Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MalcoLinge

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια, AKIBO στην Δάφνη καμμια κριτική?
 

MalcoLinge

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ο κάβος έχει άλλη μια ταμπέλα , ονομάζεται "Ελπίδα"
δηλαδη ελπίδα για όλους τους απελπισμένους......
οι γυναίκες που ούτε ματιά η μια απλή "καλημέρα" θα τους έλεγαν την μέρα, τους "ερωτευονται" την νύχτα
απλώς για να μην έχετε αυταπάτες ...............
 

MalcoLinge

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ηρεμίστε, το 90% των κωλόμπαρων στην Αθήνα, εκτώς απο μπλα μπλα και κανα χούφτωμα πάνω από τα ρούχα, δεν προσφέρουν τίποτα άλλο. Είναι κρίμα όταν έχουμε καύλες να πηγαίνουμε σε κωλόμπαρο. Από 'κει και πέρα τα κωλόμπαρα είναι τα ιδανικότερα μαγαζία για να σκάσει κανείς με τον κολιτό του, να κάνει χαβαλέ με τις κοπέλες, να πιει τα ποτάκια του, και να την κάνει. Εγώ προσωπικά έχω πάει πολλές φορές σε κωλόμπαρο, με την διαφορά όμως οτι όποτε πάω, σκοπός μου είναι απλά ο χαβαλές, και όχι το ξεκαύλωμα. Το τελευταίο που πήγα και μου άρεσε πού ήταν στη πλατεία Αμερικής το τσάο.
πρωταρης εισαι?
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Επισκεψη χτες βραδυ στο "Ουζερι της Ελενης" στο Αιγαλεω. Ελησποντου 4.

Ανοιχτο ολο το 24ωρο αρχιζει με πατσα και συνεχιζει σαν κωλομπαρο το βραδυ μετα τις 11 περιπου. Χωρος παρακμιακος ταβερνουλα της δεκαετιας του 70. 3-4 τραπεζια για τους μερακληδες που πεινουν. Μπαρα με καμια 30 ρια καθισματα. Ολα καλα μεχρι εδω. Απο εδω και κατω μονο ενα καλο. Ονομαζεται Αντιγονη. Με την τυπισα καθησα και ηπια 3-4 σφηνακια. Κοστος 24 ευρω συν 3 ευρω η σοδα μου. Ανετη, ομορφη, τσακπινα και μεγαλη παιχτρια. Προερχεται απο μπουζουκλερι της προηγουμενης 10ετιας αρα ξερει πολυ καλα να σε παιξει. Γυρω στα 45-48 φυσικο βυζι και κορμι για την ηλικια της πολυ καλο. Ενταξει, τα κλασσικα. Χουφτωματα και τα παρομοια που ολοι εχουμε ζησει μεσα σε τετοια μαγαζια. Το θεμα ειναι οτι βγαινει και μαλιστα ανετα. Δεν ξερω τι ζηταει δεν ρωτησα. Με 3 ποτακια την εχεις για την αλλη μερα για εξω. Απο κει και περα παιζετε οπως θελετε. Οτι συμφωνια κανει ο καθενας. Αναλογα πραττει και αυτη. Νταξει, οκ φαση η Αντιγονη εξ Αλβανιας.
Συνολο 4 γυναικες μεσα στο μαγαζι. Η μια (απο Θεσσαλονικη) πολυ καλη. Για το μαγαζι αυτο εννοω. Οι υπολοιπες μαλλον Βουλγαρες που δεν ελεγαν τιποτα. Ουτε να τις κοιταξεις. Μια ξανθουλα οκ. Η Ελενη και αυτη στο παιχνιδι (παλια στο κουρμπετι). Ενας τυπος της γειτονιας για ασφαλεια και καλα και ενας αλλος τυπος που υποτιθεται εφερε μια καινουργια. Τιποτα το αξιολογο. Κατω του μετριου. Ο μονος λογος που θα ξαναπηγαινα θα ειναι η Αντιγονη (που και αυτο δεν θα κανω γιατι εξω βγαινει ανετα μετα απο γνωριμια μεσα εκει) και η Θεσσαλονικια.
Αυτα και καλη συνεχεια σε ολους ! :sunglasses:
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Για το sabor στο πειραια ξερουμε τιποτα;
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Ξερει καποιος αν ειναι κωλομπαρο και αν ειναι τι παιζει σε ενα Press Cafe Αχαρνων και Μηλιαρακη 5 κοντα στα Κατω Πατησια ?
Εχω δει κατα καιρους μερικα ωραια κομματια να μπαινουν μεσα αλλα δεν εχω καταλαβει αν παιζει κατι και ντρεπομαι να μπω χυμα μονος μου το βραδυ για να ελεγξω :P

Εδω ειναι η τοποθεσία.

 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Ξερει καποιος αν ειναι κωλομπαρο και αν ειναι τι παιζει σε ενα Press Cafe Αχαρνων και Μηλιαρακη 5 κοντα στα Κατω Πατησια ?
Εχω δει κατα καιρους μερικα ωραια κομματια να μπαινουν μεσα αλλα δεν εχω καταλαβει αν παιζει κατι και ντρεπομαι να μπω χυμα μονος μου το βραδυ για να ελεγξω :P

Εδω ειναι η τοποθεσία.

Το πρωι συνοικιακο καφενειο, το βραδυ κωλομπαρο. Σταθερα δουλευουν εκει μια Ελληνιδα gilf και μια Ρουμανα milf, οι υπολοιπες δεν ειναι σταθερες εκει αλλα εχουν περασει και ενδιαφερουσες παρουσιες. Παντως ειναι σχετικα οικονομικο στις τιμες αλλα μονο για κουβεντουλα και τετοια, χοντρο παιχνιδι μεσα δεν παιζει με τιποτα...αυτα
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Ξερει καποιος αν ειναι κωλομπαρο και αν ειναι τι παιζει σε ενα Press Cafe Αχαρνων και Μηλιαρακη 5 κοντα στα Κατω Πατησια ?
Εχω δει κατα καιρους μερικα ωραια κομματια να μπαινουν μεσα αλλα δεν εχω καταλαβει αν παιζει κατι και ντρεπομαι να μπω χυμα μονος μου το βραδυ για να ελεγξω :P

Εδω ειναι η τοποθεσία.


Να πω οτι το επισκεφτηκα τελικα το μαγαζι και ηταν λιγο πολυ οπως ανεφερε ο milfs/gilfs wanted..ροστερ με 5-6 κοπελες εκ των οποιων μια απο Αιθιοπια και μια απο Ρουμανια..Δεν τρελαθηκα οποτε ηπια την μπυρα μου και εφυγα..Στα συν η ιδιοκτητρια που εχει το ρολο της barwoman και ειναι συμπαθητικη.

Συμπερασμα: τελικα κωλομπαρο ειναι, 5 ευρω το απλο ποτο για κερασμα αλλα για χαλαρη φαση κυριως
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Καραλεσβία εντωμεταξύ η ιδιοκτήτρια, Δήμητρα αλλά για τους γνωστούς Μήτσος
 

hommie17

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συντροφια!!!!!τουσ τελευταιους τρεισ μηνες γυριζω σε μαγαζια τετοιου ειδους και ειπα να ριξω μια ενημερωση γιατι υπαρχουν μερικα που καλυτερα να τα καψεις τα ρημαδια τα λεφτα σου παρα να τα ακουμπησεισ...λοιπον εχουμε και λεμε...
i love you:αχαρνων....οι γκομενεσ ολεσ μπαζεσ...πελατεσ κατι αθλιοι μαυριδεροι...βεβαια οι γκομενεσ κανουν πολλα + φραπε αλλα τι να το κανεισ??? μαυρα χαλια...πεντε ευρω το ποτο..
ALEXANDER :αχαρνων..λεμεσου κατι...οι γκομενεσ μετριεσ...παιζει ενα ψηλο μωρο που το αρπαζαν αμεσωσ και δε προλαβα να το καβατζαρω...θα ξαναπαω για τν παρτη της γιατι την ειδα πολυ αναφτρα...δεν ξεκολλουσε απο τον πελατη ολο τριβοταν πανω στο...καθαροσ ο χωρος.
story: πιπινου κατι...γιαγιαδεσ και κατι μπαζα...ειδα να πεφτουν φιλια και μπαλαμουτιασμα..μικρος χαλια χωροσ..το αφεντικο βγαλμενο απο ταινια τρομου...μονο θετικο δεν υπαρχει μεγαλο ξεζουμισμα στο πορτοφολι...καθεται η <<γκομενα>> και μισαωρο με ενα ποτακι..
corner:διπλα  ακριβως απο το προηγουμενο. ολα αλλοδαπα..5 κοπελεσ..τισ γ.. και χωρις σακουλα....πιασιματα γλυψιματα...οχι φραπε...ηταν εναν πετιτ ρωσιδακι αξιογαμ..το. προσοχη διευκρινησε μονο ποτο γιατι στα χρεωνουν διπλα..θα ξαναπαω..εχει και εναν νταβα που το παιζει πολυ καπως...αγνοησε τον..
fideglio:αλεξανδρας υψος παναθηναια ζωσιμου κατι... 5 γριουλεσ 55+...ετοιμες για ολα βεβαια εξαιτιας του ανταγωνισμου...στην πεφτουν οι ιδιεσ για διασκεδαση μετα τη δουλεια..μεσα στο μαγαζι ειδα τα παντα...καθως γριες δεν απαιτουν πολλα ποτα...και μπορεισ να τις εχεισ τρεισ ωρεσ συνεχεσ μπαλαμουτιασμα... χουφτωμα απο μεσα απο τα ρουχα...φιλια παντου...δαχτυλο...ολες ομως χοντρεσ βυζαρουδες...αν τρελενεσαι για εντελως παρακμιακα πραγματα...
bolero:αχαρνων...μετριεσ γκομενεσ...τιποτα ιδιατερο...πολυ κουβεντουλα..μεγαλυτεροσ ο χωροσ σε σχεση με τα υπολοιπα  αλλα ξενερωτα...οι γκομενεσ μεχρι τριανταπεντε χρονων...σεχυ ντυμενεσ αλλα ψοφιες...5-6 κοπελεσ 6 ευρω το ποτο. πελατεσ πολυ παππουδεσ...αν δεν την κερασεισ πανω στο δεκαλεπτο ψυχραινονται και σεχεδον σου γυριζουν την πλατη..
corfu: αγιου μελετιου ψηλα..10-15 γκομενεσ...μερικεσ καλεσ...μια ελληνιδα ψηλη μελαχρινη αρκετα εντυπωσιακη..στα 7 ποτα ανοιχτηκε και αρχισε να μου κανει κολπακια με γλωσσιτσα στο λαιμο..πιο πριν να χαμε να λεγαμε...μεσοσ οροσ ηλικιας κοριτσιων 30+. υαπαρχουν και κατι εντελως μπαζα...μακριαααααα απο αυτες ..δεν κανουν ποτα και καθε 3 λεπτα στα πρηζουν..
παν παν¨ γκυζη..σρανταρεσ...πολυ μπλα μπλα...χορος...μεγαλα λογια...πολυ καψουρες στο παιζουν...αλλα ως παρουσιεσ δε λενε τιποτα...δεν ξαναπαω..
σκορπιος΄΄ τερμα περισσου μηδειας κατι...6-7 κοπελες...αρκετα φιλικεσ και κεφατεσ..1-2 πολυ μπαζα...εχει ενα τζαμαικανο φλογερο μωρο με λιγα ελληνικα που αφηνει να την μπαλαμουτιαζεισ ελευθερα..ευτυχως δε παιζουν αλλοδαποι πελατεσ..6 ευρω το ποτο..αλλα ρουφανε πολυ..δεν μπορω να πω ασχημα λογια γιατι χθες καψουρευτηκα ενα πολυ καυλιαρικο μωρο...θα ξαναπαω στανδαρ..
ciao..πλατεια  αμερικης...πολλεσ κοπελεσ...καποιεσ καλεσ..πολυ κεφι..για ολα τα γουστα...το αφεντικο τισ εχει παρεισ ολεσ...σε μαδανε ομωσ...
αυτα λοιπον...οταν παω και σε αλλα θα ξαναενημερωσω

Καλησπέρα σου,

Θα μπορούσα να έχω σχετικά λινκ με το ciao, skorpios & fideglio!?
Διότι τα ψάχνω στο ίντερνετ αλλά δεν βρίσκω τίποτα...
Θα θελα να πάω να ρίξω μια ματιά τι παίζει.

Σε ευχαριστώ
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
602
Like
1.194
Πόντοι
206
Καλησπέρα σου,

Θα μπορούσα να έχω σχετικά λινκ με το ciao, skorpios & fideglio!?
Διότι τα ψάχνω στο ίντερνετ αλλά δεν βρίσκω τίποτα...
Θα θελα να πάω να ρίξω μια ματιά τι παίζει.

Σε ευχαριστώ

Έχουν κλείσει πλέον τα πιο πολλά από αυτά. Από το 2007 έως σήμερα περιμένεις ακόμα να υπάρχουν?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.155
Like
25.861
Πόντοι
5.506
Καλησπέρα σου,

Θα μπορούσα να έχω σχετικά λινκ με το ciao, skorpios & fideglio!?
Διότι τα ψάχνω στο ίντερνετ αλλά δεν βρίσκω τίποτα...
Θα θελα να πάω να ρίξω μια ματιά τι παίζει.

Σε ευχαριστώ
Τυπε τοτε που τα εγραψε ο τυπος ειχαμε παρτυ ακομα  :S :S :S
 

hommie17

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Έχω κάνει μια λύστα με τα καλύτερα από όλα αυτά που διάβασα και θα πάω να τσεκάρω ότι λειτουργεί να σας πω εντυπώσεις και τι παιχνίδι έγινε ;)  :boobies:
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Συναδελφοι τι μερους του ογου ειναι το εν λογο μαγαζι;;;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Να πω οτι το επισκεφτηκα τελικα το μαγαζι και ηταν λιγο πολυ οπως ανεφερε ο milfs/gilfs wanted..ροστερ με 5-6 κοπελες εκ των οποιων μια απο Αιθιοπια και μια απο Ρουμανια..Δεν τρελαθηκα οποτε ηπια την μπυρα μου και εφυγα..Στα συν η ιδιοκτητρια που εχει το ρολο της barwoman και ειναι συμπαθητικη.

Συμπερασμα: τελικα κωλομπαρο ειναι, 5 ευρω το απλο ποτο για κερασμα αλλα για χαλαρη φαση κυριως

Εάν ΔΕΝ λανθάνομαι το συγκεκριμένο μαγαζί έχει βάλει λουκέτο..
Εάν γνωρίζει κάποιος που το έχει επισκεφθεί τώρα κοντά ή διαμένει στην περιοχή ας κάνει μια ενημέρωση...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Καφενειο που το βραδυ παιζει κανα λαιβ Τακης Μπουλντοκας κλπ. Οι κοπελες ειναι καφετζουδες οχι τιπποτε αλλο
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
Καλησπέρα σέ όλους ξέρει κανείς τι παίζει με το aplo bar
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom