Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Απελπιστική η κατάσταση στο άθλημα του φραπέ.. και από τα λόγια συναδέλφων και ιδίοις όμμασι...

Επίσκεψη για να δω αν παίζει τίποτα καινούριο στο grace, αλλά τζίφος. Παρούσα μόνο η ξινή ιδιοκτήτρια.

Βαριεστημένο μασάζ, θάψιμο στις προηγούμενες μασαζούδες και παράπονα ότι αυτό το είδος το μασάζ δεν είναι δουλειά της και αν κατάλαβα καλά μας κάνει και χάρη!

Ήρωας που έχυσα. Από εμένα black list από σήμερα το μπουρδέλο
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
The world of massage στο Instagram .Δεν ξέρω αν είναι καινούργιο η παλιό.

Αν μιλάς για κοντά Κηφισιά, έχω πάει. Αν και μου δώσανε πετσετούλα για τα επίμαχα δεν είδα καμία κίνηση. Μέτριο μασάζ

Δεν είχα κάποιο ερέθισμα να σηκωθεί το κτήνος για να δω αντιδράσεις...

Το καλό της υπόθεσης. Συνδυάζεται με εξαιρετικό σουβλάκι στο Πανερυθραϊκό για τους μύστες
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
822
Πόντοι
86
Απελπιστική η κατάσταση στο άθλημα του φραπέ.. και από τα λόγια συναδέλφων και ιδίοις όμμασι...

Επίσκεψη για να δω αν παίζει τίποτα καινούριο στο grace, αλλά τζίφος. Παρούσα μόνο η ξινή ιδιοκτήτρια.

Βαριεστημένο μασάζ, θάψιμο στις προηγούμενες μασαζούδες και παράπονα ότι αυτό το είδος το μασάζ δεν είναι δουλειά της και αν κατάλαβα καλά μας κάνει και χάρη!

Ήρωας που έχυσα. Από εμένα black list από σήμερα το μπουρδέλο


αυτή την Φρόσω , που την λένε καλή, πως θα γίνει να την βρούμε?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
αυτή την Φρόσω , που την λένε καλή, πως θα γίνει να την βρούμε?

Η παλιά η Φρόσω αγνοείται πολύ καιρό. Αν εννοείς την Φαίη μαζί με Κατερίνα που είναι πρόσφατες, φημολογείται ότι δρουν Γαλάτσι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Επίσκεψη στο μασάζ εν Αθήναις. Αφροδίτη 35 κοντά , καλό μασαζακι και χειμομαλαξη +30
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
500
Κριτικές
4
Like
789
Πόντοι
86

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
351
Like
1.742
Πόντοι
201
Η παλιά η Φρόσω αγνοείται πολύ καιρό. Αν εννοείς την Φαίη μαζί με Κατερίνα που είναι πρόσφατες, φημολογείται ότι δρουν Γαλάτσι.
Τα μπέρδεψες η τωρινή-τελευταία είναι Φρόσω και Φαίη ήταν μια παλιά.
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
78
Like
7.411
Πόντοι
17.436
Η πλακα με το Γκαλαξυ ειναι οτι η Αριστουλα εκτος απο οτι θεωρει πως ειναι ωραια γυναικα θεωρει επισης ότι προσφερουν ποιοτικο μασαζ στον πελατη.
Δηλαδή τι να πουν αυτοί που κάνουν όντως καλή φυσικοθεραπεία
Θα γελάνε φουλ
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Δηλαδή τι να πουν αυτοί που κάνουν όντως καλή φυσικοθεραπεία
Θα γελάνε φουλ
Ναι θεραπεύουν τον δικέφαλο, όχι όμως κ τον μονοκέφαλο που έχει εξίσου ανάγκη!
 
  • Like
Αντιδράσεις: xlm

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
163
Like
255
Πόντοι
21
Καλημέρα παιδιά. Πάντως έχει καιρό να γραφτεί αλλά για τους λάτρεις του καλού μασάζ με φραπεδάκι θεωρώ πολύ καλή και την Όλγα στην Κρίτωνος. Ξέρω κάποιοι μπορεί να κάνουν σχόλια για την ηλικία αλλά για κάποιους που είναι λίγο πιο νέοι μας αρέσουν οι μεγάλες.
Ηλικοα?κατω απο 50?κριτωνος ποσο ρε μαν?να παω αμα ειναι..2 βηματα ειμαι
 

NoobaklasGR

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Η παλιά η Φρόσω αγνοείται πολύ καιρό. Αν εννοείς την Φαίη μαζί με Κατερίνα που είναι πρόσφατες, φημολογείται ότι δρουν Γαλάτσι.
Φημολογείται όντως. Αλλά τηλέφωνο δεν έχει δημοσιευθεί στο site. Μήπως ξέρει κανένας να στείλει προσωπικό μήνυμα τουλάχιστον. Θα ήθελα πολύ να τις επισκεφθώ.
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
138
Κριτικές
4
Like
252
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά. Πάντως έχει καιρό να γραφτεί αλλά για τους λάτρεις του καλού μασάζ με φραπεδάκι θεωρώ πολύ καλή και την Όλγα στην Κρίτωνος. Ξέρω κάποιοι μπορεί να κάνουν σχόλια για την ηλικία αλλά για κάποιους που είναι λίγο πιο νέοι μας αρέσουν οι μεγάλες.
Θα συμφωνήσω. Είχα πάρει και γω στο παρελθόν και έμεινα ευχαριστημένος. Βέβαια αν πρόσφερε και ισπανικό θα ήταν ιδανική
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Επαναληπτικό με την Αφροδίτη εν Αθήναις . Τζακουζι μασάζ με αυτήν μέσα , και μια ωραία φραπα για το τέλος . +30
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom