Νέα

Να κόψω εντελώς την τσόντα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laskos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Λοιπον ακουστε το προβλημα μου. Χαμηλη τεστοστερονη και δυσκολια στην στηση. Καπου 40+. Παιρνω μονιμα αντικαταθλιπτικα που ενοχοποιουνται για πολυ μεγαλες σεξουαλικες δυσλειτουργιες (αλλα μπορω και ζω χωρις καταθλιψη) Επαιρνα τεστοστερονη με ενεση - nebido και sildenafil 50mg και οι στησεις ηταν πολυ πολυ καλες - σκληρες. Ομως παλι ειχα αγχος επιδοσης και πριν παω στα κοριστια... εβλεπα μια τσοντα, περιμενα να μου γινει πετρα και μετα πηγαινα ηδη με στηση, ηδη σε διαθεση (βοηθουσε και το sildenafil που μου το εκανε πετρα). Τωρα τελευταια αλλαξα σε tadalafil 5mg ημερισια... αλλα παλι εχω αγχος επιδοσης. Ετσι ενω στην αρχη ελεγα οτι δουλευει καλα... τωρα εχω παλι αμφιβολιες... ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΤΣΟΝΤΑ. Θα δυναμωσουν η στησεις μου και θα εχω μεγαλυτερη επιθυμια - γκαυλες;;; Πειτε μου την γνωμη σας. Αλλα και παλι βλεπω... ακομα και στο σπιτι γιατι εχω παλι αγχος επιδοσης... αν πιανουν πραγματικα αυτα που παιρνω κτλ κτλ κλπ. Τι να κανω; Να κοψω εντελως την τσοντα και εντελως τον αυνανισμο; Θα πανε καλυτερα τα πραγματα στις επιδοσεις μου; Ή να βλεπω λιγη με αγχος αν μου σηκωνεται αμεσως - κατευθειαν κτλ;;; Πειτε μου την γνωμη σας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Πόσο χρονών είσαι ρε παίχτη;;; Προβλήματα υγείας;;;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.817
Πόντοι
8.346
Άντε γαμησου ρε τυπε. Μας πυροβολησες με 30 ερωτήσεις.. θα πεθάνεις από το άγχος εσυ.
Κάπνισε κάνα μπαφο, πιες κάνα ποτάκι κ no mind όπως λέει ο αδελφός από κάτω. Μην σκέφτεσαι
last-samurai-no-mind.gif
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.022
Like
25.021
Πόντοι
5.006
Άντε γαμησου ρε τυπε. Μας πυροβολησες με 30 ερωτήσεις.. θα πεθάνεις από το άγχος εσυ.
Κάπνισε κάνα μπαφο, πιες κάνα ποτάκι κ no mind όπως λέει ο αδελφός από κάτω. Μην σκέφτεσαι
last-samurai-no-mind.gif
Μη βριζεις ρε μαν,μην αποπερνεις τον τύπο.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.817
Πόντοι
8.346

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.817
Πόντοι
8.346
OP
OP
L

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Το θεμα μου ειναι: Ετσι οπως ειμαι ΝΑ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΗΝ ΤΣΟΝΤΑ??? ΝΑ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ και να πηγαινω μονο στα κοριτσια; Χωρις να τσεκαρω επιδοσεις; Νομιζω οτι και η τσοντα παιζει μεγαλο ρολο στα προβληματα μου. Θα βελτιωθουν οι στησεις μου; Θα βελτιωθει η ορμη μου;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.022
Like
25.021
Πόντοι
5.006
Με αγχωσε κ μένα. Πηγα στο καθρέφτη να δω αν μου σηκώνεται
:tooth:
Φαίνεται από το τρόπο που γράφει ότι είναι τίγκα στο άγχος. Πως να σου σηκωθεί όταν περνάνε από το μυαλό σου 3009 σκέψεις ανα σεκοντ
Κοίταξε μαν μην αγχωθείς και έχεις θέματα και εσύ.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.155
Like
25.861
Πόντοι
5.506
Το θεμα μου ειναι: Ετσι οπως ειμαι ΝΑ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΗΝ ΤΣΟΝΤΑ??? ΝΑ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ και να πηγαινω μονο στα κοριτσια; Χωρις να τσεκαρω επιδοσεις; Νομιζω οτι και η τσοντα παιζει μεγαλο ρολο στα προβληματα μου. Θα βελτιωθουν οι στησεις μου; Θα βελτιωθει η ορμη μου;
ΟΧΙ τυπε....μην κανεις καμμια τρελλα και κοψεις την τσοντα....
σοβαρα τωρα δεν ειναι η τσοντα το προβλημα σου το μυαλο σου ειναι
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.412
Πόντοι
736
Το θεμα μου ειναι: Ετσι οπως ειμαι ΝΑ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΗΝ ΤΣΟΝΤΑ??? ΝΑ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ και να πηγαινω μονο στα κοριτσια; Χωρις να τσεκαρω επιδοσεις; Νομιζω οτι και η τσοντα παιζει μεγαλο ρολο στα προβληματα μου. Θα βελτιωθουν οι στησεις μου; Θα βελτιωθει η ορμη μου;
Τις προάλλες άκουγα μια συνέντευξη του phil strife που πλέον είναι πορνοσταρ , και έλεγε οτι (εκτός των άλλων που κάνει) πριν απο κάθε απαιτητική σκηνή κάνει γύρω στις 4 μέρες αποχή απο οτιδήποτε sex αυνανισμό κτλ.

Αλλά και εγω σε μένα έχω παρατηρήσει κάποια διαφορά όταν αραιώνω τον αυνανισμό , για μένα δοκίμασε καμιά εβδομάδα αποχή και πάνε κατευθείαν στα κορίτσια , δεν έχεις να χάσεις τίποτα.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.713
Like
6.602
Πόντοι
1.056
το κουλο που διαβασα ειναι εκεινο που πρωτου παει στη πουτανα, εβλεπε τσοντα για να του σηκωθει, και πηγαινε σαυτην σηκωμενος. απτο σπιτι μεχρι το μπουρδελο δε σου επεφτε δλδ? η καθοσουν στο αμαξι ακριβως απο εξω?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.155
Like
25.861
Πόντοι
5.506

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
Λοιπον ακουστε το προβλημα μου. Χαμηλη τεστοστερονη και δυσκολια στην στηση. Καπου 40+. Παιρνω μονιμα αντικαταθλιπτικα που ενοχοποιουνται για πολυ μεγαλες σεξουαλικες δυσλειτουργιες (αλλα μπορω και ζω χωρις καταθλιψη) Επαιρνα τεστοστερονη με ενεση - nebido και sildenafil 50mg και οι στησεις ηταν πολυ πολυ καλες - σκληρες. Ομως παλι ειχα αγχος επιδοσης και πριν παω στα κοριστια... εβλεπα μια τσοντα, περιμενα να μου γινει πετρα και μετα πηγαινα ηδη με στηση, ηδη σε διαθεση (βοηθουσε και το sildenafil που μου το εκανε πετρα). Τωρα τελευταια αλλαξα σε tadalafil 5mg ημερισια... αλλα παλι εχω αγχος επιδοσης. Ετσι ενω στην αρχη ελεγα οτι δουλευει καλα... τωρα εχω παλι αμφιβολιες... ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΤΣΟΝΤΑ. Θα δυναμωσουν η στησεις μου και θα εχω μεγαλυτερη επιθυμια - γκαυλες;;; Πειτε μου την γνωμη σας. Αλλα και παλι βλεπω... ακομα και στο σπιτι γιατι εχω παλι αγχος επιδοσης... αν πιανουν πραγματικα αυτα που παιρνω κτλ κτλ κλπ. Τι να κανω; Να κοψω εντελως την τσοντα και εντελως τον αυνανισμο; Θα πανε καλυτερα τα πραγματα στις επιδοσεις μου; Ή να βλεπω λιγη με αγχος αν μου σηκωνεται αμεσως - κατευθειαν κτλ;;; Πειτε μου την γνωμη σας.
τύπε μη μασας, εδω το ναυαγιο ο καραμανης κούμπωνε αντικαταθλιπτικά με δρακουλινια και πιτσινια. και παρολα αυτα εβγαινε χαμιμπρα για φλερτ.:undecided::undecided::undecided: μια χαρα θα τα πας :wanker::wanker::wanker:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.155
Like
25.861
Πόντοι
5.506
τύπε μη μασας, εδω το ναυαγιο ο καραμανης κούμπωνε αντικαταθλιπτικά με δρακουλινια και πιτσινια. και παρολα αυτα εβγαινε χαμιμπρα για φλερτ.:undecided::undecided::undecided: μια χαρα θα τα πας :wanker::wanker::wanker:
ρε μαλακα
:2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.022
Like
25.021
Πόντοι
5.006
αδερφε μηπως να κοψουμε τον θρυλο γιατι περα δωθε την μαλαπερδα ολη την εβδομαδα δεν θα μας βγει σε καλο :confused:
Όχι αδελφέ περνει και αερα η μαλαπερδα μας συνέχεια :tooth::tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τύπε μη μασας, εδω το ναυαγιο ο καραμανης κούμπωνε αντικαταθλιπτικά με δρακουλινια και πιτσινια. και παρολα αυτα εβγαινε χαμιμπρα για φλερτ.:undecided::undecided::undecided: μια χαρα θα τα πας :wanker::wanker::wanker:
Μη βρίζεις τυπε το καραμανη ντροπη.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.362
Κριτικές
16
Like
13.490
Πόντοι
5.577
Τυπε δοκίμασε μαγνήσιο για το άγχος
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
549
Like
952
Πόντοι
86
Ρε φίλε συγνώμη αλλά δεν μας τα λες καλά. Παίρνεις αγωγή για τη κατάθλιψη, προφανώς κάποιος ψυχίατρος στη γράφει. Προφανώς χρειάζεσαι να κάνεις θεραπεία σε ψυχολόγο, χρειάζεσαι αλλού είδους υποστήριξη. Μπήκες εδώ μέσα να ζητήσεις βοήθεια για τέτοιο θέμα?
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.556
Πόντοι
2.456
Το θεμα μου ειναι: Ετσι οπως ειμαι ΝΑ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΗΝ ΤΣΟΝΤΑ??? ΝΑ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ και να πηγαινω μονο στα κοριτσια; Χωρις να τσεκαρω επιδοσεις; Νομιζω οτι και η τσοντα παιζει μεγαλο ρολο στα προβληματα μου. Θα βελτιωθουν οι στησεις μου; Θα βελτιωθει η ορμη μου;
Τυπε αυτοι ολοι απο πανω,μπαχαλακηδες ειναι και μουνοπανα τελειωμενα χωρις κανενα σεβασμο στο προβλημα του αλλου..πιο πολυ τους νοιαζει αν θα παιξει βασικος ο μπιανκονι στον γαυρο παρα αν σου σηκωνεται εσενα...
Ενα πραγμα πρεπει να κοψεις.ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ.
Μετα δεν θα εχεις αγχος για τιποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom