Νέα

Κηφισιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 142
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.495
Κριτικές
21
Like
6.857
Πόντοι
6.745
Στεφη = ξεκωλακι που τοχαμε πάρει όλοι την 5ετια 65-70.
Πάρις -Μαρίνα = χειμερινά σινεμά.

Α ρε πατρίδα και πως σε κατάντησαν οι μετανάστες από 75 και μετά!
ρε συ λαγαρε,πολυ παλιος εισαι :2funny:το 65 δεν ειχα γεννηθει καλα καλα...το πατρικο μου παντως υπαρχει απο το 60....ο Απολλωνας σου λεει κατι?
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Εμενα το σπιτι μου ειναι προπολεμικο.Χρειαζεται που και που η μαλλον συχνα κατι....επισκευουλες!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.495
Κριτικές
21
Like
6.857
Πόντοι
6.745
ετσι.ετσι....να σου θυμησω και το pipistrelo καθως και τον tsaf.....ισως η πρωτη πιτσα στα βορεια :grin:
 

Phineas.Freak

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
207
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ετσι.ετσι....να σου θυμησω και το pipistrelo καθως και τον tsaf.....ισως η πρωτη πιτσα στα βορεια :grin:

Μπακάλης ο Σπαράγγης??

Σουβλάκια ο Βασίλης??

Μαγαζί --ούζα--μπύρες ο Οδυσσέας???

εμείς μαζί θα παίζαμε στεκ α μαν
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Νομιζω παντως πως το καλυτερο σουβλακι το ειχε ο Παναγιωτης,ηταν εκει που βρισκονται τωρα τα Γουρουνακια.
 

icedog

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2011
Μηνύματα
153
Like
7
Πόντοι
1
κρεμα απο τον Βαρσο και βολτα στην Κηφισια ....Must
 

santachiqita

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1


Κι αλλο ενα τιπ που μαλλον δεν θα ενδιαφερει αλλα εγω θα το δωσω. Στο τελος της Χαριλαου Τρικουπη προς Μελισια εχει μια σταση λεωφορειου. εκει την στηνει μια που σταματαει αυτη μονη της μεσημεριατικα αυτοκινητα με αντρες οδηγους μονους και καλα να τους πουλησει χαζοαντικειμενα για το αυτοκινητο και η κουβεντα προχωραει καταλαβενεται προς τα που.. αλλα εχω καιρο να την δω.

εχθες το πρωι κατά τις 10.30 ειδα μια ξανθια στην εν λογο σταση η οποια μου κινησε την περιεργεια και υποψιες με το τροπο που ηταν ντυμενη και εκοβε κινηση και επειδή ειχα διαβασει και το ποστ του παραπανω συναγωνιστη ξαναπερασα και σημερα μπας και αλλα τζιφος. Μπας και είναι κανενας από εκεινη τηνν περιοχη πιο γνωστης του αντικειμενου να δωσει τα φωτα του
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Κι αλλο ενα τιπ που μαλλον δεν θα ενδιαφερει αλλα εγω θα το δωσω. Στο τελος της Χαριλαου Τρικουπη προς Μελισια εχει μια σταση λεωφορειου. εκει την στηνει μια που σταματαει αυτη μονη της μεσημεριατικα αυτοκινητα με αντρες οδηγους μονους και καλα να τους πουλησει χαζοαντικειμενα για το αυτοκινητο και η κουβεντα προχωραει καταλαβενεται προς τα που.. αλλα εχω καιρο να την δω.

εχθες το πρωι κατά τις 10.30 ειδα μια ξανθια στην εν λογο σταση η οποια μου κινησε την περιεργεια και υποψιες με το τροπο που ηταν ντυμενη και εκοβε κινηση και επειδή ειχα διαβασει και το ποστ του παραπανω συναγωνιστη ξαναπερασα και σημερα μπας και αλλα τζιφος. Μπας και είναι κανενας από εκεινη τηνν περιοχη πιο γνωστης του αντικειμενου να δωσει τα φωτα του
η πρωτη που αναφερεις οντως υπηρχε κι εκανε πιατσα ακριβως απεναντι απ'το νεκροταφειο της κηφισιας στη στροφη για μελισσια..μεχρι πριν 5 χρονια..η δευτερη,μαλλον συμπτωση..
 

santachiqita

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
η πρωτη που αναφερεις οντως υπηρχε κι εκανε πιατσα ακριβως απεναντι απ'το νεκροταφειο της κηφισιας στη στροφη για μελισσια..μεχρι πριν 5 χρονια..η δευτερη,μαλλον συμπτωση..

Είναι εύκολο να γινει περιγραφή εξωτερική αυτής που ήταν εκεί από κάποιον που γνώριζε
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Μηπως ηταν μια σχετικα κοντη και μελαχροινη;
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216

santachiqita

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω,  παντως μερικες βολτες που εχω κανει στην περιοχη εχω δει μια γυναικα γυρο στα 50-60 προφανως καπου εκει μενει η οποια ηταν ξανθια κοντη ασχημη παρακμιακη ,11 το πρωι με δωδεκαποντη γοβα ξεκολε στυλ και λεοπαρδαλε απο πανω γιαυτο ελεγα μπασ και ειναι η ιδια! οποιος μενει κοντα στο απολωνιον στο δρομο προς μελισια θα την εχει δει σιγουρα!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Είναι εύκολο να γινει περιγραφή εξωτερική αυτής που ήταν εκεί από κάποιον που γνώριζε
η τυπισα αραζε επι της χαριλαου τρικουπη απεναντι απο τη μαντρα του νεκροταφειου ρευμα προς νεα ερυθραια και συνηθως επαιζε με φορτηγα νταλικες κτλ ηταν παρακμιακη,μελαχρινη και ευσωμη γυρω στο 1,65 αυτα βεβεαια μεχρι τη δεκαετια του 2000 οπου και εξαφανιστηκε
η αλλη η τυπισα η ξανθια προς το απολωνιο  μπορει και να ειναι η ιδια......ταιριαζουν οι ηλικιες η οριτζιναλ πρεπει να ειναι τωρα πανω απο 50 τωρα να αλλαξε και χρωμα στο μαλλι ισως...με την πρωτη ευκαιρια θα εχω στο νου μου να περασω απο κει κανα πρωινο να τσεκαρω αν ειναι η ιδια παλια καραβανα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
κανα νεοτοερο απο τη γυρω περιοχη ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom