Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
19
Like
60
Πόντοι
0
Κριτική για το galaxy.

Εν τέλη πήγα παίδες νωρίς το απόγευμα.Χωρις ραντεβού.Κυριως ήθελα καλό μασάζ αλλά πήγα με το σκεπτικό να συνδυαστεί και με έναν φραπέ.
Με υποδέχτηκε η Αριστουλα με το σκυλο της. Πολύ ευγενική και χαμογελαστή,ωραίος χώρος.Της είπα τι θέλω,τα περαιτέρω τα μιλάς με την κοπέλα.Είχε διαθεσιμότητα και περάσαμε στο δωμάτιο.Μου είπε αν θέλω να κάνω ντουζ.Μου πρότεινε την Ρατου,της είπα να διαλέξω εγώ,μου λέει κοίτα στο σαιτ, τι να δω λέω κι εγώ από μέσα μου αφού τις έχω δει και δεν μου έκανε καμία.Ας την εμπιστευτώ λέω,εξάλλου καλό Μασάζ ήθελα βασικα,να βαράνε μια μαλακια όλες ξέρουν.
Και περνάμε στο ζουμί
Το μασάζ μέτριο,δηλαδή οποίος θέλει καλό μασάζ σίγουρα δεν θα το κάνει με την Ρατου.Δεν ξέρω τι γίνεται με τις άλλες κοπέλες.Αλλα προσπαθεί η κοπέλα δεν κλέβει.
Με ρώτησε αν ήθελα μασάζ στο επίμαχο σημείο,της απαντώ ναι.Μου λέει +20. Πήρε εκεί κάτι Μωρομαντιλα κάτι να ψεκασει δεν κατάλαβα και ξεκίνησε το έργο.Κατεβασε το κολάν και την μπλουζα για να μπορώ να πιάνω,της είπα για να γλείψει και μου λέει +30.Ε λέω για ένα 10ρικο δεν γαμιεται.
Στο τέλος έκανα και ένα ντουζ και έφυγα κύριος.
Η κοπέλα όταν τελειώσαμε πιάσαμε λίγο την κουβέντα, μια χαρά χαμογελαστή αν και στην αρχή ήταν σφιγμενη.
Κάποιες φορές ακούγονται ομιλίες και γαυγισματα του σκύλου που σου χαλάνε την χαλάρωση.
Τιμές 60 το μασάζ,20 ο φραπές, 30 το καλαμακι.
Συνοψίζοντας, επειδή έχω κάνει κανονικό μασάζ και ξετω πως είναι, η τιμή και για το μασάζ και για την ποιότητά του ήταν πολύ υψηλή.Δεν θα το προτιμούσα ξανά μόνο και μόνο λόγω αυτού. Αν κάποιος θέλει ψευτομασαζακι και μια φράπα για 80 ευρώ,οκ μια χαρά.
Αυτά αν ξέχασα κάτι και θέλετε να ρωτήσετε βεβαίως να απαντήσω.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
725
Πόντοι
81
Κριτική για το galaxy.

Εν τέλη πήγα παίδες νωρίς το απόγευμα.Χωρις ραντεβού.Κυριως ήθελα καλό μασάζ αλλά πήγα με το σκεπτικό να συνδυαστεί και με έναν φραπέ.
Με υποδέχτηκε η Αριστουλα με το σκυλο της. Πολύ ευγενική και χαμογελαστή,ωραίος χώρος.Της είπα τι θέλω,τα περαιτέρω τα μιλάς με την κοπέλα.Είχε διαθεσιμότητα και περάσαμε στο δωμάτιο.Μου είπε αν θέλω να κάνω ντουζ.Μου πρότεινε την Ρατου,της είπα να διαλέξω εγώ,μου λέει κοίτα στο σαιτ, τι να δω λέω κι εγώ από μέσα μου αφού τις έχω δει και δεν μου έκανε καμία.Ας την εμπιστευτώ λέω,εξάλλου καλό Μασάζ ήθελα βασικα,να βαράνε μια μαλακια όλες ξέρουν.
Και περνάμε στο ζουμί
Το μασάζ μέτριο,δηλαδή οποίος θέλει καλό μασάζ σίγουρα δεν θα το κάνει με την Ρατου.Δεν ξέρω τι γίνεται με τις άλλες κοπέλες.Αλλα προσπαθεί η κοπέλα δεν κλέβει.
Με ρώτησε αν ήθελα μασάζ στο επίμαχο σημείο,της απαντώ ναι.Μου λέει +20. Πήρε εκεί κάτι Μωρομαντιλα κάτι να ψεκασει δεν κατάλαβα και ξεκίνησε το έργο.Κατεβασε το κολάν και την μπλουζα για να μπορώ να πιάνω,της είπα για να γλείψει και μου λέει +30.Ε λέω για ένα 10ρικο δεν γαμιεται.
Στο τέλος έκανα και ένα ντουζ και έφυγα κύριος.
Η κοπέλα όταν τελειώσαμε πιάσαμε λίγο την κουβέντα, μια χαρά χαμογελαστή αν και στην αρχή ήταν σφιγμενη.
Κάποιες φορές ακούγονται ομιλίες και γαυγισματα του σκύλου που σου χαλάνε την χαλάρωση.
Τιμές 60 το μασάζ,20 ο φραπές, 30 το καλαμακι.
Συνοψίζοντας, επειδή έχω κάνει κανονικό μασάζ και ξετω πως είναι, η τιμή και για το μασάζ και για την ποιότητά του ήταν πολύ υψηλή.Δεν θα το προτιμούσα ξανά μόνο και μόνο λόγω αυτού. Αν κάποιος θέλει ψευτομασαζακι και μια φράπα για 80 ευρώ,οκ μια χαρά.
Αυτά αν ξέχασα κάτι και θέλετε να ρωτήσετε βεβαίως να απαντήσω.
40+10 δεν ήταν; Αντε 40+20. 80 για ένα φραπέ; Από τα κακά της αγριογατας ήταν;
 

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
19
Like
60
Πόντοι
0
Κι εγώ έτσι είχα διαβάσει οπότε λέω αν είναι έτσι αξίζει. Τελικά έφυγα με -90. Μάλλον έγινε γνωστό και ανέβασαν τιμές τι να πω. Δεν ξέρω αν το σεξ είναι ακόμα παραπάνω. Αλλά με 50 πάω Νιρβάνα ένα μισαωρακι μου κάνουν μασάζ ρίχνω έναν και φεύγω. Και με τα άλλα 40 βάζω τις βενζίνες της εβδομάδας χαχαχαχα
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
822
Πόντοι
86
Κι εγώ έτσι είχα διαβάσει οπότε λέω αν είναι έτσι αξίζει. Τελικά έφυγα με -90. Μάλλον έγινε γνωστό και ανέβασαν τιμές τι να πω. Δεν ξέρω αν το σεξ είναι ακόμα παραπάνω. Αλλά με 50 πάω Νιρβάνα ένα μισαωρακι μου κάνουν μασάζ ρίχνω έναν και φεύγω. Και με τα άλλα 40 βάζω τις βενζίνες της εβδομάδας χαχαχαχα


έχουν αφηνιάσει.
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
498
Κριτικές
3
Like
781
Πόντοι
81
Έλεος με τους κωλοπρομοτορες,άκου αστεράκι 28 χρόνων...εγώ έχω τσαντιστει γτ πήγα προχτές και μου πασαρε με το ζόρι μια θειτσα ντυμένη σαν να είχε να πάει στην λαϊκή.χανεται η εμπιστοσύνη με κάτι τέτοια,λέει έχω φέρει και καινούριες καταπληκτικές και πας εκεί,δεν σε αφήνει να δεις τις καινούριες και σου πασάρει ότι θέλει.
Και εσυ την πήρες ???
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
40+10 δεν ήταν; Αντε 40+20. 80 για ένα φραπέ; Από τα κακά της αγριογατας ήταν;
Λάθος κάνετε παιδιά. +10 ζητάνε μόνο στον xrestosxaza και στους άλλους προμοτορες . Μερικές φορές μάλιστα τους λένε "άφησε ο,τι θέλεις". Για τους κανονικούς πελάτες ξεκινάνε από +20.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Λάθος κάνετε παιδιά. +10 ζητάνε μόνο στον xrestosxaza και στους άλλους προμοτορες . Μερικές φορές μάλιστα τους λένε "άφησε ο,τι θέλεις". Για τους κανονικούς πελάτες ξεκινάνε από +20.
Φιλαράκο τώρα προμοταρω και το galaxy? Δεν είπα ποτέ ότι στο galaxy έδωσα 10. Δουλειές δεν έχεις δουλειές ανοίγεις ???
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
Καλησπέρα ομάδα είμαι Καλλιθέα για δουλειά παίζει καμία μασέρ για μασαζάκι κ φραπεδιά;;
Ευχαριστώ
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
60
Κριτικές
8
Like
239
Πόντοι
280
Ξέρουμε τπτ για the world of massage στην Αμφιθέας 103 παλαιό Φάληρο?
 

Vyzouvios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
280
Πόντοι
280
Επίσκεψη σε Galaxy την προηγούμενη βδομάδα όπου είχα ραντεβού 1 ώρα με Τζενη .

Εμφάνιση : 35αρα ξανθιά με σχετικά όμορφο πρόσωπο και πονηρό βλέμμα , σώμα μέτριο με κάποια περιττά κιλά και στήθος 2αρι οκ

Επικοινωνία : αρκετά καλή διάθεση με χιούμορ και θετική ενέργεια

Μασάζ : χάδι απλά πολύ μέτριο με λιγα περάσματα από το επίμαχο σημείο .

2ο μέρος : παίχτηκε καλός αισθησιακός αργός φραπές και λίγο γλύψιμο στο τέλος μετά από 10 φορές που της το ειπα +20€

Σύνολο εμπειρίας Οκ θα πω όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά ούτε και χάσιμο χρόνου .
 

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
90
Like
132
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Galaxy την προηγούμενη βδομάδα όπου είχα ραντεβού 1 ώρα με Τζενη .

Εμφάνιση : 35αρα ξανθιά με σχετικά όμορφο πρόσωπο και πονηρό βλέμμα , σώμα μέτριο με κάποια περιττά κιλά και στήθος 2αρι οκ

Επικοινωνία : αρκετά καλή διάθεση με χιούμορ και θετική ενέργεια

Μασάζ : χάδι απλά πολύ μέτριο με λιγα περάσματα από το επίμαχο σημείο .

2ο μέρος : παίχτηκε καλός αισθησιακός αργός φραπές και λίγο γλύψιμο στο τέλος μετά από 10 φορές που της το ειπα +20€

Σύνολο εμπειρίας Οκ θα πω όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά ούτε και χάσιμο χρόνου .

Η πλακα με το Γκαλαξυ ειναι οτι η Αριστουλα εκτος απο οτι θεωρει πως ειναι ωραια γυναικα θεωρει επισης ότι προσφερουν ποιοτικο μασαζ στον πελατη.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Η πλακα με το Γκαλαξυ ειναι οτι η Αριστουλα εκτος απο οτι θεωρει πως ειναι ωραια γυναικα θεωρει επισης ότι προσφερουν ποιοτικο μασαζ στον πελατη.
Σ' αυτή τη ζωή πρέπει πρώτα απ' όλα να το πιστεύεις εσύ χαχαχαχαχ
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
283
Πόντοι
21
Η πλακα με το Γκαλαξυ ειναι οτι η Αριστουλα εκτος απο οτι θεωρει πως ειναι ωραια γυναικα θεωρει επισης ότι προσφερουν ποιοτικο μασαζ στον πελατη.
Ωραια γυναικα ειναι ποιοτικο μασαζ δεν προσφερουν.Ειναι παντως τιμιο για τα λεφτα του.
 

NoobaklasGR

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά. Πάντως έχει καιρό να γραφτεί αλλά για τους λάτρεις του καλού μασάζ με φραπεδάκι θεωρώ πολύ καλή και την Όλγα στην Κρίτωνος. Ξέρω κάποιοι μπορεί να κάνουν σχόλια για την ηλικία αλλά για κάποιους που είναι λίγο πιο νέοι μας αρέσουν οι μεγάλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom