Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
1.191
Πόντοι
481
Νεα παρουσία στο GALAXY της Αριστουλας!!! Ελληνίδα 28 χρόνων αστεράκι!!! Έλενα. Επίσκεψη τις επόμενες ημέρες για δοκιμή
Φιλε μου το εμαθα και εγω. Το galaxy για εμενα με την καθοδήγηση της Αριστουλας εχει γινει Νο 1 μασαζοφραπε . Καθε φορα που παω περναω και ποιο ομορφα :wink:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Νεα παρουσία στο GALAXY της Αριστουλας!!! Ελληνίδα 28 χρόνων αστεράκι!!! Έλενα. Επίσκεψη τις επόμενες ημέρες για δοκιμή
Καλώς τον προμότορα της ημέρας ,βρε βλάκα μιά βόλτα να κάνει κάποιος στο σάιτ καταλαβαίνει αμέσως ,εκτός εαν η κυρά-Αριστούλα δεν σε ενημέρωσε ότι θα ανέβαζε φωτό της !
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Αν μπεις στο σάιτ θα την δεις , απλά νάχεις απομακρύνει πρώτα τα παιδιά από την οθόνη!

Γιατί το λες αυτό; Εγώ είπα στα παιδιά μου "κοιτάξτε ποια θα φέρω αν δεν φάτε" και δεν αφήσαν ψίχουλο..
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Ρε μαγκες, αυτοι οι 2 προμοτορες του galaxy που πεταγονται και γραφουν ο ενας μετα τον αλλον ειναι πολυ διασκεδαστικοι. Ακου 28 χρονων αστερακι. Φρασεολογια βγαλμενη απο μικρες αγγελιες των εφημεριδων παλια αν θυμαστε. ΑΑΑαβαδιστα, ΑΑΑΑστερι
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Η πιο σουπερ φωτο παντως αυτη τη στιγμη στο σαιτ του galaxy ειναι της Αριστούλας πρωτη πρώτη. Οι υπόλοιπες των λοιπών κοριτσιών υστερούν πολύ...οποιος μπει να δει θα πει με την Αριστούλα θελω μασαζ.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Ενταξει τωρα μπηκα και ειδα το αστερι! Δεν εχω λογια για το ποσο μαλάκες μας περνάνε.:2funny::2funny::2funny:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Η πιο σουπερ φωτο παντως αυτη τη στιγμη στο σαιτ του galaxy ειναι της Αριστούλας πρωτη πρώτη. Οι υπόλοιπες των λοιπών κοριτσιών υστερούν πολύ...οποιος μπει να δει θα πει με την Αριστούλα θελω μασαζ.
Σωστά, αλλά βγαλμένη πριν καν το ΠΑΣΟΚ ανέβει στην εξουσία ! μας περνάει για μαλάκες η κυρά -τσατσά και οι προμότορές της.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Ρε μαγκες, αυτοι οι 2 προμοτορες του galaxy που πεταγονται και γραφουν ο ενας μετα τον αλλον ειναι πολυ διασκεδαστικοι. Ακου 28 χρονων αστερακι. Φρασεολογια βγαλμενη απο μικρες αγγελιες των εφημεριδων παλια αν θυμαστε. ΑΑΑαβαδιστα, ΑΑΑΑστερι
Δεν ειναι δέο οι προμότορες. Ενας μαλάκας είναι με δύο διαφορετικά προφίλ....
Τώρα βέβασια που το σκέφτομαι... ισως να μην είναι απαραίτητα κάποιος μαλάκας.. Μπορεί να είναι καμμιά μαλακισμένη του καταστήματος που παριστάνει τον άνδρα ... Τα εχουμε ξαναζήσει αυτά τα σκηνικά
 

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
19
Like
60
Πόντοι
0
Εγώ σκέφτομαι να πάω στο galaxy γιατί είναι και δίπλα μου.
Εσείς που λέτε για προμοτορες έχετε εμπειρία από εκεί? Γιατί εγώ μόνο όταν πάω και δω εντελώς διαφορετικά πράγματα θα μπορώ να μιλάω για προμοτορες. Αν λοιπόν κάποιος δεν έχει πάει και δεν έχει εμπειρία μη σπαμαρει.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Εγώ σκέφτομαι να πάω στο galaxy γιατί είναι και δίπλα μου.
Εσείς που λέτε για προμοτορες έχετε εμπειρία από εκεί? Γιατί εγώ μόνο όταν πάω και δω εντελώς διαφορετικά πράγματα θα μπορώ να μιλάω για προμοτορες. Αν λοιπόν κάποιος δεν έχει πάει και δεν έχει εμπειρία μη σπαμαρει.
Να πας και να μας πεις, αλλά την καινούργια την Ελενα μπορείς να την δεις και στην φωτό τι ''αστέρι'' είναι ,χαιρετίσματα στην κυρα Αριστούλα!
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Εγώ σκέφτομαι να πάω στο galaxy γιατί είναι και δίπλα μου.
Εσείς που λέτε για προμοτορες έχετε εμπειρία από εκεί? Γιατί εγώ μόνο όταν πάω και δω εντελώς διαφορετικά πράγματα θα μπορώ να μιλάω για προμοτορες. Αν λοιπόν κάποιος δεν έχει πάει και δεν έχει εμπειρία μη σπαμαρει.
Πηγαινε ρε φιλε σε καθε περίπτωση αξίζει να το δοκιμάσεις, ειδικά αν εισαι κ δίπλα και σε βολεύει. Προσωπικά ούτε γω τρελαίνομαι πλέον και μου ειναι κ αρκετά μακριά. Τη Μαρία δεν βλέπω στο σαιτ για καποιο λογο, σταμάτησε???
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
88
Πόντοι
1
Πάντως παιδιά μπορεί να είναι αστέρι στο δωμάτιο η νέα κοπέλα.
Θα δείξει....
Αν έχει δοκιμάσει κάποιος ας ενημερώσει εδώ ή σε μήνυμα.
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Πηγαινε ρε φιλε σε καθε περίπτωση αξίζει να το δοκιμάσεις, ειδικά αν εισαι κ δίπλα και σε βολεύει. Προσωπικά ούτε γω τρελαίνομαι πλέον και μου ειναι κ αρκετά μακριά. Τη Μαρία δεν βλέπω στο σαιτ για καποιο λογο, σταμάτησε???
η Μαρια σταματησε,δεν ξερω τον λογο κριμα παντως γιατι ηταν καλη και στο μασαζ ως αντικαταστατρια ηρθε μια ρουμανα η Τζενη(αρκετα συμπαθητικη και ανετη στο δωματιο)
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
114
Like
213
Πόντοι
21
Η Μαρία πάντως προσέφερε ωραίο φραπεδάκι. Κρίμα που σταμάτησε
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
76
Like
226
Πόντοι
20
Έλεος με τους κωλοπρομοτορες,άκου αστεράκι 28 χρόνων...εγώ έχω τσαντιστει γτ πήγα προχτές και μου πασαρε με το ζόρι μια θειτσα ντυμένη σαν να είχε να πάει στην λαϊκή.χανεται η εμπιστοσύνη με κάτι τέτοια,λέει έχω φέρει και καινούριες καταπληκτικές και πας εκεί,δεν σε αφήνει να δεις τις καινούριες και σου πασάρει ότι θέλει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom