Νέα

Μετά το sex στα «σπίτια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

usb2.0

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2006
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
αρα gent αν οχι με το χερι πως την βγαζεις την καποτα??την ρουφας με ηλεκτρικη σκουπα???
Χρησιμοποιείς μαντηλάκια δικά σου ή αν έχει εκεί κανένα κωλόχαρτο! Καλύτερα όχι με τα χέρια, γιατί μέχρι να τα πλύνεις καλά, θα κουβαλάς όλη την πανίδα που βρίσκεται μέσα στον κόλπο της πουτάνας.
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
τη βαζω να τη βγαλει με τα δοντια πλενομαι και βαραω μαλακια......
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Περιμένεις να σου πέσει και να γλυστρησει πάνω από το καλαθάκι. Κουνιέσαι και λίγο πέρα δωθε. Αν είσαι χοντρά καυ..νος και δεν σου πεφτει φωνάζεις την τσατσά.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Οι εκπαιδευμένοι σε γιόγκα και οι Ινδοί μπορούν να την βγάλουν με τα πόδια τους. Οι δε βουδιστές με την δύναμη του μυαλού τους.
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος που ένα τόσο σοβαρό θέμα αντιμετωπίζεται "ελαφρά".

Καταρχήν για την ηλεκτρική σκούπα ; Προσοχή μην σας τραβήξει και τις τρίχες!!! Πονάει

Για το τσιμπιδάκι προσέξτε μην είναι λαβίδα και τον κατακρεουργήσετε!!!

Για την τσατσά δεν το συνιστώ, έχει χειρολαβές δυνατές και μπορεί να σας τον δώσει στο χέρι για πακέτο!!!

Για την απομάκρυνση με τα δόντια, ριψοκίνδινο : γιατί μπορεί να φύγει κανένα σφράγισμα, μαέλα ή τέλος να τον περάσει για λουκάνικο και να τον δαγκώσει!!!

Για τους Ινδούς που την βγάζουν με τα πόδια, προσέξτε, είναι ξυπόλητοι και φέρουν μικρόβια!!!

Για δε με τη δύναμη του μυαλού, προσλάβετε τον Γκέλερ, εδώ κουτάλια λυγίζει ο άνθρωπος, σε μια καπότα θα κολλώσει???

Κωλόχαρτο ή υγρό μαντηλάκι είναι ίσως μια καλή σκέψη αλλά που να το φανταστεί κανείς...

Αυτά...

gent007
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Ο σωστος τροπος ειναι να πηγαινουμε σε ενα απο αυτα τα σκαπτικα μηχανηματα με τις μεγαλες τσιμπιδες να μας βγαζουν το προφυλακτικο. Ετσι για ασφαλεια.
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Φιλε gent007 σημερα δεν εχω δει καμια φωτογραφικη σου συλλογη και ανησυχω. Τι εγινε στερεψες???
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Εγώ μετά το γαμήσι (δοθείσης της πιθανότητας ότι έχυσα, η οποία αγγίζει το 90%) αρχικά βγάζω το προφυλακτικό από τον πούτσο μου. Κατόπιν, αφού καμαρώνω την ποσότητα του υγρού, πετάω το χρησιμοποιημένο προφυλακτικό στα σκουπίδια. Ύστερα βγάζω από τη συνεδριακή τσάντα που κουβαλάω μαζί μου, δυο υγρά χαρτομάντηλα wet-hankies, όπου το ένα από αυτά το δίνω στην πουτάνα και το άλλο το χρησιμοποιώ εγώ (για να καθαρίσω την επίμαχη περιοχή). Μετά χεραιτάω την πουτάνα, ντύνομαι και αν η τσατσά είναι κατά τη γνώμη μου αξιογάμητη, την χεραιτάω δια χειραψίας, εκπέμποντας την αύρα ενός διευθυντή πολυεθνικής εταιρίας. Τέλος, επιστρέφω σπίτι και κάνω ντους.
:knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom