Νέα

Να κόψω εντελώς την τσόντα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laskos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.429
Πόντοι
3.656
Γεγονός! Τρύπες έχουν και αυτές.
ε ναι και αν ειναι και κανενός γνωστού μέλους της νδ


έχουν τρύπα και σε σημεία που δε θα έπρεπε γιατί έχει να τις αλλάξει από το 2006 :confused:
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.533
Κριτικές
43
Like
4.903
Πόντοι
5.646
Την τσόντα δεν θα την έκοβα πάντως βοηθάει.Παντα βλέπω μέχρι να έρθει το ραντεβού μου στο ξενοδοχείο.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.369
Πόντοι
206
οσο πειράζει ο αυνανισμος στην στύση, αλλο τόσο πειράζουν και οι τσοντες. μην πιστευετε χαζα.αυτά ηταν στην δεκαετία του 80
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.381
Like
26.156
Πόντοι
5.506
γενικα η εκκλησια δεν προαγει τον αυνανισμο να ξερετε.....
χιλιαδες παιδακια κλαινε στον υποθαλασσιο αγωγο προς ψυταλεια
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.369
Πόντοι
206
γενικα η εκκλησια δεν προαγει τον αυνανισμο να ξερετε.....
χιλιαδες παιδακια κλαινε στον υποθαλασσιο αγωγο προς ψυταλεια
χαχα η εκκλησία. ωρες ώρες είναι να πει κανένας οτι πάει στο Αγιον Ορος να προσκυνήσει. αφου περάσει πρώτα από το studio bella.....
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
1
Like
3.157
Πόντοι
456
τυπε κανα ποτακι καμια μπυριτσα να χαλαρωνεις πινεις πριν πας ? χτυπα κι ενα φραπε' πιο πριν και θα σαι τουρμπο :tooth:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.369
Πόντοι
206
σκέψου λίγο τι τσόντες βλέπεις να δείς για πότε θα σου σηκωθει. απλός κανονας.
 
OP
OP
L

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Παλικαρια troubakhs, Μπιρλας, Zebu, celebre, τι τρομπες ειστε εσεις??? Οι βλακειες που λετε ουτε πλακα δεν εχουν... Καθυστερημενα πραγματα απλα... Ετσι τα κανατε τα χιλιαδες μυνηματα στο φορουμ... σπαμαροντας την καθυστερηση σας! Κωλοβαρετε η γαματε??? Αφηστε... ξερω... Αντε γκρεμοτσακιστειτε εσεις και οι καθυστερησεις σας...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.381
Like
26.156
Πόντοι
5.506
ΟΧΙ τυπε....μην κανεις καμμια τρελλα και κοψεις την τσοντα....
σοβαρα τωρα δεν ειναι η τσοντα το προβλημα σου το μυαλο σου ειναι

Παλικαρια troubakhs, Μπιρλας, Zebu, celebre, τι τρομπες ειστε εσεις??? Οι βλακειες που λετε ουτε πλακα δεν εχουν... Καθυστερημενα πραγματα απλα... Ετσι τα κανατε τα χιλιαδες μυνηματα στο φορουμ... σπαμαροντας την καθυστερηση σας! Κωλοβαρετε η γαματε??? Αφηστε... ξερω... Αντε γκρεμοτσακιστειτε εσεις και οι καθυστερησεις σας...
σαλτα γαμησου μπινε....καλε ανθρωπε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.602
Κριτικές
57
Like
16.338
Πόντοι
16.555
What a shipwreck!
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.427
Κριτικές
73
Like
13.283
Πόντοι
25.036
Λοιπον ακουστε το προβλημα μου. Χαμηλη τεστοστερονη και δυσκολια στην στηση. Καπου 40+. Παιρνω μονιμα αντικαταθλιπτικα που ενοχοποιουνται για πολυ μεγαλες σεξουαλικες δυσλειτουργιες (αλλα μπορω και ζω χωρις καταθλιψη) Επαιρνα τεστοστερονη με ενεση - nebido και sildenafil 50mg και οι στησεις ηταν πολυ πολυ καλες - σκληρες. Ομως παλι ειχα αγχος επιδοσης και πριν παω στα κοριστια... εβλεπα μια τσοντα, περιμενα να μου γινει πετρα και μετα πηγαινα ηδη με στηση, ηδη σε διαθεση (βοηθουσε και το sildenafil που μου το εκανε πετρα). Τωρα τελευταια αλλαξα σε tadalafil 5mg ημερισια... αλλα παλι εχω αγχος επιδοσης. Ετσι ενω στην αρχη ελεγα οτι δουλευει καλα... τωρα εχω παλι αμφιβολιες... ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΤΣΟΝΤΑ. Θα δυναμωσουν η στησεις μου και θα εχω μεγαλυτερη επιθυμια - γκαυλες;;; Πειτε μου την γνωμη σας. Αλλα και παλι βλεπω... ακομα και στο σπιτι γιατι εχω παλι αγχος επιδοσης... αν πιανουν πραγματικα αυτα που παιρνω κτλ κτλ κλπ. Τι να κανω; Να κοψω εντελως την τσοντα και εντελως τον αυνανισμο; Θα πανε καλυτερα τα πραγματα στις επιδοσεις μου; Ή να βλεπω λιγη με αγχος αν μου σηκωνεται αμεσως - κατευθειαν κτλ;;; Πειτε μου την γνωμη σας.
Επίσης βασικό που δεν στο είπα πριν, σταμάτα να αγχώνεσαι για το αν θα ανγχωθείς γιατί έτσι μπαίνεις σε έναν φαύλο κύκλο. Αγκάλιασε το άγχος σου, αποδέξου το και πήγαινε να γαμήσεις χωρίς να σε νοιάζει. Αν ανγχωθείς στα αρχίδια σου, ποιος θα σε κρίνει; Οι πουτάνες; Τα έχουν δει όλα και δεν τους νοιάζουν οι επιδόσεις κανενός. Μόλις φεύγουμε από το δωμάτιο μας έχουν ήδη ξεχάσει...
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.558
Πόντοι
2.456
Παλικαρια troubakhs, Μπιρλας, Zebu, celebre, τι τρομπες ειστε εσεις??? Οι βλακειες που λετε ουτε πλακα δεν εχουν... Καθυστερημενα πραγματα απλα... Ετσι τα κανατε τα χιλιαδες μυνηματα στο φορουμ... σπαμαροντας την καθυστερηση σας! Κωλοβαρετε η γαματε??? Αφηστε... ξερω... Αντε γκρεμοτσακιστειτε εσεις και οι καθυστερησεις σας...
Όσο καιρό θερίζαμε «Βασίλη και Βασίλη» και σαν αποθερίσαμε, «όξω, μωρέ κασίδη!»
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
597
Κριτικές
1
Like
1.286
Πόντοι
206
Παλικαρια troubakhs, Μπιρλας, Zebu, celebre, τι τρομπες ειστε εσεις??? Οι βλακειες που λετε ουτε πλακα δεν εχουν... Καθυστερημενα πραγματα απλα... Ετσι τα κανατε τα χιλιαδες μυνηματα στο φορουμ... σπαμαροντας την καθυστερηση σας! Κωλοβαρετε η γαματε??? Αφηστε... ξερω... Αντε γκρεμοτσακιστειτε εσεις και οι καθυστερησεις σας...
Αλλιως τι θα τους κανεις;
Θα τους γαμησεις;
Αφου δε σου σηκωνεται...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.434
Κριτικές
8
Like
11.284
Πόντοι
3.786
ρε παίκτη αυτό που σου λέει η επιστημονική ομάδα είναι να κόψεις τις τσόντες για μια εβδομάδα και αν δε δεις βελτίωση έλα να μας τα ξαναπείς.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Λοιπον ακουστε το προβλημα μου. Χαμηλη τεστοστερονη και δυσκολια στην στηση. Καπου 40+. Παιρνω μονιμα αντικαταθλιπτικα που ενοχοποιουνται για πολυ μεγαλες σεξουαλικες δυσλειτουργιες (αλλα μπορω και ζω χωρις καταθλιψη) Επαιρνα τεστοστερονη με ενεση - nebido και sildenafil 50mg και οι στησεις ηταν πολυ πολυ καλες - σκληρες. Ομως παλι ειχα αγχος επιδοσης και πριν παω στα κοριστια... εβλεπα μια τσοντα, περιμενα να μου γινει πετρα και μετα πηγαινα ηδη με στηση, ηδη σε διαθεση (βοηθουσε και το sildenafil που μου το εκανε πετρα). Τωρα τελευταια αλλαξα σε tadalafil 5mg ημερισια... αλλα παλι εχω αγχος επιδοσης. Ετσι ενω στην αρχη ελεγα οτι δουλευει καλα... τωρα εχω παλι αμφιβολιες... ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΤΣΟΝΤΑ. Θα δυναμωσουν η στησεις μου και θα εχω μεγαλυτερη επιθυμια - γκαυλες;;; Πειτε μου την γνωμη σας. Αλλα και παλι βλεπω... ακομα και στο σπιτι γιατι εχω παλι αγχος επιδοσης... αν πιανουν πραγματικα αυτα που παιρνω κτλ κτλ κλπ. Τι να κανω; Να κοψω εντελως την τσοντα και εντελως τον αυνανισμο; Θα πανε καλυτερα τα πραγματα στις επιδοσεις μου; Ή να βλεπω λιγη με αγχος αν μου σηκωνεται αμεσως - κατευθειαν κτλ;;; Πειτε μου την γνωμη σας.
κοφτη τη ριμάδα
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.030
Πόντοι
10.411
Ποιος εχασε την τσιπα για να την βρειτε εσεις......ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ!!!!!
J3Oqvus.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom