Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TheStranger

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
"Femmes fatales" λέγεται και είναι σχετικά κοντά στο σταθμό Συγγρού-Φιξ στο ρεύμα καθόδου προς παραλία. Ναι, οι κοπέλες κάνουν κονσομασιόν αλλά πέραν τούτου ουδέν: το πολύ-πολύ να πιάσεις "χεράκι", ούτε καν "μπουτάκι". Αυτά βέβαια, πριν από περίπου ένα χρόνο που είχα κάνει το λάθος να περάσω από εκεί.

Δεν ειμαι του παραπανω βασικα (δεν εχω παει ποτε με call-girl/ιεροδουλη και δεν ξερω αν θα παω), απλα ο φιλος μου ειπε πολλα καλα για μια κοπελα που δουλευει εκει προσωρινα (κανει και πρωινη δουλεια που δεν πληρωνει σχεδον τπτ) οποτε σκεφτομαι να παω να την γνωρισω απλα.
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Βλέπω μιλφαρο-γκιλφάρες και  :erection:
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
καλησπερα παιδες!βλεπω στο φατσομπουκι,ενα λομπαρο στη Ν.Σμυρνη "ΑΠΛΟ ΒΑΡ" ξερει κανεις να μας ενημερωση τη παιζει στο εν λογο ιδρυμα?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
καλησπερα παιδες!βλεπω στο φατσομπουκι,ενα λομπαρο στη Ν.Σμυρνη "ΑΠΛΟ ΒΑΡ" ξερει κανεις να μας ενημερωση τη παιζει στο εν λογο ιδρυμα?

γνωστο εκει στο ν κοσμο
εχει ωραιες μουσικες επιλογες απο το αφεντικο που εχει μεγαλη συλλογη
πολυ μικρο μαγαζακι,εχει και χωρο για πιο πριβε, αλλα κοπελες ελαχιστες 3-4 να εχει
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
Δεν ειμαι του παραπανω βασικα (δεν εχω παει ποτε με call-girl/ιεροδουλη και δεν ξερω αν θα παω), απλα ο φιλος μου ειπε πολλα καλα για μια κοπελα που δουλευει εκει προσωρινα (κανει και πρωινη δουλεια που δεν πληρωνει σχεδον τπτ) οποτε σκεφτομαι να παω να την γνωρισω απλα.

Και εδω τι κανειs ρε τυπε ?? εισαι του "γραπτου λογου " ...??? χαχαχα !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
γνωστο εκει στο ν κοσμο
εχει ωραιες μουσικες επιλογες απο το αφεντικο που εχει μεγαλη συλλογη
πολυ μικρο μαγαζακι,εχει και χωρο για πιο πριβε, αλλα κοπελες ελαχιστες 3-4 να εχει

ωραιος!!!ξερεις και το μενου?μη μας γδησουν...παιζει τιποτα στα ενδοτερα?για μια καθημερινη πιστευω θα ναι οτι πρεπει εεε!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ωραιος!!!ξερεις και το μενου?μη μας γδησουν...παιζει τιποτα στα ενδοτερα?για μια καθημερινη πιστευω θα ναι οτι πρεπει εεε!

καθημερινη ναι
οταν λεω πριβε για να μην παρεξηγηθω εννοω οτι μπορεις να πας με την κοπελα να κατσεις σε ενα παταρι στο μαγαζι οχι οτι θα πληρωσεις μια τιμη για να κανεις κατι

σιγουρα θα ειστε μονοι
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
καθημερινη ναι
οταν λεω πριβε για να μην παρεξηγηθω εννοω οτι μπορεις να πας με την κοπελα να κατσεις σε ενα παταρι στο μαγαζι οχι οτι θα πληρωσεις μια τιμη για να κανεις κατι

σιγουρα θα ειστε μονοι

  ;) :hi:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
καθημερινη ναι
οταν λεω πριβε για να μην παρεξηγηθω εννοω οτι μπορεις να πας με την κοπελα να κατσεις σε ενα παταρι στο μαγαζι οχι οτι θα πληρωσεις μια τιμη για να κανεις κατι

σιγουρα θα ειστε μονοι
μιλας με γριφους γεροντα  :2funny:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
τι δεν καταλαβες?
δεν καταλαβα οτι και καλα αν δεν πληρωσεις για να κανεις κατι, πως θα γινει? δωρεαν? αν εισαι ομορφος ας πουμε? η απλως κερνας ποτο και εχεις επιλογη να πας πανω χωρις εχτρα φραγα και καλα αν σε γουσταρει η γκομενα ισως γινει κατι?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
δεν καταλαβα οτι και καλα αν δεν πληρωσεις για να κανεις κατι, πως θα γινει? δωρεαν? αν εισαι ομορφος ας πουμε? η απλως κερνας ποτο και εχεις επιλογη να πας πανω χωρις εχτρα φραγα και καλα αν σε γουσταρει η γκομενα ισως γινει κατι?

πας πανω για ποτο
πληρωνεις κατι παραπανω για να πας πανω
αλλα δε σημαινει οτι θα κανεις κατι
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
γνωμη μου δεν αξιζει
απλα λεω γιατι ρωτησε ο τυπος πριν
υτη ειναι και η δικη μου γνωμη φιλε, χωρις να εχω παει βεβαια. Αλλα να θελουν φραγκα για ποτο φραγκα για πριβε και να μην ειναι και σιγουρο οτι θα κανεις και τιποτα ελεος, φτανει πια με τους πυρφορους, το μουνι ειναι φτηνο πλεον  :rockon:
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
γνωμη μου δεν αξιζει
απλα λεω γιατι ρωτησε ο τυπος πριν

παιδες επειδη εχω γραψει πολλα χμ σε τετοια μαγαζια,στο παρελθον βεβαια,τωρα καμια 10αρια χρονια εχω αποσυρθει!!!παντα παιζει και ο τροπος σου ετσι,μη ξεχνατε οτι απευθυνεστε σε γυναικες,και θελουν και αυτες τη παραμυθα τους...απο κει και περα ολα γινονται,βασικο ομως να προσεχετε τη τσεπη σας,γιατι σε τετοια ιδρυματα,μπορει να αδειαση χωρις να παρεις γραμμη!!!!!και να μεινεις και με το πουλι στο χερι!!!!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
παιδες επειδη εχω γραψει πολλα χμ σε τετοια μαγαζια,στο παρελθον βεβαια,τωρα καμια 10αρια χρονια εχω αποσυρθει!!!παντα παιζει και ο τροπος σου ετσι,μη ξεχνατε οτι απευθυνεστε σε γυναικες,και θελουν και αυτες τη παραμυθα τους...απο κει και περα ολα γινονται,βασικο ομως να προσεχετε τη τσεπη σας,γιατι σε τετοια ιδρυματα,μπορει να αδειαση χωρις να παρεις γραμμη!!!!!και να μεινεις και με το πουλι στο χερι!!!!
Σωστος ο παιχτης, δεν ειναι καιρος τωρα να τα πεταμε τα λεφτα ρε μαγκες :rockon: ο καθενας βεβαια αναλογα ποσο ευκολα τα εισπρατει :think:
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
υτη ειναι και η δικη μου γνωμη φιλε, χωρις να εχω παει βεβαια. Αλλα να θελουν φραγκα για ποτο φραγκα για πριβε και να μην ειναι και σιγουρο οτι θα κανεις και τιποτα ελεος, φτανει πια με τους πυρφορους, το μουνι ειναι φτηνο πλεον  :rockon:

φιλε τομ κρουζ,δε θελω να σε απογοητευσω,αλλα στα λομπαρα,αμα δεν το χεις,το μουνι "μπαζο συνηθως"μπορει να σου βγει πολυ,μα πολυ ακριβο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom