Νέα

Ήμουν σε ίντερνετ καφέ και με έδιωξαν επειδή ήμουν στο bou. Είχαν δικαίωμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα purgiotis40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 277
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.128
Πόντοι
8.530
Εγώ πάντως καθόμουν στην βιβλιοθήκη και είχα ανοιχτό το bou σε μια σελίδα με μιλφ, περνάει μια 40αρα υπάλληλος με κάτι βυζιά γίγαντες να κάνουν σπλατς σπλουτς από το jiggling, κοιτάζει την οθόνη καί μου κάνει έλα μαζί μου, την ακολουθώ στην τουαλέτα και
Η υπάλληλος ήταν η Brandi Love;
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.858
Πόντοι
1.406
Εγώ πάντως καθόμουν στην βιβλιοθήκη και είχα ανοιχτό το bou σε μια σελίδα με μιλφ, περνάει μια 40αρα υπάλληλος με κάτι βυζιά γίγαντες να κάνουν σπλατς σπλουτς από το jiggling, κοιτάζει την οθόνη καί μου κάνει έλα μαζί μου, την ακολουθώ στην τουαλέτα και
.....και σου βαλε δυο πιατα γιουβετσι προβατινα απο ταπερακι που χε στην τσαντα της :bigdick:
:bigdick::bigdick:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.128
Πόντοι
8.530
.....και σου βαλε δυο πιατα γιουβετσι προβατινα απο ταπερακι που χε στην τσαντα της :bigdick:
:bigdick::bigdick:
Kαι μετά βγήκανε για ποτό στην πιο κοντινή μπουζουκερι μπροστά στους έκθαμβους φίλους του τύπου....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.360
Κριτικές
16
Like
13.471
Πόντοι
5.577
Εκεί που λέμε ρε τυποι ότι δεν υπάρχουν άλλα θέματα όλο και κάποιο νέο αστέρι γεννιέται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε με τετοια πυροτεχνήματα δεν θα κερδισεις ποτε τον τιτλο, βαλε τα δυνατα σου για ενα δυνατο Κυριακατικο θεματακι. :S :S :S
Τυπε τα φιδια σου τελείωσαν?
 

woopsie

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
533
Κριτικές
9
Like
1.970
Πόντοι
486
Τύποι μου σερφαρετε στο bou ενώ βρίσκεστε σε δημόσιο χώρο??

Εγώ το κάνω καμιά φορά όταν βαριέμαι, δύσκολο να σε πάρουν χαμπάρι όταν είσαι στο κινητό.
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
460
Πόντοι
21
Νομίζω ότι δεν επιτρέπεται να μπαίνεις σε τέτοια site σε internet cafe λόγω του ότι είναι δημόσιος χώρος και επειδή δεν καθαρίζουν τις αναζητήσεις του browser και φοβούνται μήπως τις βρει κάποιος ανήλικος. Αλλά καλό θα ήταν να κλείσουν την πρόσβαση σε σελίδες πορνογραφικού ή υλικού για ενήλικες άνω των 18 ετών.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.373
Πόντοι
2.306
Τύποι μου σερφαρετε στο bou ενώ βρίσκεστε σε δημόσιο χώρο??

Εγώ το κάνω καμιά φορά όταν βαριέμαι, δύσκολο να σε πάρουν χαμπάρι όταν είσαι στο κινητό.
Εννοείται ότι σερφαρουμε.
Αν περνάει και κανένα γκόμενάκι δίπλα ψιλό δείχνω και την οθόνη..
 

ydroxoos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Αυγ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
27
Like
1.808
Πόντοι
2.471
Νομίζω ότι δεν επιτρέπεται να μπαίνεις σε τέτοια site σε internet cafe λόγω του ότι είναι δημόσιος χώρος και επειδή δεν καθαρίζουν τις αναζητήσεις του browser και φοβούνται μήπως τις βρει κάποιος ανήλικος. Αλλά καλό θα ήταν να κλείσουν την πρόσβαση σε σελίδες πορνογραφικού ή υλικού για ενήλικες άνω των 18 ετών.
Λες και οι ανηλικοι πρεπει να το δουνε καπου για να το βρουνε το σαιτ...
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.084
Κριτικές
50
Like
7.893
Πόντοι
8.236
Παιδια απλα καθομαι και διαβαζω ,να σται καλα :hi:
timothee chalamet smoking GIF by A24
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
460
Πόντοι
21
Λες και οι ανηλικοι πρεπει να το δουνε καπου για να το βρουνε το σαιτ...
Καλά τώρα ποια τα παιδιά ξέρουν παραπάνω από εμάς.Αλλα μην με φάτε κιόλας μια άποψη είπα. Απλά άμα μπει κάποιος για έλεγχο και δει ότι υπάρχει κάποιο τέτοιο site θα επιβληθεί πρόστιμο στην επιχείρηση Δεν είναι δύσκολο να γίνει έλεγχος
 

ydroxoos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Αυγ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
27
Like
1.808
Πόντοι
2.471
Καλά τώρα ποια τα παιδιά ξέρουν παραπάνω από εμάς.Αλλα μην με φάτε κιόλας μια άποψη είπα. Απλά άμα μπει κάποιος για έλεγχο και δει ότι υπάρχει κάποιο τέτοιο site θα επιβληθεί πρόστιμο στην επιχείρηση Δεν είναι δύσκολο να γίνει έλεγχος
Ουτε προστημο νομιζω να παιζει... Ειναι θεμα του πελατη και δεν επιτρεπεται ο ιδιοκτητης να κοιταει το περιεχομενο που κοιταει ο πελατης.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.801
Like
3.622
Πόντοι
456
Ουτε προστημο νομιζω να παιζει... Ειναι θεμα του πελατη και δεν επιτρεπεται ο ιδιοκτητης να κοιταει το περιεχομενο που κοιταει ο πελατης.
Μπαίνει κανονικά . Από το pc του βλέπει τα πάντα
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
460
Πόντοι
21
Εγώ μια άποψη είπα.Και θα το ψάξω και θα σας πω.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.469
Like
13.164
Πόντοι
3.506
Ουτε προστημο νομιζω να παιζει... Ειναι θεμα του πελατη και δεν επιτρεπεται ο ιδιοκτητης να κοιταει το περιεχομενο που κοιταει ο πελατης.
Ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να ανοιξουν οι ''ορίζοντες'' του ιδιοκτήτη :confused::confused::confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.935
Κριτικές
1
Like
29.662
Πόντοι
8.006
Νομίζω ότι δεν επιτρέπεται να μπαίνεις σε τέτοια site σε internet cafe λόγω του ότι είναι δημόσιος χώρος και επειδή δεν καθαρίζουν τις αναζητήσεις του browser και φοβούνται μήπως τις βρει κάποιος ανήλικος. Αλλά καλό θα ήταν να κλείσουν την πρόσβαση σε σελίδες πορνογραφικού ή υλικού για ενήλικες άνω των 18 ετών.
Το επιχειρημα ειναι τελειως έωλο.
Δηλαδη φοβομαστε μην τυχον καποιος ανηλικος μπει στο ιστορικο και δει τσοντοσελίδες, αλλά δεν βαζουμε φιλτρο ωστε να μην τις αναζητήσει ούτως ή αλλως. Εχω παντως την εντυπωση οτι στα σοβαρα ιντερνετ καφε, η προσβαση σε καποιες σελιδες απαγορευεται. Βεβαια το μπου κομ δεν ειναι σελιδα πορνογραφικου περιεχομενου με την ακριβή έννοια του ορου
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.801
Like
3.622
Πόντοι
456
Το επιχειρημα ειναι τελειως έωλο.
Δηλαδη φοβομαστε μην τυχον καποιος ανηλικος μπει στο ιστορικο και δει τσοντοσελίδες, αλλά δεν βαζουμε φιλτρο ωστε να μην τις αναζητήσει ούτως ή αλλως. Εχω παντως την εντυπωση οτι στα σοβαρα ιντερνετ καφε, η προσβαση σε καποιες σελιδες απαγορευεται. Βεβαια το μπου κομ δεν ειναι σελιδα πορνογραφικου περιεχομενου με την ακριβή έννοια του ορου
Μόλις κλείνεις το pc σβήνουν όλα. Κάνει ολικό reset το pc εκτός από 10 βασικά προγράμματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom