Νέα

Κηφισιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 142
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arpaxtiko

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
13
Κριτικές
6
Like
69
Πόντοι
0
Μετά απο καθημερινό ελεγχο της περιοχής διαπιστώνω πως όντως δεν παίζει τίποτα .
 

gerogriniaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Κυριοι καλησπερα!  :hi:  Και εγω που εριξα μια ματια στην γυρω περιοχη δεν ειδα κατι...
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
κρεμα απο τον Βαρσο και βολτα στην Κηφισια ....Must

Και οχι μονο κρεμα απο τον Βαρσο......κρουασαν με σοκολατα!!!!!!!!!!!!!!!

θα παθετε πλακα!!!!!!!!!!!!!!!!

μπρεζερακια με σαντυγι.....ΘΑΝΑΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!
 

aouale

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
99
Κριτικές
13
Like
490
Πόντοι
291
Εχθες στην οδο κυριαζη εθεαθη κορασιο μαξ 24-25 πανω στην νησιδα εξω απο τον βασιλοπουλο.Εσκαγε χαμογελα σε ορισμενους που την κοιταγαν απ'το αμαξι κ μετα απο κανα 40λεπτο επεσε φορτωτικη.Εχει καποιος παραπανω πληροφοριες για το τι παιζει?
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216
το ΜΟΝΟ που χω δει ποτε εκει πανω, είναι η περιβοητη 45-50αρα τριγυρω απτο νεκροταφειο που σουλατσαρε στο πεζοδρομιο, φορωντας κατι υπερμεγέθης γοβες, και κρατοντας μια μεγαλη τσαντα.

Πολλοι λεγαν ότι στην τσαντα μεσα η τυπισσα ειχε διαφορα καθαριστικα/γυαλιστικα.....αυτοκινητου (!!!) και με το που πηγαινες λεει να φορτωσεις η τυπισσα γινοντα....πλασιε! (!!!!!!!!!)

Την ιδια την εχω πετυχει και στο περαμα, εκει κοντα στο υψος στου Σκλαβενιτη...ιδεα δεν εχω τι ρολο βαραγε, αλλα πλεον πανε αρκετα χρονια από τοτε, και μονο οι πιο παλιοι θα γνωριζουν ακριβως τι επαιζε με την εν λογω κυρια....
 

aouale

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
99
Κριτικές
13
Like
490
Πόντοι
291
Οχι ηταν πιτσιρικα αυτη που ειδα κ πολυ δυνατο τεμαχιο.Ενας ταριφας εκει που την βλεπαμε μαζι μου ειπε οτι σχεδον καθε μερα κανουν εκει πιατσα κ αυτη κ αλλες κ οτι πανε σε ενα ξενοδοχειο ακριβως πισω απο τον βασιλοπουλο.Μπορει να ηταν κ φιδια του ταριφα αλλα η τυπισσα εμοιαζε οντως να ψαρευει πελατες
 

lippy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
762
Κριτικές
148
Like
6.851
Πόντοι
27.055
Οχι ηταν πιτσιρικα αυτη που ειδα κ πολυ δυνατο τεμαχιο.Ενας ταριφας εκει που την βλεπαμε μαζι μου ειπε οτι σχεδον καθε μερα κανουν εκει πιατσα κ αυτη κ αλλες κ οτι πανε σε ενα ξενοδοχειο ακριβως πισω απο τον βασιλοπουλο.Μπορει να ηταν κ φιδια του ταριφα αλλα η τυπισσα εμοιαζε οντως να ψαρευει πελατες
μενω πολύ κοντα δεν εχω παρατηρησει τιποτα, που ειναι το νταραβερι ??
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216
κοιτα, δεν μπορούμε να αποκλεισουμε το ενδεχομενο να σουλατσαρει καμμια ξεμπαρκη εξω απτο δes roses που είναι ο κλασσικος γαμηστρωνας στο κεντρο της κηφισιας.
Αλλα γενικα δεν εχει τιποτα η περιοχη-κι αν ποτε πετυχεις κατι, ξεμπαρκο/φαλτσο σκηνικο θα ναι!

Πριν καμμια 15αρια χρονια παιζανε κανα-δυο τύπισσες ντοπιες που καναν κατι αρπαχτοβιζιτες, αλλα μιλαμε για τραγικες περιπτώσεις.
Η μια ηταν κοκακι τρελο, και γαμιοταν απλα για κοκα, και μετα εσκαγε μυτη και απειλουσε κοσμο, η άλλη ηταν μια παντρεμενη της κακιας ωρας.
Από φιλους μου ντοπιους αυτα
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
ευχαριστω,  παντως μερικες βολτες που εχω κανει στην περιοχη εχω δει μια γυναικα γυρο στα 50-60 προφανως καπου εκει μενει η οποια ηταν ξανθια κοντη ασχημη παρακμιακη ,11 το πρωι με δωδεκαποντη γοβα ξεκολε στυλ και λεοπαρδαλε απο πανω γιαυτο ελεγα μπασ και ειναι η ιδια! οποιος μενει κοντα στο απολωνιον στο δρομο προς μελισια θα την εχει δει σιγουρα!
η κοντή ξανθιά η τραβελόφατσα υπάρχει ακόμη την πέτυχα πριν από 2-3 μήνες φοράει ακόμη 12ποντα  :2funny:
η άλλη με την τζιν φούστα που την έπεφτε σε οδηγούς για αξεσουάρ αυτοκινήτου έχει χαθεί προ πολλού
προ 20ετίας την είχα φορτώσει μπας και .. και με το που μπήκε μου αράδιασε όλη την τσάντα της
είχε από πετσιά μέχρι αποσμητικά
την ξεφόρτωσα άμεσα και με αγένεια  :headbaning2:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216
η κοντή ξανθιά η τραβελόφατσα υπάρχει ακόμη την πέτυχα πριν από 2-3 μήνες φοράει ακόμη 12ποντα  :2funny:
η άλλη με την τζιν φούστα που την έπεφτε σε οδηγούς για αξεσουάρ αυτοκινήτου έχει χαθεί προ πολλού
προ 20ετίας την είχα φορτώσει μπας και .. και με το που μπήκε μου αράδιασε όλη την τσάντα της
είχε από πετσιά μέχρι αποσμητικά
την ξεφόρτωσα άμεσα και με αγένεια  :headbaning2:

ΕΛΑ ΡΕ ΤΥΠΕ!!!!!
Οντως την φορτωσες και σου βγαλε αποσμητικα???
Αρα στεκει δλδ αυτό που μου λεγαν οι δικοι μου-κι εγω τους κοροιδευα δλδ!

Και τι σου ελεγε δλδ?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
ΕΛΑ ΡΕ ΤΥΠΕ!!!!!
Οντως την φορτωσες και σου βγαλε αποσμητικα???
Αρα στεκει δλδ αυτό που μου λεγαν οι δικοι μου-κι εγω τους κοροιδευα δλδ!

Και τι σου ελεγε δλδ?
δεν θυμάμαι την στιχομυθία γιατί έχουν περάσει 20 χρόνια πάνω κάτω
θυμάμαι όμως καλά πόσο γρήγορα μου αράδιασε την πραμάτια της
με φόντο την τζιν φούστα και τα μπούτια της

λέγανε τότε ότι φορτώνεται από φορτηγατζήδες αλλά δεν το νομίζω
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.360
Κριτικές
16
Like
13.471
Πόντοι
5.577
:jerking:

Οτι να ναι...
Η κοπελιτσα εξω απο το Α-Β προσπαθει να βρει πελατισσες για κεντρο αισθητικης  :S
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216
:jerking:

Οτι να ναι...
Η κοπελιτσα εξω απο το Α-Β προσπαθει να βρει πελατισσες για κεντρο αισθητικης  :S

κι εδώ περα παραλιγο ν ανοιχθεί και νέο θρεντ σχετικα με την καημενη τσουλιτσα που την μπαστακωσαν εκει, με μεροκαματο του κωλου...
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216
δεν θυμάμαι την στιχομυθία γιατί έχουν περάσει 20 χρόνια πάνω κάτω
θυμάμαι όμως καλά πόσο γρήγορα μου αράδιασε την πραμάτια της
με φόντο την τζιν φούστα και τα μπούτια της

λέγανε τότε ότι φορτώνεται από φορτηγατζήδες αλλά δεν το νομίζω

κ γω απ οσα ειχα ακουσει, η τυπισσα το παιζε αλεκος όταν την ρωτούσανε ποσα παιρνει και τι κανει κτλπ, και τους ελεγε ότι είναι βιοπαλαιστρια κ τετοια!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
:jerking:

Οτι να ναι...
Η κοπελιτσα εξω απο το Α-Β προσπαθει να βρει πελατισσες για κεντρο αισθητικης  :S

Αφού λέει ο άλλος πως ύστερα από λίγο έπεσε φορτωτική στο αμάξι προς άγνωστη  κατεύθυνση  για πρόγραμμα αισθητικής περιποίησης  :pipa1: :2on1:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
δεν θυμάμαι την στιχομυθία γιατί έχουν περάσει 20 χρόνια πάνω κάτω
θυμάμαι όμως καλά πόσο γρήγορα μου αράδιασε την πραμάτια της
με φόντο την τζιν φούστα και τα μπούτια της

λέγανε τότε ότι φορτώνεται από φορτηγατζήδες αλλά δεν το νομίζω

Η εν λόγω στηνόταν και στην αφετηρία των λεωφορείων στο τέλος της Δουκ. Πλακεντίας στο Χαλάνδρι, αυτά εν έτι 1990-1994 περίπου ... δεν είχα σταματήσει, πάντα πέρναγα με μηχανή, ήταν δε κακάσχημη.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Η εν λόγω στηνόταν και στην αφετηρία των λεωφορείων στο τέλος της Δουκ. Πλακεντίας στο Χαλάνδρι, αυτά εν έτι 1990-1994 περίπου ... δεν είχα σταματήσει, πάντα πέρναγα με μηχανή, ήταν δε κακάσχημη.
για τα χοντράδια εκείνη την εποχή καλή ήτανε αλλά στο τσάμπα όμως
άντε να έπαιρνες κανα αποσμητικό έτσι για το σεφτέ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom