Νέα

Κίνα (Shanghai & Shenzhen)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
τοτε στην επιστροφη θα χρησιμοποισω την 72 ωραη βιζα και ας μεινω γκουανζου ονο 2 ωρες

Δε νομιζω να επιτρέπεται αυτό. Οι 72 ώρες τράνσιτ δίνονται αν μπαίνεις στην Κίνα από άλλη χώρα και φεύγεις για αλλη, διαφορετική από την πρώτη χώρα. Εσύ θα μετακινηθείς μεταξύ δύο Κινεζικών πόλεων.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Απο Ανόι εχει κατευθειαν πτηση τοσο για Πεκινο, οσο και για Μοσχα, οποτε δεν υπαρχει λογος να περασεις απο την Καντονα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.755
Κριτικές
178
Like
39.289
Πόντοι
21.896
Απο Ανόι εχει κατευθειαν πτηση τοσο για Πεκινο, οσο και για Μοσχα, οποτε δεν υπαρχει λογος να περασεις απο την Καντονα.
man to eida kai gia 8 wres diafora gleitvneis τουλαχιστον 500 ευρω
 

thalassa

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
JIANGUIN , επισκευή σε ναυπηγείο τον Αύγουστο.
Πολλά κολόμπαρα με πολλές γυναίκες. Ακριβά ποτά για Κίνα 10 δολλάρια και κανένα κατοστάρικο για να τις πάρεις
Μαζεμένα τα περισσότερα σε ένα δρόμο
 

thalassa

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Το JIANGUIN είναι περίπου 8 ώρεσ από Sanghai με πλοίο
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
γουελκαμ του εν αδερ βιντεο
μαγκες τα πιο πολλα τα λεει ο φιλος μας ο σερπενζα, στο τιουμπι, πρωτοπορος στο σεντζεν. εξηγει αποριες περι γλωσσας, μενταλιτι, βπν κτλ επι του πεδιου. επιμορφωνει.-
εδω ριχνω τα κολληταρια του που λενε για σανγκαη, εαν ειναι κινεζικη πολη
 ζουμι στα 4 πρωτα λεπτα του βιντεο.
στε'ι αερσομ
τελικα ο προζι την εκανε για ταιβαν! βεβαια οταν κανει μεχρι και η ποππυ βλογκ για την κινα, αρχιζει και βρωμαει το πραγμα!
νι χαο
 

Christakis

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Έχει κανένας φίλος να προτείνει τίποτα καλό για Σανγκάη και Πεκίνο?

Βρήκα αυτά  τα γράφεια αλλά δεν έχω ιδέα....





Τυπε ....δηλαδη εισαι ετοιμος να σκασεις 200 ευρω την ωρα;
 

Christakis

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0
@lefteris38
Όχι φυσικά με 200 θα βρούμε αστερια εδώ στην Ελλάδα, απλά έψαχνα μπας και βρω καμιά άκρη πριν πάω γιατί εκεί είχα πρόγραμμα απίστευτο και πολύ δύσκολα θα έψαχνα κάτι....

Τελικά:

Σανγκαι βρέθηκα έξω από μαγαζάκι για μασάζ μου την πέφτει μια Κινέζα ότι έχει "ψωμί" στο μαγαζί που θα πας κτλ.... μου δίνει το we chat της μου υπόσχεται ότι οπότε θέλω στέλνει μια όμορφη πινεζούλα στο χοτελ ή να πάω στο "μαγαζί"..Τελικά λόγο δουλείας τελευταία μέρα κανονίζουμε με τον φίλο που ήμασταν παρέα να πάμε από εκεί..
2 κινεζάκια μικρούλικα και καθαρά, καθόμαστε παρέα 5 λεπτά μας ρωτάει η τσατσά εάν γουστάρουμε κτλ.
-2 ώρες μασάζ και 2 μπαλάκια 1000 γουαν έκαστος (130 εύρω)
-ΟΚ λέω πάμε, της δίνω τα 2000
- είναι και 40 γουν οι καπότες λέει
- γιατί?
- ε τι θα πληρώσουν τα κορίτσια μου λέει?
- πάμε να φύγουμε μου κάνει ο φίλος....
- πας καλα ρε μλκ του λέω?
- εγώ φεύγω, στις κερνάω να κάνεις παρτούζα.... :headbang:
- τι λέει, λέει η τσατα?
- λυπάμαι πολύ μπορείτε να μου δώσετε τα χρήματα πίσω?
- τι για τα 40 γουαν που κάνουν οι καπότες? σας τις κάνω δώρο λέει
- Λυπάμαι αλλά θα θέλαμε να φύγουμε ίσως αύριο, της απαντώ,
- ορίστε που κάνει και μου επιστρέφει τα χρήματα όπως της τα είχα δώσει....

Τώρα λέω θα μας γαμήσουν οι Κινέζοι απέξω...
Βγαίνουμε παίρνουμε το ασανσέρ και γυρίζουμε πίσω...ούτε μας κοίταξαν στραβά ούτε τίποτα....
Στο μεταξύ η κινεζουλα που με είχε "ψαρέψει" και μου είχα πει ότι είναι  real και "no pussy" χωρίς να γνωρίζει τι είχε παιχτεί στο μαγαζί που είχε στείλει μνμ να περάσετε καλα κτλ...
Της στέλνω μνμ ότι σορρυ στράβωσε η δουλειά με τον φίλο μου κτλ και είμαστε πίσω στο χοτελ, και μου απαντάει άμα θέλω να στείλει την μια κοπέλα στο δωμάτιο χωρίς έχτρα χρέωση...

Τέλος πάντων η βραδιά έληξε άδοξα και αγάμητα.....
Το μόνο που έμεινε είναι ένα καλό  κοντάκτ για το επόμενο ταξίδι...

:walkingpenis:

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.601
Κριτικές
36
Like
35.065
Πόντοι
18.565
@lefteris38
Όχι φυσικά με 200 θα βρούμε αστερια εδώ στην Ελλάδα, απλά έψαχνα μπας και βρω καμιά άκρη πριν πάω γιατί εκεί είχα πρόγραμμα απίστευτο και πολύ δύσκολα θα έψαχνα κάτι....

Τελικά:

Σανγκαι βρέθηκα έξω από μαγαζάκι για μασάζ μου την πέφτει μια Κινέζα ότι έχει "ψωμί" στο μαγαζί που θα πας κτλ.... μου δίνει το we chat της μου υπόσχεται ότι οπότε θέλω στέλνει μια όμορφη πινεζούλα στο χοτελ ή να πάω στο "μαγαζί"..Τελικά λόγο δουλείας τελευταία μέρα κανονίζουμε με τον φίλο που ήμασταν παρέα να πάμε από εκεί..
2 κινεζάκια μικρούλικα και καθαρά, καθόμαστε παρέα 5 λεπτά μας ρωτάει η τσατσά εάν γουστάρουμε κτλ.
-2 ώρες μασάζ και 2 μπαλάκια 1000 γουαν έκαστος (130 εύρω)
-ΟΚ λέω πάμε, της δίνω τα 2000
- είναι και 40 γουν οι καπότες λέει
- γιατί?
- ε τι θα πληρώσουν τα κορίτσια μου λέει?
- πάμε να φύγουμε μου κάνει ο φίλος....
- πας καλα ρε μλκ του λέω?
- εγώ φεύγω, στις κερνάω να κάνεις παρτούζα.... :headbang:
- τι λέει, λέει η τσατα?
- λυπάμαι πολύ μπορείτε να μου δώσετε τα χρήματα πίσω?
- τι για τα 40 γουαν που κάνουν οι καπότες? σας τις κάνω δώρο λέει
- Λυπάμαι αλλά θα θέλαμε να φύγουμε ίσως αύριο, της απαντώ,
- ορίστε που κάνει και μου επιστρέφει τα χρήματα όπως της τα είχα δώσει....

Τώρα λέω θα μας γαμήσουν οι Κινέζοι απέξω...
Βγαίνουμε παίρνουμε το ασανσέρ και γυρίζουμε πίσω...ούτε μας κοίταξαν στραβά ούτε τίποτα....
Στο μεταξύ η κινεζουλα που με είχε "ψαρέψει" και μου είχα πει ότι είναι  real και "no pussy" χωρίς να γνωρίζει τι είχε παιχτεί στο μαγαζί που είχε στείλει μνμ να περάσετε καλα κτλ...
Της στέλνω μνμ ότι σορρυ στράβωσε η δουλειά με τον φίλο μου κτλ και είμαστε πίσω στο χοτελ, και μου απαντάει άμα θέλω να στείλει την μια κοπέλα στο δωμάτιο χωρίς έχτρα χρέωση...

Τέλος πάντων η βραδιά έληξε άδοξα και αγάμητα.....
Το μόνο που έμεινε είναι ένα καλό  κοντάκτ για το επόμενο ταξίδι...

:walkingpenis:
Φιλε, πηρες λεφτα πισω απο Κινεζο-ζα; Μπραβο.
 

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
274
Κριτικές
4
Like
470
Πόντοι
301
Καλημέρα σας,

Η ώρα είναι 3:38am και μόλις έφυγε ένα πολύ καλό μωρό από το δωμάτιό μου! Λοιπόν, ας τα πάρουμε τα πράγματα από την αρχή...

Πρώτη στάση ήταν η Σανγκάη. Όπως είναι γνωστόν, στην Κίνα είναι απαγορευμένη η πορνεία. Έτσι όλα τα μπουρδέλα είναι καμουφλαρισμένα πίσω από βιτρίνες barber-shops!!! Ναι, καλά διαβάσατε! Μας έκανε πολύ εντύπωση όταν είδαμε μαγαζί με ταμπέλα "Barber-shop" και μέσα να είναι 4-5 μουνάρες με πολύ προκλητικό ντύσιμο. Αυτές λοιπόν, σε πάνε στα πίσω δωμάτια και μιλάμε πλέον για κανονικό μπουρδέλο. Τιμές? Με ένα 10αρικάκι-20αρικάκι είσαι μια χαρά! Βλέπετε, ο μέσος μισθός του Κινέζου είναι περί τα 2000 RNB τον μήνα... δηλαδή 200 ευρώ τον μήνα. Μπαίνεις λοιπόν μέσα και διαλέγεις ανάμεσα από τις 5-6 που βρίσκονται. Μετά πας σε άλλο δωμάτιο πίσω και κάνεις την δουλειά σου. Από υπηρεσίες τα ίδια με την Ελλάδα (τσιμπούκι, πισοκολλητό, στσ γόνατα, ελεύθερα πιασήματα, κτλ, κτλ) αλλά η συμπεριφορά εντελώς διαφορετική.... τεμενάδες από την αρχή μέχρι το τέλος! Επίσης, όπως σε κάθε πόλη στην Κίνα, παίζει και το KARAOKE, έχω γράψει για αυτό σε thread μπουρδέλων εξωτερικού.

Δεύτερος σταθμός η πόλη Shenzhen που βρίσκεται νοτιοδυτικά της Σανγκάη, περίπου 300 χιλιόμετρα. Εκεί, παίζουν πάλι τα Barber-shops, αλλά εμείς κανονίσαμε με KARAOKE. Επειδή βέβαια όπως είπα και πιο πάνω η πορνεία είναι απαγορευμένη, ΔΕΝ φεύγεις με την κοπέλα. Της δίνεις το κλειδί-κάρτα του δωματίου σου στο ξενοδοχείο, φεύγει πρώτα εκείνη και μετά πας και εσύ. Το θέμα είναι να φτάσει πριν από σένα (και γι'αυτό φεύγει η γκόμενα πριν από σένα) έτσι ώστε να μπορέσει να μπει στο hotel άνετα και να μην κινήσει υποψίες. Μετά πας κι εσύ και σου ανοίγει ή ανοίγεις μόνος σου (πολλά ξενοδοχεία δίνουν 2 κλειδιά-κάρτες) ή χτυπάς και σου ανοίγει. Εγώ στο δωμάτιό μου πάντα κλειδώνω στο safe διαβατήριο, κάμερα και euro, τα υπόλοιπα τα έχω πάντα μαζί μου. Οπότε δεν έχεις να φοβηθείς κάτι (τι να σου πάρει, τα σώβρακα?). Εγώ το έκανα 2 φορές μέχρι τώρα και μου βγήκε σε ΠΟΛΥ καλό. Είναι ασιάτισσες ρε παιδί μου, πως να το κάνουμε. Καταρχήν μόλις έφτασα στο δωμάτιο, η γκόμενα μου το είχε συμμαζέψει! Τα ρούχα μου κρεμασμένα στις κρεμάστρες, τα παπούτσια μου τακτοποιημένα... τα πάντα! Ναι ξέρω... κι οι ελληνίδες έτσι ακριβώς κάνουν....  :badair: Επίσης, η μπανιέρα είχε γεμίσει με ζεστό νερό και διάφορα άλλα αιθέρια έλαια. Μπαίνουμε μέσα και μου κάνει ένα μπάνιο από πάνω μέχρι κάτω, από μασάζ, μέχρι μαλακίες, ποδομαλακίες και τα ρέστα (εγώ στην ποδομαλακία έχυσα!). Μετά πάτε στο κρεβάτι και η τύπισσα κάθεται ΟΛΟ το βράδυ. Γιατί? Γιατί πολύ απλά, όπως είπα, η πορνεία είναι απαγορευμένη και έτσι αν φύγει μέσα στην νύχτα και την σταματήσουν τίποτα μπάτσοι... την γάμισε! Για να μην τα πολυλογώ, έχεις το ΑΠΟΛΥΤΟ gfe και περνάς ΤΕΛΕΙΑ. Ξέχασα να αναφέρω ότι έχεις δώσει 200 RNB στην τσατσά (ή πατρόνα όπως την λέγαμε!!!) του KARAOKE. Τι σημαίνει 200 RNB? Σημαίνει 20 ευρώ! Από εκεί και πέρα, αν θες, της δίνεις κάνα πουρμπουάρ. Εγώ της έδωσα άλλα 200 RNB (δηλαδή άλλα 20 ευρώ), σπαστά σε 2 κατοστάρικα μετά το πρώτο γαμήσι και μετά το τρίτο! Μετά η γκόμενα κοιμάται μαζί σου, μέχρι να πάει 7-8 το πρωί και να σηκωθεί να φύγει. Αν αντέχεις, την ξυπνάς όποτε σου αγριέψει ο Περικλής καθόλη την διάρκεια της νύχτας. Εγώ παίδες έριξα 4! Το τελευταίο ήταν το πρωϊνό! Η τύπισσα πέταξε από την χαρά της τις δύο φορές που της ακούμπησα 100άρικο. Μην ξεχνάτε εξάλλου ότι είναι ένα μηνιάτικο για αυτές. Η γκόμενα σε έχει ΒΑΣΙΛΕΑ!

Σήμερα είναιη δεύτερη φορά που πάω με γκόμενα στο ξενοδοχείο και αυτή επέλεξε να φύγει με ΤΑΧΙ μόλις πριν λίγο.Αν ήθελα την κρατούσα όλο το βράδυ (της έσκασα επίσης 200 RNB και λάλησε!).

Τα αρνητικά: Δεν μιλάνε αγγλικά (ούτε τα βασικά!) οπότε συννενοείσαι με την κλασσική μέθοδο της νοηματικής! Επίσης δεν δίνουν κώλο αλλά... τι να το κάνεις. Είναι τόση στενή η μουνότρύπα που δεν έχω γαμήσει έτσι ούτε από κώλο!

Εν κατακλείδι... είμαστε ΠΟΛΥ πίσω μάγκες. Με 400 RNB (δηλαδή 40 ευρωπουλάκια) έχεις μία παραγματική GF στο δωμάτιό σου για ΟΛΟ το βράδυ! Μπορείς να ρίξεις 10? Ρίχτα!

Παιδιά, δεν έχω να πω κάτι παραπάνω γιατί θα πικραθείτε... όπως θα πικραθώ κι εγώ όταν γυρίσω. Θα σας πω ένα πράγμα μόνο... Γυρνάω την Παρασκευή το πρωί κατά τις 8. Η γυναίκα μου θα είναι στην δουλειά, οπότε θα ήταν μια πολύ καλή ευκαιρία να επισκεφτώ την Σόνια που τόσο θέλω. Δεν θα πάω όμως... Γιατί? Γιατί δείτε παρακάτω το μουνί που γαμούσα προχθές ΟΛΟ το βράδυ, που με έκανε μπάνιο, που μου έπλυνε μέχρι και τα δόντια, που την γαμούσα σε ό,τι στάση ήθελα και όποτε ήθελα... κι αυτή να με κοιτάει στα μάτια λες και είμαι ο αγαπημένος της! (Έχω σβήσει την φάτσα μου για ευνόηους λόγους... έτσι κι αλλιώς δεν νομίζω να σας ενδιαφέρει η δικιά μου φάτσα!).

Όχι λοιπόν, δεν θα πάω Σόνια... θα την θάψω με την κριτική μου και είναι κρίμα. ʼσε να περάσει λίγος καιρός να τα ξεχάσω, να προσγειωθώ στην ελληνική πραγματικότητα και να πάω.

Τι να σας πω μάγκες... εύχομαι σε όλους ανεξαιρέτως να αξιοθείτε να βρεθείτε σε τέτοια μέρη... Αυτά, τίποτε άλλο!


Φιλε μου, τις φώτο τις έχεις σβήσει; δεν εμφανίζονται!!!!!! κριμα, δε τις βαζεις ξανα;
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
234
Κριτικές
10
Like
795
Πόντοι
371
εχει ανεβει πολυ το κασε των κινεζων..θες 200 ευρω για πλακα και συνηθως ειναι φλομπες. δεν ειναι και παραξενο βεβαια, αφου οι ξενοι σκανε πολλα περισσοτερα απο εμας και γενικα παιζουν πολλοι φραγκατοι..ακομα και σε κατι κωλονησια κατω απο 100 δε παιρνουν..ας ειναι καλα οι αγαπουληδες ναυτικοι..
 

kikoman

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
9
Like
87
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Θα είμαι την επόμενη εβδομάδα στη Σαγκάη. Έχουμε κάποια καλή σύσταση;
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Καλησπέρα! Θα είμαι την επόμενη εβδομάδα στη Σαγκάη. Έχουμε κάποια καλή σύσταση;
Κλασικα στο Xintiandi. Δεν υπαρχει περιπτωση να μη ψωνισεις. Δοκιμασε στην Pub Paulaner και στα περιξ. Στα δυνατα κλαμπς οι τιμες εχουν παρει την ανιουσα μετα που κλεισανε ολες τις σαουνες. (2-3 παραμενουν ανοιχτες, αλλα εχουν μεταφερθει σε διαφορετικο μερος, αλλα και εκει εχουν αρχισει και βαρανε... 140 δολ μινιμουμ για μια ωρα).
Μακρυα απο Nanjing road.
Κανονας απαραβατος: ΑΠ ΟΠΟΥ ψωνισεις, ΟΤΙ ψωνισεις το οδηγεις για τα περαιτερω δηλαδη πηδημα ή ποτο σε ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΧΩΡΟ ή σε μπαρ/κλαμπ της επιλογη σου. Ουδεποτε ακολουθουμε γκομενα που μας την επεσε ή νομιζουμε οτι την καμακωσαμε, σε χωρο που θα μας υποδειξει αυτη για ποτο ή πηδημα.
 

kikoman

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
9
Like
87
Πόντοι
0
Ευχαριστώ! Θα το ψάξω λίγο και θα επανέλθω!
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Πού βρίσκονται οι τιμές των κοριτσιών στην μετακορονοιο εποχή στην κουμουνιστικη Σαγκάη? Σκέφτομαι για πορνοτουρισμο διάρκειας 1 μηνός ή να κοιτάξω για αλλα κράτη εκεί κοντά? Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι ήδη στην Ταϊλάνδη και ψάχνω για κάτι ανάλογο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Πού βρίσκονται οι τιμές των κοριτσιών στην μετακορονοιο εποχή στην κουμουνιστικη Σαγκάη? Σκέφτομαι για πορνοτουρισμο διάρκειας 1 μηνός ή να κοιτάξω για αλλα κράτη εκεί κοντά? Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι ήδη στην Ταϊλάνδη και ψάχνω για κάτι ανάλογο.
Δεν έχει καμία σχέση αυτό που βρίσκεις στην Ταϋλάνδη με άλλες ασιατικές χώρες.
Ίσως στην Ινδονησία είναι λίγο κοντά στα μασαζ.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.689
Like
3.552
Πόντοι
1.706
Κίνα 2010
Σαγκάη
Πεκίνο
P8240007.JPG
P8240014.JPG
P8240032.JPG
P8240090.JPG
P8240107.JPG
P8250147.JPG
P8280317.JPG
P8280348.JPG
P8280375.JPG
P8280472.JPG


P8240003.JPG
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Δεν έχει καμία σχέση αυτό που βρίσκεις στην Ταϋλάνδη με άλλες ασιατικές χώρες.
Ίσως στην Ινδονησία είναι λίγο κοντά στα μασαζ.
Ευχαριστώ για την απάντηση άρχοντα, απλά θα ήθελα να ξέρω αν μπορεί κάποιος να κάνει παιχνίδι με κορίτσια της Σαγκάης (επαγγελματίες ή απλές κοπέλες) ανάλογο με αυτό που κάνουμε εδώ στην Ταϊλάνδη και σε ανάλογες τιμές....
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
769
Κριτικές
15
Like
3.415
Πόντοι
1.436
Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω ότι η πορνεια επιτρέπεται ανοιχτά μόνο στο Μακάο στην περιοχή. Σίγουρα θα υπάρχουν καβάντζες και τρόποι να κινηθείς αλλά γραφεία και εσκορτ δεν ξέρω αν διαφημίζονται κανονικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom