βερονικα , περα από ότι κάνει πολύ καλό Nuru από ότι διαβάζω από εμφάνιση τι λέει ; Από βυζι πως πάμε ; Επίσης μήπως προχωράει καθόλου και παραπάνω ; Γιατί πολύ φανατικό κοινό βλέπω …
 

Δημήτρης Β

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Για πείτε μου για Βερονικα , περα από ότι κάνει πολύ καλό Nuru από ότι διαβάζω από εμφάνιση τι λέει ; Από βυζι πως πάμε ; Επίσης μήπως προχωράει καθόλου και παραπάνω ; Γιατί πολύ φανατικό κοινό βλέπω …
Για πείτε μου για Βερονικα , περα από ότι κάνει πολύ καλό Nuru από ότι διαβάζω από εμφάνιση τι λέει ; Από βυζι πως πάμε ; Επίσης μήπως προχωράει καθόλου και παραπάνω ; Γιατί πολύ φανατικό κοινό βλέπω …
.. Βυζί κανονικό θα το έλεγα... Ψιλή, μακρύ μαλλί, ματαρες,χειλαρες κ κωλαρα.. Όχι ρε φίλε.. χρυσή την έκανα να την γα.....ω , αλλά όχι.. δεν μου κάθεται.. Απλά είναι καβλα..το ζεί το έργο κ γουστάρει τζερτζελο.. Κάνει τα μαγικά της...
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Πείτε ρε παιδιά το site να ρίξουμε μια ματιά
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071

kostas98181717

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Guys θέλω γνώμη για Ελένη , στο σαιτ τη περιγράφουν ότι έχει τέλειες αναλογίες και τα σχετικά , ισχύει; Έχει έτσι σωματαρα ; Και από πρόσωπο τι λέει ; Επίσης θέλω ν έχει κωλαρα , και Καταρίνα αν ξέρει κανείς
Η Κατερίνα και Ελένη έχουν καλες φάτσες αλλά σώματα δεν τα λες και ωραια , ούτε κωλο ούτε στηθος.. Αν θες ωραιο κωλο πάρε την Βανέσα η Άννα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom