Νέα

Lunona

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
Παιδιά αξίζει το koronadates?

Παιδιά αξίζει το koronadates?
εγω μπαινω και εχω μεινει ικανοποιημενος ειδικα σε σχεση με ολα τα αλλα που εμπαινα οπως το λουνονα που δουλευει με μποτακια και ηταν και πανακριβα σε καθε message.αν υπαρχει και αλλος που να μπαινει στο κορονα να μας πει την γνωμη του σε σχεση με τα αλλα στο κοστος στην ποιοτητα των γυναικων και στις συναντησεις.και εχω μιλησει τηλεφωνικα με καποιες και εχω βρεθει αλλα το θεμα ειναι να νιωσει και η αλλη νορμαλ με σενα να τεριαξετε για να προχωρησει η φαση.και με νορμαλ και με σουγκαρ και παντρεμενες εχω μιλησει.και με χει βολεψει η πληρωμη με κρυπτονομισμα
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736
Το KoronaDates είναι απάτη. Πληρωμένοι χρήστες να σου μιλάνε και να ξοδεύεις χρήματα. Μακριά!
 

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
Το KoronaDates είναι απάτη. Πληρωμένοι χρήστες να σου μιλάνε και να ξοδεύεις χρήματα. Μακριά!
προσωπικα οπως ανεφερα και αλλου καποια προφιλ μου φανηκαν καπως περιεργα αλλα μου τυχαν και νορμαλ κοπελες.τωρα εννοειτε οποιος δεν εχει φραγκα για να γνωρισει μεσα απο dating site μπορει να καμακωνει απο τα social αλλα εκει γινετε μεγαλο μπαχαλο και αρκετες γυναικες καταφευγουν στα dating οταν νιωθουν ασφαλεια.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736
προσωπικα οπως ανεφερα και αλλου καποια προφιλ μου φανηκαν καπως περιεργα αλλα μου τυχαν και νορμαλ κοπελες.τωρα εννοειτε οποιος δεν εχει φραγκα για να γνωρισει μεσα απο dating site μπορει να καμακωνει απο τα social αλλα εκει γινετε μεγαλο μπαχαλο και αρκετες γυναικες καταφευγουν στα dating οταν νιωθουν ασφαλεια.
Δεν έχει να κάνει με φράγκα, είναι απάτη το KoronaDates. Σε μια μέρα τρως άνετα 150-250€ στο μπλα-μπλα και έχεις μιλήσει μόνο με εκπροσώπους της εταιρείας.
Καρατσεκαρισμένο.
Σε αντίθεση με το seeking που δίνεις φιξ ποσό 300€/3μηνο και μιλάς όσο θέλεις με πραγματικά μέλη και όχι εκπροσώπους.
Ή το BlindChat όπου με 19€ μιλάς άνετα για 3 μήνες. Απλά εκεί έχει πολύ σκουπίδι και θέλει άπειρο χρόνο να βρεις κάτι.
 

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
Δεν έχει να κάνει με φράγκα, είναι απάτη το KoronaDates. Σε μια μέρα τρως άνετα 150-250€ στο μπλα-μπλα και έχεις μιλήσει μόνο με εκπροσώπους της εταιρείας.
Καρατσεκαρισμένο.
Σε αντίθεση με το seeking που δίνεις φιξ ποσό 300€/3μηνο και μιλάς όσο θέλεις με πραγματικά μέλη και όχι εκπροσώπους.
Ή το BlindChat όπου με 19€ μιλάς άνετα για 3 μήνες. Απλά εκεί έχει πολύ σκουπίδι και θέλει άπειρο χρόνο να βρειθα τα τσε
 

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
θα το τσεκαρω αυτα τα σαιτ που λες.στο κορονα προσωπικα με βαλε φιλος που ειχε καποιες εμπειριες. με μποτακι δεν μιλησα ποτε σε αντιθεση με το λουνονα που μπορουν και αλλοι να το επιβεβαιωσουν. και απο λεφτα ειναι τα μισα απο το λουνονα.τωρα απο γυναικες εχει καθε καρυδιας καρυδι και εν μ ερη μπορει να εχεις δικιο ..παντως με αυτες που βγηκα ευτυχως δεν ηταν εκπροσωποι της εταιρειας αλλα οι κοπελες που μου στειλανε σελφι και με τις οποιες παιξαμε κ αλη μπαλιτσα.

απο τι μου παν αυτες ειχαν παραπονα απο τους αντρες που θελουν με το καλησπερα να γαμησουν και ενω ξεκινανε σε αυτο το σαιτ να μιλανε θελουν με την μια να της πανε σε αλλα social. και οτι εχουν ξενερωσει γενικα απο τα σοσιαλ με ολο αυτο το ατελειωτο σπαμ .ασε μου ειπαν κωμικοτραγικες ιστοριες που τους στελνανε fake fotos με μεγαλα καυλια για εντυπωσιασμο και για αντρες που αποφευγαν να στειλουν σελφι και πολλα αλλα τραγελαφικα.συμφωνω οτι θα ξοδεψουμε αλλα τουλαχιστον να μην μας φυγει μια περιουσια οπως το λουνονα και να τα δωσουμε σε γκομενακια που αξιζουν.σε ευχαριστω φιλος για τις πληροφοριες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
216
Κριτικές
2
Like
619
Πόντοι
301
Παιδιά προς ενημέρωση σας στο seeking μου μίλησε μια γκόμενα juliejhdd, με έδρα Σερβία, αλλάξαμε telegram και μου έστειλε ιό. Αν σας μιλήσει report και μπλοκ
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736
Πως σου έστειλε ιό; Μέσω telegram; Για δώσε λεπτομέρειες. Πως το κατάλαβες, τι κάνει ο ιός, πως διαγράφεται κτλ
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
216
Κριτικές
2
Like
619
Πόντοι
301
Πως σου έστειλε ιό; Μέσω telegram; Για δώσε λεπτομέρειες. Πως το κατάλαβες, τι κάνει ο ιός, πως διαγράφεται κτλ
Δεν είμαι ακόμα σίγουρος... Το ψάχνει η υπηρεσία ηλεκτρονικού εγκλήματος. Εσύ εχε τον νου σου και μόλις μάθω από εκεί θα ενημερώσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Παιδιά προς ενημέρωση σας στο seeking μου μίλησε μια γκόμενα juliejhdd, με έδρα Σερβία, αλλάξαμε telegram και μου έστειλε ιό. Αν σας μιλήσει report και μπλοκ
Τι ιο δηλαδή σου έστειλε;
Σου χάλασε τον υπυπολογιστή;
Σου έκλεψε προσωπικά στοιχεία;
Και τι κέρδος είχε από αυτό;
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
216
Κριτικές
2
Like
619
Πόντοι
301
Τι ιο δηλαδή σου έστειλε;
Σου χάλασε τον υπυπολογιστή;
Σου έκλεψε προσωπικά στοιχεία;
Και τι κέρδος είχε από αυτό;
Όπως είπα και στον προηγούμενο δεν ξέρω λεπτομέρειες. Απλά πήρα ένα μέιλ από την λεγαμενη που μου είπε ότι το η συσκευή μου έχει παραβιαστεί και έχουν τα δεδομένα μου και αν δεν θέλω να τα στείλουν στις επαφές μου να τους δώσω €3000. Ως απόδειξη μου έστειλε δύο φωτό η μια ήταν μια λίστα επαφών μου από το fb και η άλλη ένα παράθυρο διαλόγου messenger με μια φίλη μου. Τους είπα να πάρουν 3 και τα χιλιάρικα κάποια άλλη στιγμή. Ακόμα δεν έχει συμβεί κάτι πάντως... Έχετε τον νου σας. Σε εμένα είπε ότι την λένε Julie, είναι 28 και ζει Σερβία
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Όπως είπα και στον προηγούμενο δεν ξέρω λεπτομέρειες. Απλά πήρα ένα μέιλ από την λεγαμενη που μου είπε ότι το η συσκευή μου έχει παραβιαστεί και έχουν τα δεδομένα μου και αν δεν θέλω να τα στείλουν στις επαφές μου να τους δώσω €3000. Ως απόδειξη μου έστειλε δύο φωτό η μια ήταν μια λίστα επαφών μου από το fb και η άλλη ένα παράθυρο διαλόγου messenger με μια φίλη μου. Τους είπα να πάρουν 3 και τα χιλιάρικα κάποια άλλη στιγμή. Ακόμα δεν έχει συμβεί κάτι πάντως... Έχετε τον νου σας. Σε εμένα είπε ότι την λένε Julie, είναι 28 και ζει Σερβία
Μάλιστα. Προφανώς κάτι πάτησες σε κάποιο αρχείο που σου έστειλε αυτή. Δεν έγινε κάτι από την επικοινωνία, απλά θέλει προσοχή πάντα στο τι αρχεία δέχεστε από άσχετα άτομα.

Εκατοντάδες άτομα μιλάνε με γκόμενες και ποτέ δεν έχουν θέμα.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736
Παιδιά προς ενημέρωση σας στο seeking μου μίλησε μια γκόμενα juliejhdd, με έδρα Σερβία, αλλάξαμε telegram και μου έστειλε ιό. Αν σας μιλήσει report και μπλοκ
Γνωστός μίλησε με το acc juliejhg (έδρα Αθήνα) και της έδωσε το mail του. Έλαβε κάτι περίεργο.
Ας αποφύγουμε το acc αυτό...
 

manch84

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
38
Like
7
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους τους φιλους,

Ηθελα να ρωτησω αν καποιος φιλος χρησιμοποιεί το BOO για επικοινωνία.

ευχαριστω.
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
λοιπον εμπειριες προσφατες απο λουνονα.

εχω ριξει χρημα που γενικα δεν με ενδιαφερει, περιπου 6 χιλιαρικα.

οσο εριχνα χρημα γεμιζε το ινμποξ. αρα επεφτε σημα ή βλεπαν οτι ανεβαινε το ρανκ μου. Μιλαμε για παρακαλητο στο ινμποξ, δεν θα μου μιλησεις, που εισαι και καλημερες μερα παρα μερα ενω εγω δεν απαντουσα.

δυο κατηγοριων κοπελες. η μια κατηγορια αληθινα προφιλ με κανονικες φωτο. αυτες χωριζονται σε 2 υποκατηγοριες ας πουμε 1α και 1β.

Η 1α δεν βγαινει ποτε, δεν θα γαμηθει ποτε. Μοιραζουν φωτο κανονικες αντε με μαγιουδακι και πουλανε τρελιτσα. Οταν επιμενεις για συναντηση ή τηλεφωνα και βαιμπερ κλπ η μπαλα παει στην εξεδρα, δικαιολογιες αναβολες ή ξαφνικα θυμωνουν και αρχιζουν και στην λενε, πολλη τρελιτσα μιλαμε.

Η 1β το παιζει πιο εξυπνα, σου πηγαινει τη κουβεντα στα γαμησια και στα παιχνιδια - αν δουν οτι παιζεις αρχιζουν να στελνουν βιντεακια για να κονομανε που προφανως δεν ειναι αυτες αλλα ειναι ο,τι να ναι απλα κομμενα να μην φαινονται προσωπα. Φυσικα κανει μπαμ οτι δεν ειναι αυτες, καρφωνονται απο τα χερια ή και πιο ευκολα. Εδω θελει προσοχη, μερικες στελνουν βιντεο που κανουν 300 ευρω και παραπανω το ενα λες και δεν υπαρχει τσοντα τσαμπα. Αυτες πονταρουν στην καυλα.

Η δευτερη μεγαλη κατηγορια ειναι τα ψευτικα προφιλ. Δεν ξερω τι μαλακιες λενε για την εγγραφη των γυναικων, παντως εγω εχω δει 2 προφιλ που ξερω 100% οτι ειναι μαιμου. Δεν θελω να γραψω λεπτομερειες γιατι μας διαβαζουν οι νταβαδες. Επισης προφιλ Ελληνιδας που γραφει Ελληνιδα και ειναι ξεκαθαρα Ελληνιδα στις φωτο κλπ οταν της μιλησεις μιλαει τα γνωστα ελληνικα με ρωσσικη προφορα. Οτι να ναι δηλαδη. Αυτα τα προφιλ σε πανε κατευθειαν σε βομβαρδισμο φωτο και βιντεο για να πληρωνεις.

Ολες φυσικα λενε οτι βγηκαν πολλες φορε ςγια ραντεβου και εχουν περασει καλα. Οταν πεις το παραμικρο διαφορετικο, στο γυρνανε σε ξινιλα αμεσως και ψιλοπροσβολες οτι δεν ξερεις να μιλησεις κλπ.

Αυτη τη στιγμη μιλαω με 5 ταυτοχρονα και ολες ειναι μαιμου, ειτε το τραβανε με γλυκολογα και υποσχεσεις τυπου την αλλη εβδομαδα θα βγουμε ειτε ειναι μαιμου προφιλ εντελως και τραβανε χρημα.

Γενικα για οποιον ψαχνει για σουγκαρ νταντυ καταστασεις αναθεμα κι αν ξερει κανεις σε αυτο το σαητ τι ειναι και αν θελει καποιος να μην χασει το χρονο του (δεν μιλαω για λεφτα, οποιος θελει να κανει κατασταση σουγκαρ δεν τον ενδιαφερουν ουτε 10 ουτε 20 χιλιαρικα) καλυτερα να μην ασχοληθει.

Δεν εχει ουτε μια που να ψαχνει για σουγκαρ εκει μεσα.

Αυτα μαγκες απο μενα.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736
Το πλέον μούφα site...
 

zigiridis

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
120
Like
283
Πόντοι
21
τελικά είναι μουφα site?? η αξίζει τις επενδύσεις??:think:
:think::think:
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
216
Κριτικές
2
Like
619
Πόντοι
301
τελικά είναι μουφα site?? η αξίζει τις επενδύσεις??:think:
:think::think:
Ούτε μουφα είναι, αλλά ούτε αξίζει τις επενδύσεις. Το 95% των προφίλ κοιτάει να σου φάει luns, είτε μέσω endless chatting είτε μέσω πώλησης προσωπικών φωτογραφιών. Το υπόλοιπο 5% είτε είναι βιζιτακια είτε κοπέλες της διπλανής πόρτας που νομίζουν ότι έχουν χρυσό μουνι...
 

mits81

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
95% και πάνω κουφά. Λίγες βίζιτες και για τα άλλα που λέτε θέλει πολύ χρήμα και πολύ υπομονή. Εννοώ φοιτήτριες κλπ. Όποιος έχει λεφτά ας δοκιμάσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μουφα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom