Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 577K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
87
Like
166
Πόντοι
0
Καλημέρα! Ξέρει κανείς τι παίζει με το Temple Massage στην Γλυφάδα (Λεωφ. Γρ, Λαμπράκη)? Ένα απόγευμα που περνούσα είδα μια ξανθιά τούμπανο και ολίγα ρούχα να κάνει stretching στο μπαλκόνι...
Αν λες στην αρχή της λαμπρακη όπως ανεβαίνεις από παραλιακή στο δεξί χέρι στον πρώτο η δεύτερο οροφο σε ένα μπαλκόνι με λευκά κάγκελα, έκανε μια κάθε μέρα στρετσινγκ τελείως γυμνή. Πριν χρόνια.
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
Το είχε μια μιλφαρα ,την λένε Ιωάννα.
Είχα πάει πριν δύο χρόνια.
Έκανα μόνο μασάζ αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν ψάχτηκα για κάτι παραπάνω. Εντυπωσιακή μιλφάρα με πολύ μεγάλο στήθος αν κάποιος ξέρει κάτι για αυτήν θα είναι πολύ ενδιαφέρον.
Νομίζω ότι έχει κλείσει τώρα χωρίς να ειμαι σίγουρος.
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
234
Πόντοι
21
Siam Thai massage στη Γλυφάδα. Δεν υπάρχουν έξτρα εκεί, αλλά μπορείτε να κάνετε ένα πολύ καλό μασάζ εκεί για δίκαια χρήματα. Όποιος επικεντρωθεί σε ευχάριστα μασάζ θα περάσει καλά εκεί. 2 ώρες κάτω από 50 ευρώ. κορυφαία τιμή
 

lionsexy7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα .το medusa είναι σε αυτή την κατηγορία του ΔΕΝ ?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Siam Thai massage στη Γλυφάδα. Δεν υπάρχουν έξτρα εκεί, αλλά μπορείτε να κάνετε ένα πολύ καλό μασάζ εκεί για δίκαια χρήματα. Όποιος επικεντρωθεί σε ευχάριστα μασάζ θα περάσει καλά εκεί. 2 ώρες κάτω από 50 ευρώ. κορυφαία τιμή
Εχει καμια ασιατισσα ή ειναι thai μονο στο ονομα; Επισης το thai massage συνηθως γινεται με ρουχα :/
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Άρα τιποτις...Μόνο μασάζ
Για να μην παρεξηγηθω: ΔΕΝ εχω παει, απλα ρωταω: επειδη το thai γινεται με ρουχα κανονικα, ας μας ενημερωσει ο συναγωνιστης τι ειδους μασαζ εκαναν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

H1N1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2024
Μηνύματα
183
Κριτικές
7
Like
640
Πόντοι
301
Για να μην παρεξηγηθω: ΔΕΝ εχω παει, απλα ρωταω: επειδη το thai γινεται με ρουχα κανονικα, ας μας ενημερωσει ο συναγωνιστης τι ειδους μασαζ εκαναν.
Κατάλαβα.Με ρούχα τοτε τι να περιμένουμε...
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
283
Πόντοι
21
Για να μην παρεξηγηθω: ΔΕΝ εχω παει, απλα ρωταω: επειδη το thai γινεται με ρουχα κανονικα, ας μας ενημερωσει ο συναγωνιστης τι ειδους μασαζ εκαναν.
Συνηθως το thai γινεται χωρις λαδι με τα ρουχα στο πατωμα με πολλες διατασεις.Υπαρχει ομως και το thai oil που γινεται σε κρεβατι χωρις ρουχα.Λογικα θα κανουν και τα δυο.Στο πατωμα εννοω σε στρωμα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
Συνηθως το thai γινεται χωρις λαδι με τα ρουχα στο πατωμα με πολλες διατασεις.Υπαρχει ομως και το thai oil που γινεται σε κρεβατι χωρις ρουχα.Λογικα θα κανουν και τα δυο.Στο πατωμα εννοω σε στρωμα.
Μασαζ φορώντας ρούχα, ομολογώ ότι δεν μου έχουν κάνει ποτέ. Τι σόι μασάζ, χάδι πάνω από το ρούχο, και δεν τσαλακωνει και το ρούχο;
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
283
Πόντοι
21
Μασαζ φορώντας ρούχα, ομολογώ ότι δεν μου έχουν κάνει ποτέ. Τι σόι μασάζ, χάδι πάνω από το ρούχο, και δεν τσαλακωνει και το ρούχο;

Μασαζ φορώντας ρούχα, ομολογώ ότι δεν μου έχουν κάνει ποτέ. Τι σόι μασάζ, χάδι πάνω από το ρούχο, και δεν τσαλακωνει και το ρούχο;
Το αυθεντικο thai γινεται με ρουχα σε στρωμα στο πατωμα.Συνηθως σου δινουν ρουχα πολυ ελαφρα σαν πυτζαμες και εχει πιεσεις και διατασεις.Ετσι ειναι και το σιατσου.
 

H1N1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2024
Μηνύματα
183
Κριτικές
7
Like
640
Πόντοι
301
Το αυθεντικο thai γινεται με ρουχα σε στρωμα στο πατωμα.Συνηθως σου δινουν ρουχα πολυ ελαφρα σαν πυτζαμες και εχει πιεσεις και διατασεις.Ετσι ειναι και το σιατσου.
Το σιατσου με πόδια δεν είναι;
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
283
Πόντοι
21
Το σιατσου με πόδια δεν είναι;
Οχι ειναι τεχνικη μασαζ απο Ιαπωνια.Ειναι με ρουχα και εχει πιεσεις με τα χερια και με τα ποδια.Γενικα το thai και το σιατσου εχουν πονο.Στην Ελλαδα εχουμε πιο χαλαρωτικα μασαζ.Γενικα αυτες τις τεχνικες μονο απο μασερ που εμπιστευεσαι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: H1N1

H1N1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2024
Μηνύματα
183
Κριτικές
7
Like
640
Πόντοι
301
Οχι ειναι τεχνικη μασαζ απο Ιαπωνια.Ειναι με ρουχα και εχει πιεσεις με τα χερια και με τα ποδια.Γενικα το thai και το σιατσου εχουν πονο.Στην Ελλαδα εχουμε πιο χαλαρωτικα μασαζ.Γενικα αυτες τις τεχνικες μονο απο μασερ που εμπιστευεσαι.
Ναι καταλαβαίνω μην καταλήξουμε στο ΚΑΤ
 

faust_p

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2022
Μηνύματα
23
Like
17
Πόντοι
0
καλησπέρα, σε ποια περιοχή της Αθήνας υπάρχει αθλητικό μασάζ που όντως αξίζει τα λεφτά του
?
 

james81

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2018
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο the moment Συγγρού Φιξ. Εξαιρετικό μασάζ αλλά μέχρι εκεί, τίποτα άλλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom