Νέα

Μετά το sex στα «σπίτια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Θα ηθελα να ακουσω τι κανετε αφ'οτου τελειωσετε στο κολπο την κοπελας σε μπουρδελο.Δηλαση πως βγαζετε το προφυλακτικο,πως και τι πλενετε μετα....

Προσωπικα περνω τα χαρτι που εχουν τα δωματια μεσα και το βγαζω σιγα αλλα παλι γινομαι σκατα.Μετα πλενω τα χερια μου και φευγω.Εχω και αυτα τα χαρτομαντηλα απο το Hondo.

Μερικες φορες δεν βγαζω το μποξερακι και βγαζω το πεος απο το ανοιγμα μπροστα.
 

Επισκέπτης
για ονομα του θεού και της παναγίας...ρε μαγκες, δεν ειναι αναγκη να ανοιξετε ένα θρετ αν δεν εχετε κατι να πείτε...τι περιμενεις να ακουσεις τωρα....οτι καποιος δε βγαζει τη καποτα και παει σπιτι του με αυτη? :headbang: ή σκουπίζεται με εφημερίδα? :headbang: ή φερνει μπεταντίν από το σπιτι? :headbang:

Ελεος (δίς)
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Νομίζω ότι το μόνο που λείπει πια είναι ένα thread για το τίναγμα μετά το κατούρημα....
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
εγω αν καπνιζα θα αναβα τσιγαρο
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Mια χαρά θέμα.Σε σάιτ για μπουρδέλα είμαστε ;).
Περιμένω 1 λεπτό και μετά βγάζω το προφυλακτικό με το χαρτί του δωματίου ή με δικό μου χαρτομάντηλο.Τα χέρια μου δεν τα πλένω πάντα.Μου αρέσει να μένει η μυρωδιά της κοπέλας πάνω μου.
Πλένομαι την επόμενη μέρα γιατί πάντα πλένομαι πριν πάω στο μπουρδέλο , όχι μετά.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Mια χαρά θέμα.Σε σάιτ για μπουρδέλα είμαστε ;).
Περιμένω 1 λεπτό και μετά βγάζω το προφυλακτικό με το χαρτί του δωματίου ή με δικό μου χαρτομάντηλο.Τα χέρια μου δεν τα πλένω πάντα.Μου αρέσει να μένει η μυρωδιά της κοπέλας πάνω μου.
Πλένομαι την επόμενη μέρα γιατί πάντα πλένομαι πριν πάω στο μπουρδέλο , όχι μετά.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μπορεις να πας να φας κι ολας μετα και να γλειψεις τα δαχτυλα σου,κανε χειραψιες σε οσους περισσοτερους μπορεις και μετα πηγενε ριξε και καμια  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μπορεις να πας να φας κι ολας μετα και να γλειψεις τα δαχτυλα σου,κανε χειραψιες σε οσους περισσοτερους μπορεις και μετα πηγενε ριξε και καμια  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Έτσι κι αλλιώς πριν φάω πάντα πλένω τα χέρια μου.Αλλά δεν είμαι και υποχόνδριος να ανατριχιάζω το χέρι μου επειδή έπιασα την ιερόδουλη.Αν ήταν να σιχαίνομαι τόσο, δε θα μπορούσα να πάω με πουτάνα... 
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ παίρνω μαζί μου απολυμαντικά μαντιλάκια και καθαρίζω αμέσως τα χέρια μου.Μετά περνάω από τα Goody's πλένω καλά τα χέρια μου τρώω κάτι και φεύγω!

Syggnwmh gia ta greeklish ta opoia misw,alla den kserw ti epathe o firefox,kai molis exw Ellhnika pataw mia fora p.x to "k" kai to grafei "kk"...Den kserw ti egine gmt.An kserei kapoios as mou pei
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κάνε ένα restart το PC.
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μπορεις να πας να φας κι ολας μετα και να γλειψεις τα δαχτυλα σου,κανε χειραψιες σε οσους περισσοτερους μπορεις και μετα πηγενε ριξε και καμια  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
χι χι εγω λεω να φερνετε και φαγητα στο δωματιο!!καλο θα ταν!αποψε που ειμαι πολυ χαλια στανιαρα λιγο μολις διαβασα αυτο το θρεντ!!!παρα πολυ καλο
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Το προφυλακτικό το βγάζω με χαρτομάντηλο και μετά σκουπίζω το πέος μου με υγρά μαντηλακιά (αυτά που είναι για τα μωράκια) που μου έχει δώσει η κοπελιά μου, για να τα έχω στο αμάξι όχι στα μπουρδέλα:), πλύσιμο χεριών και στο σπίτι μπάνιο!!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Θα ηθελα να ακουσω τι κανετε αφ'οτου τελειωσετε στο κολπο την κοπελας σε μπουρδελο.Δηλαση πως βγαζετε το προφυλακτικο,πως και τι πλενετε μετα....

Προσωπικα περνω τα χαρτι που εχουν τα δωματια μεσα και το βγαζω σιγα αλλα παλι γινομαι σκατα.Μετα πλενω τα χερια μου και φευγω.Εχω και αυτα τα χαρτομαντηλα απο το Hondo.

Μερικες φορες δεν βγαζω το μποξερακι και βγαζω το πεος απο το ανοιγμα μπροστα.
Κολπος?Πεος?Μαντιλακια hontos? :headbang: :headbang:
Φιλε γινε πρωτα 18 και μετα ποσταρισε παλι.
Εκτος και αν εισαι ηδη 18 οποτε καλο ειναι μολις τελειωνεις τη δουλεια σου με την πουτανα,να κανεις σκουπα μαπα το δωματιο.
Ετσι λοιπον και εργο θα προσφερεις,και θα εισαι ετοιμος για το πηξιμο που θα φας στο στρατο ωσαν νεοπας! :jerking:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Κολπος?Πεος?Μαντιλακια hontos? :headbang: :headbang:
Φιλε γινε πρωτα 18 και μετα ποσταρισε παλι.
Εκτος και αν εισαι ηδη 18 οποτε καλο ειναι μολις τελειωνεις τη δουλεια σου με την πουτανα,να κανεις σκουπα μαπα το δωματιο.
Ετσι λοιπον και εργο θα προσφερεις,και θα εισαι ετοιμος για το πηξιμο που θα φας στο στρατο ωσαν νεοπας! :jerking:
χαχαχαχαχαχαχα.....σκούπα-μάπα και καλλιόπη....τί γκομενάρα ήταν η άτιμη!!!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
καπου ειπε και την πουτανα ιεροδουλη...κι εχω πει να μην βριζετε εδω βρε μαλακισμενα...μπουχχαχαχαχχα
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
μολις τελειωνετε να δενετε την καποτα κομπο και να κολλατε απ' εξω ενα αυτοκολλητο χαρτακι με το ονομα της γκομενας και την ημερομηνια για να κρατατε αρχειο :uglystupid: :jerking:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Νομίζω ότι το μόνο που λείπει πια είναι ένα thread για το τίναγμα μετά το κατούρημα....
προσοχη..!!! ποτε να μην τιναζετε πανω απο 3 φορες......πιανεται για μαλακια :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ελεος ακου θεμα..!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom