Νέα

Ήμουν σε ίντερνετ καφέ και με έδιωξαν επειδή ήμουν στο bou. Είχαν δικαίωμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα purgiotis40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 277
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Πρώτον, ενα ιντερνετ καφε δεν ειναι δημοσιος χωρος. Παλι τα ιδια? Το Συνταγμα προφανως ειναι δημοσιος χωρος. Μολαταύτα ακομη και εκει δεν νομιζω οτι μπορει κανενας να ερθει να μου πει "γιατι διαβαζεις τετοιο περιοδικο". Εγω το διαβαζω, δεν το δειχνω σε κανεναν, ούτε ειναι δυνατον να φταιω επειδη καποιος λαθραγιγνωσκει. Τα περι προσβολής δημοσιας αιδούς δεν ξερω πώς ακριβώς τα εννοεις. προφανως ταινιες οπως "η ζωη της Αντελ" κατα τη γνωμη σου δεν πρέπει να παιζεται στους κινηματογραφους επειδη δειχνει κωλους. Ή δεν πρεπει να παιζεται στην τηλεοραση σε μια καφετερια. Τι ακριβως δηλαδη μπορει να εδειχνε η οθονη στη σελιδα του μπου κομ που προσεβαλε τη δημοσια αιδώ? Γυμνές ή ημιγυμνες γυναικες? Αντε ρε. Σοβαρα? Τοτε να πηγαινει η αστυνομια και στην παραλια να μαζευει τις γυμνοστηθες.

Υ.Γ. Εσυ ποσων χρονων εισαι?
τυπε μπορει να εδειχνε τον Λιλα εκεινη την ωρα με καμια οξεια φυτεμενη στον πατο του :S :S :S
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
τυπε μπορει να εδειχνε τον Λιλα εκεινη την ωρα με καμια οξεια φυτεμενη στον πατο του :S :S :S
οτι και να εβλεπα τα εβλεπα στην δικη μου οθονη για την χρηση της οποιας πληρωνα..οποιος δεν γουσταρε ας μην κοιταγε..ηταν και 12 τα μεσανυχτα παιδια δεν υπηρχαν..απλα μαλακας ηταν ο υπαλληλος..
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
οτι και να εβλεπα τα εβλεπα στην δικη μου οθονη για την χρηση της οποιας πληρωνα..οποιος δεν γουσταρε ας μην κοιταγε..ηταν και 12 τα μεσανυχτα παιδια δεν υπηρχαν..απλα μαλακας ηταν ο υπαλληλος..
τυπε δεν ειναι και απλο να περασει ο υπαλληλος και να δει εναν με περουκα,γυναικομαστια και γυαλια με ενα κυπαρρισι στον κωλο του :S :S :S
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
τυπε δεν ειναι και απλο να περασει ο υπαλληλος και να δει εναν με περουκα,γυναικομαστια και γυαλια με ενα κυπαρρισι στον κωλο του :S :S :S
ε αμα θελει ας μην κοιταει..ασε που δεν ημουν στην σελιδα του Λιλα..στο γυμνες φωτο απο γυναικες μας ημουν..σιγα..τετοιες φωτο εχει και στις αθλητικες εφημεριδες και στα περιοδικα..
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
οτι και να εβλεπα τα εβλεπα στην δικη μου οθονη για την χρηση της οποιας πληρωνα..οποιος δεν γουσταρε ας μην κοιταγε..ηταν και 12 τα μεσανυχτα παιδια δεν υπηρχαν..απλα μαλακας ηταν ο υπαλληλος..

Στο σπίτι σου, στο γραφείο σου, στο γκαράζ σου όταν δεν είσαι σε δημόσιο χώρο ναι.

Δεν στέκουν αυτά που λες, γι αυτό ρωτάω πόσο χρονών είσαι.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Όσο το ίντερνετ καφέ είναι ανοιχτό για το κοινό θεωρείται δημόσιος χώρος όπως και τα καφενεία και οι χώροι εστίασης. Όταν είναι εκτός λειτουργίας δηλαδή κλειστά θεωρούνται ιδιωτικοί χώροι.
 

Άκης012345

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2015
Μηνύματα
1.395
Like
21
Πόντοι
16
Στο σπίτι σου, στο γραφείο σου, στο γκαράζ σου όταν δεν είσαι σε δημόσιο χώρο ναι.

Δεν στέκουν αυτά που λες, γι αυτό ρωτάω πόσο χρονών είσαι.
Τι τον ρωτάς, ρε τύπε. Ο άνθρωπος είναι ο παραμυθάς του forum. :S :S
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.308
Πόντοι
17.311
οπαιδια χρειαζομαι βοηθεια..ημουν σε ιντερνετ καφε επινα το καφεδακι μου και απολαμβανα το bou.com ηρθε ο υπαλληλος και μου ειπε να φυγω ενω ηταν και ιδιαιτερα απειλητικος..ειχε δικαιωμα να κανει κατι τετοιο? πηρα τηλ την Αστυνομια και δεν ηξερε να μου απαντησει ο αστυνομος..μπορω να του κανω μηνυση η οχι? παρακαλω πολυ βοηθηστε γιατι με προσβαλανε! :-
κακο που σε βρηκε και σενα ρε μαστορα :confused:
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.556
Πόντοι
2.456
Ποιο επικο ναυαγιο ανέσυρε αυτο το thread από το χρονοντουλαπο??!!!!!!!
 

Aris1234

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα. Οχι, δεν ειχαν. Το μπου ειναι ιδεα διαχρονική και αναλλοιωτη.
 

jfshjsshiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
882
Like
2.293
Πόντοι
446
Εγώ πάντως καθόμουν στην βιβλιοθήκη και είχα ανοιχτό το bou σε μια σελίδα με μιλφ, περνάει μια 40αρα υπάλληλος με κάτι βυζιά γίγαντες να κάνουν σπλατς σπλουτς από το jiggling, κοιτάζει την οθόνη καί μου κάνει έλα μαζί μου, την ακολουθώ στην τουαλέτα και
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Εγώ πάντως καθόμουν στην βιβλιοθήκη και είχα ανοιχτό το bou σε μια σελίδα με μιλφ, περνάει μια 40αρα υπάλληλος με κάτι βυζιά γίγαντες να κάνουν σπλατς σπλουτς από το jiggling, κοιτάζει την οθόνη καί μου κάνει έλα μαζί μου, την ακολουθώ στην τουαλέτα και...
...και μετά ξύπνησες; Μην μας κρατάς σε αγωνία:happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom