Νέα

Nuru Masaz - τιμές - μασατζίδικα στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipadoros1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xxppaadd

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2015
Μηνύματα
20
Like
73
Πόντοι
0
Mου αναφέρθηκε από συναγωνιστή ότι πιθανόν η Ελένη είναι η Kατερίνα του adromeda, επειδή δεν την είχα δοκιμάσει τότε όμως δεν έχω άποψη από τη φωτό ,τα χρώματα ταιριάζουν πάντως,εννοώ μαλλιών!
Ήταν λίγο ψυχρή στο Ανδρομέδα η Κατερίνα
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Εδώ με το όνομα Ελένη
Φίλε μάλλον την μπερδεύεις με την Ελεν ,ένα μιλφ που δούλευε παλαιότερα σε αυτό το μαγαζί και είχανε γραφτεί δυό -τρείς κριτικές , καμία σχέση ,άλλωστε αυτή η Ελένη είναι τελευταία μεταγραφή κάποιων μηνών ενώ δεν έχουμε ακόμη κριτική!
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
967
Κριτικές
29
Like
1.948
Πόντοι
1.416
Φίλε μάλλον την μπερδεύεις με την Ελεν ,ένα μιλφ που δούλευε παλαιότερα σε αυτό το μαγαζί και είχανε γραφτεί δυό -τρείς κριτικές , καμία σχέση ,άλλωστε αυτή η Ελένη είναι τελευταία μεταγραφή κάποιων μηνών ενώ δεν έχουμε ακόμη κριτική!
Όχι παίκτη, δίκιο έχει ο Josex, έχουν γραφτεί 1-2 σχόλια για την καινούρια Ελένη.
Με εμένα πάντως δεν ήταν ξινή.
Και είναι κι ομορφούλα!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Όχι παίκτη, δίκιο έχει ο Josex, έχουν γραφτεί 1-2 σχόλια για την καινούρια Ελένη.
Με εμένα πάντως δεν ήταν ξινή.
Και είναι κι ομορφούλα!
Ναι δικό μου λάθος ,αναφέρθηκε ήδη δυό φορές !
 

Δημήτρης Β

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Σωστός ο Λάκης.. ειδικά για Βερόνικα θα συμφωνήσω 100%. Ένα απλό μπόντι κάνει, με ελάχιστο τζελ για να μην λερώνεται.. Κατά τ' άλλα καλή είναι αλλά για nuru δεν πάμε;
Δεν ξέρω φίλος.Εγω με Βερόνικα είμαι σούπερ.. Για το τζελ δεν ξέρω, δεν το πολυγουσταρω κιόλας, οπότε δεν θέλω κ μια μπετονιερα,.. Τόσο όσο.. Εάν αποκτήσεις οικειότητα με Βερόνικα, θα χύσεις μπρούμυτα.. Όταν γουστάρει ζωγραφίζει.. Άκου τον παλιό
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
967
Κριτικές
29
Like
1.948
Πόντοι
1.416
Δεν ξέρω φίλος.Εγω με Βερόνικα είμαι σούπερ.. Για το τζελ δεν ξέρω, δεν το πολυγουσταρω κιόλας, οπότε δεν θέλω κ μια μπετονιερα,.. Τόσο όσο.. Εάν αποκτήσεις οικειότητα με Βερόνικα, θα χύσεις μπρούμυτα.. Όταν γουστάρει ζωγραφίζει.. Άκου τον παλιό
Τί να σου πω ρε παίκτη..
2-3 φορές την έχω πάρει, δεν με έχει συγκινήσει.
Χαίρομαι που κόσμος περνάει καλά μαζί της πάντως.
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0
Τί να σου πω ρε παίκτη..
2-3 φορές την έχω πάρει, δεν με έχει συγκινήσει.
Χαίρομαι που κόσμος περνάει καλά μαζί της πάντως.
Περίεργο.Και εγώ Βερόνικα ψηφίζω.. Συνέχεια μαζί της κάνω, δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ.. Αλλά φίλε μου, γούστα είναι αυτά..Η χημεία παίζει μεγάλο ρόλο.. Δεν μπορεί να μας ταιριάζουν όλοι οι άνθρωποι..
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0
Πληροφορίες λένε για κάτι μαύρες.. Πήγε κανείς?? Τι γίνεται..Τους τελείωσαν οι άσπρες;;;;; Ήμαρτον...
 

Hazardus

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
75
Πόντοι
0
λιστε μ μια απορια. Στο νουρου παιζει και φραπεδακι ;
 

Likelg

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2021
Μηνύματα
23
Like
27
Πόντοι
0

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Ανεβάσανε μιά καινούργια στο σάιτ την Αννα ,πολλά υποσχόμενη , όποιος δοκιμάσει ας αφήσει και μιά κριτική . Τελευταία δοκιμασα την Ελένη ,σχετικά νέα και αυτή , αν και σε προηγούμενες πόστ δεν γράφτηκαν και τα καλύτερα εγώ έμεινα ικανοποιημένος ,μάλιστα θα την έβαζα δεύτερη επιλογή μου μετά την Βερόνικα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Ανεβάσανε μιά καινούργια στο σάιτ την Αννα ,πολλά υποσχόμενη , όποιος δοκιμάσει ας αφήσει και μιά κριτική . Τελευταία δοκιμασα την Ελένη ,σχετικά νέα και αυτή , αν και σε προηγούμενες πόστ δεν γράφτηκαν και τα καλύτερα εγώ έμεινα ικανοποιημένος ,μάλιστα θα την έβαζα δεύτερη επιλογή μου μετά την Βερόνικα.
Κατσε, για να μιλαμε σωστα Ελληνικα και να μην υπαρχουν παρεξηγησεις: το "πολλα υποσχομενη" τι σημαινει, ξερεις;
Απο μια φωτο, πιθανοτατα ψευτικη, τι υποσχεσεις μπορεις να παρεις; καμια.
Και αληθινη να ηταν η φωτο, παλι καμια υποσχεση δεν μπορει να δοθει.
Πολλα υποσχομενη θα ειναι καποια που εχεις συναντησει και σου δινει να καταλαβεις οτι προχωραει πολυ παρακατω.

Επομενως, το "πολλα υποσχομενη" που χρησιμοποιειτε κατα κορον πολλοι εδω μεσα, ειναι εντελως ακυρο και δημιουργει λαθος εντυπωσεις.
Μπορουσες να γραψεις : ειναι μια καινουρια που φαινεται τουμπανο, ομορφη , καμπυλατη κλπ.
Φιλικα
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Κατσε, για να μιλαμε σωστα Ελληνικα και να μην υπαρχουν παρεξηγησεις: το "πολλα υποσχομενη" τι σημαινει, ξερεις;
Απο μια φωτο, πιθανοτατα ψευτικη, τι υποσχεσεις μπορεις να παρεις; καμια.
Και αληθινη να ηταν η φωτο, παλι καμια υποσχεση δεν μπορει να δοθει.
Πολλα υποσχομενη θα ειναι καποια που εχεις συναντησει και σου δινει να καταλαβεις οτι προχωραει πολυ παρακατω.

Επομενως, το "πολλα υποσχομενη" που χρησιμοποιειτε κατα κορον πολλοι εδω μεσα, ειναι εντελως ακυρο και δημιουργει λαθος εντυπωσεις.
Μπορουσες να γραψεις : ειναι μια καινουρια που φαινεται τουμπανο, ομορφη , καμπυλατη κλπ.
Φιλικα
Προφανώς και εννοώ από εμφάνιση αφου το ξεκαθαρίζω ότι δεν την έχω δοκιμάσει , αλλά καλά είναι να είμαστε σαφείς οπότε δεκτή η παρατήρησή σου.Οι φωτό σε αυτό το σάιτ δεν είναι πολυπειραγμένες γενικά, οπότε ναι από εμφάνιση σώματος λέει..παρακάτω πλην φραπεδιάς δεν έχει αναφερθεί για καμία ,βέβαια δεν είναι όλες ίδιες οι φραπεδιές ,κυρίως για μένα μετράει θετικά αν δεν είναι αλλεργική κάποια στα χουφτώματα!!!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Προφανώς και εννοώ από εμφάνιση αφου το ξεκαθαρίζω ότι δεν την έχω δοκιμάσει , αλλά καλά είναι να είμαστε σαφείς οπότε δεκτή η παρατήρησή σου.Οι φωτό σε αυτό το σάιτ δεν είναι πολυπειραγμένες γενικά, οπότε ναι από εμφάνιση σώματος λέει..παρακάτω πλην φραπεδιάς δεν έχει αναφερθεί για καμία ,βέβαια δεν είναι όλες ίδιες οι φραπεδιές ,κυρίως για μένα μετράει θετικά αν δεν είναι αλλεργική κάποια στα χουφτώματα!!!
Raja και Μπελλα ειναι αλλεργικες δυστυχως. Η Raja τουλαχιστον ηταν χαμογελαστη, η αλλη βαριοταν που ζουσε.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Raja και Μπελλα ειναι αλλεργικες δυστυχως. Η Raja τουλαχιστον ηταν χαμογελαστη, η αλλη βαριοταν που ζουσε.
Βάλε και την JESSIKA μαζί με αυτές , δηλ. από τις δύο ασιάτισσες μακριά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom