Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 577K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Καλησπέρα.μια φορά είχα παει σε ενα μασατζιδικο που ΔΕΝ και μπηκε μεσα αντρας και μου έκανε.
Επειδη δεν μου αρέσει να λεω καθε φορα απο το τηλ μη με βαλετε με αντρα(ακούγεται λιγο καπως...)αφου πας για μασαζ και μονο..αλλα οκ .
Εχει κανεις καμια αλλη ιδεα?το να λεω ονομα κοπελας θελει μια μερα πριν και ειμαι λιγο της τελαυταιας στιγμης σε τετοια.
Μάθε ποιες σου αρέσουν και όταν σου λένε να ζητάς από αυτές που σου κάνουν , εγώ όταν ήμουν τακτικός πάντοτε καοπελα ζήταγα, μια φορά μου έβαλαν άνδρα και δε μπορουσα να χαλαρώσω
 

Romeritte

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Αυτή είναι στο mansion, είχε και λογαριασμό εδώ. Ανάμεικτες κριτικές είχαν γραφτεί. Έως φραπές απ'οτι κατάλαβα.
έπεσα πάνω σε ένα "MANSION MASSAGE"...το ξέρει κανείς;;;

Επισκέψη στο mansion μέσα στην εβδομάδα για πρώτη φορά αφού μου εξάψατε την περιέργεια. Κανονισμένο ραντεβού από τηλέφωνο και τηλέφωνο όταν έφτασα για να ανέβω καθώς δεν έχει κάποιο διακριτικό. Συμπαθητικό μασαζάκι 1 ώρας (60 ευρώ) και φραπεδάκι στο τέλος (+20 ευρώ). Κάτι παραπάνω δεν παίζει μετά από ερώτηση που έκανα (δεν επέμενα κίολας...). Η κοπέλα γεματούλα με πλούσιο στήθος (αφήνει πιασίματα) αλλά φοβερό και ευχάριστο τυπάκι.
Καλή συνέχεια!
 

Xaris cy

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2023
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες ξαναπήγα με λαλούνα... Είναι ότι πιο ερασιτεχνικο έχω γνωρίσει εδώ μέσα... Κάτσαμε σχεδόν 1,5 ώρα έδωσα 60 ευρώ... Μασαζ πάρα πολύ καλό και φραπεδια πολύ ωραια... Απλά φεύγει Σάββατο. Μπορεί να ξαναπάω άλλη μια φορά πριν φύγει.. Την θεωρώ τίμια επιλογή.. Για τηλέφωνο οποίος θέλει πμ... Δεν λειτουργεί το viber της
Καλησπέρα εχις καμία περίπτωση για μασάζ και φραπέ
 

Xaris cy

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2023
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καμία καλή περίπτωση για φραπέ με μασαζ
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Επισκέψη στο mansion μέσα στην εβδομάδα για πρώτη φορά αφού μου εξάψατε την περιέργεια. Κανονισμένο ραντεβού από τηλέφωνο και τηλέφωνο όταν έφτασα για να ανέβω καθώς δεν έχει κάποιο διακριτικό. Συμπαθητικό μασαζάκι 1 ώρας (60 ευρώ) και φραπεδάκι στο τέλος (+20 ευρώ). Κάτι παραπάνω δεν παίζει μετά από ερώτηση που έκανα (δεν επέμενα κίολας...). Η κοπέλα γεματούλα με πλούσιο στήθος (αφήνει πιασίματα) αλλά φοβερό και ευχάριστο τυπάκι.
Καλή συνέχεια!
80 για μια μαλακια; Με τα ίδια λεφτά παίρνεις διπλό γαμησι από κωλο, πίπες τελειώματα μέσα για μια ώρα συνέδρια και μασάζ. Το ιδανικό είναι 20 για το μασάζ + 20 για το φραπέ.
 

Giorgos_gio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, έχει πάει κανείς King massage τελευταία; Παίζει τίποτα καλό;
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Το ιδανικό θα ήταν να ρίχνεις και εναν κρύο στην κοπελίτσα αλλά δυστυχώς από όσο ξέρω στο μαγαζί αυτό ούτε φραπέ δεν έχει.

Μόνο καφέ αχτύπητο και για οτιδήποτε παραπάνω δίνεις μια περιουσία
Screenshot_2023-01-19-11-22-47-32_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
Ρε μαλακες, αυτη η κοπελα δουλευε στην προηγουμενη μου δουλεια, στο technical support.

Φαινοταν παντως...
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Ρε μαλακες, αυτη η κοπελα δουλευε στην προηγουμενη μου δουλεια, στο technical support.

Φαινοταν παντως...
Δεν έχω πάει αλλά δεν έχω ακούσει για κανένα είδους καφε......παίζει τίποτα? ισως θα κάνουν συγκεκριμένες κοπελες και όχι με την πρωτη φορά και εννοείται με κανα τιπ τουλαχιστουν 20 ευρω....όλα αυτα βέβαια είναι θεωρητικά
 

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
656
Like
1.064
Καλησπέρα αγάπες
Από αύριο Δευτέρα 24 04 και λίγες μέρες θα είναι κοντά μας στο Silver Spa 3 πιπίνια Σοφία Maja και Αλεξάνδρα

 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

comet

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Έχω δει μια αγγελία από μία Ασιάτισα (Ασίαν) που κάνει επαγγελματικό μασάζ με παραδοσιακή κινεζική θεραπεία τάντρα μασάζ με happy end και εκτόνωση. Έχει πάει κάποιος να μας πει εντυπώσεις;
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
Έχω δει μια αγγελία από μία Ασιάτισα (Ασίαν) που κάνει επαγγελματικό μασάζ με παραδοσιακή κινεζική θεραπεία τάντρα μασάζ με happy end και εκτόνωση. Έχει πάει κάποιος να μας πει εντυπώσεις;
Καλημέρα, το happy end είναι η εκτόνωση, γιατί το αναφέρεις 2 φορές?
 

comet

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα, το happy end είναι η εκτόνωση, γιατί το αναφέρεις 2 φορές?
Έτσι το έγραφε στην αγγελία της. Και εμένα μου έκανε εντύπωση για αυτό ρώτησα μήπως την ξέρει κάποιος. Από τις φωτογραφίες φαίνεται καλή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom