Νέα

Μετά το sex στα «σπίτια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
και τελειωνοντας μια βουτια σε λιμνη με BETADINE για να ειμαστε λιγο πιο σιγουροι.το πλυσιμο με μωρομαντηλο να επαναλαμβανεται πρωι μεσημερι βραδυ εεε?παντως πλακα στην πλακα μην τους περνετε κ ολους απ τα μουτρα αν ειναι καποιος μικρος και εχει απορια δεν ειναι κακο να λεμε την γνωμη μας ακομα και αν φανταζει λιγο χαζο το θεμα....ciao archie
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
καπου ειπε και την πουτανα ιεροδουλη...κι εχω πει να μην βριζετε εδω βρε μαλακισμενα...μπουχχαχαχαχχα

ΕΓΩ την είπα ιερόδουλη , όχι το μέλος που άνοιξε το thread , να είσαι πιο συγκεκριμένος όταν ειρωνέυεσαι.Εσύ που είσαι ο σούπερ βαρβάντρακλας ναούμ' να τις λες μόνο παλιοπουτάνες , καριόλες , βρωμιάρες και τέτοια.




 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Πάντα υπάρχουν οι ηλίθιοι που αντί να πουν την γνωμη τους στο τόπικ κοροιδεύουν τους αλλους.
Αγνοήστε τους!!!
Στο θέμα μας λοιπόν:εγω αφου τελειώσω βγάζω το προφυλακτικό και το δένω κόμπο ,το πετάω στο καλάθι και εκεί καταλαβαίνω οτι πριν από μένα γαμήσανε καμμιά 20-30 ατομα βλεποντας ποσο γεμάτο ειναι. Αυτό με αναγκάζει να πλύνω τα χέρια μου.Μάλλον ειναι το ενστικτο της επιβίωσης.Καθώς βγαίνω απο το δωμάτιο τρέμω απο τον φόβο μου μην πεσω σε κανένα γνωστο μου και μετά ανάβω οποσδήποτε τσιγάρο για να απολαυσω την μετα- ηδωνικη χαλάρωση της εσπερμάτωσης.Ποτέ δεν κλαίω τα χρήματα που εδωσα οσο χάλια και αν ηταν ή οσο ωραια και αν πέρασα.

 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εγώ δεν απαντώ γιατί ντρέπομαι :boff:
Είναι το θέμα της....εποχής!!!Πρέπει να δώσουμε βάση....είναι σημαντικό να μας πεί ο κόσμος πως βγάζει την καπότα,πλένει χέρια και ντύνεται....πολύ σημαντικό....πρωτοτυπία.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
μολις τελειωνετε να δενετε την καποτα κομπο και να κολλατε απ' εξω ενα αυτοκολλητο χαρτακι με το ονομα της γκομενας και την ημερομηνια για να κρατατε αρχειο :uglystupid: :jerking:
Πάρα πολύ καλό
+1000
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Πάντα υπάρχουν οι ηλίθιοι που αντί να πουν την γνωμη τους στο τόπικ κοροιδεύουν τους αλλους.

Καθώς βγαίνω απο το δωμάτιο τρέμω απο τον φόβο μου μην πεσω σε κανένα γνωστο μου..
και να μην υπαρχουν οι ηλιθιοι που λες δημιουργουνται απο αυτα που γραφεις.
Τρεμεις μη σε δουν γνωστοι σου οτι πας σε μπουρδελο? :2funny: :2funny: :2funny:
Dude u have issues.. :uglystupid: :uglystupid: :headbang:
Αν σε περιπτωση σε δει καποιος παντως και δεν την παλευεις να βγεις απο το σπιτι σου λογω του κραξιματος,εδω θα βρεις τη συντροφια που ψαχνεις.
Να φτιαξουμε ενα ειδικο thread για τους χεστηδες που φοβουνται τις περιεργες φατσες στα μπουρδελα,τους υπερανω που ντρεπονται μη τους παρει κανα ματι και τα 14χρονα που τωρα ξεκινανε τις τσαρκες,οι υπολοιποι ηλιθιοι που ειρωνευομαστε τετοιες μαλ$@$#$ς που γραφονται να συνεχισουμε το εργο μας! :rockon:


 

Επισκέπτης
Κολπος?Πεος?Μαντιλακια hontos? 
Φιλε γινε πρωτα 18 και μετα ποσταρισε παλι.
Εκτος και αν εισαι ηδη 18 οποτε καλο ειναι μολις τελειωνεις τη δουλεια σου με την πουτανα,να κανεις σκουπα μαπα το δωματιο.
Ετσι λοιπον και εργο θα προσφερεις,και θα εισαι ετοιμος για το πηξιμο που θα φας στο στρατο ωσαν νεοπας!


Αμα θεωρεις το topic ακυρο τοτε διεγραψε το.Μια απορια ειχα και την ρωτησα.
Φιλικα παντα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Φίλε Archie82 διάβασα το thread τυχαία και είδα μια επίθεση από τον gamaomanoules η οποία - αν δεν έχετε προηγούμενα - είναι ανευ λόγου. Εσύ - και ο όλοι μας - μπορούμε να εκφράζουμε τις απορίες μας σε ένα σαιτ μοναδικό στο είδος του. Θα πάρεις κάποιες απαντήσεις αλλά θα δεις και σχόλια από τύπους με nickname του τύπου "gamaoolous" "genikosgamao" κλπ. τα οποία εκφράζουν και τον ανώριμο τρόπο σκέψης τους, όπου αντρας σωστός = τσαμπουκάς
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Να σου απαντήσω κιόλας, μετά το "σπίτι" πάω για δουλειά να βγάλω το επόμενο 20-50αρικο
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Εχει μεγαλη διαφορα σε ποια ηλικια ,τι ωρα και μετα απο ποσο καιρο επισκεπτεσε την ιεροδουλη-πουτανα.Αν ειναι η πρωτη σου φορα επειδη τρεμεις σαν το ψαρι και δεν σου σηκωνεται μπορεις να παρεις την καποτα μαζι σου για ενθυμιο αφου μονο σαλιο εχει απο την υπερπροσπαθεια. Αν ειναι μια απο τις πολλες και συνηθισμενες φορες θα ενεργησεις ενστικτωδως και δεν θα δωσεις σημασια. Αν μολις βγηκες απο την φυλακη και εχεις να γαμισεις δεκα χρονια η δεν θα προλαβει να σου βαλει καποτα γιατι θα χυσεις μολις σε ακουμπισει η αμα προλαβει να σου βαλει θα τρυπησει και θα ειναι αχρηστη.   :headbang2:
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Μετα απο πολλα χρονια στις μπουρδελότσαρκες (ειμαι και 41) τα μπουρδελα του 20ρικου τα θεωρώ fast food στο sex.
Παω η μόνος μου η με τον κολητο μου και κουμπαρο μου για ξεμπουκωμα. Οποτε μετα παμε για σουβλακι και μπυρόνια η στον Τελη στην Κουμουνδουρου για μπριζόλες. Ετσι για να τελειωσει η βόλτα "βρώμικα"
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα σε όλους... :rockon:

Επειδή και σε αυτή τη θεματική ενότητα εντοπίζω ένα θέμα που υποβόσκει και σε άλλα, διάσπαρτα θέματα, θα ήθελα να το θίξω και καλώ τους μεγαλύτερους - εμπειρότερους, αρχαιότερους να συμβουλέψουν όχι μόνον τους νεότερους αλλά κι εμάς στο θέμα ΥΓΙΕΙΝΗ ελληνιστί ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ.
Ακούω για ακάποτα, για φιλιά, κάνω δεν κάνω μπάνιο κ.λπ.
Που αυτά τώρα, στην Ελλάδα του 2007 με το Aids να κυκλοφορεί ελεύθερο, τις ηπαττίτιδες, τους μύκητες τα μικρόβια.
Δεν είπα να γίνουμε Βυζαντινοτέτοιοι που έκανε μπάνιο με Betadine, στο σήριαλ, αλλά μην πάμε και στο άλλο άκρο. Κατά τη γνώμη μου και την καπότα να την βγάλεις με το χέρι έχει κινδύνους αφού είχε μπει στον κόλπο της κυρίας - πουτάνας - ιερόδουλης όπως θέλετε πείτε την. Εκεί μέσα έχουν περάσει η 300 του Λεωνίδα κάθε μέρα το διακινδυνεύεις???
Τεσπα εκτιμώ ότι καλώς κατατίθενται τέτοιες απορίες και μην ξεσπάτε σε ειρωνείες και μαγκιές. Η υγεία είναι και προσωπική υπόθεση αλλά και υπόθεση όλων μας.

Είπων και συγγνώμη αν σας κούρασα.

Φιλικά

gent007
 

Επισκέπτης
Να και ενας ψυχραιμος & λογικος στο thread.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Καλημέρα σε όλους... :rockon:

Επειδή και σε αυτή τη θεματική ενότητα εντοπίζω ένα θέμα που υποβόσκει και σε άλλα, διάσπαρτα θέματα, θα ήθελα να το θίξω και καλώ τους μεγαλύτερους - εμπειρότερους, αρχαιότερους να συμβουλέψουν όχι μόνον τους νεότερους αλλά κι εμάς στο θέμα ΥΓΙΕΙΝΗ ελληνιστί ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ.
Ακούω για ακάποτα, για φιλιά, κάνω δεν κάνω μπάνιο κ.λπ.
Που αυτά τώρα, στην Ελλάδα του 2007 με το Aids να κυκλοφορεί ελεύθερο, τις ηπαττίτιδες, τους μύκητες τα μικρόβια.
Δεν είπα να γίνουμε Βυζαντινοτέτοιοι που έκανε μπάνιο με Betadine, στο σήριαλ, αλλά μην πάμε και στο άλλο άκρο. Κατά τη γνώμη μου και την καπότα να την βγάλεις με το χέρι έχει κινδύνους αφού είχε μπει στον κόλπο της κυρίας - πουτάνας - ιερόδουλης όπως θέλετε πείτε την. Εκεί μέσα έχουν περάσει η 300 του Λεωνίδα κάθε μέρα το διακινδυνεύεις???
Τεσπα εκτιμώ ότι καλώς κατατίθενται τέτοιες απορίες και μην ξεσπάτε σε ειρωνείες και μαγκιές. Η υγεία είναι και προσωπική υπόθεση αλλά και υπόθεση όλων μας.

Είπων και συγγνώμη αν σας κούρασα.

Φιλικά

gent007

μήν ξεχνάς οτι για να πάρει η άλλη τους 300 του Λεωνή βάζει 300 κιλά λιπαντική κρέμα. Πιο πιθανό είναι το χέρι σου να γεμίσει με βαζελίνη παρά με μιρκόβια...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295

[/quote]
Καλημέρα σε όλους... :rockon:

Κατά τη γνώμη μου και την καπότα να την βγάλεις με το χέρι έχει κινδύνους αφού είχε μπει στον κόλπο της κυρίας - πουτάνας - ιερόδουλης όπως θέλετε πείτε την. Εκεί μέσα έχουν περάσει η 300 του Λεωνίδα κάθε μέρα το διακινδυνεύεις???
Συμφωνω και με τις δυο τοποθετησει ς-ειδικα με την πρωτη αλλα πες μας αν δεν βγαζουμε την καποτα με το χερι πως να την βγαζουμε?Με τσιμπιδακι?Ριξε ενα πλυσιματακι στο νιπτηρα και μετα κανε μπανιο σπιτι.Ετσι απλα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
αρα gent αν οχι με το χερι πως την βγαζεις την καποτα??την ρουφας με ηλεκτρικη σκουπα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom