Νέα

Κηφισιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 142
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MyMyMy

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2006
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το κανατε το τοπικ..... :Ρ δεν πειραζει.. συνεχιστε...
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Τα ορια των ΒΠ ειναι εθνικη οδος εως φαρο ψυχικου και διονυσο... στον παπαγου ειναι καταδρομεις εγκλωβισμενοι σε θυλακα ενω αλλοι καταδρομεις ειναι στην βαρυμποπη που κρατανε το αεροδρομιο..... κολωνακι ειναι αλλη ιστορια καθως οι ιδιοι δεν ανεβαινουν ΒΠ! :rockon: :rockon:
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Ρε παιδια που εχει πιάτσες στην Κηφισια??Εγω δεν εχω δει πουθενα
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Ρε παιδια που εχει πιάτσες στην Κηφισια??Εγω δεν εχω δει πουθενα

Μια φορά το χρόνο μόνο, όταν γίνεται η Ανθοκομική Έκθεση, έχει ένα stand μέσα στο άλσος που μαζεύονται μερικά κορίτσια. Ξένες, φυσικά.

Πέρασε τώρα όμως, του χρόνου πάλι, Πρωτομαγιά συμβαίνουν αυτά.

 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Μια φορά το χρόνο μόνο, όταν γίνεται η Ανθοκομική Έκθεση, έχει ένα stand μέσα στο άλσος που μαζεύονται μερικά κορίτσια. Ξένες, φυσικά.
Πέρασε τώρα όμως, του χρόνου πάλι, Πρωτομαγιά συμβαίνουν αυτά.

Εχει πάντως και την πιατσα ταξί στον ηλεκτρικό.
 

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Ναί, είναι γνωστό! Γαμιούντε οι ταρίφες!
 

takisathina70

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
ειχα παρει πριν 3-4 μηνες μια αννα που δουλευε με καλη πελατεια απο κηφισια εκαλη κτλ αννα ελληνιδα 26-27 πολυ γυμνασμενο σωμα γυρω στο 1.65 με μπλε καταπληκτικα ματια κοντο καρε μαυρο μαλλι αλλα μες στην κοκα η τυπισσα.300 ευρω την ωρα επαιρνε και τα εκανε σχεδον  ολα εκτος απο αναλ.  γενικα αν την πετυχαινε κανεισ σε καλη φαση ηταν αψογο μωρο. αν την πετυχαινες στην καψουρα της που την πολυβασανιζε ηταν επιπλο και στα ζαλιζε με τον γκομενο. την ξερει κανεισ γιατι εχασα τηλεφωνο?
 

takisathina70

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
οχι αλλα καλο αυτο ποιο ειναι και που το βρισκουμε? αυτη που λεω εγω εμοιαζε με μια τραγουδιαρα βιβη μαστραλεξη νομιζω
 

Συνημμένα

  • image_1570_14.jpg
    image_1570_14.jpg
    3,1 KB · Εμφανίσεις: 87

takisathina70

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
και μιλαμε για 100% ομοιοτητα.λες να ητνα αυτη? :think:
 

Επισκέπτης
οχι αλλα καλο αυτο ποιο ειναι και που το βρισκουμε? 
δεν ξερω φιλε..απλα τα στοιχεια που εδωσες για αυτην που ψαχνεις,μοιαζουν με αυτη που ποσταρα,της οποιας ομως εχω χασει τα ιχνη γιατι δεν μου ελεγε τιποτε..
 

Επισκέπτης
Επειδή ψαχνόμασταν μερικοί για το τι υπάρχει, αν υπάρχει, που υπάρχει, κλπ, να το αποτέλεσμα:

οχι ρε πουστη..υπηρχε τετοια κατασταση στην γειτονια μας & το εκλεισαν???ΑΙΣΧΟΣ..& ακομη μεγαλυτερο αισχος που δεν ειχε επισημανθη πριν το ντου..
 

Επισκέπτης
οχι ρε πουστη..υπηρχε τετοια κατασταση στην γειτονια μας & το εκλεισαν???ΑΙΣΧΟΣ..& ακομη μεγαλυτερο αισχος που δεν ειχε επισημανθη πριν το ντου..

Μα η μητρόπολη μας έλεγε οτι ήτο αμπρίζολα(όλα των ΒΠ γιατί εχει και άλλα)με έκτακτο ανακοινωθεν της :)
που να το ξέρουμε και εμείς οι πιστοί??? :cheesy:
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Παιδιά προχθές το βράδυ (περίπου στις 23.00) στην Ν. Ερυθραία, στον παράδρομο της Εθνικής Οδού, με κατεύθυνση από τη γέφυρα της Βαρυμπόμπης προς το MEGA ΑΒ Βασιλόπουλος, λίγο πριν το Ξενοδοχείο MIDAS (πρώην 3Χ) ήταν μια Ελληνίδα που έκανε πιάτσα. Δεν μου άρεσε. Πολύ μέτρια φάτσα και στο σώμα χοντρή. Κοινώς μπάζο. Ζητούσε 120 ευρώ την ώρα (στο MIDAS πήγαινε) χωρίς να κάνει κώλο. Προφανώς τα 120 ήταν με σκοπό να τα μειώσει σε 100 σε ενδεχόμενο παζάρι. Τέτοιου επιπέδου γκόμενες κάνουν πιάτσα σε διάφορα μέρη γύρω από την Ομόνοια (και ζητάνε 30 ή 40).
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.363
Κριτικές
16
Like
13.491
Πόντοι
5.577
στο συγκεκριμενο μερος εκανε προσφατα εκστρατεια καθαρισμου ο SKY. Μηπως εμεινε απο τοτε το μπαζο ?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Παιδια ο Διονυσος για βιλα μετραει?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ο διονυσος δεν μετραει γιατι ο ηλιος κρυβετε νωρις απο την πεντελη και τα οικοπεδα ειναι 800αρια δηλαδη μικρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom