Νέα

Μαριλένα Trans Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

mythos83

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
απλα φίλε αλ, για μένα τέτοιες γκόμενες χαραμίζονται στις πιάτσες, αυτές έπρεπε να έχουν το χώρο τους και να δέχονται εκεί όμορφα και ωραία
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
απλα φίλε αλ, για μένα τέτοιες γκόμενες χαραμίζονται στις πιάτσες, αυτές έπρεπε να έχουν το χώρο τους και να δέχονται εκεί όμορφα και ωραία
ε ενταξει γνωριζει και νεους πελατες στην πιατσα.απλα θυμαμαι οτι μου ειχε πει οτι το σπιτι ειναι ανατολικα(λεω Τουμπα με επιφυλαξη),οποτε ειναι λιγο μακρια απο την πιατσα
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
απλα φίλε αλ, για μένα τέτοιες γκόμενες χαραμίζονται στις πιάτσες, αυτές έπρεπε να έχουν το χώρο τους και να δέχονται εκεί όμορφα και ωραία

φιλε πολυ ιδεολογος μας βγηκες.... " ο καθεις οπως βολευεται "...και στην συγκεκριμενη περιπτωση " η καθεμια οπως βολευεται "...
 

Stukov

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Αφού η κοπέλλα κάνει πιάτσα, ε τότε γιατί έχει κάνει profil στο ts-dating και δεν απαντάει σε κανένα μύνημα?
 

t4444

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
παιδια τελικα τι παιζει με αυτην?εκδιδεται η οχι?εδω και καιρο εχω το τηλεφωνο της,την παιρνω και μου απανταει που το βρηκα.κανει πιατσα?
μιλαμε για αυτην που εχει προφιλ στο φατσα, και σκυλα και γατακι,και skorpina leei pola,επισης εχει και στο ts-dating.παρακαλω μην παραπλανειτε αν δεν ειστε σιγουροι για πια μιλαμε.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Συναγωνιστές από τη Βόρειο Ελλάδα, ψάχνοντας στο νετ έπεσα στην παρακάτω κυρία η οποία για να λέμε και του στραβού το δίκιο είναι εντυπωσιακότατη, αλλά δεν έχει πολλές πληροφορίες. Της έστειλα μήνυμα και περιμένω απάντηση. Εάν ξέρει κανείς τίποτα ας δώσει πληροφοριες

ΤΩΡΑ αυτη δηλαδη εχει υδραυλικα συστηματα ?

πολυ ομορφη ειναι ρε παιδια δεν το πιστευω ........
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
παιδια αυτην ειναι η τραβεστι κατια κανει πιατσα στην 26ησ στην θεσσαλονικη μετα τισ 2-2,30 την ειχα παρει καλο μωρακι οντωσ.
 

t4444

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
φιλε rolaho μεχεις καταμπερδεψει.καποτε μου την ειχες πει κελυ τωρα την λες κατια.καταρχην εισαι σιγουρος οτι μιλαμε γιαυτην?την ειδες στα site που προτοειπα?
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Λοιπόν πιο παλιά ο φίλος David είχε ασχοληθεί με το θέμα...οπότε take his word. Είναι πραγματικά κούκλα και ίσως πολύ καλύτερη απο την Φιόνα, πάντως άμα της πιάσετε κουβέντα έχει πολύ χαβαλέ, νομίζω ότι είναι στα μαχαίρια με την Φιόνα. Εγώ απο τότε που φόρτωσα αυτήν και η Φιόνα ήταν δίπλα απο τότε κόψαμε και με την Φιόνα...!!!
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες ανεβαινω θεσσαλονικη στις 16/11 υπαρχει καποιο τηλεφωνο της μαριλενας?ας το στειλει καποιος με πμ.ευχαριστω!
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Λοιπόν παίδες δεν άντεξα, βρήκα χρόνο και είπα άντε να γράψω για να διαφωτίσω όσο μπορώ τους συναγωνιστές.
Λοιπόν η συγκεκριμένη είναι
- η καλύτερη τρανσέξουαλ της πόλης
- Φυσικά και εκδίδεται, τρανς είναι η κοπέλα, πως θα ζήσει...Μην ακούω μαλακίες του στυλ μήπως δεν εκδίδεται και μου σηκώνονται οι πουτσότριχε! Χαλαρώστε ρε παιδιά σε τι κόσμο ζείτε??
- Βγαίνει στην αρχή της 26ης Οκτωβρίου κοντά στη Φιόνα, όντως έχουν τρελλή κόντρα με την τελευταία για πολλούς και διάφορους λόγους. Για μένα καλυτερη εμφανισιακά από τις 2 είναι η Μαριλένα ή αλλιώς Βίκυ (το όνομα Κάτια δεν υπάρχει που είπε ένας φίλος, η Κάτια είναι η φίλη της Ηλέκτρας ή αλλιώς Νεφέλης με το tattoo στον ώμο και βγαίνει επίσης στην 26ης κοντά στις ράγες μετά την β΄αναστροφή).
- Είναι γυναίκα σε σώμα τρανς. Είναι αυστηρά παθητική. Έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές στο παθητικό και ότι αξίζει τα λεφτά της.
- Έχει σπίτι στην Καλαμαριά.
- Είναι απίστευτα καλή κοπέλα, ακομπλεξάριστη στο μέτρο που μπορεί να είναι μια τρανς (και εδώ δεν βγάζω κακία για καμία τρανς). Έχω μιλήσει πολλές φορές μαζί της σε διάφορα σάιτ.
- Σε γενικές γραμμές είναι ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στην πόλη (μαζί με την εξαφανισμένη Ηλέκτρα-Νεφέλη), είναι καλός Άνθρωπος (όσο μπόρεσα να την ψυχολογήσω και απόσα έχω ακούσει και διαβάσει)
- Τέλος γιατί δεν απαντάει? Γιατί είναι χορτάτη. Δεν είναι άπληστη και την έχει δει αλλιώς. Αν έμπαινε εδώ μέσα και συνομιλούσε με 20 αλανάκια, τότε τα 20 θα γινόντουσαν 200 και θα της έπρηζαν τα αρχίδια...Και πάλι όμως αυτοί οι 200 μπορούν να την συναντήσουν . 
- Παλιότερα έβγαινε κυρίως Παρασκευή και Σάββατο μετά τη 1. Τώρα δεν ξέρω το πρόγραμμά της, ας βοηθήσει κάποιος άλλος.

Σας χαιρετώ.   
 

SATYROS09

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
συμφωνω μαζι σου david
Λοιπόν παίδες δεν άντεξα, βρήκα χρόνο και είπα άντε να γράψω για να διαφωτίσω όσο μπορώ τους συναγωνιστές.
Λοιπόν η συγκεκριμένη είναι
- η καλύτερη τρανσέξουαλ της πόλης
- Φυσικά και εκδίδεται, τρανς είναι η κοπέλα, πως θα ζήσει...Μην ακούω μαλακίες του στυλ μήπως δεν εκδίδεται και μου σηκώνονται οι πουτσότριχε! Χαλαρώστε ρε παιδιά σε τι κόσμο ζείτε??
- Βγαίνει στην αρχή της 26ης Οκτωβρίου κοντά στη Φιόνα, όντως έχουν τρελλή κόντρα με την τελευταία για πολλούς και διάφορους λόγους. Για μένα καλυτερη εμφανισιακά από τις 2 είναι η Μαριλένα ή αλλιώς Βίκυ (το όνομα Κάτια δεν υπάρχει που είπε ένας φίλος, η Κάτια είναι η φίλη της Ηλέκτρας ή αλλιώς Νεφέλης με το tattoo στον ώμο και βγαίνει επίσης στην 26ης κοντά στις ράγες μετά την β΄αναστροφή).
- Είναι γυναίκα σε σώμα τρανς. Είναι αυστηρά παθητική. Έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές στο παθητικό και ότι αξίζει τα λεφτά της.
- Έχει σπίτι στην Καλαμαριά.
- Είναι απίστευτα καλή κοπέλα, ακομπλεξάριστη στο μέτρο που μπορεί να είναι μια τρανς (και εδώ δεν βγάζω κακία για καμία τρανς). Έχω μιλήσει πολλές φορές μαζί της σε διάφορα σάιτ.
- Σε γενικές γραμμές είναι ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στην πόλη (μαζί με την εξαφανισμένη Ηλέκτρα-Νεφέλη), είναι καλός Άνθρωπος (όσο μπόρεσα να την ψυχολογήσω και απόσα έχω ακούσει και διαβάσει)
- Τέλος γιατί δεν απαντάει? Γιατί είναι χορτάτη. Δεν είναι άπληστη και την έχει δει αλλιώς. Αν έμπαινε εδώ μέσα και συνομιλούσε με 20 αλανάκια, τότε τα 20 θα γινόντουσαν 200 και θα της έπρηζαν τα αρχίδια...Και πάλι όμως αυτοί οι 200 μπορούν να την συναντήσουν .  
- Παλιότερα έβγαινε κυρίως Παρασκευή και Σάββατο μετά τη 1. Τώρα δεν ξέρω το πρόγραμμά της, ας βοηθήσει κάποιος άλλος.

Σας χαιρετώ.   
για την ομορφια και το στυλακι της!!!!την περασμενη κυριακη ηταν στην σταση(26ης) στις 6 το πρωι περιπου .
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
2
Like
5.142
Πόντοι
1.056
David και γαμώ τις αναλύσεις και σε όλα είσαι 100% μέσα...Thanks
 

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Συναδελφοι εχει κανενας το τηλ η ΜΣΝ της κοπελας αυτης? Αφου δεχετε και να ερθει στο χορο μας ας κανουμε το καλο  :fuck2:
 

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Τίποτα συνάδελφοι?? :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom