Νέα

Μαριλένα Trans Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Ο.Κ. Ας ψάξει κάποιος τι γυρεύει η "κορασίς" και να μας ενημερώσει, για να μας φύγει η απορία.
Έτσι κι αλλιώς εμένα η Θεσσαλονίκη μου πέφτει και μακριά...
γιουρια και πουτσες ψαχνει.τι αλλο να ψαχνει. :2funny: :2funny: :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
οχι ρε,δεν με καταλαβες.επειδη μιλουσαμε με Pm κ της ειπα να βρεθουμε κ ποσα κ τα διαδικαστικα μου ειπε οτι δεν ειναι του παρανομου κ οτι απλα γουσταρει το site.δεν βρεθηκαμε κ δεν την εριξα

κουλαρε σε πειραζω...

οντως υπαρχουν πολυ καλα " κοριτσια " που δεν ενδιαφερονται μονο και μονο για το σεξ..

το " πολυ καλα "  σημαινει πολυ καλα...στην κυριολεξια καλα κοριτσια...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
κουλαρε σε πειραζω...

οντως υπαρχουν πολυ καλα " κοριτσια " που δεν ενδιαφερονται μονο και μονο για το σεξ..

το " πολυ καλα "  σημαινει πολυ καλα...στην κυριολεξια καλα κοριτσια...
ρε συ δεν το ειπα καπως.καταλαβα οτι με πειραζες απλα ειπα οτι δεν το εθεσα σωστα κ δεν το επιασες.δεν την εριξα καν.εφαγα μπιστολι πριν καν την δω.....οχι τιποτα,καλυτερα για την καημενη γιατι θα ετρωγε κολλημα μαζι μου κ μετα θα ειχαμε αλλα..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Αυτό είχα υποθέσει κι εγώ, αλλά να μην το κατηγορήσουμε και χωρίς αποδείξεις το "κορίτσι"!!
ειναι και αυτο.μπορει να θελει γαμπρο για γαμο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ντεκερ ετοιμασου να γινει γαμπρος. :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ρε συ δεν το ειπα καπως.καταλαβα οτι με πειραζες απλα ειπα οτι δεν το εθεσα σωστα κ δεν το επιασες.δεν την εριξα καν.εφαγα μπιστολι πριν καν την δω.....οχι τιποτα,καλυτερα για την καημενη γιατι θα ετρωγε κολλημα μαζι μου κ μετα θα ειχαμε αλλα..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ειναι και αυτο.μπορει να θελει γαμπρο για γαμο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ντεκερ ετοιμασου να γινει γαμπρος. :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

κολλημα απο την μια, γαμος απο την αλλη, σε κοβω να τρανσοπαντρευεσαι!!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.751
Πόντοι
1.206
κουλαρε σε πειραζω...

οντως υπαρχουν πολυ καλα " κοριτσια " που δεν ενδιαφερονται μονο και μονο για το σεξ..

το " πολυ καλα "  σημαινει πολυ καλα...στην κυριολεξια καλα κοριτσια...

Μικρέ τα πολύ καλά κορίτσια, ακόμα και τα πολύ καλά "κορίτσια" δεν ποζάρουν σε τέτοια σάιτ, διότι τότε εγώ δικαιούμαι να υποθέσω πως ψάχνουν μόνο το σεξ και μάλιστα όχι "αφιλοκερδώς"! ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μικρέ τα πολύ καλά κορίτσια, ακόμα και τα πού καλά "κορίτσια" δεν ποζάρουν σε τέτοια σάιτ, διότι τότε εγώ δικαιούμαι να υποθέσω πως ψάχνουν μόνο το σεξ και μάλιστα όχι "αφιλοκερδώς"! ;)

σωστος εισαι εσυ... παντοτε... με μια λεξη εμπειρος... τελος..
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.751
Πόντοι
1.206
με μια λεξη εμπειρος...

Δυστυχώς νεαρέ φίλε απαιτήθησαν πολλά έτη δια την απόκτησιν αυτής της εμπειρίας, οπότε εντός ολίγου κινδυνεύει να έχει μόνο θεωρητικήν αξίαν! :( :(
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Δυστυχώς νεαρέ φίλε απαιτήθησαν πολλά έτη δια την απόκτησιν αυτής της εμπειρίας, οπότε εντός ολίγου κινδυνεύει να έχει μόνο θεωρητικήν αξίαν! :( :(


νομιζεις....οχι μονο δεν εχουν θεωρητικη αξια αλλα και πρακτικη... [ βλεπε τι εγραψες προηγουμενως ]

Μικρέ τα πολύ καλά κορίτσια, ακόμα και τα πολύ καλά "κορίτσια" δεν ποζάρουν σε τέτοια σάιτ, διότι τότε εγώ δικαιούμαι να υποθέσω πως ψάχνουν μόνο το σεξ και μάλιστα όχι "αφιλοκερδώς"! ;)

οπως σου ειπα και πριν εισαι και συμβουλατορας...τελος...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
To κουρασατε το θεμα αλλα απο ουσια τιποτα.Η πολυ ωραια αυτη κοπελα κανει πιατσα στην 26ης Οκτωβριου στη Θεσσαλονικη.Στηνεται ακριβως διπλα στη γνωστη Φιονα.και αν θυμαμαι καλα παιρνει 50ε αυτοκινητο και 100ε σπιτι
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
To κουρασατε το θεμα αλλα απο ουσια τιποτα.Η πολυ ωραια αυτη κοπελα κανει πιατσα στην 26ης Οκτωβριου στη Θεσσαλονικη.Στηνεται ακριβως διπλα στη γνωστη Φιονα.και αν θυμαμαι καλα παιρνει 50ε αυτοκινητο και 100ε σπιτι

εεε δεν ηρθες να μας πεις και τιποτα τοση ωρα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
εεε δεν ηρθες να μας πεις και τιποτα τοση ωρα... :2funny: :2funny: :2funny:
τωρα το ειδα κι εγω.εχει και 2-3 προφιλ στο φατσα.γρ η συγκεκριμενη.ψαξτε στην κατηγορια Τρανσεξουαλ-Θεσσαλονικη
 
OP
OP
M

mythos83

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
To κουρασατε το θεμα αλλα απο ουσια τιποτα.Η πολυ ωραια αυτη κοπελα κανει πιατσα στην 26ης Οκτωβριου στη Θεσσαλονικη.Στηνεται ακριβως διπλα στη γνωστη Φιονα.και αν θυμαμαι καλα παιρνει 50ε αυτοκινητο και 100ε σπιτι

ωραίος ρε αλ πατσίνο, χρήσιμη η πληροφορία σου, με την πρώτη ευκαιρία θα περάσω μια βολτίτσα από της 26ης, αν είχαμε και κανένα τηλεφωνάκι της θα ήταν ακόμα καλύτερα αλλά μην τα θέλουμε και όλα στο πιάτο ε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
ωραίος ρε αλ πατσίνο, χρήσιμη η πληροφορία σου, με την πρώτη ευκαιρία θα περάσω μια βολτίτσα από της 26ης, αν είχαμε και κανένα τηλεφωνάκι της θα ήταν ακόμα καλύτερα αλλά μην τα θέλουμε και όλα στο πιάτο ε
μολις ειδα τις φωτογραφιες της στο ts-dating και πραγματικα ειναι γκομεναρα.οποτε περναω τωρα τελευταια ειναι εκει.λογικα θα την πετυχεις
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.751
Πόντοι
1.206
Η πολυ ωραια αυτη κοπελα κανει πιατσα στην 26ης Οκτωβριου στη Θεσσαλονικη.Στηνεται ακριβως διπλα στη γνωστη Φιονα.και αν θυμαμαι καλα παιρνει 50ε αυτοκινητο και 100ε σπιτι

Φίλε σ' ευχαριστουμε για τις πληροφορίες, παρ ότι δεν δυνάμεθα να τις αξιοποιήσουμε, διότι τόσην ώρα μας είχε φάει η αγωνία αν ήταν βίζιτα ή "καλό κορίτσι"! :2funny: :2funny:
 

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
μολις ειδα τις φωτογραφιες της στο ts-dating και πραγματικα ειναι γκομεναρα.οποτε περναω τωρα τελευταια ειναι εκει.λογικα θα την πετυχεις
  Είναι ενεργητικοπαθητική;Ξέρεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom