Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
49
Like
71
Πόντοι
0
Αν δεν ειναι μουφα,που λογω του υψηλου κοστους δεν νομιζω να ειναι,κρινοντας απο διαφορα βιντεο,ισως να ειναι καποια πολυ καλη φαση δεδομενου του οτι κραταει πολυ ωρα και απο την στιγμη που σου κανει μασαζ στα γεννητικα οργανα σιγουρα θα στον παιζει και πολυ πιθανο να σε χαιδευει και στον κωλο,στα αρχιδια και σε ολη την περιοχη....Ετσι το αντιλαμβανομαι εγω απο την στιγμη που λεει με εμφαση οτι αν χυσεις,εχυσες!!!!
Μην το αφησουμε να περασει στο ντουκου,μπορει να ειναι πιο καλο απ οτι ακουγεται ΕΙΔΙΚΑ αν αυτη που κανει το μασαζ ειναι κ λιγο εμφανισημη....
Είχα πάει πριν 3 χρόνια.. Πολύ καλό μασαζ σε όλο το σώμα.. Είχα φύγει με πονοκέφαλο λόγω που δεν έχει εκτόνωση.
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
353
Κριτικές
5
Like
7.157
Πόντοι
1.321
Παίδες ήρθε μια καινούργια με το όνομα Νεφέλη στο luxury.... Όποιος πάει ας ενημερώσει
 

Takis_b

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
18
Like
48
Πόντοι
0
Εκεί μέσα λίγες αξίζουν. Αυτή είναι όντως της φωτογραφίας μην πω καλύτερη! Πήγα ήμουν πρώτο ραντεβού αποτι κατάλαβα καυλιαρα έλα το luxury να παίρνει τα πάνω του!
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
Τι φαση η Νεφελη;Παραιτερω πληροφοριες υπαρχουν απο καποιον;
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
353
Κριτικές
5
Like
7.157
Πόντοι
1.321
Εκεί μέσα λίγες αξίζουν. Αυτή είναι όντως της φωτογραφίας μην πω καλύτερη! Πήγα ήμουν πρώτο ραντεβού αποτι κατάλαβα καυλιαρα έλα το luxury να παίρνει τα πάνω του!
Μακάρι φίλε μου να ανέβει το luxury γιατί στην Πάτρα μιλάμε πολύ ησυχία
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
353
Κριτικές
5
Like
7.157
Πόντοι
1.321
Πολύ μυστικοπάθεια για την Νεφέλη.... Χθες πάντως ήταν φουλ από ότι έμαθα....
 

Takis_b

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
18
Like
48
Πόντοι
0
Και σήμερα φουλ φίλος. Μάλλον κάτι θα κάνει καλα. Έχω δοκιμάσει Άρια Λια Χαρά Νεφέλη Δαναη και Μελινα. Καλές αλλά η Νεφέλη ρε φιλε λες και ήρθε απευθείας από Θεσσαλονίκη. Άρια και Χαρά μέτριες για Λια ας μην σχολιάσω καν!
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
504
Κριτικές
8
Like
624
Πόντοι
306
Και σήμερα φουλ φίλος. Μάλλον κάτι θα κάνει καλα. Έχω δοκιμάσει Άρια Λια Χαρά Νεφέλη Δαναη και Μελινα. Καλές αλλά η Νεφέλη ρε φιλε λες και ήρθε απευθείας από Θεσσαλονίκη. Άρια και Χαρά μέτριες για Λια ας μην σχολιάσω καν!
Ε αν ηρθε απο Σαλονικα, εκει θα κανει φουλ προγραμμα και ηρθε εδω στους μαλακες για κανα φραπε και αυτον με το ζορι.
 

john32

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
38
Like
62
Πόντοι
0
Ποια κοπέλα το έχει ποίο πολύ με το μασάζ να μου στρώση λίγο την σπονδυλική στήλη μετά από μια κουραστική μέρα για τα υπόλοιπα δεν καίγομαι . Οποίος θέλει ας δώσει τα φώτα του
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
353
Κριτικές
5
Like
7.157
Πόντοι
1.321
Και σήμερα φουλ φίλος. Μάλλον κάτι θα κάνει καλα. Έχω δοκιμάσει Άρια Λια Χαρά Νεφέλη Δαναη και Μελινα. Καλές αλλά η Νεφέλη ρε φιλε λες και ήρθε απευθείας από Θεσσαλονίκη. Άρια και Χαρά μέτριες για Λια ας μην σχολιάσω καν!
Μπορείς σε προσωπικό μήνυμα να δώσεις πιο πολλές λεπτομέρειες;
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
504
Κριτικές
8
Like
624
Πόντοι
306
Ποια κοπέλα το έχει ποίο πολύ με το μασάζ να μου στρώση λίγο την σπονδυλική στήλη μετά από μια κουραστική μέρα για τα υπόλοιπα δεν καίγομαι . Οποίος θέλει ας δώσει τα φώτα του
Φανταζομαι, οι πιο πολλες στα κανονικα μασατζιδικα. Εκει μεσα δυσκολο.......
 
  • Like
Αντιδράσεις: john32

Xuseas

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2024
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα νέος στο άθλημα ….πέρασμα σήμερα από luxury καθώς μου το πρότεινε ένας φίλος περίμενα 2 λεπτά έξω από την πόρτα και μετά πέρασμα στο σαλόνι ο χώρος όμορφος και σχετικά καθαρός μου ανοίγει την πόρτα μια γεμάτουλα με μεγάλες βυζαρες ονόματι Ελινα κάθομαι με ρωτάνε για νεράκι και εμφανίζεται η χαρα προσωπικά όχι για τα δικά νου γούστα σρο γραφείο καθόταν μια καυλιαρα επίσης με πλούσιο ταπεραμέντο παρούσες επίσης νεφέλη από ότι κατάλαβα καινούργια προσθήκη πέρασμα λοιπόν με νεφέλη απαλό μασάζ όχι τίποτα τρομερό στα του αγώνα η κοπέλα την ίδρωσε την φανέλα πανυγηρικα ! Θα ξανά πρότιμηθει άμεσα !!!! Έχετε να προτείνετε καμοια ακόμα που να αξίζει ή εσκορτ σχετικά οίκονομικη ;
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην ομάδα νέος στο άθλημα ….πέρασμα σήμερα από luxury καθώς μου το πρότεινε ένας φίλος περίμενα 2 λεπτά έξω από την πόρτα και μετά πέρασμα στο σαλόνι ο χώρος όμορφος και σχετικά καθαρός μου ανοίγει την πόρτα μια γεμάτουλα με μεγάλες βυζαρες ονόματι Ελινα κάθομαι με ρωτάνε για νεράκι και εμφανίζεται η χαρα προσωπικά όχι για τα δικά νου γούστα σρο γραφείο καθόταν μια καυλιαρα επίσης με πλούσιο ταπεραμέντο παρούσες επίσης νεφέλη από ότι κατάλαβα καινούργια προσθήκη πέρασμα λοιπόν με νεφέλη απαλό μασάζ όχι τίποτα τρομερό στα του αγώνα η κοπέλα την ίδρωσε την φανέλα πανυγηρικα ! Θα ξανά πρότιμηθει άμεσα !!!! Έχετε να προτείνετε καμοια ακόμα που να αξίζει ή εσκορτ σχετικά οίκονομικη ;

Καλημερα φιλε, αν θες, στειλε σε προσωπικο μυνημα περισσοτερες λεπτομερειες για τη Νεφελη, σωματοτυπο, αλλα και τι σου προσφερε. Σε ευχαριστω
 

Leυteris

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2024
Μηνύματα
15
Like
7
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα νέος στο άθλημα ….πέρασμα σήμερα από luxury καθώς μου το πρότεινε ένας φίλος περίμενα 2 λεπτά έξω από την πόρτα και μετά πέρασμα στο σαλόνι ο χώρος όμορφος και σχετικά καθαρός μου ανοίγει την πόρτα μια γεμάτουλα με μεγάλες βυζαρες ονόματι Ελινα κάθομαι με ρωτάνε για νεράκι και εμφανίζεται η χαρα προσωπικά όχι για τα δικά νου γούστα σρο γραφείο καθόταν μια καυλιαρα επίσης με πλούσιο ταπεραμέντο παρούσες επίσης νεφέλη από ότι κατάλαβα καινούργια προσθήκη πέρασμα λοιπόν με νεφέλη απαλό μασάζ όχι τίποτα τρομερό στα του αγώνα η κοπέλα την ίδρωσε την φανέλα πανυγηρικα ! Θα ξανά πρότιμηθει άμεσα !!!! Έχετε να προτείνετε καμοια ακόμα που να αξίζει ή εσκορτ σχετικά οίκονομικη ;
Καλημέρα. Επειδή δεν μπορώ ακόμα να στείλω προσωπικό, μπορείς να πεις αν προχώρησε πέρα από το "χαλαρωτικό "?
 

tromeroskaulas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
58
Like
51
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα νέος στο άθλημα ….πέρασμα σήμερα από luxury καθώς μου το πρότεινε ένας φίλος περίμενα 2 λεπτά έξω από την πόρτα και μετά πέρασμα στο σαλόνι ο χώρος όμορφος και σχετικά καθαρός μου ανοίγει την πόρτα μια γεμάτουλα με μεγάλες βυζαρες ονόματι Ελινα κάθομαι με ρωτάνε για νεράκι και εμφανίζεται η χαρα προσωπικά όχι για τα δικά νου γούστα σρο γραφείο καθόταν μια καυλιαρα επίσης με πλούσιο ταπεραμέντο παρούσες επίσης νεφέλη από ότι κατάλαβα καινούργια προσθήκη πέρασμα λοιπόν με νεφέλη απαλό μασάζ όχι τίποτα τρομερό στα του αγώνα η κοπέλα την ίδρωσε την φανέλα πανυγηρικα ! Θα ξανά πρότιμηθει άμεσα !!!! Έχετε να προτείνετε καμοια ακόμα που να αξίζει ή εσκορτ σχετικά οίκονομικη ;
Εάν θες δώσε πληροφορίες ….
Πως θα κανονιστεί….;
Φραπέ μόνο η κατι ακομα…;
Ευχαριστω
 

Ioannis19841984

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2023
Μηνύματα
34
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα νέος στο άθλημα ….πέρασμα σήμερα από luxury καθώς μου το πρότεινε ένας φίλος περίμενα 2 λεπτά έξω από την πόρτα και μετά πέρασμα στο σαλόνι ο χώρος όμορφος και σχετικά καθαρός μου ανοίγει την πόρτα μια γεμάτουλα με μεγάλες βυζαρες ονόματι Ελινα κάθομαι με ρωτάνε για νεράκι και εμφανίζεται η χαρα προσωπικά όχι για τα δικά νου γούστα σρο γραφείο καθόταν μια καυλιαρα επίσης με πλούσιο ταπεραμέντο παρούσες επίσης νεφέλη από ότι κατάλαβα καινούργια προσθήκη πέρασμα λοιπόν με νεφέλη απαλό μασάζ όχι τίποτα τρομερό στα του αγώνα η κοπέλα την ίδρωσε την φανέλα πανυγηρικα ! Θα ξανά πρότιμηθει άμεσα !!!! Έχετε να προτείνετε καμοια ακόμα που να αξίζει ή εσκορτ σχετικά οίκονομικη ;
Φιλε xyseas .Εγγραφή σημερα και 2 αξιολογησεις με 12 λεπτα διαφορά το ενα διαφημιση στο luxury και το αλλο κραζεις μαγαζί στη λαρισα. Οτι αντιγραφει τι luxury. Μηπως κατι βρωμαει στην υποθεση;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240208_191241_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20240208_191241_com.huawei.browser.jpg
    887 KB · Εμφανίσεις: 36

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
504
Κριτικές
8
Like
624
Πόντοι
306
Φιλε xyseas .Εγγραφή σημερα και 2 αξιολογησεις με 12 λεπτα διαφορά το ενα διαφημιση στο luxury και το αλλο κραζεις μαγαζί στη λαρισα. Οτι αντιγραφει τι luxury. Μηπως κατι βρωμαει στην υποθεση;
Χα χα χα. Ρε ουτε να κλασεις δεν μπορεις εδω μεσα απο τα λαγωνικα που υπαρχουν. Σιγα που δεν θα ηταν μουφα η κριτικη που εγραψε για το λουξουρι Της Πατρας. Τα λεω εδω και καιρο οτι πρεπει να πεσει πολυ μαυρο σε αυτο το μαγαζι
 

Ioannis19841984

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2023
Μηνύματα
34
Like
12
Πόντοι
0
Χα χα χα. Ρε ουτε να κλασεις δεν μπορεις εδω μεσα απο τα λαγωνικα που υπαρχουν. Σιγα που δεν θα ηταν μουφα η κριτικη που εγραψε για το λουξουρι Της Πατρας. Τα λεω εδω και καιρο οτι πρεπει να πεσει πολυ μαυρο σε αυτο το μαγαζι
Κοροιδα ψαχνουν
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
504
Κριτικές
8
Like
624
Πόντοι
306
Κοιταξε, αν καποιος ψαχνει μονο για μια ψευτομαλαξη με εκτονωση στο τελος, τοτε οκ. Το κακο με το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι οτι μεσω των στορι τους, αφηνουν να εννοηθει οτι προσφερει φουλ προγραμμα. Επισης, οι παροχες του καταστηματος στην Σαλονικα ειναι φουλ και ειναι και αυτο αρνητικο για μενα το οτι διαφερει το εδω παραρτημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom