Νέα

Nuru Masaz - τιμές - μασατζίδικα στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipadoros1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 363K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Stratoskir

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
1
Like
8
Πόντοι
0
Για πείτε μου για Βερονικα , περα από ότι κάνει πολύ καλό Nuru από ότι διαβάζω από εμφάνιση τι λέει ; Από βυζι πως πάμε ; Επίσης μήπως προχωράει καθόλου και παραπάνω ; Γιατί πολύ φανατικό κοινό βλέπω …
Δεν έχει ιδέα από nuru η Βερόνικα κ καμία εκεί εκτός από την Νικόλ κ την Μαρία που σταμάτησε,με ένα πενινταρικο επιπλέον κάνει τα πάντα,
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
964
Κριτικές
29
Like
1.926
Πόντοι
1.416
Δεν έχει ιδέα από nuru η Βερόνικα κ καμία εκεί εκτός από την Νικόλ κ την Μαρία που σταμάτησε,με ένα πενινταρικο επιπλέον κάνει τα πάντα,

Ο τύπος απήυδησε, γράφτηκε, και ξηγήθηκε :2funny:
Το πιο αστείο είναι πως μάλλον έχει δίκιο.
Νικόλ δεν έχω πάρει, Μαρία ήξερε, Έλεν ήξερε, οι άλλες έρχονται μετά.
Βερόνικα μου χει δώσει αυτή την εντύπωση που περιγράφει ο τύπος, εξού κι ο ενθουσιασμός διαφόρων παικτών.
Ας ξυπνάμε σιγά-σιγά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

TheGamer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
69
Like
154
Πόντοι
0
όχι τύπε βοδι του βοδι.. αν ας πουμε το βρώμικο στο γήπεδο είναι το μπόντι, το nuru είναι η σως να γλιστράει..
άι νόου μάι φρέντ, άλλο ρώτησα, αν στις αγγελίες που βλέπουμε νούρου, σημαίνει πως εμπεριέχεται και το χειρογλύκανο, ο πεοθυλασμός ή το παστέλωμα, ή αν υπάρχεί όντως μασάζ νούρου και γίνουμε ρόμπες.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Δεν έχει ιδέα από nuru η Βερόνικα κ καμία εκεί εκτός από την Νικόλ κ την Μαρία που σταμάτησε,με ένα πενινταρικο επιπλέον κάνει τα πάντα,
Oταν λες τα πάντα τι εννοείς ; έστω και p.m εαν θέλεις γιατι την έχω αδυναμία!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Για σεξ δεν… Μη λέτε μαλακίες εδώ μέσα και ταλαιπωρείται ο κόσμος
Ο φίλος ίσως να μην εκφράστηκε σωστά ,καλά είναι να εξηγήσει ,πάντως στάνταρ φραπέ προσφέρουνε όλες .
 

Ypogeio reuma

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
287
Κριτικές
39
Like
2.363
Πόντοι
2.471
Δεν έχει ιδέα από nuru η Βερόνικα κ καμία εκεί εκτός από την Νικόλ κ την Μαρία που σταμάτησε,με ένα πενινταρικο επιπλέον κάνει τα πάντα,
Να φανταστώ το nuru στην δική τους γλώσσα είναι το λεγόμενο body to body με handjob στο τέλος;
Αυτό θεωρείται τα πάντα;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
άι νόου μάι φρέντ, άλλο ρώτησα, αν στις αγγελίες που βλέπουμε νούρου, σημαίνει πως εμπεριέχεται και το χειρογλύκανο, ο πεοθυλασμός ή το παστέλωμα, ή αν υπάρχεί όντως μασάζ νούρου και γίνουμε ρόμπες.

To θέμα δεν είναι οι υπηρεσίες αλλά το νουρου.. εγώ προσωπικά κοντά στο νουρου (όχι λαδάκι και μποντι!) έχω βρει πολύ παλιά κάπου νότια στη Βουλιαγμένης που ούτε που θυμάμαι τίποτε άλλο.. και στη Μιχαλακοπούλου.. Δυστυχώς το τελευταίο περιλαμβάνει μόνο χέρι..
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0
Ο τύπος απήυδησε, γράφτηκε, και ξηγήθηκε :2funny:
Το πιο αστείο είναι πως μάλλον έχει δίκιο.
Νικόλ δεν έχω πάρει, Μαρία ήξερε, Έλεν ήξερε, οι άλλες έρχονται μετά.
Βερόνικα μου χει δώσει αυτή την εντύπωση που περιγράφει ο τύπος, εξού κι ο ενθουσιασμός διαφόρων παικτών.
Ας ξυπνάμε σιγά-σιγά.
Ε, ναι, εάν ο άλλος γαμαει με 50€, λογικό είναι να είναι η γκουρού του νουρου
 

Δημήτρης Β

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Για σεξ δεν… Μη λέτε μαλακίες εδώ μέσα και ταλαιπωρείται ο κόσμος
Έχω ακούσει για αυτές τις δύο, ότι πιπωνουν και σου κάθονται με περισσότερα λεφτά.. Αλλά όταν πάς να γαμησεις, σιγά να μην σε νοιάζει το νουρου Στο πιάτο δεν έχει γλυκα φίλος..πας κ σε στούντιο..
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
Έχω ακούσει για αυτές τις δύο, ότι πιπωνουν και σου κάθονται με περισσότερα λεφτά.. Αλλά όταν πάς να γαμησεις, σιγά να μην σε νοιάζει το νουρου Στο πιάτο δεν έχει γλυκα φίλος..πας κ σε στούντιο..
Δεν ισχύει φίλε μου..
 

lezlove

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
61
Like
112
Πόντοι
0
Σε ποιο σάιτ βρίσκονται όλες αυτές;
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: Spin31

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0
Να φανταστώ το nuru στην δική τους γλώσσα είναι το λεγόμενο body to body με handjob στο τέλος;
Αυτό θεωρείται τα πάντα;
Το κανονικό νουρου δεν έχει ούτε φραπέ.. Εδώ έχει τουλάχιστον.Τωρα, οποιος νομίζει ότι θα δώσει ένα 50αρικο κ θα γαμησει, μάλλον ονειρεύεται..Ας μας πει να γαμησουμε κ εμείς
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Πέρασμα με Αννα ,το πρόσωπο δεν το λες και κακό,ακόμα καλύτεροτο σώμα αλλά κακό βυζάκι , στα + ότι είναι πιτσιρίκα ,προσπαθεί αλλά δεν τόχει να φτιάξει κλίμα ,πάντως για μιά φορά αξίζει ,από κει και πέρα είναι θέμα γούστου του καθενός
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
507
Κριτικές
5
Like
383
Πόντοι
26
Πέρασμα με Αννα ,το πρόσωπο δεν το λες και κακό,ακόμα καλύτεροτο σώμα αλλά κακό βυζάκι , στα + ότι είναι πιτσιρίκα ,προσπαθεί αλλά δεν τόχει να φτιάξει κλίμα ,πάντως για μιά φορά αξίζει ,από κει και πέρα είναι θέμα γούστου του καθενός
κόστος ? κανένα εξτραδακι ?
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
235
Like
146
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες και καλη χρονια!
μια ερωτηση μιας και δεν εχω δοκιμασει nuru
η κοπελα βγαζει ολα τα ρουχα η μενει με το στρινγκ οπως στο βιντεο στο site?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Καλησπερα συναγωνιστες και καλη χρονια!
μια ερωτηση μιας και δεν εχω δοκιμασει nuru
η κοπελα βγαζει ολα τα ρουχα η μενει με το στρινγκ οπως στο βιντεο στο site?
Oπως στο βίντεο ακριβώς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom