Νέα

Μαριλένα Trans Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Stukov

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά ψάχνω (κι εγώ) τη μαριλένα το τελευταίο διάστημα (μήνας και) και δεν την βρίσκω πουθενά. Δεν έχω αυτοκίνητο για να ψάξω στις πιάτσες και απότι φαίνεται και από το νετ έχει εξαφανιστεί. Μπορεί κανείς να βοηθήσει με pm, τηλ, msn  οτιδήποτε. Ευχαριστώ.
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντοσ αλανια θα πω κατι ειλεικρινεσ χωρισ να αποσκοπει κατι...μια φορα την πηρα αυτην την μαρινελλα ειναι αληθεια οτι επαθα απο την εμφανιση τησ αλλα η συνεχεια αστα κλαψτα.πολυ ξενεροτη ηταν ενα 000000 απο υπυρεσιεσ μια τελεια ψυχρη ξεπετα.......το νο1 τρανσ τησ θεσσαλονικησ ειναι ενα και το λεω παλι χωρισ να κανω καμια διαφημιση.κελλυ και παλη κελλυυυ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Παιδιά ψάχνω (κι εγώ) τη μαριλένα το τελευταίο διάστημα (μήνας και) και δεν την βρίσκω πουθενά. Δεν έχω αυτοκίνητο για να ψάξω στις πιάτσες και απότι φαίνεται και από το νετ έχει εξαφανιστεί. Μπορεί κανείς να βοηθήσει με pm, τηλ, msn  οτιδήποτε. Ευχαριστώ.
Δευτερα προς Τριτη ξημερωματα ηταν στημενη στην 26ης Οκτωβριου στις 4.15.πως περιμενεις να την πετυχεις χωρις αυτοκινητο??Νανσυ τη λενε στην πιατσα...
 

Stukov

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Καταρχάς ευχαριστώ που απαντήσατε τόσο γρήγορα. Απλά είπα, αφού είχε παρουσία στο νετ, μήπως μπορούσε κάποιος να μου δώσει κάποιο mail για να συνεννοηθώ μαζί της έτσι, μέσω msn yahoo messenger fax teletext sms, σημάτων καπνού ή οτιδήποτε. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με κάτι περισσότερο από το να "ψάξω στην πιάτσα" ας μου στείλει ένα Pm. Ευχαριστώ και πάλι.
 

nswp

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μονο 4 τα ξυμεροματα βγενει αυτη? Αξηζει οντος η ειναι πατατα? Και αυτη η Κελλη που κανει πιατσα ρε φιλε να ξερω γιατι ειμαι λιγο καινουριος
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Μονο 4 τα ξυμεροματα βγενει αυτη? Αξηζει οντος η ειναι πατατα? Και αυτη η Κελλη που κανει πιατσα ρε φιλε να ξερω γιατι ειμαι λιγο καινουριος
ελα φιλε, παρε την κελλη... φαντασου, στην βρηκα εγω που που ειμαι απο αθηνα!!! ψαξτε λιγο ρε παιδια. μην τα περιμενετε ολα στο πιατο.       
 

nswp

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλε αυτη ειναι μια βραζιλιανα απο αθηνα,εγω Σαλονικα ειμαι.Σιγα μην κανουμε και 1000 χλ πανε ελα για την Κελλη.Μηπος ενοουσε ο φιλος μας καπια αλλη Κελλη απο Θεσσ?
 

tranylover

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
72
Like
5
Πόντοι
0
νανση μενει στην αγιου δημιτριου ειναι πολυ καλη αλλα ξενερα εχασα το κιν της
 

agapoulis86

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
απλά να πω οτι τιν σιγκεκριμενη, την έχω πετήχει μέσα κ στο fb, και στο  badoo, στο φάτσα, κ σε μερικές ακόμα ποιο μικρές σελίδες. με όχι μόνο ένα προφίλ. δεν λέω ότι όλα είναι δικά της. αλλά πρην καιρό που μιλουσαμε μου είχε παραπονεθεί ότι της κλέβουν φωτο κ ότι έχει χασει τον έλεγχο κάποιον προφίλ της. για αυτο προσέξτε. μπορώ να πω ότι είναι μια από της αγαπιμένες μου. κ ας μην την έχω σηναντηισει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom