Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
162
Like
224
Πόντοι
21

Nikosofpatra

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
21
Like
24
Πόντοι
0
Kanei
Ξέρεις κάποιος περισσότερα για την κυρία....; 50 μου είπε μασάζ με φραπέ
Κανονικά...φραπεδακι...αλλά δ ξέρω αν έχει αλλάξει χώρο .έκανε κάπου στον αγ Δίον σε ενα βρώμικο διαμέρισμα
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
353
Κριτικές
5
Like
7.157
Πόντοι
1.321
Για το λουξουρι η χαρα παιδες τι λεει?
Ηλικια υψος στηθος κλπ.
Ελληνιδες ειναι οι κοπέλες η ξένες?
Η Χαρά Ελληνίδα είναι.... Κανονική σε ύψος χοντρούλα με μεγάλο βυζί με ωραία ρώγα...
 

prkdi

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
70
Like
109
Πόντοι
0
Ξέρεις κάποιος περισσότερα για την κυρία....; 50 μου είπε μασάζ με φραπέ
Έχω βρεθεί μαζί της. Ότι σου είπε, 50 με μασαζ και εκτόνωση. Με 70 € μου είχε πει ότι κάνει γυμνή body to body αλλά επειδή δεν μου άρεσε ο σωματότυπος της πηρα το πρόγραμμα των 50.
 

akis123456

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2021
Μηνύματα
45
Like
198
Πόντοι
0

nikosokaulas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2024
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
είμαι πατρα και σκέφτομαι να επισκεφτώ λουξουρι γνώμες
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
Ξέρεις κάποιος περισσότερα για την κυρία....; 50 μου είπε μασάζ με φραπέ
Ειχα παει παλια σεενα βρωμερο δωματιο στην Τοφαλου ψηλα αν δεν κανω λαθος πανω απο τον Αγιο Διονυση.Λιγο αλητισσα στυλ,το δωματι βρωμαγε εψαχνε για χαρτι ντουζ δεν ειχε.30 ευρω ειχε παρει μασαζ με εκτονωση πριν κανα 3 χρονια.Δεν ειναι εμφανισιμη δεν κανει κατι να σε φτιαξει παρα σ θυμιζει αλητακι με σουζες κοντρες κτλ..Εγω προσωπικα δεν πηγαινα ξανα ουτε δωρεαν.
 

mpaoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
37
Like
35
Πόντοι
0
καλησπερα. εχω παει μερικες φορες στο γνωστο λουξουρι στην πατρα. δυο απο αυτες εχω παρει το φουλ προγραμμα εκτονωσης. γενικα ειναι καπως τυχαιο νομιζω αν θα συμβει και μαλιστα μου εχει τυχει η ιδια κοπελα να μη μου κανει ενω μου ειχε κανει. ισως εκανα κατι λαθος εγω. αν σου αρεσουν οι ζουμερες θα καυλωσεις εκει. γενικα θα ξαναπηγαινα αν ηξερα οτι εστω καποια ειναι σιγουρο οτι το κανει και θα εδινα και παραπανω δωρακι. δεν αφηνω κομοδινο γιατι νομιζω τις ενοχλει αλλα πανω στην κουβεντα το ρωταω. αν θελει η κοπελα σου δινει το οκ και το κανειθ και με κεφι.
 

mpaoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
37
Like
35
Πόντοι
0
εχω καιρο να παω επομενως δε ξερω αν εχει αλλαξει κατι.
 

mpaoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
37
Like
35
Πόντοι
0
ολα τα αλλα μασατζιδικα στην πατρα νομιζω ειναι κανονικα και δε προσφερουν φραπε. εχει παει κανεις για ταντρα στο κοκουν? μιλησα στο τηλεφωνο και φαινεται οτι ειναι στη φαση της με διαλογισμο και ξεκαθαριζει πως δεν εχει εκτονωση αλλα ακουγεται πολυ καυλωτικο γενικα.
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
353
Κριτικές
5
Like
7.157
Πόντοι
1.321
ολα τα αλλα μασατζιδικα στην πατρα νομιζω ειναι κανονικα και δε προσφερουν φραπε. εχει παει κανεις για ταντρα στο κοκουν? μιλησα στο τηλεφωνο και φαινεται οτι ειναι στη φαση της με διαλογισμο και ξεκαθαριζει πως δεν εχει εκτονωση αλλα ακουγεται πολυ καυλωτικο γενικα.
Που είναι το κοκουν φίλε μου.... Για δώσε στοιχεία επικοινωνίας σε προσωπικό μνμ
 

mpaoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
37
Like
35
Πόντοι
0

Δωσε πληροφοριες τι σου ειπε.... Διαβασα οτι ειναι ερωτικο μασαζ κατα καποιο τροπο.... Στο κανει αυτη και απλα καυλώνεις?
ειναι ειπε σαν θεραπεια. κραταει δυο ωρες στα 80 ευρω. εχεισ ματια κλειστα και σε κανει μασαζ σε ολο το σωμα και στα γεννητικα οργανα. αν καυλωσεις ειναι οκ. δε σε κανει να χυσεις ειπε. αν χυσεις ειναι οκ ομως. φανταζομαι απο εμπιρεια μου στο εξωτερικο οτι αν πας μερικες φορες και καταλαβει οτι εισαι πελατης θα σε κανει να χυνεις στα πλαισια του διαλογισμου. αν τη βρισκεις με τετοια ειναι καλη φαση. κολαω να παω σε αυτην γιατι δεν εχω πολλα χρηματα για πειραματισμο αυτη τη περιοδο. γενικα στο ταντρα μασαζ εχει καλο μασαζ. χαλαρωνεις οντως και καυλωνεις τιγκα.
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
227
Πόντοι
1
Εμενα μου κανει λιγο οτι η κυρια αυτη ειναι χιπησσα φαση και πιο free spirit. Σιγουρα θα παω το επομενο διαστημα αλλα δε περιμενω να υπαρχει σεξουαλικο κομματι.
Θεωρω πως το βλεπει λιγο πιο πνευματικα και αν τυχει, ετυχε αλλα χωρις να το επιδιωκει αλλα ειναι πιο ανοιχτομυαλη και δεν αποτρεπει καταστασεις.
Τωρα θα φανει στην πορεια αλλα θα παω χωρις να περιμενω να χυσω αλλα για την ολη εμπειρια
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
178
Like
169
Πόντοι
1
Στις 2 ωρες τωρα θα εισαι αρκετα καυλωμενος μιας και ειναι το μασαζ ετσι θα φωναξει ο προστάτης... Αν δεν εχει happy end
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
ειναι ειπε σαν θεραπεια. κραταει δυο ωρες στα 80 ευρω. εχεισ ματια κλειστα και σε κανει μασαζ σε ολο το σωμα και στα γεννητικα οργανα. αν καυλωσεις ειναι οκ. δε σε κανει να χυσεις ειπε. αν χυσεις ειναι οκ ομως. φανταζομαι απο εμπιρεια μου στο εξωτερικο οτι αν πας μερικες φορες και καταλαβει οτι εισαι πελατης θα σε κανει να χυνεις στα πλαισια του διαλογισμου. αν τη βρισκεις με τετοια ειναι καλη φαση. κολαω να παω σε αυτην γιατι δεν εχω πολλα χρηματα για πειραματισμο αυτη τη περιοδο. γενικα στο ταντρα μασαζ εχει καλο μασαζ. χαλαρωνεις οντως και καυλωνεις τιγκα.
Αυτο ειναι Πατρα ή Αθηνα;
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
178
Like
169
Πόντοι
1
ειναι ειπε σαν θεραπεια. κραταει δυο ωρες στα 80 ευρω. εχεισ ματια κλειστα και σε κανει μασαζ σε ολο το σωμα και στα γεννητικα οργανα. αν καυλωσεις ειναι οκ. δε σε κανει να χυσεις ειπε. αν χυσεις ειναι οκ ομως. φανταζομαι απο εμπιρεια μου στο εξωτερικο οτι αν πας μερικες φορες και καταλαβει οτι εισαι πελατης θα σε κανει να χυνεις στα πλαισια του διαλογισμου. αν τη βρισκεις με τετοια ειναι καλη φαση. κολαω να παω σε αυτην γιατι δεν εχω πολλα χρηματα για πειραματισμο αυτη τη περιοδο. γενικα στο ταντρα μασαζ εχει καλο μασαζ. χαλαρωνεις οντως και καυλωνεις τιγκα.
Μια στεφανια που είναι που ειναι αθηνα διαβασα κανει nuru και ταντρα αλλα λεει να εισαι ατρυχος πλατη και στήθος.... Σου ειπε κατι τέτοιο?
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Αν δεν ειναι μουφα,που λογω του υψηλου κοστους δεν νομιζω να ειναι,κρινοντας απο διαφορα βιντεο,ισως να ειναι καποια πολυ καλη φαση δεδομενου του οτι κραταει πολυ ωρα και απο την στιγμη που σου κανει μασαζ στα γεννητικα οργανα σιγουρα θα στον παιζει και πολυ πιθανο να σε χαιδευει και στον κωλο,στα αρχιδια και σε ολη την περιοχη....Ετσι το αντιλαμβανομαι εγω απο την στιγμη που λεει με εμφαση οτι αν χυσεις,εχυσες!!!!
Μην το αφησουμε να περασει στο ντουκου,μπορει να ειναι πιο καλο απ οτι ακουγεται ΕΙΔΙΚΑ αν αυτη που κανει το μασαζ ειναι κ λιγο εμφανισημη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom