Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 577K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443
Έχω δει μια αγγελία από μία Ασιάτισα (Ασίαν) που κάνει επαγγελματικό μασάζ με παραδοσιακή κινεζική θεραπεία τάντρα μασάζ με happy end και εκτόνωση. Έχει πάει κάποιος να μας πει εντυπώσεις;
και τωρα σοβαρα,περιμενεις να σου δωσει καποιος απαντηση,χωρις να αναφερεις για ποια αγγελια ρωτας?
βαλε την αγγελια για την οποια θες να μαθεις πρωτα και μετα οποιος ξερει θα σου πει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Piatsovios12

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
15
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες πρώτη φορά ψαχνω για μασαζ και θα ηθελα να μου πείτε το καλύτερο με βαση τις γυναικες και το μασαζ ( δν ψαχνω για κατι παραπάνω απο μασαζ)
 

comet

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες πρώτη φορά ψαχνω για μασαζ και θα ηθελα να μου πείτε το καλύτερο με βαση τις γυναικες και το μασαζ ( δν ψαχνω για κατι παραπάνω απο μασαζ)
Στο my-massage έχω κάνει το αθλητικό για 1 ώρα με 25 ευρώ. Το αποτέλεσμα μετά το massage ήταν πολύ καλό για τόσα λεφτά που έδωσα. Μιλάμε βέβαια για κανονικό επαγγελματικό massage.
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
283
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες πρώτη φορά ψαχνω για μασαζ και θα ηθελα να μου πείτε το καλύτερο με βαση τις γυναικες και το μασαζ ( δν ψαχνω για κατι παραπάνω απο μασαζ)
Καλο επαγγελματικο μασαζ εχω κανει στην Γλυφαδα α-ω μασαζ.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
ειναι η αλικη η alice massage.ειχε σελιδα εδω παλια.....κανει μασαζ κ φραπε.αυτα.

Sorry που το ξεθάβω μετά ένα μήνα, αλλά για θύμισε μου φίλε αυτή είναι η alice queen που μας είχε σπάσει το πέος με το μπλα μπλα ή άλλη?
 

comet

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
και τωρα σοβαρα,περιμενεις να σου δωσει καποιος απαντηση,χωρις να αναφερεις για ποια αγγελια ρωτας?
βαλε την αγγελια για την οποια θες να μαθεις πρωτα και μετα οποιος ξερει θα σου πει.
Η αγγελία για την Ασιάτισα είναι η https://*****/erotikes-gnorimies/asian-massage-6985884211/ . Το site είναι το aggeliessex .
 

comet

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Γραφείο είναι. γκουγκλαρε το τηλέφωνο και θα πάρεις την απάντηση σου.
Το έκανα δεν υπάρχει αναφορά ούτε στο site ούτε στο google. Δεν πρέπει να είναι γραφείο. Η αγγελία είναι από το 2022 και είναι στις top οπότε είναι ενεργή. Απλά άλλα θα μου πουν στο τηλέφωνο και άλλη θα είναι η πραγματικότητα. Αν ήξερε κάποιος κάτι θα ήταν χρήσιμο.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Καλημέρα σε όλα τα μέλη !
Εημερώνουμε όλα τα μέλη του Μπου:

Παράταση της συγκεκριμένης προσφοράς την οποία την προσφέρει μόνο η θεραπεύτρια μας
Ίριδα.


ΕΩΣ 19/06

Μετά από αυτή την ημερομηνία το γραφείο σας αποχαιρετά και κλείνει.

Μέρες και ώρες που προσφέρει υπηρεσίες κατ οίκον:
:kiss-mark:Σε ξενοδοχεία
:kiss-mark:Κατοικίες
:kiss-mark:Rbnb
:kiss-mark:Σκάφος σε
Αθήνα και Πειραιά
.

:boobies:Δευτέρα έως Σάββατο

11:00-02:00

Late night after
23:00++
+20 €

Η προσφορά ισχύει
Έως και
19/06


Κρατήσεις μόνο με γραπτό μήνυμα σας

VIBER
6979398952

Δεν απαντάμε σε κλήσεις με απόκρυψη

ΠΡΟΣΦΟΡΑ

Η προσφορά περιλαμβάνει όλα τα παρακάτω μέσα σε μία
Συνεδρία:

❣️Dance Strip before the session

+ Blowjob + Handjob

❣️Geisha service shower with the client before the session.

❣️Head and neck relaxation massage

❣️Body to body massage/Nuru.
(γυμνό)
+Blowjob+ Handjob again

❣️& Jacuzzi massage therapy naked.
+ Blowjob+ Handjob again

❣️& Barefoot ashiatsu massage experts.

❣️& edging slowly progress

❣️& happy ending
hand job.

❣️& Blowjob job


❣️ & Shower with the client after the session.

+Blowjob Handjob again!!!

Όλες οι παραπάνω υπηρεσίες μέσα σε μια συνεδριά.

⚡️ Ο πελάτης μπορεί να έχει όλες τις έξτρα υπηρεσίες όσες φορές επιθυμεί χωρίς επιπλέον επιβάρυνση δεν υπάρχουν κρυφές χρεώσεις.

Κόστος συνεδρίας/
⚖️Διάρκεια συνεδρίας/


90/120€

120'/140€

Τα έξτρα συμπεριλαμβάνονται στο τελικό κόστος.
( αναγράφονται εντός κειμένου)

Όσες φορές αντέχεις με προτεραιότητα πάντα το μασάζ.
️ Δωρεάν μπάνιο με τον πελάτη πριν και μετά τη συνεδρία συν έξτρα περιποίηση.

Αν ο πελάτης επιθυμεί
Κάτι περισσότερο από τα αναγραφόμενα όπως :
extra services
υπάρχει έξτρα χρέωση στα παρακάτω

Rim+10 €
69+Footjob +Fingers
+15 €
Στην προσφορά περιλαμβάνονται μόνο όσα αναγράφονται δεν υπάρχουν κρυφές χρεώσεις.
Το πρόγραμμα και οι υπηρεσίες προσφέρονται αυστηρά ακριβώς όπως αναγράφονται Χωρίς καμία παράλειψη.
________
Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου ξεκινούν οι κρατήσεις των ραντεβού της εβδομάδας δεν υπάρχει τελευταία στιγμή ραντεβού να σας δώσω γίνονται κρατήσεις book.
Τα πρωινά ραντεβού κλείνονται αυστηρά την προηγούμενη μέρα
_________
Μετά την αναγραφόμενη ημερομηνία δεν ισχύει η προσφορά.
Και το γραφείο κλείνει.
Σας ευχαριστώ πολύ για όλα Με εκτίμηση και σεβασμό
ΤΕΑ

 

steamplayer

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
0
Καμία καλή μασέρ που να κάνει πολύ καλό μασάζ αν έχει κάποιος να προτείνει θα το εκτιμούσα,δεν με ενδιαφέρουν τα έξτρα,ευχαριστώ πολύ!
 

Tsiftis71

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Καλημέρα! Ξέρει κανείς τι παίζει με το Temple Massage στην Γλυφάδα (Λεωφ. Γρ, Λαμπράκη)? Ένα απόγευμα που περνούσα είδα μια ξανθιά τούμπανο και ολίγα ρούχα να κάνει stretching στο μπαλκόνι...
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Καλημέρα! Ξέρει κανείς τι παίζει με το Temple Massage στην Γλυφάδα (Λεωφ. Γρ, Λαμπράκη)? Ένα απόγευμα που περνούσα είδα μια ξανθιά τούμπανο και ολίγα ρούχα να κάνει stretching στο μπαλκόνι...
Επιθετικό μάρκετινγκ σύντροφε!
πλάκα πλάκα , δεν έχω ιδέα τι παίζει στο μαγαζί, αν και περνάω πολλά χρόνια και το βλέπω απ' έξω.
Είναι σε πολύ κεντρικό σημείο
Διαφήμιση δεν κάνει καθόλου
Εξωτερικά εμφανίζει εικόνα εγκατάλειψης
τι να σου πω...
 

Tsiftis71

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Επιθετικό μάρκετινγκ σύντροφε!
πλάκα πλάκα , δεν έχω ιδέα τι παίζει στο μαγαζί, αν και περνάω πολλά χρόνια και το βλέπω απ' έξω.
Είναι σε πολύ κεντρικό σημείο
Διαφήμιση δεν κάνει καθόλου
Εξωτερικά εμφανίζει εικόνα εγκατάλειψης
τι να σου πω...
Σε ευχαριστώ!
 

MindPlayer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
25
Like
43
Πόντοι
0
Καμία καλή μασέρ που να κάνει πολύ καλό μασάζ αν έχει κάποιος να προτείνει θα το εκτιμούσα,δεν με ενδιαφέρουν τα έξτρα,ευχαριστώ πολύ!
Δεν ξερω που σε βολευει αλλα δοκιμασε στο "Let's relax". Ενα σχετικα νεο (κανονικο) μασατζιδικο στα Κατω Πετραλωνα, επι της Χαμοστερνας. 3 λαδοκορες εχει και ειναι και οι 3 εξαιρετικες στη μαλαξη!

Αν θες και εμφανιση, ζητας Πωλινα ή Αννα.
Ενδεικτικα μυοχαλαρωτικο 60' στα 23€ και αξιζει καθε ευρω...
 

Purogeros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2023
Μηνύματα
3
Κριτικές
3
Like
39
Πόντοι
0
..νομιζω στην απολωνος δεν γαμας γενικα.... εχει αλλαξει κατι ??
Απ οτι ξερω το γαμήσι πάει εξτρα. Ολες οι γυναίκες γαμιωνται. Πχ ενα πιπίνι 20 χρονών που δουλεύει σε σουβλατζίδικο αν της πεις ασε τίς δουλειά ελα στα'νησιά καί πάρε και ας πούμε 10.000 πέφτει. Αν θέλετε γαμήσι μιάς νύχτας πολλές κορασίδες για ενα iphone τά κάνουν ολα. Αλλά'καί'με 20 ευρω τήν βγάζεις ωραία με καμμιά Λατίνα σέ μπουρδέλο Λιοσίων μεριά.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Μια χοντρη ξανθια Ελβενιδα που ελεγε κανει και gleifoqoli που εχει χαθει
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
76
Like
226
Πόντοι
20
Επισκέψη στο mansion μέσα στην εβδομάδα για πρώτη φορά αφού μου εξάψατε την περιέργεια. Κανονισμένο ραντεβού από τηλέφωνο και τηλέφωνο όταν έφτασα για να ανέβω καθώς δεν έχει κάποιο διακριτικό. Συμπαθητικό μασαζάκι 1 ώρας (60 ευρώ) και φραπεδάκι στο τέλος (+20 ευρώ). Κάτι παραπάνω δεν παίζει μετά από ερώτηση που έκανα (δεν επέμενα κίολας...). Η κοπέλα γεματούλα με πλούσιο στήθος (αφήνει πιασίματα) αλλά φοβερό και ευχάριστο τυπάκι.
Καλή συνέχεια!
Φίλε μου,οι κοπέλες λένε τίποτα?είναι νέες η θειτσες?
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
822
Πόντοι
86
Επισκέψη στο mansion μέσα στην εβδομάδα για πρώτη φορά αφού μου εξάψατε την περιέργεια. Κανονισμένο ραντεβού από τηλέφωνο και τηλέφωνο όταν έφτασα για να ανέβω καθώς δεν έχει κάποιο διακριτικό. Συμπαθητικό μασαζάκι 1 ώρας (60 ευρώ) και φραπεδάκι στο τέλος (+20 ευρώ). Κάτι παραπάνω δεν παίζει μετά από ερώτηση που έκανα (δεν επέμενα κίολας...). Η κοπέλα γεματούλα με πλούσιο στήθος (αφήνει πιασίματα) αλλά φοβερό και ευχάριστο τυπάκι.
Καλή συνέχεια!
80 € , τα βρίσκω πάρα πολλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom