Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
φιλε τομ κρουζ,δε θελω να σε απογοητευσω,αλλα στα λομπαρα,αμα δεν το χεις,το μουνι "μπαζο συνηθως"μπορει να σου βγει πολυ,μα πολυ ακριβο....
γι αυτο φιλε μου τα αποφευγω αυτα τα μερη :2funny: δεν ειπα παντως οτι ειμαι τομ κρουζ :rockon: φτηνο εννοω οτι υπαρχει και αλλου, αντι να σκας 100αρες εκει σκας μια 20αρα και ριχνεις ενα πουτσο σε ντελο :rockon: υπαρχουν εναλλακτικες πολλες, δε συμφωεις?
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
γι αυτο φιλε μου τα αποφευγω αυτα τα μερη :2funny: δεν ειπα παντως οτι ειμαι τομ κρουζ :rockon: φτηνο εννοω οτι υπαρχει και αλλου, αντι να σκας 100αρες εκει σκας μια 20αρα και ριχνεις ενα πουτσο σε ντελο :rockon: υπαρχουν εναλλακτικες πολλες, δε συμφωεις?

το τομ κρουζ πηγενε στο νικ σου!φυσικα,ολα ειναι θεμα επιλογων...ειπα και πιο πανω,εχω χρονια να παω,οταν μου το επετρεπε και μενα η τσεπη μου,πηγενα καθε μερα! :rockon:το καλυτερο τους,οταν της επερνα και της πηγενα σε κανονικα μαγαζια!εκει γουσταραν τρελα,οι θειες!!!!
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
602
Like
1.194
Πόντοι
206
παιδες επειδη εχω γραψει πολλα χμ σε τετοια μαγαζια,στο παρελθον βεβαια,τωρα καμια 10αρια χρονια εχω αποσυρθει!!!παντα παιζει και ο τροπος σου ετσι,μη ξεχνατε οτι απευθυνεστε σε γυναικες,και θελουν και αυτες τη παραμυθα τους...απο κει και περα ολα γινονται,βασικο ομως να προσεχετε τη τσεπη σας,γιατι σε τετοια ιδρυματα,μπορει να αδειαση χωρις να παρεις γραμμη!!!!!και να μεινεις και με το πουλι στο χερι!!!!

Σωστός!  :thumbsup:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
γνωστο εκει στο ν κοσμο
εχει ωραιες μουσικες επιλογες απο το αφεντικο που εχει μεγαλη συλλογη
πολυ μικρο μαγαζακι,εχει και χωρο για πιο πριβε, αλλα κοπελες ελαχιστες 3-4 να εχει

Ναι, το APLO BAR είναι στο Νέο Κόσμο και όχι στη Νέα Σμύρνη. Ναι, έχει πατάρι για πριβέ. Αν πας στο πατάρι με την κοπέλα το ποτό της θα κοστίσει 20 ευρώ και όχι 10 που είναι η στάνταρ τιμή στον κυρίως χώρο του μαγαζιού. Μην περιμένεις πάντως τίποτα φοβερά σκηνικά στο πατάρι, ούτε καν πίπα. Αυτή είναι η προσωπική μου εμπειρία από 5-6 επισκέψεις εκεί. Πήγαινα κυρίως για μια κοπέλα που ήταν πραγματικά μοντέλο, απίστευτα όμορφο σώμα και πρόσωπο. Παρά τις προσπάθειες μου όμως, σεξ ή έστω ραντεβού εκτός του μαγαζιού κάποια άλλη μέρα μαζί της δεν έπαιξε. Πριν μερικούς μήνες έμαθα ότι η κοπέλα αυτή αποχώρησε από το μαγαζί και από τότε δεν έχω ξαναπάει γιατί οι άλλες κοπέλες ήταν πολύ μέτριες εμφανισιακά.
 

gogolin1985

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2015
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
0
Καλησπερα παλικαρια γνωριζει κανεις τι παιζει στον καβο στην μιχαλακοπουλου? Αξιζει μια επισκεψη η τζαμπα ο κοπος?
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
Ναι, το APLO BAR είναι στο Νέο Κόσμο και όχι στη Νέα Σμύρνη. Ναι, έχει πατάρι για πριβέ. Αν πας στο πατάρι με την κοπέλα το ποτό της θα κοστίσει 20 ευρώ και όχι 10 που είναι η στάνταρ τιμή στον κυρίως χώρο του μαγαζιού. Μην περιμένεις πάντως τίποτα φοβερά σκηνικά στο πατάρι, ούτε καν πίπα. Αυτή είναι η προσωπική μου εμπειρία από 5-6 επισκέψεις εκεί. Πήγαινα κυρίως για μια κοπέλα που ήταν πραγματικά μοντέλο, απίστευτα όμορφο σώμα και πρόσωπο. Παρά τις προσπάθειες μου όμως, σεξ ή έστω ραντεβού εκτός του μαγαζιού κάποια άλλη μέρα μαζί της δεν έπαιξε. Πριν μερικούς μήνες έμαθα ότι η κοπέλα αυτή αποχώρησε από το μαγαζί και από τότε δεν έχω ξαναπάει γιατί οι άλλες κοπέλες ήταν πολύ μέτριες εμφανισιακά.

απλά δεν έκατσε
 

mikeper

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα.για το φιγουρες στην ελευσινα εχει κανεις ακριβης διευθυνση;
 

pefotis

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
59
Like
78
Πόντοι
0
Παρασκευή βράδυ περίμενα λεωφορειο στη Δροσοπουλου απεναντι απ το Blouz. Ήταν το 1ο κωλομπαρο που είχα παει πολύ πιτσιρικάς και βασικα εχω να παω 15 χρονια, οποτε δεν ξερω τι παιζει. Απλά να ενημερώσω ότι το μαγαζί έχει χωριστεί εσωτερικά σε δύο. Το ίδιο κι απ εξω όπου υπάρχουν 2 επιγραφές.

Αριστερά Blouz , το οποίο λειτουργεί σαν κωλόμπαρο και στο οποίο μπήκαν 3 πολύ δυνατά ξανθά που ήρθαν μαζί με ταξί.
Δεξιά, Level cafe που είχε μια κοπέλα πίσω απ τη μπάρα κι έναν πελάτη και το οποιο απ οσο καταλαβα λειτουργει σαν κανονικό καφε.
Highlight η μεγάλη τηλεόραση στο βάθος που έπαιζε ασπρόμαυρη ελληνική ταινία...

 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
206
Like
228
Πόντοι
21
Ειχα παει στο bluz περσι το χειμωνα μ ενα φιλαρακι μου. Πολυ μπουρου μπουρου για το τιποτα. Αντε κανα ψιλοχουφτωμα. Τωρα αν εισαι ψυχακιας και γινεις βαρβατος ...χορηγος δεν ξερω!
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
185
Like
4.072
Πόντοι
14.175
Bluz μονο κουβεντα και τιποτε αλλο.
 

apso

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2013
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερες. Εχετε να προτεινετε καποιο καλο κωλομπαρο κοντα στο Πειραια?
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.488
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
Capone's Bar

Στην οδό Θεριανού (παράλληλη της Αλεξάνδρας), απέναντι περίπου από το Aroma
Καλοφτιαγμένο,προσεγμένο μπαρ. Όταν πήγα (καθημερινή)ζήτημα να είχε 4-5 κοπέλες. Οι 2 που ήρθαν ,αδιάφορες (είμαι επιεικής λόγω των ημερών).
Ξεχωρίζει η παρουσία 3 barwomen, οι 2 εκ των οποίων ήταν αστεράκια.
Ανδρικό ποτό 7 ευρώ
Για μέσα στο μαγαζί δεν πιστεύω ότι παίζει κάτι..για take away ,αν κρίνω από την οικονομικό φαίνεσθαι των θαμώνων, θα κοστίσει ο κούκος αηδόνι..
Χρόνια Πολλά και καλά να περνάτε!
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
Επεστρεψα πριν λιγο απο το μπαρ κονεκτσιον στην οδο αχαρνων και κυμης 2 για πρωτη φορα
το μπαρ ηταν πρωην κωλομπαρο τωρα δεν ειναι και εχει χαμηλες τιμες
ενα μπουκαλι μπυρα κανει 2 ευρω ... τσαμπα
θαμωνες ειναι κατι μπουρδελιαριδες της δεκαετιας του 40 του 50 και του 60
κοπελες τωρα
εχει μια σερβιτορα ιδια ο ποπαι απο ελλαδα λεει πως ειναι
μπαργουμαν μια μουναρα γεωργιανη γυρω στα 45 ευδιαθετη επιασα κουβεντα και καβλαντισα αρκετα
επισης μια αλλη ξανθια ομορφη 35αρα δεν μιλησα μαζι της
και μια κοπελα τουμπανο που ειναι στις κατηγοριες τσοντες -> πορνοσταρ -> σελιδα3 -> μιμη εχει παιξει σε τσοντα του σιρινα την θυμηθηκα καυλαντιζε με εναν διανοουμενο ενω σε μια φαση χορευε καυτα με εναν αλβανο με σκουφο τουμπανιαρη RNB μουσικη σαν να γαμιουνται ΜΟΥΝΑΡΑ με βυζαρες
σε μια φαση ενας καμμενος χορεψε στο μπαρ πανω τσιφτετελι με την μπαργουμαν και ολοι βαραγαν παλαμακια
αξιζει το μαγαζακι φτηνο και εχει και ωραιο θεαμα απο κοπελες και θαμωνες
 

Koursaros200

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
60
Like
24
Πόντοι
0
Ε αμα δεν ειναι κωλομπαρο τωρα , τι μας γραφεις ολοκληρη εκθεση?Συγνωμη δηλαδη αλλα εδω γραφουμε για κωλομπαρα που ειτανε και ειναι ακομα.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Capone's Bar

Στην οδό Θεριανού (παράλληλη της Αλεξάνδρας), απέναντι περίπου από το Aroma
Καλοφτιαγμένο,προσεγμένο μπαρ. Όταν πήγα (καθημερινή)ζήτημα να είχε 4-5 κοπέλες. Οι 2 που ήρθαν ,αδιάφορες (είμαι επιεικής λόγω των ημερών).
Ξεχωρίζει η παρουσία 3 barwomen, οι 2 εκ των οποίων ήταν αστεράκια.
Ανδρικό ποτό 7 ευρώ
Για μέσα στο μαγαζί δεν πιστεύω ότι παίζει κάτι..για take away ,αν κρίνω από την οικονομικό φαίνεσθαι των θαμώνων, θα κοστίσει ο κούκος αηδόνι..
Χρόνια Πολλά και καλά να περνάτε!


Capone's BAR
Χθες στις 5:21 μ.μ. ·
Σύντομα κοντά σας το μεγάλο αδελφάκι του CAPONE LIVE CLUB στην Λ.Αλεξάνδρας 34 , με πλούσιο πρόγραμμα και πολλές εκπλήξεις!!!
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Ξέρει κανένας συνάδερφος τι παίζει (αν παίζει κάτι αξιόλογο) στο No Name στον Πειραιά κοντά στα Δικαστήρια ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom