Νέα

Lunona

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
εβαλα ενα φτηνο πακετο εγω και βρηκα 1 πραγματικη που εστειλε viber. αλλα το οτι πρεπει να πληρωνεις ανα μνμ και οχι ανα χρονικο διαστημα το κανει απαγορευτικο αφου τελειωσουν οσα γαμωluns εχω
ποσοστο fake πολυ πανω απο το seeking
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
εβαλα ενα φτηνο πακετο εγω και βρηκα 1 πραγματικη που εστειλε viber. αλλα το οτι πρεπει να πληρωνεις ανα μνμ και οχι ανα χρονικο διαστημα το κανει απαγορευτικο αφου τελειωσουν οσα γαμωluns εχω
ποσοστο fake πολυ πανω απο το seeking
Πολυ ωραια ! Ας υποθεσουμε λοιπον οτι ειναι πραγματικη εφοσον εχεις Viber γιατι δεν προχωρας ? Που το προβλημα ?
Ενα μικρο πακετο και να χρειαστει ακομα δεν πειραζει... για Γκομενα μιλαμε
Περιμενω Νεα σου να δουμε ποσο... πραγματικη ειναι
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Πολυ ωραια ! Ας υποθεσουμε λοιπον οτι ειναι πραγματικη εφοσον εχεις Viber γιατι δεν προχωρας ? Που το προβλημα ?
Ενα μικρο πακετο και να χρειαστει ακομα δεν πειραζει... για Γκομενα μιλαμε
Περιμενω Νεα σου να δουμε ποσο... πραγματικη ειναι
Μηπως κατι τετοιο ?
 

Συνημμένα

  • α1.png
    α1.png
    27,4 KB · Εμφανίσεις: 218
  • α2.png
    α2.png
    47,1 KB · Εμφανίσεις: 197
  • j1.png
    j1.png
    321,2 KB · Εμφανίσεις: 193

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
Πολυ ωραια ! Ας υποθεσουμε λοιπον οτι ειναι πραγματικη εφοσον εχεις Viber γιατι δεν προχωρας ? Που το προβλημα ?
Ενα μικρο πακετο και να χρειαστει ακομα δεν πειραζει... για Γκομενα μιλαμε
Περιμενω Νεα σου να δουμε ποσο... πραγματικη ειναι
δεν ειμαι αθηνα :2funny: ακομα και οταν ερθω το να θα την δω εξαρταται απο το τι αλλο θα εχω υποψη. κοιτα 15 ευρω που εδωσα δεν ειναι κανα μεγαλο ποσο (αυτοι απο τα πολλα 15αρια πλουτιζουν βεβαια αλλα αλλη κουβεντα αυτη),οποτε και καμια να μην συναντησω απο εκει δεν πειραζει. πηγα εν γνωση μου οτι ειναι φουλ στα φεικ μηπως βρω καμια καλη και δεν προκειτε να δωσω αλλα
 
Τελευταία τροποποίηση:

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
δεν ειμαι αθηνας :2funny: ακομα και οταν ερθω το να θα την δω εξαρταται απο το τι αλλο θα εχω υποψη. κοιτα 15 ευρω που εδωσα δεν ειναι κανα μεγαλο ποσο (αυτοι απο τα πολλα 15αρια πλουτιζουν βεβαια αλλα αλλη κουβεντα αυτη),οποτε και καμια να μην συναντησω απο εκει δεν πειραζει. πηγα εν γνωση μου οτι ειναι φουλ στα φεικ μηπως βρω καμια καλη και δεν προκειτε να δωσω αλλα
Αρα δεν μιλαμε για Real Profile εφοσον δεν εχουμε κανει... Dating
Και οσο για το οικονομικο ειναι αλλο... θεμα
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
Αρα δεν μιλαμε για Real Profile εφοσον δεν εχουμε κανει... Dating
Και οσο για το οικονομικο ειναι αλλο... θεμα
ας υποθεσουμε οτι ειναι αληθινη ειπες :sunglasses: οσον με αφορα ακομα και εσυ μπορει να μην εισαι πραγματικος, μεχρι να δεις καποιον που μιλας στο ιντερνετ live δεν υπαρχει :2funny::2funny:

η νεκροψια θα δειξει οταν ερθω. το οικονομικο ειναι αλλο θεαμ, 15 ευρω ειδανε απο εμενα και τελος και οτι βγει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
ας υποθεσουμε οτι ειναι αληθινη ειπες :sunglasses: οσον με αφορα ακομα και εσυ μπορει να μην εισαι πραγματικος, μεχρι να δεις καποιον που μιλας στο ιντερνετ live δεν υπαρχει :2funny::2funny:

η νεκροψια θα δειξει οταν ερθω. το οικονομικο ειναι αλλο θεαμ, 15 ευρω ειδανε απο εμενα και τελος και οτι βγει.
Δεν το υποθετω εσυ ειπες οτι ειναι πραγματικη που εδωσε Viber (Το πακιστανικο τηλ βριθει)
Φυσικα και εγω μπορει να μην ειμαι πραγματικος... οπως ολοι
Οταν ερθεις ? Μαλλον δεν καταλαβες την Φιλοσοφια του Sugar Site Putanona
Αυτη που σου εδωσε Viber δεν ειναι Sugar... αλλα καποια Amateur η Call Girl
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
Πολυ ωραια ! Ας υποθεσουμε λοιπον οτι ειναι πραγματικη εφοσον εχεις Viber γιατι δεν προχωρας ?
βασικα ειπες αυτολεξει "ας υποθεσουμε οτι ειναι αληθινη" και σε αυτο απαντησα γιατι δεν προχωρησα :grin:
το αν ειναι αληθινη δεν το ξερω προφανως και αν το παρω αποφαση να την δω θα το διαπιστωσουμε:priest:

προφανως και δεν ειναι sugar daddy με την εννοια του να της κοψω μηνιαιο επιδομα, δεν ψαχνω αυτο κιολας
amateur ψαχνω που να κανουν ppm
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Για να ειμαι δικαιος σε σχεση Putanona Vs Seeking θα πω δυο... πραγματα
Μιλαω μονο για Ελληνιδες... για τιποτα αλλο και μονο για Sugar
Ασχετα που τα θεωρω σχεδον ολα τα Profile Fake χαχα
Το Puta εχει περιπου 2500 Γυναικεια Profile και Online Καθημερινα 80-170 Profile
To Seeking λιγοτερα απο 1000 και Online 15-30 Profile
Το Look και το Styl που μου αρεσει ειναι των "Κοριτσιων" 18-22 χρονων και οχι των "Γυναικων" 23+
Δηλαδη με λιγα λογια το Styl... Lolita
Το Seeking οτι εχει απο αυτο το ειδος ειναι Μετριες εως και Πολυ καλες σε ελαχιστες περιπτωσεις αλλα πολυ λιγες (Εως... και τιποτα)
Το Puta εχει αρκετες θα ελεγα Styl Lolita (Τωρα το αν θα την βρεις αυτο ειναι... αλλο θεμα χαχα)
Αν καποιος εχει τετοια Γουστα στο Puta ειναι καλυτερα τα πραγματα... με πολλα φραγκα ομως
 
Τελευταία τροποποίηση:

mmarv69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
175
Πόντοι
280
εβαλα ενα φτηνο πακετο εγω και βρηκα 1 πραγματικη που εστειλε viber. αλλα το οτι πρεπει να πληρωνεις ανα μνμ και οχι ανα χρονικο διαστημα το κανει απαγορευτικο αφου τελειωσουν οσα γαμωluns εχω
ποσοστο fake πολυ πανω απο το seeking
Αν θέλεις πες όνομα να δούμε μήπως κάποιος γνωρίζει
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
Αν θέλεις πες όνομα να δούμε μήπως κάποιος γνωρίζει
η taurus ειναι τελικα φιλε που εχει αναφερθει. ειναι και στο seeking, μου ειπε για κρασακι και μετα να της κανω δωρο κατι που κανει 200 ευρω
 

mmarv69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
175
Πόντοι
280
η taurus ειναι τελικα φιλε που εχει αναφερθει. ειναι και στο seeking, μου ειπε για κρασακι και μετα να της κανω δωρο κατι που κανει 200 ευρω
Ωραία αν κανείς κάτι ενημέρωσε να δούμε αν άξιζει
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
Ωραία αν κανείς κάτι ενημέρωσε να δούμε αν άξιζει
το βλεπω χλωμο να σου πω την αληθεια αυτη την στιγμη, γιατι εχω πιο ενδιαφερουσες κοπελες απο seeking. η taurus ηταν λιγο πιεστικη στο να της κανω ενα δωρο προτου βρεθουμε επειδη ημουν εκτος αθηνας που με χαλασε λιγο.
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Λεω και εγω τηλ στο Puta θα καψω... τα πτυχια μου χαχα
Στα σιγουρα (Με Ετοιμο Ονομα*) παιρνουν ολοι Τηλ
Θελετε να σας πω και αλλα ?
Πριτς...

*Username
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
seeiking έχει κάτι που μπορεί να πλησιαστεί και να γίνει δουλίτσα?
 

thuner21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες, μήπως ξέρει κανείς για την SugarBabyCrs? Νομίζω την έχω δει και seeking
 

akios111

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια, θα θελατε να φτιαξουμε ενα forum/σελιδα για να αναρτουμε εκει ποια profile ειναι fake και ποια real?
Ειμαι web dev και μπορω να φτιαξω κατι απλο για αρχη για να μπορουμε να βλεπουμε τι παιζει και να βοηθιομαστε λιγο.
Τι λετε να το κανω ? θα υπαρχει συμμετοχη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom