Νέα

Lunona

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Badboy12

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα, εχουμε τιποτα για την Elena_97 ??
 

Badboy12

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0

Badboy12

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παδια καλησπερα, εχουμε τιποτα για sia_Model
 

mmarv69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
175
Πόντοι
280
Καλησπερα παιδες. Εγω θα σας πω το εξης, ειμαι γραμμενος κανα δυο χρόνια τώρα στο Lunona. Εγω θα πω οτι είναι όντως ακριβό πολύ, αλλά για όσους είναι παντρεμένοι και ψάχνουν κάτι έξτρα μέσω ίντερνετ, ειναι οκ.. εγώ έχω βγει 3 φορές, μία για φαί , μία για καφέ (δεν μου κατσε για κατι περισσοτερο) και μία σε ξενοδοχείο απευθειας.. Οντως κάποιες το παιζουνε ντίβες, δε ξέρω τι φάση, θέλει να είσαι επιλεκτικός, εγώ αυτό έχω καταλάβει. εχει και φεικ λογικα οπως παντου, σιγουρο αυτο. εγω ζηταω να μιλαω στο τηλεφωνο παντως με οποια μιλαω. Μου εχει τυχει στο μιλφακια να μιλαω με καποιες και να με παρουν τηλεφωνο επειδη ειχα ζητησει και με πηρε το ιδιο ατομο! Ιδια φωνη!!! Τραγικο!!!! Το lunona πάντως για μενα είναι οκ , για μένα τουλάχιστον που ειμαι παντρεμένος.
Καλησπέρα δεν λες και τα προφιλ να Γλυτώσουν πεταμένα λεφτα
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
3
Like
795
Πόντοι
96
Σκέτη φύρα η φάση τους,ίσως τύχει μετά απο αρκετά κατοστάρικα μπορεί και χιλιάρικα να βγείτε κανα ραντεβού πιθανότητα 10-15%.Αλλά στην τελική μόνο αν είναι 10άρι μουνί αξίζει τόσο πέταμα χρημάτων.
 

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες. Εγω θα σας πω το εξης, ειμαι γραμμενος κανα δυο χρόνια τώρα στο Lunona. Εγω θα πω οτι είναι όντως ακριβό πολύ, αλλά για όσους είναι παντρεμένοι και ψάχνουν κάτι έξτρα μέσω ίντερνετ, ειναι οκ.. εγώ έχω βγει 3 φορές, μία για φαί , μία για καφέ (δεν μου κατσε για κατι περισσοτερο) και μία σε ξενοδοχείο απευθειας.. Οντως κάποιες το παιζουνε ντίβες, δε ξέρω τι φάση, θέλει να είσαι επιλεκτικός, εγώ αυτό έχω καταλάβει. εχει και φεικ λογικα οπως παντου, σιγουρο αυτο. εγω ζηταω να μιλαω στο τηλεφωνο παντως με οποια μιλαω. Μου εχει τυχει στο μιλφακια να μιλαω με καποιες και να με παρουν τηλεφωνο επειδη ειχα ζητησει και με πηρε το ιδιο ατομο! Ιδια φωνη!!! Τραγικο!!!! Το lunona πάντως για μενα είναι οκ , για μένα τουλάχιστον που ειμαι παντρεμένος.
ημουν και γω κανα 6μηνο..προκοπη δεν ειδα..τωρα ειμαι στο koronadates που ειναι και πιο φθηνο,εκει κατι παιζει...
 

Blackbeard

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
171
Like
130
Πόντοι
1
ημουν και γω κανα 6μηνο..προκοπη δεν ειδα..τωρα ειμαι στο koronadates που ειναι και πιο φθηνο,εκει κατι παιζει...
Καινούργιο είναι ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για κάνε μια παρουσιάσει
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
κανα χρονο υπαρχει σχεδον.δεν εχει τοσο αισχρο κλεψιμο οπως το αλλο που θα στειλεις μια φωτο και φευγει κανα 6ευρω.εμπαινα για sexting εκει οσο ημουν αγγλια την ανοιξη..μετα που γυρισα καταφερα να ψησω 2 για εξω.με την μια τζιφος πολυ ψωνισμενη και μου σπασε τα νευρα.με την αλλη με καποια εξοδα βεβαια καταληξαμε σε ξενοδοχειο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
Για πες πληροφορίες αρχηγέ....
με βαση τις τιμες σιγουρα καλυτερο του lunona επισης στο λουνονα με τις περισσοτερες ηταν σαν να μιλαω με μποτακια.τουλαχιστον στο koronadates μπορεις να κανεις και νορμαλ διαλογο και σαιμπερ και καταλαβαινεις οτι μιλας με γυναικα και οχι με μποτ
 

Blackbeard

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
171
Like
130
Πόντοι
1
Παιδιά αξίζει το Λούλονα;;;!
Όχι φίλος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

με βαση τις τιμες σιγουρα καλυτερο του lunona επισης στο λουνονα με τις περισσοτερες ηταν σαν να μιλαω με μποτακια.τουλαχιστον στο koronadates μπορεις να κανεις και νορμαλ διαλογο και σαιμπερ και καταλαβαινεις οτι μιλας με γυναικα και οχι με μποτ
Κόστος ?
 

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
βασικα εμενα με χει βολεψει το koronadates γιατι εχει και πληρωμη με crypto και δεν φαινονται οι χρεωσεις στις καρτες που μπορει να τις ψαχουλεψει η κυρα.
 

kwstaskou

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
εγω συναγωνιστες θεωρω οτι ειναι που θα πεσεις , σιγουρα ειναι ακριβο το λουνονα , αλλα ειναι που θα πεσεις υπαρχουν γυναικες που ξερουν τι θελουν και ειναι ετοιμες , υπαρχουν και fake σιγουρα πλεον οταν βλεπω πολυ μπλα μπλα και συναντηση μηδεν την κανω με ελαφρα ....
 

Aballos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. Με το only-flirt.com τι παίζει? Εχει παιξει μπαλα κανενας εκει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom