Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ioannis19841984

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2023
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
Μαγκες Εχει κανει κανείς κατι παραπανω απο φραπε στο λουξουρι; αν ναι και με πια κοπελα. Στείλτε μου σε προσωπικο .
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
357
Κριτικές
5
Like
7.169
Πόντοι
1.321
Μαγκες Εχει κανει κανείς κατι παραπανω απο φραπε στο λουξουρι; αν ναι και με πια κοπελα. Στείλτε μου σε προσωπικο .
Φίλε μου δύσκολο...... Έχω ρωτήσει 3-4 από εκεί αλλά όλες μου είπαν όχι.... Αν σου πει κάποιος για κάτι άλλο στείλε pm
 

Special44

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα ρε παιδιά... παίζει πουθενά αλλού τίποτα πέρα από το γνωστό λουξουρι που ακούγεται συνέχεια.???
 

jijikas21

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2023
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα, θα μπορούσε να μου στείλει και εμένα κάποιος πληροφορίες για luxury; ευχαριστω
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
357
Κριτικές
5
Like
7.169
Πόντοι
1.321
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.... Έχει κάποιος κάνει μασάζ στο luxury με την Δανάη....; αν ναι ας μου στείλει pm να τον ρωτήσω κατι
 

kostantinos134

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0
Παιδια πηγα στο λουξ τελικα χθες.. Μπορω να πω οτι δεν ειχα παραπονο ειναι η οχι οι φωτογραφιες πειραγμενες με εξυπηρετησαν ομορφα και ειχα το φραπεδακι μου κανονικοτατα.. Καθαρος χωρος. Οι κοπελες που δοκιμασα ηταν στα ισα και ευγενεστατες..
 

Xee

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
17
Like
28
Πόντοι
0
Καλημέρα!
Θα ήθελα να ρώτησω το εξής: για να σιγουρευτούμε για το φραπέ, μπορούμε να ρωτήσουμε σχετικά στην είσοδο ποιά κοπέλα το προσφέρει;
Λέω να το επισκεφτώ για πρώτη φορά σήμερα.
 

Ntinosair

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
19
Like
122
Πόντοι
0
Παιδια πηγα στο λουξ τελικα χθες.. Μπορω να πω οτι δεν ειχα παραπονο ειναι η οχι οι φωτογραφιες πειραγμενες με εξυπηρετησαν ομορφα και ειχα το φραπεδακι μου κανονικοτατα.. Καθαρος χωρος. Οι κοπελες που δοκιμασα ηταν στα ισα και ευγενεστατες..
Καλησπερα πόσες κοπέλες πήρε βρε συ ; Για πες μας καταλάβουμε και εμείς !
 

Ekimus

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
220
Πόντοι
20
Καλημέρα!
Θα ήθελα να ρώτησω το εξής: για να σιγουρευτούμε για το φραπέ, μπορούμε να ρωτήσουμε σχετικά στην είσοδο ποιά κοπέλα το προσφέρει;
Λέω να το επισκεφτώ για πρώτη φορά σήμερα.
Δεν ρωτάς τέτοια πράγματα στην είσοδο. Οι πιθανότητες είναι να σου ρίξουν άκυρο. Αν είναι να γίνει κάτι, μπαίνεις στο δωμάτιο και αφήνεις 20 ευρώ στο κομοδίνο. Όταν μπει η κοπέλα και αν προσφέρει θα σε οδηγήσει αυτή.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Καμία καλή πρόταση κοπέλας .;
Όνομα κοπέλας δηλαδή.,.. μήπως πάω σήμερα.
 

Ekimus

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
220
Πόντοι
20
Καμία καλή πρόταση κοπέλας .;
Όνομα κοπέλας δηλαδή.,.. μήπως πάω σήμερα.
Απο αυτές που δουλεύουν σήμερα μόνο η Άρια είναι κατάλληλη για ολοκληρωμένη εμπειρία. Είναι απο Ινδία όπως φαίνεται και έχει δηλώσει το οποίο αν δεν σε χαλάει είναι οκ. Μην περιμένεις κάτι ιδιαίτερο. Ειναι οκ αλλα όχι ουάου. Οι άλλες αδιάφορες. Γενικά ένας κανόνας για να καταλάβεις πότε ειναι ψευτικες οι φωτογραφίες ειναι να τσεκάρεις κατα πόσο οι φωτογραφίες φαίνονται άσχετες με τον χώρο. Όσες φορες ειδα κοπέλα που δεν είχε τραβηχτεί η φωτογραφία στον χώρο ήταν μούφα...καμία σχέση... και κατα κανόνα απο κοντα έβλεπες κάποια με πάρα πολλά κιλά. Παίζει επίσης και πολύ photoshop στις παχουλές του μαγαζιού. Με λίγη παρατηριτικότητα μπορεις να το καταλάβεις απο τις φωτογραφίες.

Απορώ πάντως πως το σκέφτονται. Έχει και πολύ καλές περιπτώσεις ανα περιόδους αλλα ειναι περαστικές.

Για να έχεις αποψη πρεπει να πας μερικες φορες...να παρελάσουν μπροστά σου...να κρατήσεις τα ονοματα για να ξέρεις τι παίζει κάθε φορα μην κλαις τα λεφτά σου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Απο αυτές που δουλεύουν σήμερα μόνο η Άρια είναι κατάλληλη για ολοκληρωμένη εμπειρία. Είναι απο Ινδία όπως φαίνεται και έχει δηλώσει το οποίο αν δεν σε χαλάει είναι οκ. Μην περιμένεις κάτι ιδιαίτερο. Ειναι οκ αλλα όχι ουάου. Οι άλλες αδιάφορες. Γενικά ένας κανόνας για να καταλάβεις πότε ειναι ψευτικες οι φωτογραφίες ειναι να τσεκάρεις κατα πόσο οι φωτογραφίες φαίνονται άσχετες με τον χώρο. Όσες φορες ειδα κοπέλα που δεν είχε τραβηχτεί η φωτογραφία στον χώρο ήταν μούφα...καμία σχέση... και κατα κανόνα απο κοντα έβλεπες κάποια με πάρα πολλά κιλά. Παίζει επίσης και πολύ photoshop στις παχουλές του μαγαζιού. Με λίγη παρατηριτικότητα μπορεις να το καταλάβεις απο τις φωτογραφίες.

Απορώ πάντως πως το σκέφτονται. Έχει και πολύ καλές περιπτώσεις ανα περιόδους αλλα ειναι περαστικές.

Για να έχεις αποψη πρεπει να πας μερικες φορες...να παρελάσουν μπροστά σου...να κρατήσεις τα ονοματα για να ξέρεις τι παίζει κάθε φορα μην κλαις τα λεφτά σου.
Ωραία ενημέρωση που δεν εκθέτεις τίποτα.. όσοι θέλουν μπορούν να καταλάβουν.
Δεν είμαι κάτοικος Πάτρας και το μασάζ είναι απόλαυση για εμένα..
Δεν μπορώ να περνάω συχνά.
Πού βλέπουμε φωτογραφίες;
FB δεν είδα ονόματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ekimus

Ekimus

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
220
Πόντοι
20
Ωραία ενημέρωση που δεν εκθέτεις τίποτα.. όσοι θέλουν μπορούν να καταλάβουν.
Δεν είμαι κάτοικος Πάτρας και το μασάζ είναι απόλαυση για εμένα..
Δεν μπορώ να περνάω συχνά.
Πού βλέπουμε φωτογραφίες;
FB δεν είδα ονόματα.
Φωτογραφίες βλέπεις στα στορυ στην σελίδα τους στο FB. Πατάς πάνω στην φωτογραφια του προφίλ και στα βγάζει σε καθημερινή βάση.
 

antonios1109

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Like
25
Πόντοι
0
Παρά τα στραβά του, το λουξ παραμενει οαση για την πολη σε σχεση με την λοιπη ξεραιλα.. Δυστυχως αυτη ειναι η πραγματικοτητα. Αν καποιος εχει υποψη του κατι διαφορετικο και ιδιαίτερα καποια κοπελα ανεξαρτητη με χωρο, ας στειλει προσωπικο μνμ
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
357
Κριτικές
5
Like
7.169
Πόντοι
1.321
Η Μόνικα που έβαλαν σήμερα σε στορυ την έχει δει κάποιος να μας πει... Η φωτογραφία έχει πολύ φωτοσοπ
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
357
Κριτικές
5
Like
7.169
Πόντοι
1.321
Απο αυτές που δουλεύουν σήμερα μόνο η Άρια είναι κατάλληλη για ολοκληρωμένη εμπειρία. Είναι απο Ινδία όπως φαίνεται και έχει δηλώσει το οποίο αν δεν σε χαλάει είναι οκ. Μην περιμένεις κάτι ιδιαίτερο. Ειναι οκ αλλα όχι ουάου. Οι άλλες αδιάφορες. Γενικά ένας κανόνας για να καταλάβεις πότε ειναι ψευτικες οι φωτογραφίες ειναι να τσεκάρεις κατα πόσο οι φωτογραφίες φαίνονται άσχετες με τον χώρο. Όσες φορες ειδα κοπέλα που δεν είχε τραβηχτεί η φωτογραφία στον χώρο ήταν μούφα...καμία σχέση... και κατα κανόνα απο κοντα έβλεπες κάποια με πάρα πολλά κιλά. Παίζει επίσης και πολύ photoshop στις παχουλές του μαγαζιού. Με λίγη παρατηριτικότητα μπορεις να το καταλάβεις απο τις φωτογραφίες.

Απορώ πάντως πως το σκέφτονται. Έχει και πολύ καλές περιπτώσεις ανα περιόδους αλλα ειναι περαστικές.

Για να έχεις αποψη πρεπει να πας μερικες φορες...να παρελάσουν μπροστά σου...να κρατήσεις τα ονοματα για να ξέρεις τι παίζει κάθε φορα μην κλαις τα λεφτά σου.
Φίλε μου η Άρια επειδή έχω κάνει μασάζ μαζί της είναι πολύ ψυχρή και όχι με καλές υπηρεσίες... Κορυφή είναι η Τζοάννα όποτε έρχεται απο Θεσσαλονίκη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom