Νέα

Να κόψω εντελώς την τσόντα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laskos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.330
Like
15.881
Πόντοι
3.556
Το θεμα μου ειναι: Ετσι οπως ειμαι ΝΑ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΗΝ ΤΣΟΝΤΑ??? ΝΑ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ και να πηγαινω μονο στα κοριτσια; Χωρις να τσεκαρω επιδοσεις; Νομιζω οτι και η τσοντα παιζει μεγαλο ρολο στα προβληματα μου. Θα βελτιωθουν οι στησεις μου; Θα βελτιωθει η ορμη μου;
,Ναι σε όλα όσα ρωτάς
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.330
Like
15.881
Πόντοι
3.556
Ξεκίνα γυμναστήριο σοβαρή γυμναστική πάρε καμία κρεατινη κάνα καλό συμπλήρωμα βιταμινών και άσε τα αντικαταθλιπτικά όλοι σχεδόν παίρνετε ρε φίλε σοβαρευτείτε λίγο
Αν είναι σοβαρή κατάθλιψη ελεγμένη από ψυχίατρο, πρέπει να παίρνει φάρμακα, τουλάχιστον για ένα διάστημα
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
τα αντικαταθλιπτικά σίγουρα ευθύνονται για στυτική δυσλειτουργία, έχω παράδειγμα από το στενό περιβάλλον μου. Συζήτησέ το με το γιατρό σου.
Η σιλδεναφίλη και ταδαλαφίλη βοηθάνε στην κυκλοφορία του αίματος στην κάτω κοιλία αλλά δεν βοηθάνε στο άγχος της επίδοσης. Προσωπικό παράδειγμα: είχα πολύ καλή συνεδρία, με το πουλί πέτρα, με 25mg σιλδεναφίλης που είναι αμελητέα δόση, ενώ είχα συνεδρία φιάσκο με κανονική δόση σιλδεναφίλης ή ταδαλαφίλης, με κοπέλα που με ξενέρωσε ψυχολογικά.
Η τσόντα κι η μαλακία δεν βοηθάνε υπό την έννοια ότι συνηθίζεις να κάνεις το κουμάντο σου μόνος σου και μπορεί να πάθεις κοκομπλόκο όταν είσαι με ιερόδουλη. Εγώ ξεκίνησα να πηγαίνω στα κορίτσια καλοκαίρι του 2020 και πέρασαν κάπου 4 επισκέψεις μέχρι το πουλάκι να αρχίσει να παίρνει μπρος.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
Ρε φίλε συγνώμη αλλά δεν μας τα λες καλά. Παίρνεις αγωγή για τη κατάθλιψη, προφανώς κάποιος ψυχίατρος στη γράφει. Προφανώς χρειάζεσαι να κάνεις θεραπεία σε ψυχολόγο, χρειάζεσαι αλλού είδους υποστήριξη. Μπήκες εδώ μέσα να ζητήσεις βοήθεια για τέτοιο θέμα?

τωρα τα απαξιωσες τα μελη του σαη τυπε :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
ε ναι και αν ειναι και κανενός γνωστού μέλους της νδ


έχουν τρύπα και σε σημεία που δε θα έπρεπε γιατί έχει να τις αλλάξει από το 2006 :confused:

τυπε αμα εχουν και αλλου τρυπα τοτε εχεις κινδυνο σαν να γαμας ακα :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
Οι Ιάπωνες η πλειοψηφία είναι αδύνατοι όχι επειδή λιώνουν στα γυμναστήρια αλλά περπατάνε πολύ και για μικρές αποστάσεις.
Εύχομαι να σε κάλυψα αρκετά.

καλα τυπε οι ιαπωνες τρωνε και φιδια και φυκια :confused::confused::confused:
ουτε κατι αστεγες τζανκι λεπρες που τους πεφτουν τα χερια απο την πρεζα δεν τα τρωνε αυτα εδω κατω απο την γεφυρα που μενω :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
Εγώ ξεκίνησα να πηγαίνω στα κορίτσια καλοκαίρι του 2020 και πέρασαν κάπου 4 επισκέψεις μέχρι το πουλάκι να αρχίσει να παίρνει μπρος.

ωραια εποχη πηγες τυπε με τον κορονα :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
Παλικαρια troubakhs, Μπιρλας, Zebu, celebre, τι τρομπες ειστε εσεις??? Οι βλακειες που λετε ουτε πλακα δεν εχουν... Καθυστερημενα πραγματα απλα... Ετσι τα κανατε τα χιλιαδες μυνηματα στο φορουμ... σπαμαροντας την καθυστερηση σας! Κωλοβαρετε η γαματε??? Αφηστε... ξερω... Αντε γκρεμοτσακιστειτε εσεις και οι καθυστερησεις σας...

τυπε μην τους διαβαζεις τους τυπους ειναι μπαχαλακηδες :confused::confused::confused:
μονο εγω γραφω σοβαρα στο μπου :confused::confused::confused:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Νομίζω ότι ο αυνανισμός στην ηλικία σου δε βοηθά γιατί σου στερεί ''ενέργεια'' που θα μπορούσες να διοχετεύσεις σε μία συνεύρεσή σου με γυναίκα.
Εδώ μέσα δεν είναι το κατάλληλο μέρος για επιστημονικές πληροφορίες, μία άποψη σου εκφράζω (να σταματήσεις τον αυνανισμό), και επίσης ασχέτως της αρνητικής επιρροής των φαρμάκων σε διακατέχει ένα άγχος το οποίο όσο υπάρχει, δε θα μπορέσεις να λειτουργήσεις φυσιολογικά. Για αρχή κόψε την αυτοϊκανοποίηση, να έχεις επιθυμία ερωτική έντονη για να πας σε γυναίκα. Όσο πιο έντονη επιθυμία έχεις τόσο πιο πιθανό είναι να λειτουργήσεις, έστω και αν χύσεις γρήγορα. Σιγά σιγά ίσως να μπορέσεις έτσι να ξεπεράσεις και το ψυχολογικό σου θέμα.
 

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
353
Πόντοι
21
Στη Πουτανα να μην έχεις άγχος επίδοσης η δουλειά της είναι να στον σηκώσει.Δεν έχεις να αποδείξει τίποτα στις πουτανες...
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
Ρε φίλε συγνώμη αλλά δεν μας τα λες καλά. Παίρνεις αγωγή για τη κατάθλιψη, προφανώς κάποιος ψυχίατρος στη γράφει. Προφανώς χρειάζεσαι να κάνεις θεραπεία σε ψυχολόγο, χρειάζεσαι αλλού είδους υποστήριξη. Μπήκες εδώ μέσα να ζητήσεις βοήθεια για τέτοιο θέμα?
Και τι να του κάνει ο ψυχολόγος? Να του βαράει μαλάκια?
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Το θεμα μου ειναι: Ετσι οπως ειμαι ΝΑ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΗΝ ΤΣΟΝΤΑ??? ΝΑ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ και να πηγαινω μονο στα κοριτσια; Χωρις να τσεκαρω επιδοσεις; Νομιζω οτι και η τσοντα παιζει μεγαλο ρολο στα προβληματα μου. Θα βελτιωθουν οι στησεις μου; Θα βελτιωθει η ορμη μου;
Να κόψεις τα αντικαταθλιπτικά αν γίνεται...
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Επίσης η ενέμιση τεστοστερόνη κλέινει τη φυσική παραγωγή τεστοστερόνης, οπότε αν έχεις σταματησει την αγωγή, θα έχει χειροτερέψει η φυσική παραγωγή του οργανισμού..Μετά την αγωγή κύκλο με τέστο χρειάζεσαι αλλες ενέσεις για να αποφύγεις αυτό που λέω..Τα έχω ακούσει από τύπους στο γυμανστήριο που κάνουν συνέχεια κύκλους....Φαύλος κύκλος...Επίσης μετά τα 40 ακόμα κια χωρίς προβλήματα, δε θες σεξ κάθε μέρα, μειώνεται η επιθυμία, οπότε αν τον παίζεις και χύνεις και μετά πας στις πουτάνες λογικό είναι να μην έχεις στύση πέτρα...Τέλος δοκίμασε εκτός από βιάγκρα και σιάλις και την ουσία του λεβίτρα, εμένα μου τον κάνει πέτρα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom